Bulvár hírek, sztárok, celebek...

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' predator02 hozta létre. Ekkor: 2014. március 02..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Éden Beus: A szexhiány és az alkohol miatt zártak ki!


    Háromszor ütötte meg a párját, ezért kizárták az Éden Hotelből Beust. Az isaszegi modell nem bánja tettét, párt keres és szexel.
    Péntek óta Éden Ádám volt a párja, ám „szerelmük” elég rövidre sikerült. Az isaszegi modell tegnap a Bors vendé­geként mesélt a Costa Ri­ca-i buliról, amelynek köszönhetően kidobták az Éden Hotelből.
    – Sem mint férfi, sem mint ember nem volt az esetem Ádám, ilyen embert sem a családomban, sem a baráti társaságomban nem találna senki – mondta a Borsnak Beus.
    – Be­rúgtunk mindannyian az ominózus este, és olyan jelzővel illetett, amit nem hagyhattam. Azt gondolom, megérdemelte, ami történt. A pultnál, majd kétszer a folyosón is megütöttem. De az egészre nem is emlékszem, nem voltam magamnál. Két hetet töltöttem bent, borzasztó részeg voltam, a szexhiánnyal is küzdöttem hetek óta, és a műsor kezdetén a családomtól is úgy búcsúztam, hogy akadtak tisztázatlan nézeteltérések. Ezek vezethettek el idáig: életemben nem bántottam senkit.
    [​IMG]
    Beus – mint mondja – már feldolgozta a történteket. Sajnálja, hogy kiesett, de azt, amit tett, egy percig sem. Sőt, anyagilag jobban jár, hogy nem Costa Ricán kell süttetnie a hasát.
    – A műsor végéig itthon az üzleti vállalkozásaimmal jóval többet kereshetek majd, mint a főnyeremény. Most új autót szeretnék, csak nem tudom, hogy a környezetbarát negyvenmilliós Tesla legyen vagy egy ötszáz lóerős Maserati. A mostani négyszáz lovas és gyenge. Állandó szexpartnerem van. Neki is lesz dolga mostanában. Hacsak nem talál rám az a férfi, akivel komolyan tervezhetném az életem. Az ideális jelölt például segíthetne az autókérdésben is dönteni. Sőt finanszírozhatja is, ha talpig gentleman. Az emberek véleménye meg továbbra is hidegen hagy.
    http://www.borsonline.hu/20150407_eden_beus_a_szexhiany_es_az_alkohol_miatt_zartak_ki
     
  2. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Kulka: 56 vagyok és meleg, de szép testet akarok!


    Nem akart többé puhány, pocakos pasi lenni, ezért „csinált magából másik embert” Kulka János. A színész egy interjúban árulta el titkát.
    Véleménye szerint a színészek egy része a rájuk nehezedő stressz miatt lesz alkoholista, vagy használ tiltott szereket. Kulka János a Playboy májusi számában azt sem tagadja, ő maga is gyakran poharazott, de szerencsére megmaradt a „szalon­ivásnál”. Élete fordulópontjának azonban egy válást, egy kapcsolat végét nevezte, amelynek hatásaként teljesen új életet kezdett.
    – Néztem magam a tükörben, és arra gondoltam: én nem így akarok kinézni. Nem akarok többé pocakos, puhány, punnyadt pasi lenni. Csinálok magamból egy másik embert! Nyilván vannak dolgok, amiken nem tudok változtatni, például, hogy meleg vagyok és ötvenhat éves, de azon igen, hogy jó legyen tükörbe nézni. Úgyhogy elmentem konditerembe, és leszoktam a dohányzásról. A paleó (cukor-, liszt-, tejmentes diéta – a szerk.) is nagy élmény volt eleinte, mert kiderült, hogy le lehet fogyni tizenöt kilót anélkül, hogy komolyan sanyargatnám magam. Nem tudom, ez beteges hiúság-e, de jól esett – mondta a nyuszis magazinnak.
    Kulka azt sem titkolta, hogy édesanyja kérésére felhagyott a szigorúan diétás étrenddel, mert „túlfogyta” magát. Aztán jött az életében egy újabb nehéz időszak, amely miatt újabb kilók szaladtak le róla, és akkor rájött, abba kell hagynia.

    DFP
    [​IMG]A színész ötvenhat évesen határozta el, hogy nem akar többé puhány pasi lenni

    Természetesen a Bors is szerette volna megkérdezni a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színészt a jelenlegi életével, a korral való küzdelemről, Kulkát azonban nem értük el.
    A pszichológus azt mondja, természetes, ha valaki egy lelki sokkot, akár egy szakítást követően drasztikus lépésekre szánja el magát.
    – Amikor az ember átevickél a traumán, valahogyan mindig kell egy cél a jövőképbe: vagy a környezetét változtatja meg, vagy a küllemét – sportolni kezd, másképp étkezik. Van, aki vásárolni kezd, és van, aki szívinfarktust kap. Amit Kulka kitalált magának, az életét is meghosszabbíthatja, amennyiben nincsenek alapbetegségei. Abban az esetben azonban, ha az egész folyamatot egy testképzavar indította el, akkor a drasztikus változás és változtatás más problémák forrása is lehet – utalt megkeresésünkre dr. Csides Kata arra is, hogy akár anore­xiába is torkollhat egy ilyen folyamat.
    Kulka azonban időben kapcsolt.
    http://www.borsonline.hu/20150427_kulka_56_vagyok_es_meleg_de_szep_testet_akarok
     
  3. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Berki Krisztián Zsuzskával aludt, de már Laurával járt.


    BUDAPEST – Döbbenet és fájdalom – ezt érezte Zsuzska (29), amikor a hét elején megnézte az Aktívban, hogy Berki Krisztián (30) és Cserpes Laura (26) bevallja: másfél hónapja egy párt alkotnak. A lány alig jutott szóhoz, ugyanis Berki azt elfelejtette megemlíteni a műsorban, hogy néhány napja még Zsuzska mellett ébredt fel.
    Éppen aznap reggel, amelynek délutánján a férfi az első közös képet posztolta Laurával. Zsuzska állítja: az elmúlt fél évben Berki barátnője volt, noha a férfi a nyilvánosság előtt folyamatosan letagadta.

    [​IMG]

    Ágyban. Berki és Zsuzska sok időt volt együtt: hol a műsorvezetőnél, hol nála töltötték az éjszakákat
    – Mindig azt mondta, hogy engem akar megvédeni ettől az egész médiafelhajtástól, amiben ő él – mondta a Blikknek Zsuzska. – Azon a bizonyos reggelen is vele ébredtem, együtt készülődtünk. Előttem vette fel a narancssárga felsőt, amelyben a Laurával közös képen feszít alig pár órával később...
    A csinos lány nem bosszút akar, csak bántja az igaz­ságérzetét, hogy miközben az elmúlt fél évben mindent feladott Berki Krisztiánért – aki nem akart nyilatkozni az ügyben –, a férfi úgy alázta meg, mint még soha senki. Zsuzska a műsor egyik stábtagjaként az Éden Hotel Costa Rica-i forgatásán esett szerelembe a műsorvezetővel, aki korábban többször kijelentette: amatőr dolog kollégával összejönni.
    – A megérkezésünk után alig egy héttel már egy szobában laktunk. Mindent megosztottunk egymással, kitártam neki a lelkem, a szívem, úgy éltünk együtt mint egy pár. Bár mondtam neki, ha vajmi kis esély is van rá, hogy kibéküljön Pamelával, akkor kiszállok a kapcsolatból.
    De az itthon is folytatódott, hol Zsuzska albérletében, hol Krisztián lakásában találkoztak, nem telt el úgy nap, hogy ne beszéljenek.

    [​IMG]


    Szerelem. Cserpes Laura és Berki Krisztián hivatalosan is egy párt alkot
    – Az egész életébe belevont, találkoztam a legjobb barátaival, mindenkinek arról áradozott, hogy én vagyok a megfelelő lány számára, mert hibátlan vagyok, mint ő. Aztán jöttek a cikkek arról, hogy összejött egy stábtaggal Costa Ricában... velem... miközben nyilvánosan megtagadott, velem folyamatosan a közös jövőnket tervezgette, hogy milyen lakásba költözünk majd össze. Mi ez, ha nem szerelmes párkapcsolat? – mesélte Zsuzska, hogyan hitegették.
    A legmélyebb ütést végül akkor kapta, amikor azon a bizonyos napon meglátta Berki és Cserpes Instagram-fotóját.

