Beathau5 (a Vég)

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' BudaésPest hozta létre. Ekkor: 2015. július 31..

?

Most, hogy még egy elektronikus zenével foglalkozó oldal kieseik melyik lesz a favorit oldal?

  1. TranceTraffic (félig már kiesett)

    1 szavazat
    8.3%
  2. TranceRoute

    0 szavazat
    0.0%
  3. Waffles

    3 szavazat
    25.0%
  4. What

    1 szavazat
    8.3%
  5. Torrenttech

    1 szavazat
    8.3%
  6. TheMixingBowl

    0 szavazat
    0.0%
  7. Nem hallgatok elektronikus zenét

    4 szavazat
    33.3%
  8. Valami vegyes oldalról beszerzem

    0 szavazat
    0.0%
  9. Izé

    1 szavazat
    8.3%
  10. Egyéb (leírom)

    1 szavazat
    8.3%
  1. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dear Beathau5 users,

    It is with great sadness that we, the staff, have decided it's time to close our doors for good. This is mostly due to a combination of our inability to have enough donations in order to keep the site afloat and with understandably diminishing user activity as time went on.

    For the past few months, staff have personally kept the site going by donating out of our own pockets, but it's unfortunately come to a point that we're unable to continue to support the site by ourselves.

    We discussed having another donation drive, but eventually agreed that it would only be a temporary fix and only delay the inevitable.

    It's sad to see the site go, but what a ride it's been. In just over two years, we've done so much as a small community, and succeeded for awhile in achieving our original goal: to share kickass electronic music with like-minded individuals.

    We wanted to go out on a somewhat positive note, so we're enabling Global Freeleech until the site's (and our IRC's) final day online, on August 1st. So please by all means, download to your heart's content.

    We loved being a part of this wonderful community, and we wish you all the best.

    Regards,
    Beathau5 staff
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A Beathau5 so se volt fontos oldal. Tehát a bezárása pár useren kívül senkit se fog megrázni. XD Engem még egy staff hívott be, mikor indult az oldal. De 1-2 éve már nagyon az elit oldalak felé vették az irányt. Mindenkit olyan tagot bannoltak aki szerintük nem volt elég aktív. Szóval én nem jósoltam hosszú életet ennek az oldalnak.
     
  3. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Még is már többre vitte mint a TT. Ha az elektronikus vonalat nézed nem csak trance akkor még is csak ők voltak ott.
    Persze egy waffles-el vagy whatal többre megy az ember.
    Izgatni engem se izgat annyira csak eléggé hullanak az oldalak.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. július 31.
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hogyan vitték volna többre mint a tt? :tef161: A tt ről 4 év múlva is tudni fogja mindenki, hogy milyen oldal. A Beathau5 meg még most se tudják, hogy eszik-e vagy isszák. XD

    Beathau5 hány éve is indult? XD Viszonylag új oldal. A TT meg már kőkorszaki. A Beathau5 nem tudott nevet szerezni magának és már nem is fog.

    Számomra elektrobits kategória. XD Azok aztán tudták hogyan csesszenek ki a felhasználókkal. Elég nehéz volt az arányt tartani. De érkezett a hír, hogy mostantól aránymentes. Minden hülye neki állt ész nélkül töltögetni. Erre pár hét múlva újra lett arány, és ugye akik töltögettek, azoknak eléggé leromlott. No azokat ki is baszták a rossz arányukra hivatkozva. hahahahahahahaha

    Akkoriba azt az oldalt is sokan éltették mert hogy aránymentes, ej de jó. Aztán nem sokan maradtak bent. XD Én végig tag voltam, mert egyszerűen lenyűgöző volt látni élőben egy valódi náci rezsimet. XD Komolyan érdekelt meddig mennek még el. XD Kidobtak mindenkit, utána free reg. Aztán az oldal meghívós lett. Aztán megint kitiltották a tagokat, újra free reg. Ez ment minden héten.

    Beathau5, elektrobits ezek neve nincs oldalak. Futnak pár évig, mindenki örül, hogy húúúúú jobb mint a tt vagy a TranceRoute, majd úgy eltűnnek, mintha soha se léteztek volna. Eközben a fent említett oldalak stabilan működnek.

