Bulvár hírek, sztárok, celebek...

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' predator02 hozta létre. Ekkor: 2014. március 02..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sarkának több bizonyítéka van Toncsi ellen



    Idén már a második ügy miatt megy bíróságra egymás ellen Sarka Kata és Bálint Antónia. Sebestyén Balázsék jelenthetik a megoldást.

    Néhány napja jött a hír, hogy Bálint Antónia állítólag részegen zaklatta Hajdú Pétert és Sarka Katát telefonon. A házaspár egy hangfelvétellel bizonyítja a hívást, Toncsi azonban tagadja, hogy ilyet tett volna, és azt mondja, hogy nem ő hallható a hanganyagon. Sarka és Toncsi cicaharcával már a rendőrség és a bíróság is foglalkozik, idén ez a második olyan ügyük, amely miatt jogi segítséget kellett kérniük - az első a jósnős botrány volt.

    Ma reggel Sebestyén Balázsék mindkét szereplőt telefonon kapcsolták adásba a Morning Show-ban annak reményében, hogy kiderül az igazság. Sajnos nem jutottak előrébb: Sarka Kata és Bálint Antónia is végig a saját igazát bizonygatta, közben azonban kiderült, hogy nem csak hangfelvétel bizonyítja az állítólagos zaklatást.

    "Ismerem illuminált állapotban is, azt hiszem ő volt"

    "Én azt gondolom, hogy ismerem Toncsi hangját, ismerem illuminált állapotban is, azt hiszem ő volt. (...) Ez egy több mint hatvan perces beszélgetés volt, végig rögzítettem. Szó volt politikáról, más emberek magánéletéről, olyasmikről is, amikről csak mi tudunk. És még valami: ott volt velünk egy harmadik ember is, aki korábban szintén jóban volt Toncsival, köztük is zajlott egy párbeszéd, szintén olyan információkkal, amelyeket csak ők tudhatnak" - mondta a műsorban Sarka, aki hozzátette: ha nem is Toncsi volt a hívó, egy nagyon közeli barátja lehetett.

    Hajdú Péter felesége szerint Antónia azért zaklathatta őket, mert "nincsen jó élete, nagy a nyomás rajta, és haragszik a nála boldogabbakra". A másik fél szerint ez nem igaz.

    "Egy ország előtt a hajamnál fogva cibálnak a földön"

    "Nincsen rossz életem. Nincsenek közös barátaink és nem tudja, hogy élek. Egyedül nevelem a kislányom és minden fillérért megdolgozom. Bármennyire is szeretné, nem foglalkozom és nem foglalkoztam velük. (...) Nem, nem én vagyok. Tényleg gondolod, hogy részegen a gyerek mellett felhívok bárkit is? Főleg Hajdú Pétert és Sarka Katát, és hogy én mondanék ilyeneket? Tök egyértelmű, hogy nem én vagyok a felvételen. (...) Ráadásul nem szoktam részeg lenni, nem járok sehova, nem járok szórakozni, egyedül nevelem a kislányomat, reggeltől estig dolgozom azért, hogy enni tudjak neki adni" - mondta Toncsi.

    A volt szépségkirálynő leszögezte: nem hagyja annyiban a dolgot, és ki fogja deríteni, hogy mi és ki áll a dolog hátterében. Az ügyvédjével már rendőrségi és bírósági feljelentést is tettek.

    "Jobb dolgom is lenne, de nem hagyhatom hogy ezt tegyék. Egy ország előtt a hajamnál fogva cibálnak a földön..." - tette hosszá a felbőszült Bálint Antónia.

    Balázsék a műsorban engedélyt kértek és kaptak Antóniától, hogy a rádió szakemberei összevessék a hangját a felvételen hallható illetővel, így hamarosan kiderülhet, hogy mi az igazság.
    http://www.hir24.hu/bulvar/2015/08/13/sarkanak-tobb-bizonyiteka-van-toncsi-ellen/
     
  2. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Voksán Virágon döbbent le a VIP népe




    Lőttünk egy friss képet Voksán Virágról a Sziget VIP-részlegében, nézze meg, hol tart a plasztikai műtétek sorában!

    Voksán Virág is megfordult a Szigeten, a VIP-ban pózolt is egyet fotósunknak. Vajon a feszes fenék is plasztikai műtét eredménye, vagy ennyire használ az aerobic? A szájáról tudjuk, hogy nem a mostani formája az eredeti, ezt a harsány rúzzsal rendesen ki is emelte a modell. Mit gondol? Jó formában van?
    [​IMG]Forrás: Life.hu/Zsigmond László

    Közben a Facebookon maga Virág is bejelentkezett a Szigetről, úgy tűnik, ezúttal nem ügyel a diétájára. De hát ki hibáztatná érte? elvégre buli van, nem igaz?
    [​IMG]Forrás: Facebook/Voksán Virág

    A DJ Flower néven lemezlovasként is működő modell egyébként éppen a napokban, augusztus 15-én ünnepli a születésnapját, a jeles alkalomból Sopronban nyom le egy bulit. Vagyis, aki akar, ott is találkozhat vele, nem kell ész nélkül a Sziget VIP-be rohannia.
    http://www.origo.hu/kultura/fesztival/20150814-voksan-viragon-dobbent-le-a-vip-nepe.html
     
  3. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Kiakadt a magyar divattervező a 74 éves Medveczky Ilona magamutogatásán! Kemény választ kapott



    Náray Tamás szerint egy ilyen korú nőnek már méltóságteljesebben kellene viselkednie. Mint, ahogy az ő édesanya teszi!

