Bréking: Elkezdett lecsorogni a Windows 10 az azt igénylők gépeire

A témát ebben részben 'Hírek!' nonoka hozta létre. Ekkor: 2015. július 29..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Bár a Microsoft hivatalosan csak holnap adja ki majd a Windows 10-et és az arra ingyen frissíteni kívánók legtöbbje vélhetően még ennél is csak jóval később rakhatja majd fel azt, a konszern már ma elkezdte az új rendszer telepítőállományainak terjesztését a felhasználók gépeire. Ezeket elsődlegesen azok kapják meg, akik korábban igényelték (illetve - redmondi szóhasználatban - úgymond "lefoglalták") a Windows 10 egy-egy példányát a maguk részére.
    Azok a felhasználók, akik gépeire már megkezdődött az új rendszer telepítőjének letöltése, egy "$Windows.~BT" nevű rejtett könyvtárat találhatnak rendszermeghajtóik gyökérkönyvtárában, aminek jelenléte biztos jele a folyamat megindulásának. A háttérben dolgozó Windows 10 alkalmazás ugyanis ide tölti le, illetve gyűjti össze az állományokat, amiből majd a telepítőt is elkészíti.
    [​IMG]Azok gépeire kezdődött el a telepítő letöltődni, akik korábban igényelték az ingyenes frissítést ezzel az alkalmazással
    A másik jel, ami a telepítő letöltési folyamatának megkezdésére utalhat az, ha belassulni látszik azokon a netes kapcsolat. Ennek oka nyilvánvalóan az, hogy a háttérben letöltődő több gigás Windows 10 telepítőkészlet elhasználja a szabad átviteli kapacitás egy részét, így a felhasználónak webezésre és más letöltésekre kevesebb marad.
    [​IMG]A furcsa nevű $Windows.~BT valójában a Windows 10 telepítő DVD-jének képállományát képezi
    Bár a letöltés a fenti jeleket leszámítva minden jel és értesítés nélkül kezdődik meg, befejezéséről minden érintett értesítést kap majd. Ugyanis amikor a rendszer letöltődött és készen áll a telepítésre, automatikusan szól majd a tulajdonosoknak, akik ezt követően elindíthatják az ingyenes frissítési folyamatot és ezzel az áttérést az új rendszerre.
    Addig is javasoljuk mindenkinek, aki utóbbit tervezi, hogy már most álljon neki egy teljes biztonsági mentés készítésének gépéről. Így amikor az elkövetkező napok során megnyílik majd a lehetőség előtte a Windows 10-re történő frissítés megkezdésére, már biztonságban és késlekedés nélkül vághat neki a folyamatnak, ami végén a Windows 10-felhasználók egyre népesebbé váló táborát gyarapítja majd ő is
    http://pcforum.hu/hirek/17338/breking-elkezdett-lecsorogni-a-windows-10-az-azt-igenylok-gepeire
     
  2. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,739
    Kapott lájkok:
    674
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát kíváncsi leszek rá majd mit pródukál,lessz-e olyan jó mint a 7,hát a 8 szerintem nem az igazi,de ezt döntse el mindenki maga. :yes:
     
  3. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nos én tegnap frissítettem!
    Apró problémáktól eltekintve(azóta orvosóltam őket :tef293: ) szerintem remek rendszer lesz ez! :tef161: