Beload-xider Egyesülés??

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. július 12..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv b3t3rv ! A XiDer tulaja írt ebben a témában az augusztusi indulásról. Hogy ez áll e még vagy csúszik, arról nincs infó. De van még egy kicsi hátra az augusztusból. XD
     
  2. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Erre Én is kíváncsi vagyok. :tef293:
    [DOUBLEPOST=1440181132,1440176717][/DOUBLEPOST]
    Amúgy arról mennyit tudni, hogy az Xider pénzért vette volna meg a BZ-t?

    Kicsit érdekelne, hogy mennyire biztos infó ez, azt tudom, hogy a BZ Staff kisebb rangú tagjai sejtették, hogy valami lesz, és volt próbálkozás más oldal felé is, ami fentről lett elutasítva.


    A Beloadon nem vagyok fent de az hogy mi lesz az összefésülésből könnyen kideríthető abból hogy mennyire azonosak a főbb jellemzői az oldalnak, pl a felhasználók profiljának beállítási lehetőségei, a seed kötelezettség mérése és módja, illve a torrentek tárolt információi, címek kereshetőség, kategóriák.



    Ugyanis ha ezek nagyon eltérőek akkor szinte lehetetlen lesz összefésülni a két adatbázist. Nem véletlen hogy az Ncore a torrentek nevére és a mezők helyes kitöltésére ennyi energiát fektet, a helyes keresés és hasonló torrentek csak így adhatóak meg pontosan. Máskülönben minden egyes adatot manuálisan kellene összehozni.

    A felhasználók esetében más a dolog. Sokkal könnyebb.



    Viszont ha új oldal lesz új motor és új tracker, szinte biztos hogy nehézkes lesz a torrentek átvétele, hisz ha mindkét oldal egy harmadikba olvad be, ahhoz hogy seedbe állhassanak az userek az össze torrentnél át kell írniuk az announce url-t. Majd pedig újraindítani őket.



    Sokkal valószínűbb egy szűrtebb összefésült felhasználói adatbázis, és az egyik oldal teljes torrent állománya, de a tracker url-t akkor is át kell írni és azt minden felhasználónak magának…



    Nem tudom hogy mennyire jók az Xider és a Beloda programozói, de azt tudom hogy ez kb mennyi munka, és szerintem még profi programozók sem vállalnák be. Ráadásul ha a tracker url –t is át kell írniuk a felhasználóknak, az életkedvük is elmegy az oldaltól. Főleg hogy sokaknak egy komplett leírás is kevés ehhez. :tef293:



    Az Xideren így is voltak problémák az összefésülésből adódó bónuszpontok miatt, majd ha jól emlékszem ott is inkább a nullázást választották.
     
  3. Spooky /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    11
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Már augusztusnak és szeptembernek is vége van :tef161: de még el se indult az estone:tef161:
     
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát a linken bejön, szóval nincs ok az aggodalomra: http://estone.cc/login.php?returnto=/

    A tapasztaltabbak azok tudják, hogy az ilyen beharangozott indulások szinte mindig csúsznak. XD
     
  5. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Eddig is hitetlen Tamás voltam ebben az ügyben és ellenzem az egyesülést. Viszont nekem nincsen beleszólásom a dologba. 2 egyenként is jól működő tábor összekuszálva = nem több < kevesebb lesz.
     
  6. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    így van kecsi, és szerintem a meg felelő háttért sem tudják biztosítani a két oldal össze szerelésére gondolom ezért csúszik kinézet rendben van szerver is van nyilván tudás hiányzik :tef161: és ha elbacják akkor off mindegyik oldalnak :tef161:
     
  7. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Imádom a nagy-nagy lihegéseket minden ügyben; de ez már csak fújtatás... Kimondom végre magyarul: így lehet el...baltázni két tökéletes oldal!
     
  8. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    szerintem semmi nem lesz az egyesülésből már, én azért kíváncsi lettem volna mi sült volna ki ebből az eStone oldalból.
     
  9. Sonny69 / FullMixMusic

    Csatlakozott:
    2012. június 14.
    Hozzászólások:
    47
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    robert ne temessük még :tef161: xider bácsi meg oldja amint felnő a feladathoz lehet nem idén de majd 2020 ig csak meg csinálják :tef161:
    HER :"Ugyanis ha ezek nagyon eltérőek akkor szinte lehetetlen lesz összefésülni a két adatbázist. Nem véletlen hogy az Ncore a torrentek nevére és a mezők helyes kitöltésére ennyi energiát fektet, a helyes keresés és hasonló torrentek csak így adhatóak meg pontosan. Máskülönben minden egyes adatot manuálisan kellene összehozni."

    hidd el a két oldal szinte 99.9 % ugyan az csak más a kinézete :tef161: nem tudom ezen mit lehet elbacni csak a duplákat kell meg szűrni és ennyi "amiből nagyon sok lesz user szinten is és torrent szinten is :tef161:" magyarul írtam régebben is ha össze rakják a két oldalt és a duplákat leszűrik ugyan ott lesznek mint most vagy a xider vagy a beload külön ahogy megy csak lesz egy új nevük :tef161: és nem hogy dupla akkora nem lesz az oldal hanem pont hogy a fele lesz a mostaniaknak :tef161:
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 09.
  10. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Beload-ot nem ismerem, csak az Xidert.

    Egyet tudok az Xider sima keresője egy nagy 0.
    6 félképpen kell keresni hogy biztos ne legyen dupe a feltöltés.
    Ezek utána amikor megnéztem aktív inaktív ékezettel ékezet nélkül, angolul... mégis beleszaladtam pár olyanba ami már fent van.

    Ha egy normális keresőt nem tudnak csinálni szabályozva mint pl az Ncore-n akkor két adatbázist hogy fésülnének össze??... :tef161: :tef161:
     
    • Like Like x 2
  11. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    No. Friss hírek a témában: http://torrent-empire.me/index.php?threads/xider-fúzió.193478/


    [​IMG]

    A XiDER és a BeLoad összeolvad és egy új oldal jön létre a fúzióból.
    Az új oldal neve eStone.
    Az egyesülés várható időpontja 2015-11-13.
    Ahhoz, hogy az új oldalra be tudjatok lépni az e-mail címeteknek valósnak kell lennie.
    Az új oldalra csak jelszó emlékeztető kérésével lehet belépni.
    Az összeolvadás napjáig van lehetőségetek az e-mail cserére!
    A két oldal felhasználói és torrentjei összefésülésre kerülnek.
    Aki mindkét oldalon regisztrált felhasználó azt kérjük, hogy mindkét oldalon azonos e-mail címet adjon meg.
    Aki mindkét oldalon azonos e-mail címmel rendelkezik annak adatai (feltöltési mennyiség, letöltési mennyiség, bónuszpont) összevonásra kerülnek.

    [​IMG]


    Remélhetőleg így már mindenkinek világos, hogy a hír nagyon is igaz. XD Hiszen most már a hírek közé írták ki, nem csak ide XD
     
  12. getkidi / Guest