    Nagy vihart kavartak a 74 éves művésznő, Medveczky Ilona legutóbbi szexis fotói. A díva nem takargatta testét, egy bikiniben feküdt a fényképezőgép elé, mondván: 70 felett is van élet a nők számára! Ebben tökéletesen igaza is van, de sokak szerint kissé túlzásba vitte a magamutogatást. Náray Tamás, a neves divattervező saját édesanyját hozta fel példának a Facebookon, aki méltósággal viseli azt, hogy megöregedett.





    Náray Tamás saját közösségi oldalán ezt a bejegyzést posztolta a témával kapcsolatban, a Kiskegyed Online cikkével.

    [​IMG]

    Medveczky Ilonát viszont a divattervező szavai igazából egyáltalán nem érdeklik. "Tamás a Szombat Esti Láz című közös zsűrizésünk óta rosszindulatú velem. Úgy is mondhatnám, hogy azóta elszabadult a pokol. Én beleláttam akkor olyan dolgaiba, amibe senki más. Emiatt pedig ellenem fordult, hadjáratba kezdett ellenem. Pedig Friderikusz műsorába direkt az általa tervezett ruhámat vettem fel, de nem lett hozzám kedvesebb. Lépten-nyomon próbál lejáratni! Tamást irritálom! Azért, mert nem egy elhízott, savanyú emberré váltam, hanem szexi és boldog vagyok!" - fejtette ki véleményét a dologról Medveczky Ilona a Ripostnak.
    http://www.kiskegyed.hu/sztarok/magyar-sztarok/medveczky-ilona-naray-tamas-vetkozes-facebook-139204
     
  4. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Laár András 20 év után kibékült Galla Miklóssal





    Az abszurd humor két nagyágyúja hosszú évek után békejobbot nyújtott egymásnak, sőt, hamarosan ismét egy színpadon lépnek fel.

    Laár András és Galla Miklós 1985-ben kezdett együtt dolgozni, amikor András abszurd verseit Galla egy csokorba fűzte, és egy előadói esten együtt debütáltak. Majd megalapították a L'art pour l'art társulatot. A csapatot a mai napig imádja a közönség, bár évekkel ezelőtt Galla kiszállt a társulásból. András most a Life.hu-nak mesélt az okokról és békülésük történetéről.
    „Egészen pontosan az történt, hogy anno kirúgtuk Gallát, mert olyan dolgokat tett, ami nem illett bele az arculatunkba. Akkoriban ő volt az ügyintéző, és egy idő után nem tetszett a társulat tagjainak, ahogy irányította a dolgokat. Tulajdonképpen emiatt kellett bocsánatot kérnie a békülésünkkor” – kezdte András, akit tavaly, 20 év után egy levélben keresett meg Miklós.
    [​IMG]Forrás: Origo

    „Békülékeny típus vagyok, de úgy véltem, ahhoz, hogy békejobbot nyújtsak, neki kell először lépnie. Be kellett látnia, hogy hibázott. Két vitás ügyünk közül az egyiket kimagyarázta, a másikért bocsánatot kért. Megbocsájtottam neki: ha ő belátja a hibáját, van alap arra, hogy együttműködjünk. Leültünk egy vega étteremben, másfél órát beszélgettünk, és visszaállítottuk a barátságunkat. Akkor még közös munkáról nem esett szó. Nagyon becsülöm ezért a gesztusért, az ő emberi nagyságát mutatja, hogy bocsánatot tudott kérni” – magyarázta a zenész, aki ezek után úgy döntött, születésnapi nagykoncertjére vendégfellépőnek hívja Gallát.
    „Eljött az a pillanat, hogy elkezdtem gondolkodni az életműkoncertemen, ami november 6-án lesz az Arénában. Úgy érzem, Galla Miklós odavaló volna, hiszen vele indítottam el az abszurd humorral kapcsolatos pályafutásomat. Hálás vagyok azért, hogy anno kiszekírozta belőlem az első költői estem. Akkoriban nagyon sok munkám volt a KFT zenekarral, és nem volt időm összeállítani a verses estemet. Ő pedig elkezdett rajta dolgozni, és annyira jól szerkesztette meg a műsort, hogy amikor elém tette 1985-ben a produkció tervezetét, úgy gondoltam, ez marha jó, és megalapítottuk a L'art pour l'art társulatot" – mesélte András, aki már azt tervezgeti, hogyan illeszti majd bele az abszurd humort a koncertjébe.
    „Mivel hálával tartozom Miklósnak, logikusnak tűnt, hogy ebben az életműshow-ban szerepeljen. Ő pedig igent mondott. Most rakjuk össze a műsort. Novemberben pedig húsz év után újra közösen állunk színpadra” – mondta András.

