Magyar torrent oldalak BiTZoNe

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Altair hozta létre. Ekkor: 2010. október 30..

  1. ila1990 /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hasonló probléma

    Én nem kértem új jelszót, de ettől függetlenül 5ször elbénáztam a jelszavamat.... akkor Én már végleg le lettem tiltva az oldaról?
     
  2. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bitzone (válasz)

    Úgy tudom csak időkorlát van olyankor! Pár óra vagy holnap már kérhetsz új jelszót! De egyszerübb ha 2-3 probálkozás útán inkább jelszó emlékeztetőt kérsz, ha nem ugrik be a jelszavad!
     
  3. ila1990 /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    This comment has been deleted.
     
  4. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bitzone!

    Akkor nem kell újat kérned! De sajnos várnod kell! De ha dinamikus ip cimed van akkor kapcsolatot bontasz újból csatlakozol és akkor rögtön bejelenkezhetsz!
     
  5. ila1990 /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    (:

    Ezzel már próbálkoztam, de nem jött be szóval várok 24 órát hátha :tef293: Valahogy kibírom holnap estig :tef293:
    Köszönöm szépen a segítséget, már teljesen be voltam pánikolva és akkor jöttél Te :tef293:Köszönöm!
     
  6. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    ila1990 válasz

    Szivesen! Mindig jól jön, ha van hová fordulni az embernek! Ha én sem tudok valamit, mindig ide irok az oldalra! Valamit mindig összedobnak a forumtársaink! :tef293:
     
  7. log /

    Csatlakozott:
    2013. február 26.
    Hozzászólások:
    102
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    BitZone

    Free reg van, így regisztráltam kíváncsiságból az oldalra. A BZR kinézet nagyon szép szerintem. Mondjuk azt nem értem hogy ha beállítom hogy ne mutassa az oldal az üzenőfalat és az XXX torrenteket, miért van az hogy mégis mutatja őket..? Biztos valami bug.
     
  8. mookybaa /

    Csatlakozott:
    2011. január 27.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    BitZone -re

    Szia!

    Átállítottam a profilomat én is próbaképpen, az xxx kategóriát nálam egyből kilőtte, viszont az üzifalat nekem sem.

    Viszont ami nekem eddig fel se tűnt az az, hogy ha valaki figyelmetlenül, kapkodva, "megszokásból" állítgatja a profilját ( más oldalakon általában ez úgy néz ki: profil ---> beállítom amit akarok ---> jelszó beilleszt, az oldal aljára ---> és oké ) hamar kint találja magát az oldalról. :tef293:

    Mert itt a "Személyes" oldalon a profil törlése van legalul :tef161: úgyhogy érdemes odafigyelni.

    üdv. moky