    Szóval ne mondja nekem senki, hogy egy olyan oldal ami éppen most zár be, jobb ezeknél. XD A tt még üzemel. XD
     
  5. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    TT az látszólag üzemel. Bitmumiára több torrent kerül fel mint arra a szutyokra. Lassan olyan mintha nem üzemelne az oldal.
    1624 oldalból 197oldal van 0 seederel, úgy hogy a hallott torrenteket nem kívántam látni. Valljuk be, az annyira nem jó. Gondolom a statisztika is ilyen valós lehet.... Ja és 2 feltöltő néha-néha felrak valamit. Tök jó, hogy megy, de minek? Mint az MV is.
    Amíg ment a bh5 jobb volt mint a tt? Jobb. Miután megszűnik jobb lesz? Nem. Többre vitte amíg ment az oldal mint a TT? Igen.
    Ez tény. Arra se mondanám, hogy fúú de brutál oldal volt, mert nem de tartalomba igen is verte a tt-t már a végére.
    Ennyi erővel SCT-ről is írhatnád, hogy hóó FTN jobb volt (vagy scc jobb), mert tovább bírta, de az igazság, hogy nem volt az vagy nem az.
     
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Csak azért mert neked jobban tetszett az bh5 még nem lesz jobb oldal XD Én is mondhatom, hogy a bitmumia jobb mint az ncore, attól még nem lesz az. XD Nagyon sok dognak kell ahhoz klappolni, hogy egy oldal tényleg sokra vigye.

    Egy oldal ami pár év után bezár, az inkább szánalomra méltó. Le lehet szólni a tt-t meg az mv-t, de azoknak legalább volt eszük egy olyan oldalt létrehozni, amiről mindenki hallott akit érdekel a torrentezés. Én az mv-ről kerültem be a bh5 :tef161: Mert a vezetőség azon az oldalon reklámozta. Biztos azért mert senki se ismeri az mv-t XD. A bh5 az általad említett oldalakról szerezte az usereket. Az ő hátukon kapaszkodott fel. Még ők is felismerték ezen oldalak fontosságát.

    "Ennyi erővel SCT-ről is írhatnád, hogy hóó FTN jobb volt (vagy scc jobb), mert tovább bírta"

    Itt nem az a lényeg ki bírja tovább. :tef161: De Pistike szar oldalak születnek és elbuknak. Ha a tt, vagy az mv zárt volna be, má mindenki itt sírna a hír miatt. XD De a bh5 bezárását a többség magasról leszarja. XD

    Nem bh5-ra alternatíva a tt meg a többi amit felsoroltál. Pont fordítva van. XD

    De már elve egy hibás feltételezésen alapszik a kérdés. Hiszen te úgy gondold, aki hallgat elektronikus zenét annak csak a bh5 lehet a favorit. XD Úgy kellet volna feltenni a kérdést, hogy most hogy kiesik a favorit oldalam, vajon melyik lesz a favorit oldalam. XD Mert attól, hogy számodra a bh5 favorit, még a többségnek nem az. xd

    UI: Aztán én szarom le az itt felsorolt összes oldalt. De ne vezessük már félre a mezei usert. XD Hol van az szutyok a what-hoz, vagy bármelyikhez? XD Te azt használtad, neked az volt a favorit. XD De ne sugalld azt, hogy mindenki másnak az volt.. Mert kb senki se halott a bh5-ről. XD És már nem is fog.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. július 31.
  7. Dred /

    Csatlakozott:
    2012. április 05.
    Hozzászólások:
    5,810
    Kapott lájkok:
    1,815
    Beküldött adatlapok:
    0
    Aki elektronikus zenét akar hallgatni annak a TranceTraffic, TranceRoute, Torrenttech, Beathau5 oldalakat ajánlják. A sorrend is ez. Most aztán lehet engem is osztani de ez akkor is így van.
     