    Laár András-életműkoncert
    András elmesélte, hogy szakrális szertartást képzel el, sámánisztikus elemekkel, amelyben helyet kapnak áthangszerelve a KFT-dalok, mantrák, táncosok és az abszurd humor.
    http://www.life.hu/sztarok/20150819-laar-andras-zenesz-humorista-husz-ev-utan-kibekult-galla-miklos-humoristaval-es-egyutt-lepnek-fel.html
     
  5. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    "Olyan a csuklója, mint egy gyereknek" - félelmetesen lefogyott Palik lászló



    Egy barátja elmondta, miért ilyen sovány az egykori sportriporter, Palik László.


    [​IMG]

    Már június végén is sokan megdöbbentek, amikor meglátták a reptéren feltűnő Palik Lászlót, ám a minap is feltűnt egy kávézóban, ahol ha lehet, talán még vékonyabbnak tűnt. A Hot! olvasója nem hitt a szemének. Azt mondja, olyan volt az egykori sportriporter, Hungaroring-igazgató csuklója, akár egy gyereké. A ruha pedig úgy lógott rajta, mintha két számmal nagyobb lenne a kelleténél.

    Az egykori műsorvezetőről ugyan évek óta keringenek pletykák, amelyek arról szólnak, hogy valamiféle betegség miatt tűntek el az országból, s ezért fogyott le ennyire, ám ennek ellentmond rendre feltűni Budapesten, és mindig nagyon vidám.
    Egy barátja szerint nem véletlen, hogy eltűnt minden zsír Palikról, hiszen kizárólag zöldséget és gyümölcsöt fogyaszt. Nemhogy süteményt nem eszik, de még a burgonyát és a rizst is teljesen száműzte az étrendjéből. Bár nincs közünk az étrendjéhez, biztatnánk egy kis "kajabűnözésre"...
    http://www.kiskegyed.hu/sztarok/magyar-sztarok/palik-lefogyott-etrend-139432
     
  6. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Tragikusan halt meg a Broadway legígéretesebb színésze



    Kyle Jean-Baptiste 21 évesen volt az első afrikai-amerikai színész, aki a Broadwayen eljátszhatta Jean Valjean szerepét a Nyomorultak című musicalben. Nagyon sokáig csak kisebb szerepekben játszott a darabban, de július 23-án bemutatkozhatott Valjeanként.
    Akkor egy interjúban azt mondta, hogy ez volt az élete legnagyobb álma, ezt a szerepet akarta mindig is eljátszani.
    Jean-Baptiste helyszíni információk szerint édesanyja lakásának tűzlépcsőjéről zuhant le szombat este, New Yorkban.

    Itt egy videó a színész Youtube-csatornájáról, amiben egy másik darabot ad elő.
    https://www.youtube.com/watch?v=cVdTGZDWujg

    http://index.hu/kultur/2015/08/30/tragikusan_halt_meg_a_broadway_legigeretesebb_szinesze/
     
  7. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Vége a titkolózásnak, Szellő István és Gubík Ági egy pár



    Hosszú ideje beszélték, hogy az RTL híradósa és a Barátok Közt sztárja, Gubík Ági egy pár, de ők ez hol hevesen tagadták, hol csak hallgattak róla. Most viszont már egyértelmű: ők a magyar televíziózás első számú sztárpárja.


    Májusban egy repülőgépen vette észre őket a Blikk egyik olvasója: a műsorvezető és a Barátok közt sorozatban Berényi Ágnest alakító színésznő azonban – amennyire lehetett – ott is távolságtartóan viselkedett. Ők soha nem erősítették meg, hogy szerelmesek. Csütörtök este azonban együtt lépett a nyilvánosság elé Gubík Ági és Szellő István. Az RTL Klub 18. születésnapi partiján egyértelművé tették: együtt vannak.

    Fotó: Czerkl Gábor
    [​IMG]A partin vállalták egymást, később a Duna-parthoz vonultak el romantikázni

    A szerelmespár viszonylag későn érkezett meg a nagyszabású társasági eseményre. István aznap este is Híradót vezetett, párja pedig bevárta, amíg végzett, hogy egyszerre érkezhessenek.
    A Barátok közt színésznője és a híradós állta a kíváncsi tekinteteket. Itt tűnt fel mindenkinek, hogy a 47 éves híradós és a 38 esztendôs színésznő mennyire összeillik. Az is közös bennük, hogy mindketten gyerekkel érkeztek ebbe a kapcsolatba.
    [​IMG]Mindketten RTL-esek: Gubík Ági a Barátok köztben játszik, Szellő István híradós

