Beload-xider Egyesülés??

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. július 12..

  1. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A BeLoad oldal egyesülése XiDER torrentsite-val eStone néven nem hozta izgalomba a hazai torrentező társadalmat. Néhány információ ugyan kering arról imitt-amott, hogy egy olyan új, general oldal lesz, mint amilyen az nCore. Külön- külön is jó tartalmú és működésű / közösségű oldalak. Amennyiben "összefésülik" a két-két torrent- és user adatbázist: elég sok egyezés lesz mindkettőben. Aki a BeLoad-on bent van, az általában a XiDER-nek is tagja. Torrentek szintén hasonlóak (főleg a filmek / megkockáztatom: a programok java is). Nagy hasznát nem látom, csak annyiban, hogy lesz "letisztulás".
    - tagság
    - torrentek (halott vagy kettőzött anyagok)
    Kihullik a pelyva és lesz egy tiszta oldal (amíg ez is el nem laposodik).
    Az újdonság varázsa talán sokakat 'becsalogat' (újakat).
    A két site-nak viszont elég jó tábora van külön - külön.
    Jó vezetősége (szintúgy magában).
    Ha összegezik őket:
    - talán születhetnek előnyös megoldások, újdonságok
    - kezdetben nagy "fellendülés" lesz
    Jön majd egy megállapodott pont, ahonnan nehéz lesz továbbjutni.
    Két 'bejáratott' oldal számára ez némi kockázatot jelenthet.
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Lehet hogy senkit se hozott izgalomba, és senkit nem érdekel. De akkor mivel magyarázod a több mint 2000 megtekintést, és a 120 darab hozzászólást? XD Csak költői kérdés volt. Ne hogy megmagyarázd nekem valami küldő linkekkel XD
     
  3. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Magamat idézem:
    "Két 'bejáratott' oldal számára ez némi kockázatot jelenthet."
    Érdeklődés minden újdonság iránt van.
    - Valószínűleg elég sok BeLoad és XIDER tag van itt közöttünk.
    - Sokan várnak valami újdonságra; mert elég rég történt ilyen a hazai torrent életben
    * egyesülés
    * újdonság
    * új és friss tartalmak
    Engem is érdekel, hisz a 'saját' bilódos és szájderes bőröm (is).
    Némi kíváncsiság is hajt; bár elnézve az új site-ot az nCore után (mellett) nagy-nagy meglepetés valószínűleg nem fog érni.
    Talán majd a felkerülő új torrentek. Egy ilyen esemény alkalmából jó páran fognak valami frisset feltölteni.
     
  4. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    e-stone? Le se tagadhatnák, hogy ki a fő szponzor. :tef161:
     
    • Like Like x 2
  5. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Én már meg se merek szólani.
    Hozzak tényeket.
    Adanisz szintén hozzám hasonlóan sejt valamit.
    Nálam akkor ugrott a sejtés, amint a kilépés menü dettó ugyanaz volt.
    Semmi bajom a torrent-motor koppintásával: hisz gyengus 1-2 év kell egy jó felépítményhez.
    Az UTSF már csak tudja...
    "- Nincs végzet, csak ha bevégzed az oldal motorját...
    Kecsi Enigma Terminator"
     
  6. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én már várom tetszik a kinézete. :tef293:
     
  7. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Amennyiben torrent-site-okat "kinézet" alapján rangsorolnék nagyon-nagy butaságot követnék el.
    http://www.ebizmba.com/articles/torrent-websites
    Legjobb 15-ben
    No.#1. ThePirateBay
    Kedvencem #2. KickAssTorrents
    #7.-8. IsoHunt és SumoTorrent további 'szív-oldalaim'.
    Számomra No.#1. United Torrent Society Forum[​IMG] / Torrentek Info
    Lehet, hogy a "csicsázatlan" skin miatt.
    KickAss < megnyugtat.
    Sumo < felidegesít.
    eStone skinje, nagyjából annyira hagy hidegen, mint az nCore látványvilága.
    Az, hogy a NET nagyjából két hírig 'rázkódtatott' meg az eStone (xIDER / BeLoad) egyesüléstől / előzőleg már felvetettem: a torrent-világ nagyjából oly érdektelen ez ügyben, mint a ThePirateBay PayPal részlege esetében.
    Ott vagyok a BeLoad-on (ami szerintem ??? a BeLoad) és xIDER (ami new-xIDER és tudomásom szerint xIDER).
    eStone
    Érdekel és félek (is). Hisz BeLoad-ot nagyon kedvelem. xIDER másik kedvencem. Szeressem a kettőt együtt?
    Oly értelmetlennek látom a két kiváló / önmagában "is" szuper/ oldal egyesülését, mint a fizetős ThePirateBay-t.
    Részemről elveszítek egy illúziót.
     
    • Like Like x 2
  8. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ugye azt tudjuk hogy a ws az nem azért indult be mert hu mekkora oldal lesz hanem azért hogy a bigtorrentesek (mivel ők keltették életre anno) jó kis pénzt szedjenek ki belőle a támogatás és egyéb reklámokból, csak belátták hogy nem lesz akkora siker mint várták és lepasszolták xider bácsinak aki csinálta csinálta meg a saját másik oldalát is a xidert olvasztgatta bele a nagyobb kisebb oldalakat elért egy szintet és nem nől tovább se a xider se a beload most kétségbe esve te egy újabb lehetőséget arra hogy a xider nagyobb legyen mint jelenleg mivel elégé vissza esett ott az élet és a forgalom is, ezzel csak megint az lesz a baj hogy nem igen lesz nagyobb viszont kap egy új oldalt ami talán még viheti valamire mert a xider név már nem vonzza úgy az embereket mint 5 ével ezelőtt, és ha előd a tulajdonos nem költ rá több százezret a reklámokra meg az oldalak befogadásokra ma itt se tartana! kérdem én mivel lesz jobb az eston ??? ugyan azok az userek vannak mindegyik oldalon majdnem ugyan azok a torrentek kis eltéréssel az összeolvadásnak nem sok értelme lesz sem létszámban sem kapcsolatban mert sok lesz a dupla amit meg ki fognak törölni! de majd kiderül mi lesz :tef161:
     
