Magyar torrent oldalak Bit-Book

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Endless hozta létre. Ekkor: 2010. július 12..

  1. Endless /

    Csatlakozott:
    2010. július 06.
    Hozzászólások:
    289
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Devil írta ...

    Devil wrote: Szabad regisztráció
    | írta: H* @ 8/21/2011 12:53:00 DU
    A negyedéve beharangozott "szabad" regisztráció dátuma kissé eltolódott, így a regisztrációt a tervezett augusztusi időpont helyett szeptember 10-én, éjfélkor nyitjuk meg a Bit-Book-on. A bekerülési szabályok nem változtak: a maximális létszámon belül annyi ember regisztrálhat hozzánk, amennyi meghívót a jelenlegi tagjaink felajánlanak e célra. A szabad regisztráció 3 napon keresztül fog tartani, tehát szeptember 10-én (szombaton) 00:00-kor indul és szeptember 12-én 23:59-kor zárul. Aki ebben az időszakban nem tud élni a lehetőséggel, annak továbbra is az ismerősökön keresztüli meghívást, illetve a novemberben esedékes szabad regisztrációt javasoljuk.
    Figyelem! A regisztráció során kapott megerősítő e-mail 3 napig érvényes, tehát ha valamilyen oknál fogva percek alatt nem érkezik meg a levelünk (és nincs a SPAM mappában sem), akkor maximum 3 napon belül írjatok az admin.b*@gmail.com címre és segítünk a regisztrációban! A kiküldéstől számított 3. nap letelte után ezek a meghívók érvényüket vesztik, pótlásukra, illetve utólagos regisztrációra nincs lehetőség, technikai okokra hivatkozva sem. Köszönjük megértéseteket!
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    freereg vége.

    bazsko74 wrote:bazsko74 wrote: http://bit-book.ath.cx/loginreturn.php?returnto=/
    Aki filmekre számit ne regizzen csak könyvek de az nagyon sok meg ismeret terjesztő videók 14616torrent van rajt. Még 34 hej van most ebbe a pillanatba.Sajnos nincs több szabad helyünk!


    Nálunk a szabad regisztráció feltétele, hogy a felhasználóink a saját meghívóikat ajánlják fel önzetlenül új tagok számára, tehát csak annyian regisztrálhatnak, ahány meghívót ők felajánlottak erre a célra. Sajnos az összes felajánlott szabad hely betelt, legközelebb ismét 3 hónap múlva lesz szabad regisztráció. A pontos dátumot megközelítőleg 2 hónap múlva fogjuk kiírni a blog oldalunkra.

    Drakula wrote:
    Lemaradtam...az este elaludtam mint egy pocok, most reggel meg hiába kerestem az aranyat, már elöttem valaki összeszedte!
     
  4. drspiele83 /

    Csatlakozott:
    2011. július 07.
    Hozzászólások:
    26
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    bit-book

    Atlantisz wrote:
    Devil wrote: Szabad regisztráció
    | írta: H* @ 8/21/2011 12:53:00 DU
    A negyedéve beharangozott "szabad" regisztráció dátuma kissé eltolódott, így a regisztrációt a tervezett augusztusi időpont helyett szeptember 10-én, éjfélkor nyitjuk meg a Bit-Book-on. A bekerülési szabályok nem változtak: a maximális létszámon belül annyi ember regisztrálhat hozzánk, amennyi meghívót a jelenlegi tagjaink felajánlanak e célra. A szabad regisztráció 3 napon keresztül fog tartani, tehát szeptember 10-én (szombaton) 00:00-kor indul és szeptember 12-én 23:59-kor zárul. Aki ebben az időszakban nem tud élni a lehetőséggel, annak továbbra is az ismerősökön keresztüli meghívást, illetve a novemberben esedékes szabad regisztrációt javasoljuk.
    Figyelem! A regisztráció során kapott megerősítő e-mail 3 napig érvényes, tehát ha valamilyen oknál fogva percek alatt nem érkezik meg a levelünk (és nincs a SPAM mappában sem), akkor maximum 3 napon belül írjatok az admin.b*@gmail.com címre és segítünk a regisztrációban! A kiküldéstől számított 3. nap letelte után ezek a meghívók érvényüket vesztik, pótlásukra, illetve utólagos regisztrációra nincs lehetőség, technikai okokra hivatkozva sem. Köszönjük megértéseteket!