    [​IMG]


    Csalódott. Zsuzska még Costa Ricában jött össze Berkivel, s kapcsola- tuk itthon is folytatódott – egészen a közelmúltig. Fotó: Isza Ferenc
    – Személyesen mentem el hozzá, hogy számon kérjem. Ő csak annyit válaszolt, hogy neki semmi köze Laurához, és ha ismerném, akkor nem kételkednék benne; ehhez képest az Aktívban azt mondta: már jó ideje együtt vannak – sóhajtott Zsuzska. Először és utoljára beszél, de nem hajlandó azért rosszul érezni magát, mert beleszeretett egy emberbe, aki hazudott neki.
    http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/berki-krisztian-zsuzskaval-aludt-de-mar-lauraval-jart-2352399
     
  4. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Fekete Laci kitálal mindenről!


    Az egész világon ismerik Fekete Lászlót, aki nyolcszor lett a világ legerősebb embere. Miközben szerinte itthon nem ismerték el a teljesítményét. Ezért úgy döntött, visszavonul, de előtte még tiszta vizet önt a pohárba.
    Nem nyugszanak a kedélyek, mióta Fekete László a Frizbiben elpanaszolta, hogy itthon nem igazán kapott eredményeihez méltó elismerést. A 130 kilós férfi el is sírta magát, annyira bántja, hogy közben sokan olyanok kapnak kitüntetéseket, akik nem érdemesek arra. Ő maga 1988 óta az erőemelésre tette fel az életét, az elmúlt 30 évben 8 világbajnoki címet nyert, de világbajnoki ezüstjei és bronzérmei is vannak szép számmal, világszerte ismerik őt, de itthon mégsem foglalkoztak ezzel.

    – Mikor a világbajnokságon nyomtam kifelé a sziklát, beleordítottam az éterbe: Éljen Magyarország! – mesélte a műsorban. – Évtizedekig játszották ezt a felvételt. Amerikából, Ausztriáliából hívtak könnyezve az emberek. Két évvel ezelőtt a fiaimmal meghívtak minket versenyezni Hongkongba. Több százan kértek autogramot a reptéren. Azt ordították a külföldiek: László, Strongest man, Hungary! Ám a magyar államtól nem kaptam elismerést. Csalódott vagyok... Megvisel, hogy ebben az országban nem a becsületes emberek élnek meg. Ezért úgy döntöttem, az idén visszavonulok. Pedig bár 57 múltam, fizikailag még mindig remekül érzem magam, és még mindig 500 kilókat mozgatok.

    [​IMG]



    De aztán a nyolcszoros világbajnok úgy döntött, nem áll meg itt...
    – Elegem van abból, hogy csalással is lehet a sportban eredményeket elérni. Kipakolok, és abból hatalmas botrány lesz! – mesélte lapunknak az erőember. – Mocskos világban élünk, csalással, lekenyerezéssel szereznek sokan dicsőséget!
    De hogy pontosan kikről és mit fog nyilvánosságra hozni, arról egyelőre nem árult el semmit.

    [​IMG]


    A világ legerősebb családja

    Fekete Lászlónak 5 gyermeke és 4 unokája van. Lányai, Brigi és Timi is sportoltak. Laci 2011-ben a fiaival együtt Clevlandben elnyerte A világ legerősebb családja címet is. Együtt 2500 kilót tudnak megemelni. Ifj. Fekete László (28) ötszörös, Miklós (24) kétszeres világbajnok, míg Richárd (26) „csak” vébébronzérmes.
    Az ételen nem spórolnak

    Laci soha nem doppingolt, a természetes energiabevitelre esküszik.
    – Mi az eredményeinket becsületesen, kokszot, doppingot mellőzve érjük el – mesélte lapunknak. – Ez genetikai adottság nálunk. De persze rendesen eszünk is. Ha müzlin, joghurton élnénk, nem lenne ekkora erőnk. Napi 12 ezer kalóriát elfogyasztok. És amikor összejön a család egy hétvégi ebédre, 10-15 kiló húsból készül az étel.
    http://www.kiskegyed.hu/sztarok/magyar-sztarok/fekete-laszlo-kipakol-135380
     
  5. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Mel Gibson vigyorogva nézte a Mad Max 4-et a Los Angeles-i stábbemutatón


    Váratlanul Mel Gibson is betoppant arra a Mad Max 4-vetítésre, amit Geirgo Miller rendező film stábjának és a hollywoodi producereknek szervezett a patinás Los Angeles-i Chinise Theatre-ben. A fotók tanulsága szerint az 59 éves sztár egyáltalán nem bánja, hogy most már a 38 éves Tom Hardy hordja helyette a szegecselt bőrdzsekit a filmvilág legismertebb poszt-apokaliptikus franchise-ában, vigyorogva pózoltak a Getty fotósának:
    [​IMG]
    http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/05/08/mel_gibson_vigyorogva_nezte_a_mad_max_4-et_a_los_angeles-i_stabbemutaton/
     
  6. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Diszkóban verték meg Kállay-Saunders Andrást



    Újabb szórakozóhelyi balhéba keveredett az énekes. Egy bokszoló úgy megütötte, hogy földre került.

    Kállay-Saunders Andrást leütötték a BOB nevű V. kerületi szórakozóhelyen. Az eset a mosdó előterében történt, ahol egy igazolt bokszoló belekötött Saundersbe, és technikai tudásával visszaélve akkora ütést mért az énekes fejére, hogy az összeesett. A Blikknek nyilatkozó szemtanú arra lett figyelmes, hogy egy alacsonyabb termetű, kisportolt alkatú fiú szemben áll az énekessel, eltorzult arccal üvölt neki valamit, majd egy jól irányzott ütéssel a földre küldi. Ezután mint aki jól végezte a dolgát, kiment a mosdóból, míg András a földön maradt.
    "Én oldalt álltam ennek a bokszolónak. Nagy volt körülöttem a lökdösődés, s láttam, hogy felém üt a fiú, és az államat súrolta az ütés. A földre azért estem, mert a betóduló kidobók ellöktek" - mondta a Blikknek Kállay, aki először bagatellizálta a történteket, és azt mondta, csak meglökték a szórakozóhely mellékhelységében, és nem is esett el. Akkor árult el pár részletet, mikor szembesítették a szemtanú által elmondottakkal.
    A rendőrséget csak azért nem értesítették, mert a megasztáros kifejezetten kérte, hogy ne tegyék.
    Egy verekedés miatt egyébként már folyik eljárás Kállay-Saunders András ellen. Fél évvel ezelőtt ugyanis a Hajógyári-szigeten állítólag többeknek komoly sérülést okozott, a rendőrségi nyomozás még folyik.
    http://www.hir24.hu/bulvar/2015/05/16/diszkoban-vertek-meg-kallay-saunders-andrast/
     
  7. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Bejutottunk az Eurovízió döntőjébe


    Boggie bekerült az Eurovíziós Dalfesztivál szombati döntőjébe. A bécsi Wiener Stadthalléban megrendezett első elődöntőn tizedikként került sorra kedd este a magyar dal, a Wars For Nothing. Rajta kívül döntős még Albánia, Örményország, Oroszország, Románia, Görögország, Észtország, Grúzia, Szerbia és Belgium produkciója. A második elődöntőt csütörtök este rendezik.


    Byealex 10, Kállay-Saunders 5, a logikai számsor alapján Boggie lehetne akár az első helyezett is az Eurovízión. Az első elődöntőn 16 produkcióból 10 jutott be a május 23-i műsorba, a csütörtökön a 17-ből ugyancsak 10 fog, majd az automatikusan bejutó országokhoz (Németország, Spanyolország, Olaszország, Franciaország, Nagy-Britannia és a tavalyi győztes Ausztria) csatlakozó ausztrálokkal együtt most már 27-en fognak megmérkőzni egymással a maximumként adható 12 pontért.
    Tavaly Conchita Wurst toronymagasan nyert, összesen 290 ponttal a Rise Like A Phoenix cím dallal, ezért idén az osztrákok rendezik a versenyt a bécsi Wiener Stadthalléban, a 16 ezer férőhelyes arénában.
    Az idei eurovíziós szabályok alapján olyan dalt szabad előadni, ami maximum három perces és 2014. szeptember 1-e után hozták az együttesek nyilvánosságra. Az eurovíziós színpadon összesen maximum hat fő képviselhet egy országot, és szabadon dönthetik el, hogy milyen nyelven énekelnek. Korhatáros a verseny, a döntő időpontjára be kell töltenie a 16. életévét a produkcióban szereplőknek.
    Mint minden Eurovíziónak, az ideinek is van mottója: Building bridges. A hídépítés természetesen a kultúrákra vonatkozik, és ebben valóban jól teljesít már évek óta a fesztivál, mely a tévhitekkel ellentétben nem csupán a földrajzi Európát hozza össze, hanem számos ázsiai országot is, sőt idén Ausztráliát is bekapcsolja az eurovíziós vérkeringésbe. A jelentkezésnek az a feltétele ugyanis, hogy tagja legyen az adott állam az European Brodcasting Unionnak.

