Magyar torrent oldalak Bigtorrent

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2007. augusztus 30..

  1. Anonymous / Guest

    Hülyeség!

    Szia,

    Tudod mondani a hülyeséget..

    Miután regisztrálsz az oldalra 2 hétig semmilyen büntetést nem kapsz, ha az arányod alacsony.
    ha mégis figyelmeztetésben részesülsz akkor 2 oka lehet, a seedkötelezettséget nem veszed figyelembe, vagy megszeged a szabályt.

    Ha Te javítod az arányod miután már figyelmeztetést kaptál, akkor a rendszer úgyis elfogja venni. Nem kell emiatt irkálni mindenhova 600x. Nem Te vagy az egyetlen felhasználója az oldalnak. Tessék figyelembe venni.
     
  2. Loki / Guest

    ez tényleg

    Ez tényleg vicc. Minden normális oldalon minimum 2 hét áll rendelkezésre, de sok helyen 1 hónap is hogy javíts az arányodon. Király ez a Big!
     
  3. Danger /

    Csatlakozott:
    2011. november 09.
    Hozzászólások:
    64
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    KyoPityus

    Szerencsés vagy, mert még az elején megtudtad, hogy milyen oldal is a Big.
    Ha több terra feltöltéssel és több ezer bónuszponttal tiltottak volna ki, csak mert egyik staffnak így tartja kedve, akkor lehetne sajnálni az accot.

    Én ezt azért írtam le, mert szinte minden magyar oldalon fent vagyok és több terra feltöltésekkel, de a Bigtorrent-re soha többé nem regisztrálnék a megbízhatatlansága miatt.
    Rengeteg magyar torrentoldal létezik ahol erősítem és 1000-rel töltök felfelé amik megérdemlik.
    A Big nem tartozik közéjük.
     
  4. KyoPityus /

    Csatlakozott:
    2012. január 16.
    Hozzászólások:
    138
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Anonymus?..

    Nem a hülyeséget írogatom. A warn indoka az volt az arányod alacsony.
    A warn pedig a javult arány ellenére sem vonódott vissza.
    Mid gondolsz mi a francért reklamáltam?
    A seedkötelezettséggel eleve nem lehetett gond, mert kora délután töltöttem le és este 9 kor kapcsoltam ki a gépem. Addig mentek a torrentek.
    Nem én voltam valóban. Remélem minél kevesebben is lesznek mert nem érdemeltek meg egyetlen felhasználót sem. Nem a felhasználók vannak az oldalért, hanem az oldal a felhasználókért. Miután ezt nem veszitek figyelembe kitiltogattok meg is érdemlitek a sorsotok. Persze pénz szerzésnek jó lesz majd az oldal egy ideig. Mehet a spam kampány és a többi. Az oldalatok meg majd megy a fekete oldalak listájára. Aztán örülhettek neki milyen nagy dolgot csináltatok.

    Ennyi.
     
  5. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Big.
    Sajnos vannak ilyen oldalak amik nem néznek semmit ha az arány esik Warn.
    Jártam már én is igy.
    Ez van.
    A többihez annyit tudok mondani No comment.
     
  6. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Első torrent oldalam volt annak idején a Big és nagyon megkedveltem. Nem volt túl nagy oldal, 30-35 ezer körül voltak fent. A tulaj normális volt, a staff segítőkész, de aztán jött a változás. A tulaj bezárta az oldalt, majd ugyan azzal a névvel indult egy oldal, más tulajjal, több staff tag cseréjével. Eleinte a kedvenceim között maradt, mert az oldal jó volt, a vezetőség normális. Valamiért mégis úgy alakult, hogy az oldal számomra már szinte semmit nem jelent. Soha nem volt senkivel problémám az oldalon, soha nem ért igazságtalanság, mégis úgy érzem, az oldal "beszürkült".
     