    Mivel Szellő a legnézettebb csa­torna talán legismertebb arca, Ági pedig a szintén roppant népszerű szappanopera fontos szereplője, nem túlzás kijelenteni, ők ma Magyarország első számú sztárpárja.
    Szellő és Gubík Ági, mint ahogy a nyilatkozatokban, az étkezésben és az italfogyasztásban is szolid volt. Igyekeztek egész este a háttérben maradni, majd az első alkalommal a rendezvény helyszínéül szolgáló Bálna Duna felőli részének teraszán kötöttek ki. Itt a lámpák fényén kívülre menekültek pár perc romantikázásra. Beszélgettek, sutyorogtak, élvezték egymás társaságát.
    – Mindkettőnket meghívtak, így együtt mentünk, ez így természetes – mondta A Borsnak a szép színésznő, többet azonban nem akart elárulni a kapcsolatukról.
    http://borsonline.hu/20150905_vege_a_titkolozasnak_szello_istvan_es_gubik_agi_egy_par
     
  8. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Visszatérő szereplő a TV2 napi sorozatában




    Nádas György visszatér a TV2 sorozatába jövő héttől forgat a Jóban Rosszban stábjával.

    "Július közepén hívtak fel telefonon azzal, hogy az írók érdeklődnek, mit csinálok szeptemberben. Visszajön a vén tetű szerepe? – kérdeztem. Mondták, hogy igen. Mondtam, hogy augusztustól nyaralunk, de szeptembertől ráérek. Jövő héttől forgatok" - mondta Nádas György.
    A humoristát három évvel ezelőtt kértek fel, hogy játssza el a Madár Veronika által megformált Gyöngyi anyagias édesapját.
    [​IMG]
    Nádas György visszatér a sorozatba
    Forrás: TV2

    "Jámbor lelkű ember vagyok, és kőgonoszt kell játszanom, így ki¬élem magam. Imádom a stábot, mert rendkívül profi és felkészült. A színészek is nagyon jó emberek. Van egy saját étterme a csapatnak, ott nagyon gyakran ebédelünk együtt, és civilben is jóban vagyunk. Jólesett, amikor évekkel ezelőtt a lányomat játszó Madár Vera olyan szeretettel fogadott, hogy a nyakamba ugrott: Itt az apám!" - mesélte a Borsnak.
    http://www.origo.hu/teve/20150908-nadas-gyorgy-visszater-a-tv2-sorozataba-forgat-a-joban-rosszban-stabjaval.html
     
  9. kendema /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 27.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Tetszik a sorozat. Szimpatikusak a szereplők. :szia: :szia: :szia:
     
  10. kendema /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 27.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Összeillő pár. Kár titkolózni. :szia: :szia: :szia:
     
  11. kendema /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 27.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
     
  12. kendema /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 27.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Alig ismerni rá. :sad: :sad:
     
  13. kendema /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 27.
    Hozzászólások:
    20
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
     
  14. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    24 éves lányt vette feleségül a 84 éves orosz színész- képek



    A 84 éves orosz színész legenda, Ivan Krasko, feleségül vette 24 éves kedvesét, Natalia Shevel-t, aki egykori tanítványa volt.
    [​IMG]
    Az idős férfi több, aki mint 140 szovjet ér orosz filmben szerepelt már eddig, úgy döntött, hogy fiatal kedvesével új családot alapít. Egy titkos ünnepség keretein belül tartották meg a szertartást Szentpéterváron a héten.
    A 6 gyermekes Ivan, akinek 3 unokája is van már, eddig 3x nősült, reméli ez lesz az utolsó.
    Sok boldogságot az ifjú párnak!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    http://hir.ma/kulfold/szines-hirek/24-eves-lanyt-vette-felesegul-a-84-eves-orosz-szinesz-kepek/566106
     
  15. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Meghalt Jackie Collins



    Hetvenhét éves korában elhunyt Jackie Collins, a világ egyik legsikeresebb bestsellerírója, a lektűr nagyasszonya.


    Jackie Collins írónőt szombaton érte a halál Los Angelesben. Évek óta mellrákban szenvedett, bár ezt még nővére, Joan Collins színésznő előtt is titkolta.

    Így jött a siker
    Az amerikai könyvpiac egyik legsikeresebb alakja - eladott kötetei számát 500 millióra, és vagyonát is több száz millió dollárra becsülték - Londonban született 1937-ben. Négy évvel volt fiatalabb testvérénél. Az ártatlannak hitt kis Jacqueline-t szülei legnagyobb meglepetésére egyszer csak kizárták az iskolából: mint kiderült, alig járt be, s ha véletlenül be is tévedt, inkább írással töltötte az időt. Zsebpénzét az általa írt történetek eladásából szerezte, osztálytársai állítólag alig bírták kivárni a sztorik folytatását.
    A lányt szülei Hollywoodban szárnyait bontogató nővéréhez küldték, ahol ő is megpróbálkozott a színészettel, de csak felejthető szerepek jutottak neki felejthető filmekben. 1955-ben visszatért Londonba, ahol rögvest férjhez is ment a társasági élet egyik lehengerlő, ámde drogproblémákkal és depresszióval küzdő figurájához. A mindössze pár éven át tartó házasságból egy lánya született. 1966-ban egy galéria- illetve klubtulajdonosfelesége lett. A frigyből két lány született.