    Ebbe pedig az országok köztévéje tartozhat bele, ezért rendezi itthon az MTVA a válogatást, és szervezte 2015-ben az ORF a bécsi versenyt. Az előző év nyertesének ugyanis ez a feladata: ami nagyobbacska anyagi vonzattal jár, viszont a felhajtás miatt komoly turisztikai és gazdasági tényező. Az Eurovíziós Dalfesztivált több tízezres közönsége van helyben minden résztvevő országból, tévén és interneten pedig állítólag 180 milliós közönsége van. Ekkora publicitást más fórumon egy este alatt szinte lehetetlen elérni.
    Újra felszállt a főnixmadár
    Conchita Wurst élő zenekari kísérettel, hófehérben énekelte el a 60. Eurovíziós Dalfesztivál nyitányaként a tavaly fesztivál győztes dalát, a Rise Like a Phoenixet kedd este. Nem maradt végig a színpadon, a dal első harmadánál lesétált a közönség közé, ott folytatta, majd egyenként bemutatta az első elődöntő résztvevőit, köztük a magyarokat. A dal végén átadta a stafétát az idei három házigazdának. Mirjam Weichselbraun, Alice Tumler és Arabella Kiesbauer angolul, németül és franciául ismertette a legfontosabbakat.

    Az első elődöntő fellépői:
    Moldova
    Eduard Romanyuta: I Want Your Love

    Az ukránok is képviseltetik magukat, bár idén anyagi és politikai okokból nem vesznek részt a versenyen. A moldovai versenyző viszont ukrán származású. A merész produkcióhoz szexi rendőrlány adta a kíséretet, de a dal igen gyengécske.
    Örményország
    Genealogy: Face The Shadow

    Az örmény csapatot hat művész alkotja öt különböző kontinensről és persze Örményországból, céljuk pedig az örmény kulturális örökség bemutatása az európai közönségnek. Csak csinos nők és jóképű férfiak vannak a Genealogy-ban, nyilván, pusztán véletlenségből. Igazi állampolgárság- és nyelvtudás-mixet dobtak be a közösbe. Mary-Jeannek például amerikai, ausztrál és görög útlevél is van a retiküljében, az egyik fiú, Vahe pedig öt nyelven képes boldogulni, biztos, ami biztos. A Face The Shadow című dalban mindesetre jó sokat harangoztak.
    Belgium
    Loïc Nottet: Rhythym Inside

    A belga fiú 17 éves, de nagyon ambíciózus, Rihanna Diamond feldolgozásával tűnt fel Belgiumban, de Sia Chandelier-jét is olyan jól coverolta, hogy az énekesnő saját Twitter-oldalán is megosztotta. Állítólag Loic mindent maga csinált az eurovíziós dalban: ő írta a szöveget, és ő komponálta. Egy kissé darabos, a refrénje pedig az, hogy rappappapp.
    Hollandia
    Trijntje Oosterhuis: Walk Along

    A 42 éves Trijntje Osterhuis esetleg ismerős lehet azoknak, akik a 90-es évek második felében némi almabor elfogyasztása után a Total Touch nevű lánybanda Somebody else’s lover című számára táncoltak valamelyik sulidiszkóban. Ha így nem ugrik be, akkor talán azoknak derenghet az énekesnő, akik nézték a The Voice című tehetségkutató hollandiai adásait – zsűritag volt a műsorban. Akiknek így sem ismerős, hátha az eurovíziós dala után már az lesz. Vagy nem.
    Finnország
    Pertti Kurikan Nimipäivät: Aina Mun Pitää

    A finn együttes az Eurovízió hatvanéves történetében először hozott punkot a fesztiválra. A 85 másodperces dal arról szól, hogy mi mindent kell csinálniuk a fogyatékkal élőknek, amihez nincs kedvük. Finnország nem először dönt tabut, 2006-ban a Lordi horrormaszkos metálzenekarral nyerték meg az Eurovíziót. Kérdés, hogy a közönség mennyire nyitott a PKN-re.
    Görögország
    Maria Elena Kyriakou: One Last Breath

    A görög Maria Elena Kyriakou kis túlzással gyerekkora óta egyik tehetségkutatóból a másikba esik, de most végre teljesült az álma az Eurovízióval. 12 évesen megnyert egy ciprusi énekversenyt, 2014-ben pedig a Voice of Greek című tehetségkutatót, ahol az Opa Opa című nyári slágert jegyző Despina Vandi volt a mentora. Bécsi produkciójában volt minden, ami az érzelmek tombolásához kellett: szélgép, villódzó fények, lobogó haj és ringatózó fülbevalók.
    Észtország
    Elina Born & Stig Rästa: Goodbye To Yesterday

    Az észtek egy duót küldtek, Stig híres észt szövegíró a partnerét a Youtube-on fedezte fel, és az Eurovízióra egy olyan dallal jelentkeztek, mely végül az ottani nézők 79 százalékát meggyőzte. De nem csak őket, az észt számot tartják a legesélyesebbnek idén az Eurovízión. Állítólag Stig fiókjában már évek óta ott hevert a Goodbye To Yesterday, csak a megfelelő női hangot kereste hozzá.
    Macedónia
    Daniel Kajmakoski: Autumn Leaves

    A 31 éves Daniel Kajmakoski az elsők között tudta meg, hogy májusban nem szabad programot csinálnia, mert fellép a bécsi Eurovízión Macedónia színeiben. Ezt azzal érdemelte ki, hogy megnyerte a The Skopje Festivalt, hazája nemzeti döntőjét. Érdekesség, hogy neki nem kellett túl sok energiát feccölnie az utazásba, mert családjával 6 éves kora óta Bécsben él. A színpadon viselt ballonkabátja csinos volt, és jókat huhúzott benne. De nem volt túlságosan melege?
    Szerbia
    Bojana Stamenov: Beauty Never Lies

    Bojana a Serbia's Got Talent 2012-es győztese volt, hét éves kora óta énekel, és egy üzenettel érkezett az Eurovíziós versenyre: a szépségről énekel, és kiderül a kissé egyszerű, europopos számból, hogy valójában önmaga elfogadásáról szól. Ha nem a hangját ereszti ki, akkor kötöget, vagy főz, és állítólag saját maga tervezi fellépőruháit. A szerbek erős hangja miatt választották, de élőben kissé bizonytalannak tűnt.
    Magyarország
    Boggie: Wars For Nothing

    Boggie készült a legtudatosabban a versenyre, hetekkel az Eurovízió előtt járta Európa nagyvárosait, ahol flashmob keretében énekelte el a dalát, majd a hétvégén a bécsi Operaházban is fellépett. Az elődöntőn ugyanolyan magabiztos volt, mint itthon a dalban, látszólag nem hozta zavarba a 16 ezres közönség. Fontos szerepet kapott a Wars For Nothing dalnál a háttérkép, a kivetítőn géppisztolyokból bontakozott ki egy fa, mely a végére kizöldült. Bár sokan kritizálták a verseny előtt, hogy unalmas, nagy tapsot kapott az előadás.
    Fehéroroszország
    Uzari&Maimuna: Time

    Egész jó dalt sikerült összehoznia idén Fehéroroszországnak. Ez némileg segíthet feledtetni a tavalyi produkciót, a Cheesecake-et, ami legfeljebb csak a nevét tekintve volt fogyasztható. Uzari és Maimuna produkciójában nemcsak a hegedű volt érdekes motívum, hanem Uzari akupunktúrás szettre emlékeztető fülbevalója is – amit a színpadon már lecserélt egy szolidabbra. Uzari nem először járt Eurovízión: 2012-ben háttérénekese volt Anastasia Vinnikovának, akinek I love Belarus című dalát a rossz nyelvek szerint egyenesen Lukasenka fehérorosz elnök utasítására komponálták, hogy javítsanak kissé Fehéroroszország hírén.
    Oroszország
    Polina Gagarina: A Million Voices