    Csak en nem tudok belepni az oldalra?? Valami 404 es hibat ir ki
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez jó link

    http://bit-book.ath.cx/loginreturn.php?returnto=%2F

    Ez jó link itt próbáld meg . Szabad reg nincs .
     
  6. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Belépés

    Nálam tökéletes.
     
  7. drspiele83 /

    Csatlakozott:
    2011. július 07.
    Hozzászólások:
    26
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    megy

    Mar nalam is megy koszi
     
  8. spam /

    Csatlakozott:
    2011. január 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    BB meghívóim nekem is vannak,

    BB meghívóim nekem is vannak, azon kollegák jeletkezhetnek érte - a készlet erejéig - akik itt az oldalon olyan magatartást tanúsítottak, hogy az alapján vállalhatok értük felelősséget.

    Persze ingyé': nem kell nekem se meghívó, se upp'.

    PM-et küldjön, aki szeretne meghívót (hogy gyorsabban menjen, írhat mailcímet és 2-3 opcionális felhasználónevet, prioritás szerinti sorrendben).
     
  9. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Freee reg indul!!!

    Szombat reggel indul a free reg 8 orakor és hétfő 23.59ig tart aki akar regizni kapja el az elején mert multkoris elfogytak a hivok idő előtt.
    Márcsak fél ora Hajrá!!!
     
  10. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Free reg ,fél siker

    Én regélte.Sikerült is ,de a regisztrációs email csak nem akar megérkezni,pedig azt írták ,hogy 3nap után törlpdik a reg.
    Na most szerintetek mit tegyek?
    Még egyszer nem akarok regisztrálni mert akkor lehet még a belépésem elptt kirúgnának... :sick:
    Szóval még várok egy kicsit,de meddig?... :tef10:(
    Néztem nincs a spam üzik között sem.
    Azt olvastam,hogy ha nem érkezik meg pár percem belül akkor írjak email és helyrehozzák,de 3nap után már nem tudják.
    Úgyhogy talán délig várok és ha addig nem jön meg akkor írok.
    Lehet a sok új reg miatt lassabb a "gépezet"..... :tef161:
     
  11. Triad12 / Guest

    bit-book

    Most reegeltem egyből jött az email is.
     
  12. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Bit-book

    Még 1300 szabad hely van.
    Hajrá. :bigsmile:
     
  13. rocky /

    Csatlakozott:
    2011. július 07.
    Hozzászólások:
    21
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    helló megmondaná nekem valaki

    helló megmondaná nekem valaki mi van a bookal mer pár napja nemtok belépni az oldalra nem jelenik meg.
     
  14. rocky /

    Csatlakozott:
    2011. július 07.
    Hozzászólások:
    21
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    bit-book RIP

    http://bit-book.blogspot.com/2011/12/bucsuzunk.html
     
  15. spam /

    Csatlakozott:
    2011. január 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha megkérdezték volna

    Ha megkérdezték volna korábban, hogy melyik 3 tracker bezárása érintene a legfájóbban, akkor ez is benne lett volna a listámban.

    Nem vagyok boldog :tef10:
     
  16. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    BitBook vége

    12/29/2011 10:41:00 DU
    Fájdalommal és mély keserűséggel kell tudatnunk minden Bit-Book lakóval, hogy oldalunk a mai napon befejezte működését. Hétvégére még jelentkezünk egy összefoglalóval, hiszen sokan kíváncsiak a részletekre: nem is szeretnénk titkolózni, inkább megelőzzük a pletykákat.

    Valóban kár érte, mivel nem egy vegyes oldal volt a sok közül a középmezőny alján, hanem egy szakosodott tracker...
     
  17. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    BitBook

    Regisztrálva vagyok az oldalon de soha nem használtam! Az én érdeklödési körömből kifolyólag! De azért nagyon sajnálom az oldalt! Nagyon sok embernek sokat jelentett az oldal!
     
  18. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    :tef10:

    Semmi jel sem utalt ilyesmire... :tef239:
    Nagy kár érte, nagyon nagy! :tef10:
     
  19. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    bit-book

    http://bit-book.blogspot.com/2012/01/csinald-jol-vagy-ne-csinald-sehogy.htm
     
  20. classy57 /

    Csatlakozott:
    2011. március 15.
    Hozzászólások:
    7
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    h???....bit book

    ...annak idején mikor regiztem....madarat lehetet volna fogatni velem.....rendszeres látogatoja voltam...feltőltő is....NAGYON sajnálom....hihetetlen hogy igy kell megtudnom.....classy57