    [​IMG]Jackie Collins évek óta mellrákban szenvedett


    Férje bátorítására Jackie Collins több könyvet is írt, első nagy sikere 1968-ban a Tele a világ nős férfiakkal volt. (Később született egy nagysikerű könyve Tele a világ elvált férfiakkal címmel.) A könyv nyílt szexualitása, illetve a nők és a férfiak közötti kettős mérce előtérbe helyezése miatt hatalmas visszhangot kapott, Ausztráliában be is tiltották.
    Sikerei megnyitották az utat a film világába is: Jackie Collins a hetvenes években saját könyveit adaptálhatta filmre, az 1978-ban bemutatott A hódítóban például a karrierje egyik mélypontján lévő nővérén segített azzal, hogy rá osztották a főhősnő szerepét.

    Ráharapott a filmipar
    A nemzetközi sikert a Hollywoodi feleségek jelentette, majd az írónő nyolcvanas években a Vad játszma című kötettel útjára indította Lucky Santangelo történetét. A maffiózó vadóc lányából filmstúdiófőnökké, és befolyásos üzletasszonnyá váló Lucky-sztorik milliókat tartottak izgalomban.
    A kilencvenes években Jackie Collins több súlyos magánéleti válságon ment át, előbb elvesztette férjét, majd pár évvel később új élettársa is meghalt. Az írást azonban nem hanyagolta, az új évtizedhez egy új főhősnő járt, Madison Castelli karaktere a Lucky sorozat népszerűségével vetekedett.
    A Hollywood mocskos oldalát bemutató kötetei kapcsán újra és újra felmerült a kérdés, hogy vajon kiről mintázta történeteinek híres-hírhedt alakjait. A szabadidejét fotózással és soulzene hallgatásával töltő írónő ilyenkor sejtelmesen csak annyit mondott: "Elégedjenek meg azzal, hogy ha valami, hát az én karaktereim még árnyaltak is - az igazság még sokkal bizarrabb..."
    Könyvei negyven országban jelentek meg. Kötetei közül mintegy harminc került a The New York Times bestsellerlistájára.
    http://www.nlcafe.hu/sztarok/20150920/jackie-collins-meghalt/
     
  16. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Válságban Beckhamék házassága?





    London — „A szerelmemhez tartozom, és a szerelmem hozzám tartozik” – évekig díszítette ez a héberül írt felirat Victoria Beckham (41) nyakát. A szerelmi vallomást azonban nemrég az énekesnő megpróbálta eltüntetni, a legfrissebb róla készült képeken még látszanak a lézeres eljárás nyomai.

    A Sun című brit napilap szerint ez a lépés csak egyet jelenthet: tényleg komoly válságban van a világ leghíresebb brit álompárjának házassága.

    Victoria és David Beckham mindig is híres volt arról, hogy a testüket díszítő tetoválásokkal fejezték ki az egymás és a négy gyermekük iránti érzelmeiket, ám úgy tűnik, a mostanában divattervezőként egyre nagyobb sikereket elérő egykori Spice Girls-tag sorra tünteti el azokat a varrásokat, amelyeket a férjének ajánlott.



    [​IMG]


    Ismerőseik szerint David Beckham és Victoria kapcsolata még sohasem volt ilyen mélyponton /Fotó: Northfoto
    A felirat egyébként tíz évvel ezelőtt született, nem sokkal azután, hogy az akkor még aktívan futballozó Beckham a Real Madrid játékosaként állítólag összeszűrte a levet a személyi asszisztensével, Rebecca Loosszal. Nyilvános üzenet volt ez azoknak, akik már akkor a házasság végét jósolták meg, hogy ő igenis kiáll a férje mellett, minden pletyka ellenére neki ő a nagy szerelem, az igazi.


    [​IMG]


    A bal oldali képen még látható a héber nyelvű tetoválás, a jobb oldalin már csak a nyoma
    Azóta eltelt tíz év, a család gyarapodott, és mindketten egyre sikeresebbek. Victoria mint divatmágnás, David pedig mint üzletember, ám a kettejük új karrierje, úgy tűnik, teljesen más földrészhez köti őket. Miután 2013-ban visszaköltöztek Londonba, Beckhamné a brit fővárosban vetette meg a lábát, ráadásul szeretné, ha a gyerekei angol iskolában kapnák meg az alapoktatást, Davidet azonban a szíve visszahúzza Amerikába.


    [​IMG]


    Victoria sorra tünteti el a szerelmes tetoválásait /Fotó: Profimedia-Reddot
    Vajon a tetoválás megsemmisítése egyértelmű válasz David számára, vagy esetleg egészen más oka volt Victoria döntésének? A választ egyelőre csak ők tudják, mindenesetre a pár rajongói máris számos fórumon próbálják buzdítani őket arra: maradjanak együtt.

    Blikk-információ
    http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/valsagban-beckhamek-hazassaga-2400903
     
  17. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Cseh Laci: Diát megszeretni egy pillanat műve volt



    Huszonöt éve mindennap beugrik a medencébe, még sincs víziszonya. Cseh Laci még a nászútján is úszik.