    Idén is bizonyos szempontból kétségkívül az orosz versenyzőnek van a legnehezebb dolga – és itt most nem a dalról van szó. Hanem arról, hogy Oroszország viszonya igencsak hűvös lett Európával (is) Ukrajna miatt. Vagyis lehet, Polina Gagarina akárhogy is énekel, és bármilyen szép kék szeme van, a fogadtatás a szibériai telet idézheti. Hacsak nem lesz erősebb a tolerancia, amire annyira ügyelnek Bécsben. Mindenesetre a produkció alatt nem lehetett durva pfujolást hallani a közvetítésben, de szivárványszínű zászlókat lengettek a közönség soraiban. Üzentek Putyinnak. A hangulattal ugyanakkor nem volt különösebb baj.
    Dánia
    Anti Social Media: The Way You Are

    A dánok feloldották a feszült hangulatot az oroszok után. De csalóka a banda neve, a tagok ugyanis bevallottan nagyon aktívak a közösségi oldalakon. A dánok alig három hónappal a hazai eurovíziós válogató előtt álltak össze, mindegyikük játszik valamilyen hangszeren, és a hatvanas évek zenei zsánerét, pontosabban a The Beatles-t tekintik példaképüknek. Vidám és gondtalan, alig húszéves fiatalokból áll a zenekar, és a dalukat sem kell nagyon komolyan venni.
    Albánia
    Elhaida Dani: I'm Alive

    Szimpatikus fiatal lány Elhaida Dani, aki nemcsak hazájában, Albániában sztár már, hanem Olaszországban is. 22 éves, 4 éves kora óta énekel. Ő sem maradhatott ki a tehetségkutatók világából: 2009-ben megnyerte a Star Academy-t, majd 2013-ban a Voice of Italy-t. Állítólag soha nem tanult énekelni, a hangjára úgy tekint, mint a sors ajándékára. Pozitív üzenet, aranyszínű színpadkép, sose adjuk fel – egész szerethető volt a produkciója.
    Románia
    Voltaj: De La Capat/ All Over Again

    Voltaj húsz éve van a popszakmában, most pedig nagyon fontos üzenettel érkezett az Eurovízióra. Azokról a gyerekekről szól a zenekar kétnyelvű dala, akiket a szüleik hátrahagytak Romániában, hogy Nyugaton próbáljanak szerencsét. A dallal egy alapítványt is támogatnak, mely ezeknek a gyerekeknek segít. A szociálisan érzékeny téma nekünk bejött, Kállay-Saunders András tavaly a családon belüli erőszakról énekelt, és ötödikként végzett.
    Grúzia
    Nina Sublatti: Warrior

    Bemutatkozásában azt ígérte a grúz Nina Sublatti, hogy hangban és személyiségben is erőt sugall majd a színpadon. Az első elődöntő utolsó előadójaként erre szüksége is volt, hiszen 15 produkciót láthatott előtte a közönség, és neki erről a helyről kellett valamit produkálnia. Tény, a feminizmust és a grúz nők történetét tanulmányozó Nina ruhája, sminkje annyira brutális volt, hogy valószínűleg senki sem találkozott volna szívesen össze vele például a sötét lépcsőházban, amikor lefekvés előtt még levisszük a kukába a szemetet.
    Bejutottunk
    Az első eldöntő 16 produkciója nem egészen másfél óra alatt lement, a szavazás 22 óra 25-kor kezdődött meg. 23 óra előtt kezdődött meg az eredményhirdetés.
    A szombati döntőbe a magyarok mellett Albánia, Örményország, Oroszország, Románia, Görögország, Észtország, Grúzia, Szerbia és Belgium produkciója jutott be.
    http://hvg.hu/kultura/20150519_Eurovizio_2015_elso_elodonto
     
  8. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Néző arcába nyomta a mellét Cicciolina – fotók


    Botrány a Frizbi felvételén: Cicciolina éneklése váratlanul sztriptízshow-ba tor­kollt. A szexszimbólum áldozata egy fiatal, jóképű néző lett.
    Magánélete legfrissebb történéseiről szeretett volna beszámolni, ezért is ült gépre, hogy Rómából Budapestre repüljön, az ösztönök azonban becsapták, s nem csak őt magát, a Frizbi készítőit is. Staller Ilona, azaz Cicciolina nem titkolta, hatvanhárom évesen is járja az országot, hogy zenés-dalos-vetkőzôs produkcióival őrületbe kergesse a férfiakat. Amíg csak beszélt róla, nem volt gond, de Hajdú Péter megjegyezte, hogy meg is mutathatná a tudományát. A műsorvezető maga sem hitte, hogy Cicciolina – a stúdióban egyedüliként – komolyan veszi a megjegyzését.

    Fotó: Wéber Zsolt
    [​IMG]Hajdú Péter asztalánál egészen kitárulkozott Husika

    – Először valami olasz dalát énekelte, lassan vonaglott a pódiumon, sőt, a földön kúszott, pörgött és tárogatta a lábát – mondta a Borsnak a közönség egyik tagja. – Ezt követően odament az első sorban egy fiatalemberhez, és egész egyszerűen lovaglópózban az ölébe ült. Eközben énekelt, vonaglott, majd kicsomagolta a mellét és a férfi fejéhez tolta. Szegény, meg se mert mozdulni. A közönség hangosan derült ezen, és csak utána vettem észre, hogy a stábtagok döbbenten és zavartan néznek egymásra – magyarázta a nézô hölgy.
    A felvételt követően a Bors is megpróbálta megtalálni Cicciolina áldozatát, ám ő az elsők között, sietve távozott.

    Fotó: Wéber Zsolt
    [​IMG]Az egyik néző igen közel került Husikához

    Az mindenesetre már a helyszínen kiderült, hogy a stúdióban váratlanul megvalósuló szexjeleneteket soha többé nem élvezheti senki. Erről a műsor egyik munkatársa beszélt nekünk, Hajdú Pétert ugyanis hiába kerestük szerdán.
    – A kérdéses jelenetsor nem kerül adásba. A fiatalembertől pedig ezúton is elnézést kérünk az őt ért kellemetlenségekért – közölte a Frizbi munkatársa, Végvári Tibor.

    Fotó: Wéber Zsolt
    [​IMG]A műsorvezetőt meglepték Cicciolina kitárulkozó válaszai

    Husikát az olasz parlamentben értük utol, ahogy ügyes-bajos dolgait intézte. Megdöbbent, amikor megtudta, hogy erotikus előadása a kukában végezte.
    – Nagyon sajnálom, hogy nem kerül adásba, mert nagyon cuki volt az az egész – mondta a Borsnak. – Ugyanakkor nem értem, hiszen Magyarországon is vannak nudistastrandok, ahol a kisgyerekek, sőt, apró babák is látnak mindent. Nemcsak ciciket, hanem teljes pucérságot – érvelt a Borsnak.
    http://www.borsonline.hu/20150521_nezo_arcaba_nyomta_a_mellet_cicciolina__18_fotok
     
  9. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Legalább az Éden Hotel legvége szép lett


    Két régi szövetséges találkozott ellenfélként a fináléban, Loki és Peti közül csak egy nyerhetett.
    A műfaj és a formátum kedvelői emlékezhetnek rá, hogy az első szériában nagy döbbenet kísérte a finálét: az Aliz-Kristóf páros indult 25 millió forintért, rájuk várt a hűségpróba, amely során a fociedző srác – mindenkit erősen meglepve - 12,5 millió forintnál eldobta a hűséggömböt. Ezzel ő megnyerte ezt az összeget, viszont a párja nem kapott semmit, sőt, a nyereményből megmaradt 12,5 milliót a Viasat3 a másik döntős párnak (Linda-Robi) adta. Ehhez képest a második szezon nagyobb meglepetés nélkül ért véget. Az adás 2012. május 24-én került képernyőre, végül a hosszú ideje egy párt alkotó Edina és Máté együtt nyert, végig bízva a másikban: fejenként 12,5 millió forinttal lettek gazdagabbak.
    [​IMG]
    Ketten maradtak a végén
    Forrás: TV2

    Három év szünet állt be, a Big Brothert beharangozó, majd azt mégis elvető TV2 vette meg végül a formátumot, és vette fel Costa Ricán. Úgy tudjuk, az idősebb korosztály körében népszerűbb TV2 eleve nem várt 15 százalékos közönségaránynál jobbat, inkább az volt a célja a realityvel, hogy fiatalítson, a tinik mellett bevonzza a huszonéveseket is.
    A nézettség nem alakult jól, 10 százalék körül ment az Éden 3, és lehet, hogy ebben a sokakat irritáló Berki Krisztiánnak is szerepe van – mindenhol nő vezeti ezt a műsort, itt pedig megkapta egy olyan fickó, aki hivalkodó életstílusával felvállaltan ingerli az átlagos tévézőt.
    [​IMG]
    Sok volt játékos tért vissza a végére
    Forrás: TV2

    Persze a botrány sem használt a műsornak, ez téma volt napokig, de bebizonyosodott, hogy nem mindig igaz az a tézis, miszerint mindegy mit, csak írjanak valakiről vagy valamiről a lapok. Ebben az esetben nem jöttek tízezrével a nézők, igaz, szignifikáns lemorzsolódás sem volt tapasztalható: az erőszakos jelenet után nem tűntek el a régi követők.
    A kezdőcsapatból csak Peti maradt, az elmaradhatatlan baseball-sapkájában, pólóra húzott zakóban, vastagkeretes szemüvegben. Sokat hazudtam, taktikáztam, a végén pedig az őszinte és igazságos énemet vettem elő" – mondta, Laura pedig még sose remegett ennyire, vallotta. Barbara, a szegény ember Michelle Wildja Loki mellé sodródott az utolsóelőtti napon, így mentek neki a végjátéknak.

    A párok harca
    Figyelem, sok név jön! Nóri, Bence, Snezi, Gyula került döntéshozói helyzetbe a legvégén, ők dönthettek arról, mely páros induljon a húszmillióért. Előbbi Lokiékat támogatta, Snezi pedig elmondta, hogy egyik párnak sem drukkol, mert mindenhol van valaki, aki fájdalmat okozott neki. Ő a Laura-Peti párost választotta, majd Bence jött, aki közölte, hogy igazából senkinek nem adná oda voksát, mert a lányok folyton hazudtak neki. Ennek ellenére Loki mögé állt, nem így Gyula, aki Petiéket választotta.
    [​IMG]
    Bírták a feszültséget
    Forrás: TV2

    Nem volt vége, ekkor Marianna, Patrik és Orsi bukkant fel. Előbbi szintén a szemüveges manipulátort látta volna győztesnek, majd a magyar Beckham jött, kissé meghízva, felpüffedt fejjel, hosszú monológot vágott le, és Loki mögé állt. Három-három volt az állás,
    Orsi kezében volt a sorsuk, ő pedig a Barbara-Loki duót támogatta. Péter pókerarccal vette tudomásul, hogy a legutolsó pillanatban bukott el, párja gyilkos, hideg tekintetével pedig egy dühöngő bikát is le lehetett volna szúrni.
    Itt felmerül a kérdés, hogy három-négy héttel korábban elhullott játékosokat vajon hazautaztatta a TV2 a magyar télbe, cirka 250 ezer forintért, vagy inkább ott állomásoztatta a tengerparton, arra várva, hogy a végén bedobja őket tíz percre. Ha utóbbi történt, akkor remek pár hete volt még a kiesőknek is.

    A hűségpróba
    A szokatlanul elegáns Loki négymilliónál már úgy állt ott, olyan komor és egyben szomorú tekintettel, mintha egy temetésen lenne, nyolcmilliónál kesernyés mosollyal ingatta a fejét. Barbarán látszott, hogy nehezen tartja a gömböt, Berki pedig szertartásosan pakolászta a kétmilliókat jelképező papírkupacokat, de nyilván nem vitt ki a produkció húszmilliót készpénzben. „Egyértelmű, hogy én ledobtam volna a gömböt” – kommentálta őszintén a minidrámát Snezi.
    [​IMG]
    Elvitték a pénzt
    Forrás: TV2

    18 milliónál Loki már olyan elszántan nézett, mintha a Himnuszt hallgatná egy világversenyen, piros-fehér-zöldben. „Biztonság vagy kockázat?” – szónokolt Berki, de a játékosok kitartottak egymás mellett, ami tényleg szép dolog. Húsznál sem dobta el senki a hűséggömböt, jött egy kis tűzijáték, pár köszönet, egy kis ölelkezés, és már véget is vetett a show-nak a TV2, hogy reklámokat nyomhasson. A vélhetően jelentős italozásba torkolló záróbulit már nem filmezték, pedig az lett volna az igazi reality.
    http://www.origo.hu/teve/20150529-eden-hotel-2015-finale-vege-donto-tv2-reality-show-valosagshow.html
     
  10. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Megrögzött agglegény a híres sorozatsztár


    A Castle sorozat címszereplőjét alakító Nathan Fillion kiváló a szakmájában. Köztudott, hogy a 44 éves kanadai sztár afféle se veled, se nélküled kapcsolatban van George Clooney egykori barátnőjével, Krista Allennel, de találtunk róla néhány eddig ismeretlen tényt.
    Kockafejű gyerek volt
    Képregényeket gyűjtött, és a mai napig kedveli a rajzfilmeket. Péntek esténként szívesebben van otthon, mint egy klubban. A Schindler listája című mozit még nem látta, ellenben minden sci-fi film legapróbb részletét ismeri.
    Tanár szülők
    A színész szülei, Cookie és Bob is középiskolai tanárok voltak. A család terve az volt, hogy Nathan is a nyomdokukba lép, ez ellen a fiúnak sem volt kifogása, de aztán szerepet kapott a One Life to Live című szappanoperában, amelyért nappali műsoridős Emmyre is jelölték kiemelkedő fiatal színész kategóriában.

    Fotó: AFP/Europress
    [​IMG]A hátrányos helyzetű gyerekek sorsát is a szívén viseli

    Jótékony lélek
    Fillion a társalapítója a Kids Need to Reed (Olvasniuk kell a gyerekeknek) szervezetnek. A céljuk, hogy az alulfinanszírozott iskoláknak, illetve a hátrányos helyzetben élő gyerekeknek könyveket biztosítsanak, hogy megalapozzák a műveltségüket.
    Hálás a karrierjéért
    Nagyon sok olyan embert lát a világban, akik csak azért dolgoznak bizonyos helyeken, mert az jutott nekik. Éppen ezért ő maga nagyon hálás a sorsnak, hogy olyasmivel foglalkozhat, amit szeret. „Nem vagyok vak, látom, milyen szerencsés vagyok, hiszen a színészkedés nélkül most Kanadában fagyoskodhatnék” – mondta a világsztár.

    Fotó: Reuters
    [​IMG]Krista Allennel többször összeveszett és kibékült

    Megrögzött agglegény
    Nyílt titok volt, hogy filmbéli partnernője, Stana Katic és Nathan nem csak a tévé képernyőjén szerette egymást. A dolgok azonban nem úgy alakultak, ahogyan szerették volna, s most alig beszélnek egymással.
    [​IMG]Stana Katic egy időben párja volt, ma már alig beszélnek egymással

    Cukibajnok
    A sok jó tulajdonsága mellett Nathanről kiderült, hogy állatszerető is, ráadásul segítőkész. Eltöltött egy napot a Nurtured by Nature nevű kaliforniai nonprofit szervezetnél, amely működésének célja, hogy mosolyt csaljanak a beteg gyermekek arcára.
    [​IMG]
    http://www.borsonline.hu/20150614_megrogzott_agglegeny_a_nepszeru_sorozatsztar
     
  11. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Szinetár Dóra titokban ismét megházasodott


    Hatalmas titkolózás és konspiráció mellett férjhez ment Makranczi Zalánhoz Szinetár Dóra. Ez a harmadik házassága.
    Az esküvőt a Nullahategy portálnak adott interjújában adta hírül Makranczi Zalán.
    – (...) Most elmondom, hogy szűk családi körben egybekeltünk. Férj és feleség vagyunk. Rengeteg energiánkat emésztette föl az, hogy ne tudja meg a bulvár, és ne küldjenek fotósokat az esküvőre. Szerinted ez normális? Én azt nem fogom letagadni, hogy a feleségem (miért is tenném, hiszen boldog vagyok), de mutogatni sem szeretném azt, hogy választottunk gyűrűt, ruhát, hajgumit, virágföldet, milyen lesz az esüvői menü, és nem szeretnék beszélni arról, hogy milyen érzés kimondani az igent. Na, ez aztán tényleg magánügy! – nyilatkozta a színész.
    Szinetár Dóra hétfőre virradó éjjel a Facebook-oldalán tette közzé, hogy ismét feleség. A színésznő korábban Lőcsei Jenő majd Bereczki Zoltán neje volt.


    http://www.borsonline.hu/20150622_szinetar_dora_titokban_ismet_meghazasodott
     
  12. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    165 centi alatt is van élet: íme a legszebb apró lányok!


    Kelemen Frida szemtelenül fiatal, de sokat tapasztalt: így jött az ötlet, szépségversenyt rendez a gyerekméretű lányoknak.
    Kelemen Frida még csak tizenkilenc éves, de már több mint egy évtizede szépségversenyeken szerezte tapasztalatait. Így jött az ötlet, hogy esélyt adjon a hasonszőrű modelleknek: Frida ugyanis 154 centiméter magas.

    Fotó: Morvai Tamás Photography
    [​IMG]Kelemen Frida, a verseny szervezője 154 centiméter magas

    – Egy fotós ismerősömmel közösen találtuk ki, hogy csinálunk egy versenyt, amelyre csak 165 centiméter alatti lányok jelentkezhetnek – mondta a Borsnak Frida.
    – Számos versenyen indultam, sok a negatív tapasztalat, sokkal több, mint a pozitív. Ami biztos, az alacsony lányok érezhetően hátrányban vannak a magas lányokkal szemben. Pedig fotómodellként a képeken nem látszanak a méretek, csak és kizárólag az arányok. A Miss Short and Sexy egy olyan verseny, amin én is szívesen indulnék – nevetett Frida.
    Nem is csoda, hogy a megmérettetésre százával érkeztek a nevezések, a szakmai zsűri pedig ki is választotta azt a tizenhat lányt, aki jövő szombaton versenybe szállhat a koronáért. A Bors most meg is mutat belőlük párat, és meggyőző érvekkel is szolgálunk: miért válasszunk apró lányt magunk mellé.
    [​IMG]A gyerekosztályon is találunk szerelmünknek olcsó ruhadarabokat

    [​IMG]Egy pici lánynak elég két tojásból a rántotta

    [​IMG]Ha nagy a család, vagy kicsi az autó, gyerekülésben is vihetjük szerelmünket

    [​IMG]Külfödi nyaraláson egy kézipoggyászban is velünk jöhet a “nagy ő” - ingyen!

    [​IMG]
    Az apró lánynak a kis férfiasság is lehet nagy
    http://www.borsonline.hu/20150628_165_centi_alatt_is_van_elet_ime_a_legszebb_apro_lanyok
     
  13. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Meztelen borítóképre váltott Cinthya Dictator



    Az extravagáns celeb merész fotót tett közzé közösségi oldalán.
    Cinthya Dictator már eddig is jónéhányszor döbbentette meg még saját követőit is Facebookra és Instagramra posztolt képeivel. Legutóbb az edzőteremből sokkolt, de láthattuk már fiúként is. Az extravékony fotós lány csekkolt be már a szaunából is, és smink nélküli fotója mellett sem lehetett szó nélkül elmenni.
    Legújabb, borítóképként is használt fotója azonban valóban kimeríti a merész kategóriát, Cinthya ugyanis teljesen meztelenül, fedetlen keblekkel olvad bele a mezőbe. Egyelőre nem jutunk szóhoz, bár az egyik kommentelővel csak egyetérteni tudunk abban, hogy jó lesz ha vigyáz, mert a végén még kullancs megy valamelyik kényes testrészébe.
    Önöknek hogy tetszik a friss művészi alkotás?
    [​IMG]
    http://www.hir24.hu/bulvar/2015/07/02/meztelen-boritokepre-valtott-cinthya-dictator/
     
  14. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Pucér fenekét mutogatta a fiatalabb Hilton-lány



    Az, hogy a modellek a kifutón villantanak egy-két intim testrészt, bevállalható. Nicky Hilton azonban csak vendégként jelent meg a párizsi divathéten, de máris botrányt okozott.

    A gazdag cicababa, aki az utolsó simításokat intézi menyasszonyi ruháján, a Versace-bemutatóra érkezett meg, mondhatni, kissé alulöltözötten. A harmincegy éves celeben ugyanis nem volt bugyi. Olyan drága lenne az esküvői ruha, hogy már a feneke is kilátszik?

    Fotó: Northfoto
    [​IMG]Kissé alulöltözötten érkezett a divatbemutatóra Hilton
    http://www.borsonline.hu/20150707_pucer_feneket_mutogatta_a_fiatalabb_hiltonlany__foto
     
  15. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Gesztesi nem tudja forgatni a Bujtor-filmet

    Most mi lesz? Együtt a sztárszínészek, a szponzorok, de Gesztesi Károly mégsem tudja elkezdeni a Bujtor István emlékére szánt filmjét. Operatőre ugyanis mást forgat.

    Régi barátság van Gesztesi Károly és Gulyás Buda operatőr között, ám lehet, hogy ez a szoros kapcsolat most megroppan? A színész ugyanis hamarosan forgatná Bujtor István emlékére a filmjét – de az operatőre átnyergelt egy másik filmre…
    – A vezető operatőröm, Gulyás Buda elígérkezett egy másik filmhez, amelyről nem olyan régen derült ki, hogy végül elindul – tájékoztatta a Bors munkatársát Gesztesi Károly. – Elengedtem. Már beszéltünk a szponzorokkal is, és az a döntés született, hogy jövő májusig elhalasztjuk a forgatást. Pedig tervbe volt véve, hogy augusztusban kezdünk – mondta Gesztesi, aki igyekszik könnyedén felfogni ezt az új helyzetet. Ötszázmillió forintot szerzett a produkciójára a két szponzortól, saját vagyonát is befektette, neves színészekkel is megállapodott.

    Fotó: Czerkl Gábor
    [​IMG]Tavasszal, amikor még úgy tűnt, nincs akadály a forgatás előtt. Gulyás Buda, Farkas Éva sajtós és Gesztesi Károly

    – Többek közt Stohl András, Kern András és Fenyő Iván az, aki igent mondott, valamint jelenleg Ernyey Bélával tárgyalok, és persze rajtuk kívül más színészek is képben vannak. A forgatókönyvön négyen dolgoznak, folyamatosan alakít­ják, a legjobb akció-vígjátékot akarjuk elkészíteni – mondta Gesztesi, és igyekszik nem aggódni.
    – Épp az a lényeg, hogy lazán kezelem az egész produkciót, nem is akarok rágörcsölni. Elkezdhetném Gulyás Buda nélkül is, hiszen nagyon jó operatőröket ismerek, de nem akarom. Buda ismeri azt a világot, ami nekem kell – jelentette ki a filmet producerként is jegyző színész.
    Mivel augusztustól nem lesz forgatás, a produkció helyett Gesztesi a színházi feladataira koncentrál. És hogy mit mond Gulyás Buda?

    Fotó: MTI
    [​IMG]Weisz Fanni a Kincsemről készülő film egyik főszereplője, a produkció sajtótájékoztatóján

    – A Kincsem-filmhez szerződtem le. Sokszor előfordul a filmszakmában, hogy eltolunk egy-egy forgatást azért, hogy még felkészültebbek legyünk. Gesztesi Károlynak már tavaly jeleztem, hogy megállapodtam a film készítőivel – mondta Gulyás Buda, hozzátéve: minden produkcióban hisz, és reméli, hogy ez a halasztás azt hozza majd magával, hogy még jobb mozit csinál majd Gesztesivel. Mint ismert, a Kincsem-film a világhírű magyar csodakanca történetét feldolgozó mozi, Herendi Gábor rendezi, és több mint kétmilliárd forinttal támogatja a Filmalap.

    Híres filmekből ismerjük

    Gulyás Buda olyan produk­ciókat jegyez, mint a Hamis a baba, A három testőr Afrikában, a Csak szex és más semmi vagy éppen a Szabadság, szerelem. Nem mellesleg Gór Nagy Mária férje.
    http://www.borsonline.hu/20150707_gesztesi_nem_tudja_forgatni_a_bujtorfilmet
     
  16. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Szakított Kozso és szerelme?