  7. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    greg81

    Üdv greg81!
    Amit leírtál elfogadhatónak tartom.Annyit hozzáfűznék,hogy minden olyan oldalra érvényes,amely az idők folyamán kinőtte önnön magát.Persze tisztelet a kivételeknek.Jobbnak láttam volna a gondolataimat leírni egy általános topicban mely az összes olyan oldalt magába foglalja akik túlhíztak.Mégis az utolsó szavad mondta ki az igazságot "beszürkült"! Igen,valóban.Általánosságban minden olyan oldal beszürkül,amely a nagyság átkát megfizetve eltelik magával.Elmaradnak a fejlesztések,nincsenek új ötletek,nincsenek usereket maradásra bíró dolgok.Csak monotónia.Ezek az oldalak egyszer elkészültek,nagyok lettek és vége.A tulajoknak tetszik hogy szépek, nagyok.Sőt az elején még userbarátok is voltak.Mára meg elégedettek azzal ami van,szépek,nagyok de szürkék.Még egyszer,tisztelet a kivételeknek! Annyit még tennék hozzá, hogy itt jövünk a mi, felhasználók.A szabad választás jogával.Azzal a joggal hogy felemelhetünk egy oldalt az egekig, vagy éppen szürkeségbe,a feledés homályába taszíthatjuk.
     
  8. paka41 /

    Csatlakozott:
    2012. május 14.
    Hozzászólások:
    461
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Big

    Hát nem értem miért zavarja őket az üzenőfal,de ők tudják miért is kapcsolják ki!
    Tiszteletbe tartom döntésük!
     
  9. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: BigT uzifal
    sokan inkabb ilyennek orulnenek:

    Az oldalat határozatlan ideig kikapcsoltuk. Indok: Nem láttuk értelmét a működésének.
    UI: A döntés végleges. :tef318: :tef161:
     
  10. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Big bp !

    Sziasztok !

    Többen jelezték felém ,hogy a Big bp utalásoknál az oldalon nem látható a pont levonás ;

    Jeleztem az oldalon adminoknak a válasz >> "hali tuti hogy leveszi csak késleltetve van!"

    Tehát nem kell örülni a pontok levonásra kerülnek mindenkitöl aki utal !

    Üdv !
    by hartigan
    [​IMG]
     
  11. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hiba

    A kockajáték határozatlan ideig nem elérhető
     
  12. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A másik hiba

    Eltűnt az utalás fülecske is!
    Egyszer csak azt vesszük észre eltűnik a --==BIGTorrent==-- is!

    :tef161:
     
  13. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    RE -Fater-testvér

    Aaaaaaaaaaaaa ne fesuk ordogot .....
    [​IMG]
    nem kelene tunyon a Bigg ....jott lehetet jacani
     
  14. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-bigtorrent!
    :tef161:Szevasz Fater! Bizony en is most hogy eppen az oldalon csamcsogok ,nezegetek ezt azt hat bezony eszrevettem,hogy eltunt az utalas opcio! Szerintem tracker hiba! Habar kitudja??!!! Tisztelettel: JOZSEF
     
  15. vaya /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 04.
    Hozzászólások:
    193
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    gáz van?

    őszintén szólva!?
    Lassan nem értem mi van a big-gel? Üzifal nyekk, de miért? Bónusz utalási mizéria,de miért?
    Aztán elvették a kockajátékot.Miért? A bónuszrendszer nem bírta követni a nyereményeket?
    Aztán indokolatlan userszekírozás,miért?
    Az meg külön szép a dologban hogy a vezetőség még szavazást is ír ki!Miért? Nem volt okosabb kérdés?
    Lassan lehet cserélni a Big-et Little-re!?
    Ez van ha valami működik és szeretik az userek,azt simán kiiktatják!
    Megkérdezném a vezetőket,most ti az oldalatok ellen vagytok? Csak mert a sok hülye lépéssel csak az oldal látogatottságát veszélyeztetitek!
    Bele sem merek gondolni,hogy jön-e válasz? Ha jönne, el?ször az userek problémáira válaszoljanak!
     
  16. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Van . gáz !

    Sziasztok !

    Hát igen csatlakoznom kell nem jó uton járnak .....