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ez így van. A Beathau5 csupán alternatívaként szokott szóba kerülni, ha valaki nem tud bekerülni a tt-re vagy a TranceRoute-ra. XD


    Szóval lehet azt mondani, hogy szerintem a legjobb a Beathau5! Evvel nincs gond, ki hogy érzi. XD De azt írni hogy többre vitte mint a többi, az kicsit erős. Főleg, hogy a bezárása kapcsán nyílt a téma. hahahahahahahaha

    De várjuk egyéb userek véleményét is. XD
     
  9. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát azért törölgetik a TT-ről a userek magukat, meg van teli inaktív userrel aki hónapok óta be se lép, mert az a top1. Értem, akkor minél használhatatlanabb egy oldal annál jobb oké értem. Hát amúgy nem tudom a TT hány embert rázna meg, mivel lassan olyan mintha megszűnt volna, de biztos így van.

    "Én az mv-ről kerültem be a bh5 :tef161: Mert a vezetőség azon az oldalon reklámozta. Biztos azért mert senki se ismeri az mv-t XD"

    Akkor a waffles-nek reklámoznia kell a whatot vagy az scc-t? Mert senki nem ismeri? Nem értem az összefüggést whatot is szinte mindenhol osztogatják. Mint régebben PTP-t, azt is mindenhol szórták elég sokáig. Akkor most a PTN jobb mint a PTP vagy mi alapján kéne dönteni? Nálatok úgy látom nem a használhatóság számít akkor, pedig talán a PTN a jobb.

    Jelenleg egyébként ha csak a trance vonalat nézzük, akkor Tranceroute. Régen is minőségibb volt a TT-nél és most is az.

    Lehet rosszul tettem fel a kérdést, de mivel elektronikus trackerbe nincs sok, mondom miért így kérdeztem.
    Trance-be : TranceRoute a legjobb, jobb mindnél, de csak trance található ott.
    TT: kihalt, feltöltés alig van, és nem kerül fel annyi minden mint máshova (90% trance)
    BH5: közepes oldal volt, közepes aktivitás, és kerültek fel normálisan torrentek. Szóval, ha nem csupán a trance vonalat nézzük igen jobb volt és igen hiányolni fogják az emberek. Többi elektronikus oldalon nagyon elenyésző az ami nem trance.
    Megint elit módon módon gondolkoztok ez a baj. Megnézitek melyik a régebbi és régebben melyik (2-3éve) melyik volt nagyobb név és ez alapján döntötök. MV-ről is már manapság hallani se lehet nagyon. Újabb userek azt se tudják eszik vagy isszák. iTS szintén. TT meg ugyan megy, meg kerülnek is be emberek, de nem igen használják már. 2 "aktív" Feltöltő van... Ugye nem gondoljátok ti se komolyan, hogy egy ilyen oldalt előre soroltok? Mondjuk nálam a TT inkább pistike oldal.

    Nos utóbbi egy évet nézve, mondjatok három(bár egy sincs talán) dolgot amibe jobb volt a TT ( és ne azt, hogy régebbi oldal)
    Mondok én is:
    TT-n kevesebb a választék, kevesebb a torrent, kevesebb feltöltés van. Egy dolog volt ami nem tetszett nagyon elmentek elit oldalnak ez a bh5. Ez az egy zavart. Egyébként TT-nél mindenbe jobb volt. Utóbbi egy évet nézve.

    Másrészt engem annyira nem izgat, hogy bh5 vagy tt szűnik meg.
    Csak leírtam a tényt bh5 jobb volt az elmúlt egy évben és ezt nehezen tudjátok cáfolni, pontosabban nem tudjátok, mivel a tt nagyon szar lett nehéz olyan oldalt írni ami annál ne lenne jobb.

    Waffles nálam a top1 ott a zenék nagy részét megtalálom.
     
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    "Akkor a waffles-nek reklámoznia kell a whatot vagy az scc-t? Mert senki nem ismeri? Nem értem az összefüggést whatot is szinte mindenhol osztogatják. Mint régebben PTP-t, azt is mindenhol szórták elég sokáig. Akkor most a PTN jobb mint a PTP vagy mi alapján kéne dönteni? Nálatok úgy látom nem a használhatóság számít akkor, pedig talán a PTN a jobb."

    Igen! Bár milyen meglepő az általad említett oldalaknak is szükségük van userekre, reklámra. És ezeket a dolgokat szeretik olyan oldalakon kivitelezni, ahol vannak aktív tagok. A szemükben sokat ér egy tag, aki pl öt éve tag waffles-en! Továbbá feltételezik, hogy egy a pu waffles-en képes lesz a what-on is hasonló aktivitást produkálni.