    Kívülről még idillinek mutatkozik a kapcsolat, de a barátok szerint zátonyra futott.
    Úgy tűnik, az elmúlt egy év megpróbáltatásai megviselték Kozso és Keira kapcsolatát: az énekes hétfőn, egy fotózáson megdöbbentő kijelentéssel sokkolta a jelenlévőket: „Mi a Keirával már nem vagyunk egy pár. Szombat óta külön vagyunk!” Egy jelenlévő a Borsnak azt mondta, nem lepődtek meg, a hangulat ugyanis fagyos volt.
    – Keira nem tiltakozott Kozso kijelentése ellen, a többiek pedig csendben nyugtázták a helyzetet, nem faggatták őket a miértekről. Kozsóék eleinte a képek kedvéért sem álltak közel egymáshoz, végül azonban ezt az „akadályt” leküzdötték, hogy a fotókon megmaradjon az illúzió – mondta a Borsnak egy neve elhallgatását kérő szemtanú.

    Fotó: Bánkúti Sándor
    [​IMG]
    A fényképeket készítő fotós oldalára is felkerült egy kép Kozsóékról, Welczenbach Tamás azonban diszkrét maradt:
    – Az a lány volt Kozso párja? Őt nem ismertem. Kozsót természetesen igen. A magánéletükről nem vagyok illetékes nyilatkozni – mondta a fotós.
    Kozsót nem, Keirát azonban elértük, s bár a fotózáson több híresség, sminkes, stylist volt tanúja a történteknek, ő egészen más verzióval szolgált.
    – Együtt vagyunk. Bár rengeteg rajongó lány próbálkozik nála, folyamatosan kapja az olyan leveleket, amelyekben randira hívják, de én jól viselem ezt, hiszen megbízunk egymásban – mondta Keira.
    http://www.borsonline.hu/20150709_szakitott_kozso_es_szerelme
     
  17. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Amy Winehouse-t nem csak a drogok és a piálás ölte meg



    Amy Winehouse a legtöbb emberben egy keményen kábszerező énekesnőként maradt meg, aki úgy néz ki, mintha a hatvanas évek Amerikájából teleportálták volna közénk. Pedig a fiatalon elhunyt Winehouse sokkal több volt, mint egy nagyon megcsúszott popsztárocska, amit tökéletesen bemutat az életéről készült Amy – Az Amy Winehouse-sztori című film.
    [​IMG]
    Az Amy már azelőtt rengeteg támadást kapott, hogy egyáltalán bemutatták volna. Sokak szerint egyszerűen ízléstelen egy alig négy éve elhunyt fiatal nőről dokumentumfilmet forgatni, Winehouse családja pedig elhatárolódott az egésztől, és jogi lépéseket fontolgat. Ez valamilyen szinten érthető, hiszen Asif Kapadia rendezőnek (ő készítette egyébként a zseniális Sennát is) sikerült archív felvételekkel, házi videókkal és az énekesnőhöz közel állókkal készített interjúkkal bemutatni, hogy Amy Winehouse halálához három összetevő kellett:
    • egy opportunista, mániákusan szerepelni vágyó apa,
    • egy súlyosan drogfüggő szerető,
    • és az undorító brit bulvármédia.
    Winehouse-ról mindenki tudta, hogy egészen egyedi hangja és a 2000-es évekhez képest sajátos stílusa van, de a filmből viszonylag hamar kiderül, hogy ennél jóval több volt benne.
    Magyarországról például nem is igazán lehetett megmondani, hogy Amy Winehouse mennyire egy szókimondó, karakán nő volt, aki fiatal huszonévesként teljesen nyíltan énekelt arról, hogy elvonóra akarták küldeni. Ilyen interjút egy Rihanna vagy Beyoncé akkor sem fog adni, ha már a kutya sem kíváncsi rájuk.



    Persze nem véletlen ez a viselkedés. Winehouse-t kegyetlenül megviselte gyerekként a szülei válása, amit kamaszként alkalmi kapcsolatokkal, bulizással és nonstop füvezéssel próbált kezelni. Valószínűleg ezzel nem volt egyedül, de neki sikerült ezeket az élményeket és érzéseket egy olyan műfajban dallá formálnia, amire korábban egyáltalán nem volt jellemző az ilyen szintű őszinteség, pláne nem a hatvanas évek amerikai girl groupjaitól.

    [​IMG]

    Fotó: Gareth Cattermole



    Winehouse-t hamar fel is fedezték Nagy-Britanniában, és a 2008-as Rehabnek köszönhetően világszerte ismert előadóvá vált. Mindössze 23 éves volt, amikor már arról énekelt, hogy elvonóra akarják küldeni – le is cserélte gyerekkori barátját és addigi menedzserét a turnémenedzserére, mert az nem bírta elviselni az igazságot. Winehouse igazi politoxikomán volt, akiről a filmben Mos Def (bocsi, Yasiin Bey) rapper konkrétan el is mondja, hogy

    Bárkit az asztal alá ivott, és bármikor gond nélkül gyújtott rá egy spanglira, ha épp ahhoz volt kedve.


    Az angol Kevin Federline
    Addig egyébként nem volt túl nagy baj, ameddig Winehouse csak hülyére itta magát, meg néha bevett, illetve el- és/vagy felszívott ezt-azt. Camdenbe költözve azonban megismerkedett élete szerelmével, és onnantól kezdve olyan mélyrepülésbe kezdett, amit végül képtelen volt megállítani.
    A doku részletesen beszámol Blake Fielder-Civil és Amy Winehouse kapcsolatáról, a férfi ráadásul elég őszintén és részletesen beszél a viszonyukról, amit egyébként a közismerten intruzív és semmit sem tisztelő brit bulvármédia elég részletesen dokumentált.

    [​IMG]

    Fotó: Michael Buckner



    Egyszerűen nem tudtak betelni a pár látványával, pontosabban inkább azzal, hogy rendszeresen katasztrofális állapotban kapták le őket a fotósok, és Winehouse-on konkrétan látni lehetett a leépülés jeleit.
    A film nem mondja ki egyértelműen, hogy Fielder-Civil lenne a hibás Winehouse haláláért, de ő mutatta meg neki először, mi az a heroin és a metamfetamin, és kettejük se veled, se nélküled kapcsolata komoly kihatással volt az énekesnőre. A kemény drogok használata nemcsak a megjelenésének tett rosszat, hanem még utat is nyitott a bulvárnak, ami konkrétan darabokra szedte. Winehouse beleszarós természete persze nem foglalkozott ezzel, de közben a világ nagy része már nem arról beszélt, hogy baromi jó hangja van ennek a nőnek, hanem hogy úgy néz ki, mint aki három napja ketamint zabál egy szaunában.


    [​IMG]


    Érdekes módon a készítők egy picit sem próbálják meg azt sugallni, hogy Fielder-Civil lenne a hibás az énekesnő halála miatt, és megadják a lehetőséget, hogy a háttér megismerésével a néző mindezt eldönthesse magában. Az mondjuk furcsa, hogy Amy Winehouse és a hírhedten nagy kábós Pete Doherty baráti/romantikus kapcsolata még említés szinten sem került a filmbe, a Libertines-frontember mindössze egy rövid mondatot mond a filmben, azt is csak narrációként.
    Ami sokkal szomorúbb, az Mitch Winehouse szerepe. Az énekesnő szüleinek válása miatt az édesapja konkrétan leszarta őt egészen addig, ameddig a kislányból nem lett ismert előadó, és keresett egyre több pénzt. Az apa ekkor tért vissza az énekesnő életébe, és legalább annyit szerepelt a sajtóban, mint a saját lánya.

    [​IMG]
    Mitch és Amy Winehouse
    Fotó: Peter Macdiarmid / Europress / Getty



    Ő volt az, aki ráerőltette Amyre a baromi égő belgrádi fellépést (a teljesen szétcsúszott Winehouse előadását minden idők legrosszabb belgrádi koncertjének tartják a helyiek), és ő volt az, aki egyáltalán nem akarta elvonóra küldeni a saját lányát. Cserébe könyvet írt arról, hogy milyen érzés, hogy híres lánya van, valóságshow-t forgattak az életéről, és amikor a lánya rehab helyett egy kis szigeten kezdte el összeszedni magát, ő megjelent egy teljes tévéstábbal új műsort forgatni a lányáról, pontosabban saját magáról a lánya közelében. Ezt a vonalat viszont nagyon erősen nyomja a film, és valóban nehéz nem elhinni, hogy

    az apjáért bolondulásig rajongó Amy Winehouse egyszerűen nem vette észre, hogy kihasználják.