    Edzésről jön? Miután a kazanyi vizes világbajnokságról talicskával tolta haza az érmeket, azt hittem, még pihen.
    Szó sincs róla, még egy olimpia hátra van. Nem lehet leállni, edzeni muszáj.
    De Kazany után azért egy esküvő még belefért.
    Esküvő és a nászút is! Messzire, egy tengerpartra utaztunk.
    Úszó vízpartra? Azt hittem, szabadidejében kerüli a vizet, csak az Alpok vagy a Himalája jöhet szóba.
    Nagyon szeretem a vizet, és szükségem is van rá. Ez az, ami feltölt. Két hetet voltunk ott, sokat pihentünk, az volt a legjobb. Mind a kettőnknek.

    Fotó: Vadnai Szabolcs
    [​IMG]
    Élsportolóval nagyon nehéz együtt élni? Alig van idejük találkozni a párjukkal.
    Valóban, van, hogy három hétre edzőtáborba utazunk vagy versenyre, az is lehet másfél hét is. De néha azért sikerül elég időt együtt tölteni. A legnehezebb az élsportban talán az, hogy nem lehet csak úgy gondolni egyet, és lelépni valahová. Mindig előre kell tervezni.
    Nem lehet feleséget vinni a versenyekre?
    Lehet, de nem is próbálom. Valakinek dolgoznia is kell kettőnk közül! (Nevet) Egyszerűbb, ha a család itthonról támogat. Így is bármikor el tudom érni őket.
    Miért pont Dia az, akivel összekötötte az életét?
    Szeretjük egymást, élvezzük a másik társaságát, összeillünk.
    Azért ez nyolc év alatt, míg jártak, kiderült.
    Így van. Természetesen velünk is előfordul, hogy néha összezördülünk, de ez maximum annyi, hogy ki vigye le a szemetet.

    Fotó: Vaskó Tamás
    [​IMG]
    Ez valóban kardinális kérdés. Amikor először meglátta, rögtön tudta, hogy ő az igazi?
    Igen, nagyjából így történt. Diát meglátni és megszeretni egy pillanat műve volt. Az uszodában találkoztunk. Éremátadó volt, segített a magyar bajnokságon. Elkértem a telefonszámát, ez másként nem megy.
    Izgult kicsit? Azt beszélik, amilyen jól néznek ki a sportolók, annyira nem erősek a kezdeményezésben.
    Igen, izgultam.
    Hogy tervezik a jövőt?
    Megpróbálunk boldog családként élni. Remélem, egyszer lesznek gyerekeink is. Nincs kitűzve pontos időpont, de hamarosan.
    Hihetetlen, hogy ennyi idő után sincs víziszonya, sőt! Gyerekkorában sem lett elege, nem mondta az édesapjának (idősebb Cseh László olimpikon úszó), hogy inkább síelne?
    Nem, nagyon elszánt voltam. Állandóan edzésekre jártam, és soha nem éreztem kényszernek.
    Emlékszik, mikor találkozott először a medencével?
    Négy-négy és fél éves lehettem. Meg kellett tanulnom úszni, és ott ragadtam az uszodában. Tisztán emlékszem, hogy mennyire tetszett. Ahogy először levittek az uszodába, azonnal tudtam: jó helyen vagyok. Arra gondoltam, jó lenne itt valamit elérni. Nagy szeretettel mentem edzésekre.
    Hány versenyen indult eddig?
    Nem vállalkoznék arra, hogy összeszámoljam. Ebbe inkább bele sem gondolnék.
    Az elsőre emlékszik?
    Hatéves korom körül lehetett egy háziverseny az uszodában, Kőbányán. Sokan voltunk, hatodik lettem. Annyira nem számítottam rá, hogy úgy szóltak, rohanjak átvenni az oklevelem. Csak úgy beugrottam, úsztam.
    Hány országban járt eddig a sport apropóján?
    Erre sem tudok válaszolni. Inkább, hogy hány kontinensen… Mindegyiken. Talán Dél-Amerikában nem. Viszont voltam Mexikóban edzőtáborozni. Mondhatjuk, hogy bejártam a világot.
    Van kedvenc helye? Olyan, ami annyira tetszett, hogy élne is ott?
    Élni nem, de például Pekingben jó volt az olimpián. Azt élveztem és tetszett is.