  9. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    de most mért baj az hogy Xider megvette Beloadot? Tibi csinált egy kis zsebpénzt magának meg még Bigtorrentből is csordogál a zsé van reklám is meg dupla sms ..stb, szerintem simán Bigtorrentet is be kellene olvasztani eStoneba, mert szerintem van az a pénz amiért Tibi eladná Biget is. xD xD xD szerintem még nCoret is lekörözné a 3 oldal együtt :tef293: -..
     
  10. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ez volt az évszázad vicce :tef161: még hogy a nagy ncoret LOL soha nem lenne akkora még ha 10 bigtorrent és xider esetleg beload lenne egybe gyúrva sem!
     
  11. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szerintem egyesülni kell mindenkinek.
    Tudok felhozni rá egy jó példát.
    Mindenki halott már a Rutackeról.
    Nyomassák a torrentokat DNT,Peerkicserélésnél is.
    Itt jön most a lényeg más oldalak tovább adjaák a privát trackeron ,de ők is tovább seedelik DNT.
    A felhasználó dőnti el akar ingyenesen seedelni másnak,hga nem akkar akkor csak a saját trackeron seedel tovább.
    Akiknél felfedeztem:
    http://bigtorrent.org
    http://rutracker.org/forum/index.php
    http://nnm-club.me/
     
  12. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikor lesz az egybeolvadás? xD

    viszont XiDER -re mostanság igen hamar kikerülnek az XviDes filmek meglepően gyorsan és már XviDes sorozatokat is készítenek. :tef293:
     
  13. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    én arra nem lennék büszke hogy mikor már megy ki a divatból az xvid akkor szaporodik ott :tef161: ha sorozat akkor ncore és az x264 kb 10 szer jobb minőségileg mint a sima car xvid!

    várom én is az olvadást kíváncsiságból hogy mi lesz mert kb tudom hogy semmi extra nem lesz a mostani xiderhez képest!
     
  14. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    én csak is xvid -et töltök le nem különösebben érdekel hogy nCORE szerint mi megy ki a divatból, számomra tökéletesen megfelel az xvid is, én örülök neki hogy más oldalak nem majmolják nCOREt legalább xvid terén nem.
    én már szinte semmit nem töltök nCOREról jó ha havi egy torrent van amit nem találok meg máshol csak nCOREon. :tef293:

    nagyon messze van a 10 szer jobbtól némelyik pistike x264 sd rls, ép néztem hogy pár régebbi filmet megpróbáltak nCOREra feltenni x264es sd ben, nekem meg van xvid ben jobb képminőséggel loool, aki minőségi anyagot akar szedni nem szarakszik x264es sd vel hanem minimum 720p szed. xD
     
  15. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nem tudom hd tv-n jobb. épp akkora hülyeséget mondtál pl a dvd jobb a hd nál :tef161:
    ez nem ncore majmolás mikor volt még xvid feltöltés nc-n már jóval előtte se néztem xvidet ha nem muszáj
    és igen is minek szedjem le az xvidet pl 500 mb ha van 150 mb x264 és jobb
     
  16. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    azt mindenki tudja hogy jobb az x264es sd képminőségben mint egy xvid, természetesen abban az esetben ha olyan rlser csinálja aki ért is hozzá, de most legalább nCORE szabad kezet adott a Pistike rlseeknek x264 sdre, eddig ugye xvidből is a minőség kerülhetett fel rls ben most meg jönnek a noname rlsek x264 sdből. De minek töltsön az ember x264es SDt ha nincs azt min megnézni kis képátlos tv -kre vagy olyan tv-kre amik még nem kezelik az x264et és a 60 év feletti szülőknek akik örülnek ha a régi dvd lejátszót tudják kezelni elindítás szintjén, ugyan már gyerekeskedik itt nCORE, látszik hogy tini staff csinálja már az oldalt nem sok komolyság van már az oldalban. :tef293:

    fogalmam sincs te mit olvastál de én a fentebbi hszben sem írtam hülyeséget, persze értő olvasást feltételeztem.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. augusztus 16.
    • Like Like x 3
  17. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát nem jobb a x264 az xvidnél,én tőlltöm mindkettőt,és csak méretben van előnye nálam az x264nek,fontos vagy általam jobban ítélt filmeknél már xvidet töltöm le.Viszont hogy ne legyen off a kommentem két éve be regiztem a xidere,de hamar hanyagoltam mert elég inaktív volt akkor az user tábor.Beload meg mindig az,én nem hiszem hogy akkora nagy dobás lesz az egyesülés.
     
  18. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    hátha okosan csinálná xider tulaj elég aktív oldalacskát lehetne összerittyenteni az eStone ból, de ahhoz gyökeres változásokra lenne szűkség.
     
  19. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szerintem jobb az xvid jobban tőmőrit.
    probáld ki a leg ujabbat
    X265
    http://www.selur.de/
    http://www.selur.de/

    ,ű-
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. augusztus 17.
  20. b3t3rv /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 13.
    Hozzászólások:
    107
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az indulásról van már valami pontosabb időpont? Áll még az e hó?