    A mindössze 27 évesen elhunyt énekesnő története azért is nagyon szomorú, mert pont azok az emberek hagyták cserben, akikre legjobban számított: a drogfüggő férje, a semmiből előbukkanó apja és a két elvonókúra között folyamatosan turnékat erőltető új menedzser. Egészen megdöbbentő volt például arról értesülni, hogy kemény piásként és narkósként még bulimiás is volt, de senki nem foglalkozott ezzel. Aki meg foglalkozott volna a problémáival (régi barátok, zenésztársak, előző menedzser), szépen háttérbe lett tolva, hiszen csak akadályozzák a sikerben. Sikerből pedig jutott bőven, hiszen alig 24 évesen hat Grammyre jelölték, végül egyet is haza is vihetett belőlük. Illetve csak volna, hiszen pozitív drogtesztje miatt nem engedték Amerikába, ezért (természetesen) a saját apja vett át helyette a díjat.

    [​IMG]

    Fotó: Marc Broussely



    Az Amy egy tökéletes rocksztártörténet. A sors iróniája, hogy korai halálával az énekesnő abba a 27-es klubba került, amelynek tagjai mind hasonló háttérrel bírtak, csak vele ez már az új digitális évezredben történt, lesifotósok, házi videók és kiszivárgott drogos szelfik kíséretében. A film nemcsak kordokumentumként meghatározó, hanem tanmeseként is, bemutatva, hogy a kivételes tehetség mit sem ér, ha nem a megfelelő emberekkel vesszük körbe magunkat.
    http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/07/10/amy/
     
  18. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sarka Kata falatnyi bikinis képei megindították a kommentáradatot




    Hajdúné dögös alakja minden szögből megtekinthető legújabb fotóin, amit a hozzászólók nem hagyhattak szó nélkül.
    Sarka Kata és Hajdú Péter egyaránt megosztott egy-egy fotót közösségi oldalán, melyen a fiatal anyuka balatoni hajózás közben sütteti magát, kislánya társaságában. Az egyik képen elölről, a másikon hátulról lehet megszemlélni a díjnyertes idomokat, és ez így vagy úgy, de igen sok hozzászólást generált.
    Van, aki pár kilót ajánlgat a szerinte túl sovány celebfeleségnek, míg mások "meredeknek" tartják a fotókat, melyeket "anyaként nem engednének kitenni". Akad olyan is, aki számára unalmas már a hajón pózolás, némelyek pedig azt kifogásolják, hogy a gyerekek háttérbe szorulnak a fotókon; viszont nagyon sokan fejezik ki tetszésüket is, van, aki szerint Katán még így is túl sok ruha maradt....
    A napokban egyébként már azért is megtalálták a kétgyermekes Katát, hogy miért bízta lázas kisfiát a nagymamára, miközben ő akkor is a Balaton partján pihengetett. Mindenesetre azt azért meg kell jegyezni, Hajdúék általában derekasan állják a sarat a negatív kommentek cunamijában is.
    [​IMG]

    [​IMG]
    http://www.hir24.hu/bulvar/2015/07/25/sarka-kata-falatnyi-bikinis-kepei-meginditottak-a-kommentaradatot/
     
  19. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Meghalt Whitney Houston lánya






    22 éves korában elhunyt Bobbi Kristina Brown, írta a CNN. Whitney Houston és Bobbi Brown lánya életének utolsó hat hónapját kómában töltötte.

    Brownt még januárban a lakása fürdőkádjában találták eszméletlenül, hasra fordulva, anyja halálához kísértetiesen hasonló körülmények között. Újraélesztették, de olyan súlyos agykárosodást szenvedett, hogy nem tért magához később.

    [​IMG]

    Fotó: Shareif Ziyadat / Europress / Getty



    A Houston család szóvivője hivatalos közleményben erősítette meg a hírt:

    Bobbi Kristina Brown 2015. július 26-án családja körében hunyt el. Isten karjában végre békére lelt. Még egyszer szeretnénk mindenkinek megköszönni azt a rengeteg szeretet és támogatást, amelyet az elmúlt néhány hónapban kaptunk.


    Mindig olyan akart lenni, mint az anyja
    Bobbi Kristina Brown balesetét valószínűleg kábítószer-túladagolás okozta, akárcsak Whitney Houston halálát 2012-ben, egy Los Angeles-i szállodai szobában.
    Bobbi Kristina az anyja halála után arról beszélt, hogy szeretné továbbvinni Whitney Houston örökségét, mint énekes, színész és táncos. Ez azonban nem nagyon akart összejönni: bár voltak tévés szereplései, nem igazán sikerült befutnia. Énekesként mindig csak akkor tudott sikert aratni, amikor Whitney Houstonnal együtt énekelt, mint ezen az 1999-es felvételen, Lengyelországban:




    Családi viták
    Whitney Houston és Bobby Brown 2007-ben vált el. Az énekesnő kapta meg a lánya feletti felügyeleti jogot, így Bobbi Kristina együtt nőtt fel a nála három évvel idősebb Nick Gordonnal, akit Houston árvaként vett magához.
    Januárban viszont pont Nick Gordon volt az, aki megtalálta Bobbi Kristinát a lakása fürdőkádjában. Gordon és Bobbi Kristina családjának kapcsolata erősen megromlott a lány kórházba kerülése után. Houstonék azt is elérték, hogy a férfi ne látogathassa őt a kórházban, a bíróság kirendelt képviselője pedig azzal vádolta meg később Gordont, hogy kapcsolatuk idején erőszakosan viselkedett a lánnyal, és miközben a lány kórházban feküdt, 11 ezer dollárt vett el a bankszámlájáról. A bíróság májusban Bobby Brownt és Pat Houstont nevezte ki a lány közös gyámjának.

    Pénz, pénz, pénz
    Bár a Houston család sosem hozta nyilvánosságra, hogy mekkora is valójában Whitney Houston hagyatéka, Bobbi Kristina mint az énekesnő örököse milliomos volt. Igaz, a pénze végig befektetési alapokban feküdt, hogy ne lehessen kicsalni tőle. Whitney Houston hivatalosan egyébként sohasem adoptálta Nick Gordont, és a végrendeletébe sem vette be.
    http://index.hu/kultur/2015/07/27/meghalt_whitney_houston_lanya/
     
  20. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Zimány Linda eltántoríthatatlanul szerelmes a milliárdos Kedves Ferencbe





    Kiderült, hogy a modell melyik dúsgazdag magyar üzletemberbe habarodott bele.

    Hétfő reggel már napvilágot látott a hír, mi szerint Zimány Linda megtalálta az igazit. Akkor csak annyit lehetett tudni, hogy az ismert úriemberrel, évekkel ezelőtt már hírbe hozták, most azonban lehullt a lepel és a gerlepár a Fókusz kamerái előtt vallott mindent elsöprő szerelméről.

    "Nagyon ritkán szerepelek. Azért vállaltam, mert szerettem volna elkerülni a találgatásokat. Annyit elmondhatok, hogy nagyon boldogok vagyunk. Mindketten szinglik voltunk már hosszú ideje és reméljük, hogy most egy csodálatos szakasz kezdődik az életünkben, de a boldogságunkat szeretnénk megtartani magunknak" - kezdte a milliárdos Kedves Ferenc, aki azt is elmondta, hogy mit szeret párjában. "Linda amellett, hogy nagyon szép, egy zseniális, tündér nő, akinek olyan humora van, hogy imádok vele lenni. Egy ilyen nőért megéri felkelni és lefeküdni."

    A jogi diplomát szerzett modell hasonlóan a fellegekben jár. Kiderült, hogy sosem volt még ennyire szerelmes, mint most és azt is elmondta, hogy ezentúl nem teregeti ki a magánéletét.

    "Így majdnem 30 évesen, hogy nővé értem és komoly érzéseim vannak, már jobban szeretem befelé élni a magánéletem. Nagyon erős a kötelék kettőnk között. Nem csak egy szimpla szerelemről van szó. Soha nem éreztem még senki iránt ilyen erős érzelmi kötödést és harmóniát. A mi kapcsolatunk kikezdhetetlen" - jelentette ki Linda, miközben szikrázott a levegő közte és szerelme között. (ja, nem...)
    [​IMG]
    http://www.hir24.hu/bulvar/2015/08/10/zimany-linda-eltantorithatatlanul-szerelmes-a-milliardos-kedves-ferencbe/