2011 Bosszú / Revenge

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2013. december 29..

?

Bosszú Értékelése!

  1. 1

    0 szavazat
    0.0%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    1 szavazat
    50.0%
  5. 5

    1 szavazat
    50.0%
  1. Dark Angel / Guest

    amerikai misztikus sorozat

    [​IMG]

    gyártó tv-csatorna: abc
    a sorozat futása: 2011 -
    alkotó: Mike Kelley
    főszereplők: Madeleine Stowe, Emily VanCamp, Gabriel Mann, Henry Czerny, Ashley Madekwe, Nick Wechsler, Josh Bowman, Barry Sloane, Connor Paolo, Christa B. Allen

    Tartalom:

    Emily Thorne sok év után visszatér abba a tengerparti nyaralóba, ahol kislányként egy felejthetetlen nyarat töltött apjával, David Clarke-kal, akit a szeme láttára tartóztattak le igaztalan vádakkal. Emily egyetlen barátnője, Ashley segítségével hamar ismeretségbe lép a gazdagok és sikeresek osztályának helyi hatalmasságával, a csak Viktória királynőként emlegetett Victoria Graysonnal. Emily felhőtlen szórakozásra vágyó, gondtalan ifjú hölgynek tűnik, de valójában minden lépése egy tervszerűen felépített bosszúhadjáratba illeszkedik, amelyet egymaga visz végbe kíméletlen következetességgel.
     
  2. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A bosszú

    Szerintem inkább női nézőknek ajánlható a sorozat :tef293: Kissé nagyon is átment szappanos formába. Én végig izgultam az évadokat , esküszöm gyomorgörcsöm volt, viszont most az évad végén már negativan tekintek Emily -re a volt kedvencre, már nem értékelem a bosszúszomjas ténykedéseit pozitivan.
    Lefutott a 2, évad is...és micsoda befejezéssel :tef293:
    A szezon nulla konfliktussal és sok szappannal kezdődött, látszólag folytatva azt az utat, amit az első évad közepe után kiköveztek a sorozatnak. Aztán megtörtént az évadban az előre bejelentett, “nagy haláleset”, ami változtatott a dolgokonés hasznára is vált a Revenge-nek.

    Én még leszedtem a 3, évad első 10 részét angolul , meg is néztem, és azt mondhatom, hogy...alig várom a folytatást. :tef293:
    [DOUBLEPOST=1410976711,1388691751][/DOUBLEPOST][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] :tef293: Hamarosan indul az újabb évad

    Revenge
    (New Season Premieres Sunday, September 28)
     
Címkék :