Bánatom!!

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Guest hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    homokszem

    Hiányzik a gépezetb?l az a bizonyos homokszem ha érted :tef293: egyébként nem t?lem kaptad a jelet .
     
  2. frediw / Guest

    Szia

    Tudod szomorú egy betegseg mindenkinek plane egy jószív? embernek a banata. Remelem kosztunk maradsz.Erot egeseget minyajatoknak.Udv frediw.
     
  3. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Szia pipus

    Csatlakozom a töbiekhez és a feleségednek mielöbi gyogyulást neked meg kitartást és ne hajtsd magad agyon a sok munkában tudod szükség van rád.
     
  4. Devil / Guest

    ezvan

    szevasztok!

    Úgylátszik minden ember életében eljön egyszer ez a pillanat amikor búcsúznia kell valamit?l
    vagy valakit?l(kikt?l)!
    Sajnálatos módon ez a pillanat számomra most jött el!
    Itt szeretném megragadni azt a pillanatot, hogy köszönetet mondjak els?sorban a barátoknak, nevet nem írok de
    remélem mindenki tudja kikre gondoltam! Szeretném meg köszönni a moderátoroknak a sok
    türelmet és kitartásukat felém nézve, Adminnak a publikátor-i kit?z?t!
    Szeretnék bocsánatot kérni az általam megbántott felhasználóktól illetve akivel valamilyen
    formában vitába keveredtem!

    ui: Valaminek a fele is több, mint a semminek az egész!
     
  5. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Devil

    Szevasz Devil.
    Micsoda hogy itt hagyod az oldalt? ne csinálj ilyet te szerves része vagy ennek az oldalnak.
    Kedves földim gondold át ,és maradj kérlek.
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Devil

    Azt hiszem én tudom az okát,és sok szerencsét kívánok neked. :tef293: Remélem miel?bb megoldod a netet ott is,és várunk vissza. :tef293:
     
  7. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Devil

    Kedves Barátom!
    Vallom:Mindennek megvan az oka!Ennek a lépésnek is megvan biztos,akár személyes,akár technikai(ha jól értelmezem Bubu írását)!Nagyon remélem nagyon gyorsan megoldódnak a problémád(id)!
    Kívánok nagyon sok szerencsét és nagyon sok pozítív élményeket a továbbiakban!
    Csak arra kérlek ahogy tudsz gyere vissza,nagyon várunk vissza!
    Addig is pacsim!
     
  8. frediw / Guest

    Devil

    Hat igen az utobi idobe amiota kanikula van az emberek aszt hiszem napszurast kaptak.Erthetetlen hogy mi tortenik,es miert megy mindenki innen.Devil haverom en visza varlak es gyere kapalyunk egyut.Tiszteletem.
     
  9. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ez nem jó

    tegnap pm be elköszön egy régi tag akit öszinte nyitott embernek ismertem és szerettem meg mint barátot. ma olvasom másik is távozik valami nem az igazi .vannak olyan beszólások amiket nem kéne egyes embereknek megengedni.
    :tef10:
     
  10. frediw / Guest

    Erot egeseget

    Mivel en is napszurast kaptam,elkoszonnek toletek,lattam az utobi idoben minden jo tag elhagya az oldalt es nem akarok az utolso kent a suiedo hajot elhagjni.En nem azert jartam ide hogy cserelgessek,minden oldalam meg van,segiteni masokat itt nem nagyon merek azert nem latom ertelmet a foitatasnak.Sok jo embert ismertem meg mindenkinek koszonok mindent.Jo kapalast nektek tovabra is.Tiszteletem.
     
  11. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Devil

    Kedves barátom Devil!

    Nem tudom az okot de a döntésed tiszteletben tartom!
    Viszont elszomorít hogy nem látom a híreket amiket beküldesz, és nem dumálhatok veled a falon ami oly sokszor felvidított! (úgy látszik nem eleget beszélgettünk mert lemaradtam valamiröl)
    A Devil név és visel?je, itt az oldalon egyfajta etalon volt!

    Kedves barátom!
    Kívánok az életbe sok örömöt, boldogságot, er?t és egészséget!
    A miel?bbi viszont látásra!

    Baráti üdvözlettel: Fater!
     
  12. ákoska1111 /

    Csatlakozott:
    2011. június 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szia

    Szia,mi lett az nCore oldallal?50 pont egy meghívó?szerintem nevetséges?annyi új reges lessz hogy sok.és jön vele az hogy csak letölteni járnak,és lelépnek a seed el?l?szerintem nagyot csökkent az oldal értéke?nem 50 pontnak kéne lenni hanem 2000- nek.akkor lenne értéke,és nagyon megbecsülnék??bocsánat ha valakit megsértettem,de a sok jó emberrel jön a sok csaló is.meg akiknek lesz 20 acc,és utána árulják?ez saját vélemény..
     
  13. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    mi lett az nCore oldallal?

