Bt World: Ahogy Én Látom!

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. február 11..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok. Itt mindenki elmesélheti mikor és hogy csöppent a bittorent világba. Mik voltak a tapasztalatai akkor és most? Melyik oldalra mikor jutott be? Milyen komolyabb történésekre emlékszik régről, és hogy látja a bt világ helyzetét most. Ne a tények, és a dokumentált események alkossák a beszámolód, azok csak egészítsék ki a történeted. (PL: Mikor torrentezni kezdtem, akkor foglalták le az nc szervereket stb) Tehát mindenki írja le a saját bittorent világát.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. február 11.
  2. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    :tef10: Sajnos én már nem tudom h mikor kezdtem el torrentezni de kb 2009 éveleje fele. És aszem a Diablo vagy a bithorlo volt az első torrent oldalam. Báttyam vezetett be engem a torrentezés világába azóta is én töltöm a filmeket és mindig jön h milyen filmek vannak meg h rakjam rá neki a külső vinyóra. Akkor még nem sokan torrenteztek és még a peerek se voltak olyan eget rengetők azóta sokat változott. Egyre többen és többen torrenteznek. A kedvenc oldalam a BeLoad volt és nagyon sajnáltam mikor megszűnt.
     
    • Like Like x 1