    "PTN jobb mint a PTP vagy mi alapján kéne dönteni? "

    Segítek... A PTP szerintem jobb. A kulcs szó az volt, hogy szerintem. XD De tetszik, hogy ismét eldöntötted helyettünk melyik a jobb. :tef161: Ez itt a fő probléma. XD

    Nem kell téged megcáfolni. Mivel már a szavazásodat is úgy írtad ki, hogy eldöntötted az emberek helyett melyik a jobb oldal. Na ez már mindent elárul. Ez a te véleményed, nem pedig tény. Egy véleményt pedig nem kell megcáfolni, max tiszteletben tartani.


    UI: De tőlem lehet jobb oldal bh5 ha ettől mindenki nyugodtan alszik. Én úgy is tudom, hogy pár év múlva sokan kb csak ebből a témából fognak értesülni, hogy volt egy olyan oldal, hogy bh5. Közben a szar TT döcög tovább, és sokan alig várják, hogy bekerülhessenek. :tef161:
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. augusztus 02.
  11. kőkobaki /

    Csatlakozott:
    2012. április 20.
    Hozzászólások:
    721
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv. Én tag voltam de nem nagyon használtam. Semmit se találtam meg amit kerestem Számomra a Torrenttech többet ér.
     
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ezért mondom, ízlések és pofonok. Én már a kezdetek kezdetén láttam, hogy milyen irányba kíván elmenni a bh5, és tudtam nincs jövője az oldalnak. Szóval lehet neki szobrot emelni, meg elsiratni, de ugyan az volt a céljuk mint a ptn-nek, vagy a többi szarnak, ami elitnek akar látszani. A különbség annyi, hogy azok többsége még megy, és róluk mindenki halott.

    De mint írtam, én meg vagyok győzve. Tényleg dicséretre méltó, amit elért az oldal. Sikerült pár éven belül bezárniuk. Ez tényleg példa nélküli. XD

    De engem az se érdekelne, ha az itt megemlített oldalak mindegyike bezárna. Én mindent beszerzek itt: http://rutracker.org

    Lehet ezt is szidni, de ennyi ember nem tévedhet. :tef161:
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. augusztus 02.
  13. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem döntök el senki helyett semmit (azt sem, hogy melyik a jobb), de aki mondjuk nem csak trance-t hallgat és esetleg nincs ott a legnagyobb zenés oldalakon. Az honnan szerezné be a zenéket. Mint látható annyira azért a választék nem nagy. Nem az volt a lényeg, hogy a BH5 volt a legjobb egy alternatíva volt a "sok" közül. Valakinek hiányzik majd valakinek lehet nem. Utóbbi egy évbe több mindent letett mint a TT ezt lehet cáfolni, de hiába. Tök mindegy 5éve milyen volt az oldal az a lényeg, hogy most milyen szinten van és a TT nem üti meg a mércét, BH5 meg megszűnt. Akárhogy számolom 2oldaltól búcsút mondtunk. Egy amúgy is elég specifikus dologról beszélünk.

    PTN csak egy példa volt, mert úgy tűnik nektek az a jobb oldal amire többen beakarnak jutni vagy régebbi vagy ennek kombinációja.
    Valaki azt mondja Torrenttech a legjobb el kell fogadnom, mert 1éve be se léptem (és nem ismerem annyira) vagy ha azt mondja, hogy a waffles jobb azt is elfogadom vagy valami noname-re írod, hogy jobb azt se fogom cáfolni addig amíg nem láttam review-t róla vagy nem regisztráltam.
    Most aki azt mondja, hogy a TT a legjobb elektronikus zenére specializálódott oldal. Az 1. vagy nincs benn 2. vagy nem használja 3. vagy nem is hallgat olyan zenét.
    Ennyi erővel azt is írhatod, hogy az FSC a legjobb vegyes tracker. Ami szintén bődületes nagy baromság lenne.

    Na meg persze, hogy relatív kinek mi a legjobb. Ezt én is tudom, de aki azt írja, hogy a TT a legjobb oldal elektronikus zenébe ott vannak apró gondok. Miért lenne az a legjobb ahol a legrosszabb a kínálat? Sőt jelenleg torrent is alig kerülget fel. Ezt valahogy nem tudom elfogadni.
    Személy szerint kíváncsi leszek azért zdrux meddig bírja még egyedül.