    Nem sértesz meg senkit ha leíród a véleményed . :tef293:

    Részemr?l adok esélyt mindenkinek , ha új reges neki is megjár ha meg már csaló volt és kicsapták azt meg nem fogom tudni leellen?rizni ez van , viszont ha az volt nem lesz tagja az oldalnak . Felesleges próbálkozni , nekem károm nem lesz max pár hét warn de az illet? nem élvezi sokáig az oldal szeretetét .
     
  14. semmi se annyi,mint aminek látszik

    sziasztok
    tudtátok,hogy az embert ott huzzák le ahol csak tudják? nem torrentröl beszélek nem vágtak át
    mindenböl kevesebbet kapsz, mint ami az árba van.
    példák? internet is kevesebb mint amire elöfizettem. kevesebbet tud a telefonom,mint hivatalosan papiron le van irva. mér a lóvé? amióta nincs 1forin 2forint ha egyre végzödik akkor ha hármat veszel többet fizetsz mintha egyesével vennéd. de számlálhatatlan átvágások vannak a világba.
     
  15. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    devil

    visszavárunk az oldalra devil
     
  16. Démon Hill / Guest

    távozásom

    sziasztok
    kellemetlen hirt mondok én most nektek.
    ideiglenes távozásomat jelentenivaló be
    eléggé kiakasztott egy ex csalo aki dinamikus ipéje van ezáltal egy levakarhatatlan vírus ámít akárhogy elt?ntetsz mindig visszaj?n. nem az zavar hogy rosszfiu volt és javulna hanem má 3szor átvágott ugyanaz. ezzel a tudattal hogy vele 1k?z?sségbe vagyok nem tudok meglenni.
    az accot nem t?rl?m nem szeretném megbánni kés?bb még visszaj?v?k kis id? múlva. kijelentkezve a k?nyvjelz?kbe meglesztek.
    legyetek jok hiányozni fogtok de még látni fogjátok világbajnok barátotokat
    warriornak a szokásosat kivánom
    hová t?nt Démon Hill?
     
  17. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha nem haragszol, buta vagy,

    Ha nem haragszol, buta vagy, ha háromszor tudott átvágni egymás után, mondd meg ki az és utánanéztünk volna... de a te döntésed, a menekülés nem megoldás semmire..
     
  18. Démon Hill / Guest

    kijelentkezek

    sziasztok
    pontosabb indok a távozásomra nem az az egy excsalo hanem más.
    az igazi ok hát van de ezt nem irom igy ki mer nem akarok mégrosszabbul kijönni magamra haragitani a népet.
    naggyábol a lényeg a második esélyesek többen kaptak második esélyt és szerintem visszaél a helyzettel. ezt nemszeretném olvasgatni amikor az illetö visszatér csalo modjára. mindenki azzal lesz elfoglalva mást se lehet majd olvasni azt verte át meg a veszekedések. tudom megoldhato lenne hogy nemfigyelek rá föleg hogy csak egy egyszerü forumozo vagyok beleszolási lehetöségem nincs.
    pár hét mulva 2-3 honap mulva még visszajövök remélem visszfogadtok. nem megyek a regisztrácio törlésére csak kijelentkezem.e
    aki fent van a toricserén és itt megbarátkoztam vele annak DemonHill az ottani nevem.
    dátumnak üzenem ha visszavonod a tvstoret visszajövök leüvölteni a fejét. olyan ajjas modon huzott már le hogy az má kész.
    andromédia hogy mér döltem be neki többsz?r? mer nem tudtam ki az és uj voltam nem volt esélyem rábeszélni hogy ö kezdjen.
    vagy ha valaki nincs azon a forumon és tartaná a kapcsolatot akkor a diablon irok neki.
    sziasztok
     
  19. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    szia!

    Szia !
    Gondoltam ide a két kijelentkezés közé beszoritok egy rövidke reagálást !
    Sajnálom , de lassan kezded magad nevetségessé tenni .
    Csatlakozom . érthetetlen ,hogy háromszor átvágnak és ugyanaz a személy mi az ,hogy semmi esélyed rábeszélni ,hogy ö kezdjen ? Akkor blokk és elfelejtem a tagot van itt ép elég becsületes korrekt cserepartner.
    Az ,hogy majd 2-3hónap múlva visszajövök meg stb.... ezzel csak szerzel néhány minúsz pontot magadnak - ember ébredj 20 éves vagy az életbe még egypárszor behúznak a csöbe hidd el nekem márcsak ilyen világban élünk ! Azzal ,hogy menekülni probálsz az bizonyos valaki , hát negyedszerre is rászedett mert ezzel a lépéseddel csak öt segited és nem a közösséget !
    De azér minden jót neked !

    [​IMG]
     
  20. Anonymou / Guest

    elmagyarázom

    szia
    elmagyarázom érthetöbben hogy nemvolt esélyem rábeszélni ugyanazon héten jöttem 2nap különbség volt köztünk neki sé nekem se volt jo pontom. jo cserenek túunt. a másnéven honnan tudtam volna ki az? más forumon is találkoztam vele. ha nemtudtam ki az akkor mit tudtam volna tení?
    mi történeik akkor ha hszt minuszolnak? semmi te folyton minuszozol engem mer kiakadtál rám valamieer.
    pár hétig meglesztek nélkülem.
     
Címkék :