Magyar torrent oldalak Bithorlo

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. február 02..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Baranyka22 /

    Csatlakozott:
    2020. március 25.
    Hozzászólások:
    117
    Kapott lájkok:
    61
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nagyon megváltozott a véleményem az elmúlt 24 órában... Tehát szégyen amit azon az oldalon művelnek a segítők...
    Sajnos egy imserősömet bannolták meghívás miatt és az ok amiért bannolták nem is volt benne a szabályzatban...
    Erre lenézz engem a segítő hogy mit gondolok magamról hát ő ehhez nem ért meg minden és nem tudja azt írni vegyem fel a kapcsolatot valamelyik staff-al...
    Pedig csak a büntetés mértékének csökkentését kértem...
    De ha szeretnek elveszíteni egy 10 éve regisztrált felhasználót aki sokat tett az oldalért akkor csak gratulálni tudok...
    Legalább tudjuk hogy oda még nehezebb lesz bekerülni mert ilyen ocsmány emberek miatt szigorítják majd a szabályokat...

    Egy adminisztrátor legalább kedvesen ált az ügyhöz amiért hálás vagyok...
    Sajnos a történetnek nincs vége ezért vár rám egy kis szövegértelem hf feladása....
     
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    hát azért nem egy friss oldalról beszélünk :tef293: szóval szerintem, ha már segítő rangba került valami úton módon, legalább a szabályzatot ismerhetné, amit a 'felettesei' alkottak. milyen alapon próbálja akkor a dolgát végezni? mi dolga egy segítőnek? nem voltam vezetőségi tag, nem is tervezem :tef293: de így kívülállóként azt gondolom azok segítése, akik valami módon elakadtak az oldalon. ha nincs jogosultsága, akkor vagy továbbítja egy olyan személynek, akinek van, vagy válaszol, hogy kit is kell keress az ügyben... szerintem legalábbis így van :tef293:
    persze vannak, akik kiskirálynak hiszik magukat és akkor is az övék az igaz, ha nem :tef293:

    szabályok szigorítása meg felesleges :tef161: hisz menet közben is változtatnak rajtuk a jelek szerint :tef293:
     
  3. Baranyka22 /

    Csatlakozott:
    2020. március 25.
    Hozzászólások:
    117
    Kapott lájkok:
    61
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem

    Hát valahogy úgy kiskirály...
    A szabályzatba bele sincs írva hogy te felelősséget vállalsz érte csak fel van tűntetve szabályzaton kívül...

    És okoskodik nekem pm-ben és nem tudd elküldeni egy staff fele hogy rendes választ kapjak...
     
  4. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,892
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sziasztok!
    Meg kell védjem a bithorlot.
    Ha a szabályzatba nincs is de a meghívó küldésnél feketén fehéren, világosan le van írva:
    "A meghívó és meghívott személy viszonya
    A meghívó felelős a meghívottért! Ha a meghívottad csal,vagy más komolyabb szabálytalanságot követ el és ezáltal törlésre kerül,akkor figyelmeztetést (warnt) fogsz kapni! Kirívó szabálytalanság esetén a te törlésedre is sor kerülhet,mivel felelősséggel tartozol a meghívottadért."
    Az hogy ezzel a szabállyal én sem értek egyet azt nem titkolom de ez édes kevés.
    Sajnálattal hallom hogy így jártál a segítővel pedig régen ennek az oldalnak volt az egyik legsegítőkészebb a vezetése.
     
    • Like Like x 1
    • Barátságos Barátságos x 1
  5. Baranyka22 /

    Csatlakozott:
    2020. március 25.
    Hozzászólások:
    117
    Kapott lájkok:
    61
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Igazából segített volna egy adminisztrátor (andras77 ha jól emlélszem a nevére) csak megjelent a segítő és elkezdett okoskodni és az admin-nak meg el kellet mennie...
    Meg csodálkozott a staff hogy nem érti mi folyik mikor a felét pm-ben küldte el mikor kértem hogy a jegyet használja mert kavarodás lesz... Az is lett.
     
  6. ssssss54 /

    Csatlakozott:
    2023. január 05.
    Hozzászólások:
    65
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Stabil nagyon
     
  7. andris93 / Guest

    kedvelem az oldalt
     
  8. jacayic556 /

    Csatlakozott:
    2023. február 19.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Jó az oldal,de az számomra negatívum,hogy a vezetőség el engedte terjedni azon személyek (pár fő) akik ha valaki kérdést (nem kérést) tesz fel az üzifalon azt akkor elég sok esetben nem választ hanem gúnyolódást kap.És ebben sajnos az egyik segítő is aktívan részt vesz
     
    • Like Like x 1
  9. xabadarc40 /

    Csatlakozott:
    2023. január 17.
    Hozzászólások:
    145
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Van most oda meghivás?
     
  10. jacayic556 /

    Csatlakozott:
    2023. február 19.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]
     
    • Like Like x 1