    Fotó: Cser Dániel
    [​IMG]
    Ha versenyre mennek, csak a repteret és az uszodát látják?
    Időnként azért sikerül várost néznünk, de nem mindig.
    Végigkóstolja a helyi különlegességeket?
    Nem vagyok nagy gourmand, inkább biztosra megyek.
    Mi a kedvenc étele?
    Húsleves, sült krumpli, rántott hús vagy egy jó steak. Édesség is jöhet, de az nem feltétlenül.
    Milyen önnél egy tökéletes nap? Azt ne mondja, hogy van benne úszás!
    Az olyan, hogy nem kell semmit csinálnom, csak úgy vagyok. Sehová sem kell menni, itthon ellehetek. Lehet, hogy ezt hamar megunnám.
    Vannak álmai?
    Nagyjából mindenem megvan, de szeretnék még a sportban sikeresebb lenni. Konkrétan az olimpiai aranyra gondolok.
    Biztosan sikerül, Ön a legjobb!
    Elvileg én vagyok, de minden azon múlik, hogyan tudok felkészülni a jövô évi riói ötkarikás játékokra.
    Tudom, már nemcsak egy edző kell, hanem pszichológus és táplálkozási tanácsadó is.
    Valóban. Van már sportdiagnosztika, ami megmondja, hogy milyen állapotban vagyok, milyen hatással vannak rám az edzések. Edzőből is több van. Az úszóedző felkészít a versenyre, a szárazföldi edző az erőnléttel foglalkozik. És igen, az étkezés is fontos. Sok összetevője van, aki komolyan gondolja, az erre odafigyel. Edzőnek, versenyzőnek nyitottnak kell lennie minden újra. Nyitott szemmel járunk, és bármit látunk, ami jó, hasznos lehet, azt próbáljuk ellesni.
    Hosszú Katinkával jóban vannak? Segítik egymást?
    Szoktunk beszélgetni, tanácsot adni, ha arról van szó. Szorítunk, drukkolunk a másiknak, ez természetes. Ha összetartunk, ha jó a csapat, az is előre visz, adhat kicsi pluszt.
    Mi a mottója?
    Soha ne add fel!

    http://www.borsonline.hu/20150927_cseh_laci_diat_megszeretni_egy_pillanat_muve_volt
     
  18. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nagy szerelmek: férfi és nő szeretőt is tartott az énekesnő



    Hamarosan 50. házassági évfordulóját ünnepli a contry királynője, Dolly Parton és férje, a nyilvánosságot kerülő Carl Thomas Dean. Az ötven évbe sok meglepő dolog belefért.


    Dolly Parton elképesztő szegénységben nőtt fel, hogy aztán egy közel százmilliárd forintos birodalmat építsen fel különleges hangjával, egyedi stílusával, hatalmas mellével, karcsú derekával és a hetvenhez közel is tündöklően szőke hajkoronájával.
    Ugyan még húszéves sem volt, amikor hozzáment Deanhez, alig készült róluk közös fotó, a férfiról sokáig azt hitték, hogy nem is létezik, az amerikai sajtó gyakran azzal viccelődik, hogy Deant kevesebb alkalommal fotózták le, mint a Loch Ness-i szörnyet.
    [​IMG]Carllal ötven éve él együtt az énekesnő. Titkuk a mély szeretet

    Parton aztán az 1994-es önéletrajzi könyvében engedte megjelenni esküvői fotójukat, de aztán újra nagy csend következett. Jövőre, az ötvenedik házassági évfordulójukon – amely egy nyilvános parti lesz – már nem tud elbújni Mr. Parton.
    No de ki is ő igazából? És mi tartotta őket együtt fél évszázadon át, miközben az énekesnő sok mindent megengedett magának? Például összejött testőrével, Mark Kiracofe-fal, a 195 centis óriással. Hat évig voltak szeretők, Mark 11 évvel volt fiatalabb az aprócska énekesnőnél. 1989-ben ismerkedtek össze, sokkal több közös kép készült róluk, mint Deanről és Partonról, ám amikor Parton sajtósát szembesítették a felvetéssel, természetesen mindig cáfolta a viszonyt. A hatéves szerelemnek akkor lett vége, amikor Parton közölte szeretőjével, hogy nem hagyja el a férjét. Mark egyszerűen kisétált az életéből…
    [​IMG]Judy gyerekkori barátnő volt, vagy annál több…

    Rajta kívül más szeretői is voltak. Szoros viszonyt ápolt Sylvester Stallonéval, Burt Reynoldsszal, Billy Ray Cyrusszal, Miley Cyrus apjával és Kenny Rogersszel.
    A férj szemet hunyt a szeretők felett, ahogy a nő kénytelen volt megbocsátani, hogy Carl nem igazán kíváncsi a nő sikereire. Parton mesés vagyonából vett ingatlanokat Hawaiin és Los Angelesben, de a férfi egyiket sem nézte meg. Élte a kis szerény életét, és a maga módján szerette a csillogó tehetségű asszonyt.

    Fotó: Europress
    [​IMG]Mark Kiracofe nem csak a testőre volt

    Sőt egy fellángoló és igencsak bizarr szerelem sem volt képes elválasztani őket. Parton összejött gyerekkori barátnőjével, Judy Ogléval, aki sokáig a személyi asszisztenseként dolgozott. Soha nem ismerték be, hogy barátságnál több volt közöttük, de sokat elárul róluk, hogy Judy sosem ment férjhez és korábban katonaként szolgált. Bármikor ki-bejárt Partonék házában, Dolly azt mondta róla, ő a másik kőszikla az életében a férje mellett.
    Ám sokat sejtetnek Dolly őszinte szavai, amikor arról beszélt, hogy gyakran együtt aludt Judyval és olyan dolgokat is megosztottak egymással, amit más barátnők nem szoktak.
    Ám Dolly és Carl házassága még ezt is kibírta, bizonyítva, hogy e két teljesen különböző ember egészen különleges szerelme tényleg a sírig tart majd. Olyan kötelék van kettejük között, amit sokan nem értenek. Szerelem, barátság, bizalom, mély szeretet: ezeknek köszönhetik, hogy a showbiznisz leghosszabb házasságát tudhatják magukénak.
    http://www.borsonline.hu/20150926_nagy_szerelmek_ferfi_es_no_szeretot_is_tartott_az_enekesno
     
