Magyar torrent oldalak BeLoad

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' djmert hozta létre. Ekkor: 2010. január 10..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. djmert / Guest

    Tagja vagy a Beload közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Beload életét és fejlődését.


    Kapcsolódó témák:

    Beload hírei: link
    Beload bemutatója: link
     
  2. tyborrex /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    gondolom

    Van egy fogadásom rá, hogy nem vagy tag sem nCore-n sem BH-n:tef344:
     
  3. tetraeder / Guest

    beload

    hát énnekem kedvenc oldalam, ncore haveromnak van onnan mindig húzok, bithumenen unokatesóm van regelve, szval ha kell valami megszerzem :tef293: de beload nagyon jó közösség:tef293:
     
  4. dszud / Guest

    moobs?

    ez beload oldal az egykori Moobs & Speedfire oldalból jött létre? mert ha igen, akkor ismerem én is (bár így Beload-on már sosem voltam tag)...emlékszem a moobs is csak az elején volt jó, utána kiderült egy-két érdekes dolog a tulajról, megjelentek szarabbnál szarabb feltöltések az oldalon és ekkor léptem ki...amúgy segítő rangon voltam az oldalon, de egy idő után nagyon meguntam/megutáltam, kezdett a süllyesztőbe menni

    ajánlom ehelyett az oldal helyett pl. a PREtorianst, Gigatorrents-et én azokat viszonylag régóta használom, néha hasznosak tudnak lenni
     
  5. csakatorrent / Guest

    igen, ez annó moobs néven

    igen, ez annó moobs néven futott, nem tartom jó oldalnak, hiába topsitek egyike statisztikák szerint
    ha jól tudom a támogatás menü is arányjavítás néven van, no comment
     
  6. djmert / Guest

    válasz

    voltam ncore-n, az valahogy nem az én világom, BH-ról meg nincs tapasztalatom, meg az oldalt nem CSAK a feltöltések adják, hanem a tagok :tef293:
    habár egy gigatorents meghívót elfogadnék, de parsze vmit adok érte :tef293:
     
  7. tyborrex /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    tagok

    Tagokért járj társkeresőre, youvipre vagy fórumokra:tef344:
     
  8. Guest / Guest

    azert a tagok is fontosak

    azert a tagok is fontosak nekem..
     
  9. csakatorrent / Guest

    gigatorrentsen nincs

    gigatorrentsen nincs meghívás, asszem most alakítják át a meghívó rendszert
     
  10. dszud / Guest

    úgy tűnik...

    ...akkor úgy tűnik jól gondoltam/emlékeztem...ez határozottan nem a jó oldalak egyike
     
  11. tyborrex /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    turkáló

    ezért használom én turkálónak.
    Turkálni meg ugye ott lehet, ahol sok a torrent, namost a pre-n vagy gigán ez azért így nem mondható el : )
     
  12. Guest / Guest

    BELOAD

    Én csak azért vagyok Ncoren, hogy átpakoljam a torrenteket a Beloadra. Sokkal szívesebben vagyok a moobson mint a nagyra imádott Ncoren. De ha ők nem lennének akkor nem tudnék honnan pakolni:tef161: Beload 4 ever:tef161:
     
  13. tamas.24 / Guest

    a legjobb

    szerintem is a beload a legjobb torrentoldal beload for ever
     
  14. Richi / Guest

    Beload is jó...

    Szerintem majomparádé jobb
     
  15. tamas.24 / Guest

    talán

    lehet hogy a majomparádé barátságosabb de mennyiségileg tööb a torrent a beloadon
     
  16. Richi / Guest

    nem vita

    majomparádén sokkal jobb fej a staff,beloadon igaz van sok cucc és szeretem is mert van rajt 1-2dolog mi máshol nincs:tef161:
     
  17. Guest / Guest

    gyurika1986

    Sziasztok, nem tudja valaki, hogy mi lett a Beloadal,mert már 2 napja nem jön be az oldal.

    Valaki tudja mi lett az oldallal?
     
  18. Guest / Guest

    2 NAPJA NICS !!!

    SRÁCOK 2 NAPJA NINCS BELOAD NEKEM SEM, MI A GÁZ, KINYÍRTÁK AZ OLDALT ?
     
  19. zoom10 /

    Csatlakozott:
    2013. február 19.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Beload

    Ha valaki tud infót a Beload-ról, hogy miért nem megy, ossza meg velünk légyszi.
     
  20. tyborrex /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0