    1) A chatfalon többször is voltak konfliktusok a modik és a felhasznállok között de szerintem nem az a megoldás ,hogy néhány rendetlenkedö miatt büntessenek másokat akik pl a chatfalat normálisan használják/ták , pl csevegés akár segitségkérés info csere stb ...
    2) A Bónuszpont utalásoknál az utobbi napaokban voltak gondok a trackernél mivel nem vonta le a mennyiséget amit többen is jeleztünk sztem a kocka játék és a az utalás kiiktatása összefügg és reméljük a hiba elháritása után visszaáll!
    3) Talán elöször szavazásra bocsátani valami dolgot és ha a szavazás negativ akkor kellene a megfelelö lépéseket megtenni ...
    4) Egy bizos az utobbi néhány nap eseményei és a vezetöség részéröl meghozott döntések álltal sokat veszit az oldal a népszerüségéböl talán elkezdenEk elgondolkodni ezen is

    És végül ne feledjük bármilyen jó is egyoldal de userek /letöltök nélkül mitsem ér ! Nem kritika semnem okoskodás csak egy egyszerü véleményem !

    Üdv !
    by hartigan
    [​IMG]
     
  17. Anonymous / Guest

    válasz

    Egyben válaszolok nektek.

    Semmilyen hiba nem keletkezett amelyből kifolyólag ki kellett volna kapcsolni akár a kockajátékot akár az utalás menüt.

    Akkor miért tettük ezt?

    A kockajátéknál volt aki 1 millió pontot halmozott fel úgy, hogy kitámasztotta az enter gombot. Persze, ki lehet ezt védeni. Viszont miért csináljuk meg? Nem muszáj az oldalon nekünk játékot tartani, és abból pontokat osztani (nem keveset).

    Az utalás menünél sem volt semmilyen hiba.

    "jelezték, hogy nem vonja le a mennyiséget" jelezte ugyanúgy, csak kivettünk egy sort, amely ürítette a cache-t így egyből kiírta, így meg 10 perc kellett neki.

    Azért szüntettük meg a funkciót, mert nagyon sokan kunyeráltak a másiktól, akár ismerős, akár feltöltőtől. Ha meg rájött az emberekre az 5 perc akkor orrba szájba küldözgették.
    Emiatt nagyon sok embert tiltottunk ki, hiszen hozzáfért xy fiókjához, és már el is tüntette a feltöltött adatmennyiséget.

    Természetesen nem szeretnénk az üzenőfalat és a kockajátékot megszüntetni, hiszen mint fentebb írtátok, nem szeretnénk magunk ellen tenni. Kis türelmet kérünk még megkeressük az aranyközép utat.

    Üdvözlettel, Bigtorrent
     
  18. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    big

    - én például kattingatással nyertem . de mér fáj ha nyerek és utalok akinek akarok . ha bukok visszaadjátok . ez egy remek felfogás . gratulálok a magyarok vagyunk . utálatos dolog ilyet csinálni még ha ki is rúgtok. most szerintem van pár drukkeretek
     
  19. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    bigtorrent...

    Hat igen sajnos ez van! Ahogyan szepen beindult a bigtorrent kockajatek, utalas,uzifal meg miegymas olyan lassan le is fog epulni! Pedig egyik kedvenc oldalam koze tartozik. Hat nem tudom. Apro sejtesem van csak, szerintem az oldalt nagyon leterhelik ezek az utalasok ,jatekok meg egyebek. Azert is dontottek a szakik, hogy egy nehany funkciot "likvidalnak". Ez az en velemenyem....
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re - válasz !

    Tisztelt Anonymous!

    Elöször is köszönet a válaSzt/infot!
    Talán jó lenne ha beregiznél ide és mint kapcsolattartoként fordalhatnánk hozzád a jövöben !Mint látod vagyunk itt jópáran akik követik a BigT. oldalon történt eseményeket !
    Ami engem kissé irritált
    Egy biztos muszájni nem muszáj de ezt amikor elinditotottátok kérdem én nem gondoltátok e ,hogy lesz aki sok bp - ot hoz ebböl össze ? És ha teszem fel nekem összegyülik ebböl jó pár ezer pontom hadd döntsem már én sajat magam ,hogy azt kinek s mennyit adok !Mindenesetre kiváncsian várom a további fejleményeket !

    Üdv !