  19. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    No comment #1.5 - Schobert Norbert újabb pere

    A jelen blog is részletesen beszámolt a nemrégiben jogerősen lezárult Bass kontra Schobert ügyről, ám úgy fest, hogy a fitnesz DVD-k eladásával is foglalkozó életmód-tanácsadó Schobert Norbert és felesége, Rubint Réka újabb jogvitával számolhat.

    Az Index rövid cikke szerint Schobert Norbert és Rubint Réka anélkül dobott piacra sok ezer fitnesz DVD-t, hogy jogosította volna a háttérzenéket. Az Index arról nem ír, hogy a frissiben - egy folyamatban lévő büntetőügy mellett - indított 201 milliós kártérítési perben pontosan kik a felperesek. A cikk szerint "több jogosult - köztük kiadók és zenészek" az érintettek. Ugyanakkor ezen a ponton a szerzői jogok egy része közös jogkezelés tárgyát képezheti, vagyis a felperesi pozícióban leginkább közös jogkezelő szervezeteknek kellene állniuk. Ha például "csak" átdolgozásról (megfilmesítésről) vagy személyhez fűződő jogok megsértéséről van szó, akkor az eljárásban valóban nincs szükség a közös jogkezelők részvételére.

    Mindent egybe vetve ez a napi csámcsogás tárgya.
    http://copyrightinthexxicentury.blogspot.de/2015/09/no-comment-15-schobert-norbert-ujabb.html
     
  20. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Békéscsabán tölti majd nyugíjaséveit Fodor Zsóka



    Békéscsaba — Noha még Budapesten él, Békéscsabán tervezi „nyugdíjas"- éveit Fodor Zsóka (73).

    Bár a színésznő már több mint tíz éve a nyugdíjaséveit tölti a törvény szerint, valójában egyetlen percre sem áll meg. Amióta kilépett a Barátok köztből, folyamatosan dolgozik, pedig éppen amiatt vált meg Magdi anyus szerepétől, mert egy kicsit szeretett volna lassítani. És bár való igaz, hogy ma már mindennapos forgatások nem kötik, azért nem vált meg a munkától. Békéscsabára legelőször öt évvel ezelőtt hívta meg a Jókai Színház direktora, Fekete Péter, akivel azóta is szoros barátságot ápol.

    [​IMG]


    Fodor Zsóka 73 évesen is kicsattan a jókedvtől

    – Békéscsaba lett a második otthonom – kezdte a Vasárnapi Blikknek Fodor Zsóka. – Olyannyira itt tervezem az életem, hogy már egy lakást is vásároltam magamnak a városban.

    Tisztában vagyok ugyanis azzal, hogy egyszer eljön az az idő, amikor már nem fogok ennyit menni, amikor már többet fogok otthon ülni, ne adj isten segítségre is szorulok a mindennapokban. Nagyon szeretem Budapestet, de Békéscsaba sokkal inkább az a hely, ahol számíthatok a barátaimra. A többségük ugyanis ebben a városban él. Azok, akikkel igazán mély kapcsolatot ápolok, akikkel majd szeretném eltölteni az öregkoromat. Mivel nincs se gyerekem, se férjem, rájuk számíthatok majd – magyarázta a művésznő, aki azt is elárulta, az utóbbi időben már nem csupán a lakhelyét helyezte át Békéscsabára, hanem a helyi kórházban is olyan viszonyt alakított ki az orvosokkal, hogy olyan, mintha hazajárna hozzájuk.

    [​IMG]


    A békéscsabai Jókai Szín- házba öt éve hívták először, s azóta is gyakran fel- lép a teátrumban/Fotó:MTI


    – Szerencsére nem szorulok ellátásra, de azért minden évben részt veszek egy teljes állapotfelmérésen. Idén is így volt ez, és nagyon jó érzés volt megtapasztalni, hogy már az itteni orvosok úgy kezelnek, mintha ezer éve ismernének. Sikerült kialakítanom velük a jó viszonyt, ami nekem mindent megér, még akkor is, ha ehhez most még 200 kilométert kell utaznom – tette hozzá Zsóka, aki azt is figyelembe vette, hogy valóban nincs közel a fővároshoz a megyeszékhely, de mivel vonattal átszállás nélkül két óra alatt ott van, ez sem okozott problémát neki.

    [​IMG]


    A művésznő imádja a viharsarki város nyugodt légkörét/Fotó:MTI

    De természetesen ameddig csak az egészsége és ereje engedi, játszik, és nem csupán Békéscsabán, hanem az egész országban.
    http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/bekescsaban-tolti-majd-nyugijaseveit-fodor-zsoka-2403519