    Még mindig a BH5-re vagy felizgulva. Nem lehet arra válaszolni, ki melyik zenés oldalt pártolja vagy aki csak elektronikus zenét hallgat melyik oldalt használja vagy egyáltalán torrentoldalról szerzi-e be?

    Elektronik-ra emlékszel? Ja biztosan, tudod... egy másik pistike tracker ami megszűnt :tef293:
    Egyébként mindegy, melyik szűnik meg, mert mindig lesz egy másik.
     
  14. zonee / Guest

    poszméh és Dark kedvence a libble l.ol.
     
  15. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez igaz itt veszekszünk ilyen pistike oldalakról... Miközben ott a libble :tef161:
     
  16. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    "Ez igaz itt veszekszünk ilyen pistike oldalakról... Miközben ott a libble"

    Na ja. ha kiírtad volna a listára, nem lett volna semmi gond. XD

    "Még mindig a BH5-re vagy felizgulva."

    Én olyan nagy ívben leszarom azt a fostalicska oldalt, hogy arra szavakat se találok. De nyilván én nyitottam róla egy témát is, és sírok érte, h bezár. XD Mi lesz most velünk, csak a what marad a több millió zenéjével, meg a többi, ami már több éve üzemel. XD

    "Nem lehet arra válaszolni, ki melyik zenés oldalt pártolja vagy aki csak elektronikus zenét hallgat melyik oldalt használja vagy egyáltalán torrentoldalról szerzi-e be?"

    Nem, mert avval elfogadnám a már elve hibásan fel tett kérdést. hahahahahahahaha

    Ha így tetted volna fel a kérdést, ahogy most, nem lett volna problémám. hahahahahahahaha Mivel én tojok az összesre. A gond az, hogy bármerre járok, olyat nem látok, hogy a BH5 a favorit.

    Továbbá én magasról leszarom az utóbbi egy évben, hány torentet töltöttek fel a tt-re. Ha így vesszük, ha jövőre csak egy darab tori kerül fel, már bőven jobb mint a bezárt BH5. hahahahahahahahahaha

    Ha jövőre sok torrentet töltenek fel a tt-re, akkor ők lesznek a legjobbak? :tef161: Ez nem ilyen egyszerű. Több éves múltat egy vagy több szarabb évvel nem lehet semmisé tenni. Nem tudod kitörölni az emberek fejéből, hogy TranceTraffic. :tef161: Lényegtelen, hogy te evvel egyetértesz-e vagy nem, az is , hogy szar oldal lett-e vagy nem. Egyszerűen még nem született meg az az oldal, ami elég stabilan működjön ahhoz, hogy még az emlékeinkből is kitörölje a TT-t.

    Neked gondolom elképzelhetetlen, hogy más meg megtalálja ott amit keres ugye? XD Sok oldal van, amin nincs fent amit keresek. Ettől volna szar? XD Kétlem. Egy pistike oldal is lehet az egyén szemében a legjobb, ha amit keres azon van fenn.

    A trend nem nagyon változik. Pont azért, mert senki nem bírja a régieket tartósan maga mögött tartani. Ha zene akkor what, ha film akkor ptp, ha Trance, akkor TranceTraffic..

    Ezt hallom mindenhol, és ennek nyilván meg van az oka. Elég sanszos, hogy ez jövőre se változik XD
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. augusztus 02.
  17. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
  18. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát még az én közreműködésemmel se sikerölt aktív témát csinálni a Beathau5-nak XD Ez már tényleg a vég. Itt az ideje, hogy beszélgessünk a hüvelygombáról :tef161:
     
  19. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dark hahahahahaha Oké. :tef161: Te mivel szoktad kezelni? hahahahahaha


    Amúgy ez meddő vita srácok. Engem nem érdekel egyik oldal sem. :tef293:
     
  20. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    "Engem nem érdekel egyik oldal sem"

    Ez bátor kijelentés volt egy torrent oldalakkal foglalkozó fórumon. XD De lényegében igazad van. De ha az itt felsorolt oldalakat egybegyúrjátok se lesz olyan jó oldalatok, mint a libble. XD