Hmm ez Érdekes ByeAlex jutott ki az Eurovízióra

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' aron500 hozta létre. Ekkor: 2013. március 03..

  1. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Fater re.

    Sziasztok!
    Én nem bántom a ByeAlexet és ezt a számot sem, úgy látszik, még be is jött neki. Hogy miért, az már más kérdés :tef293:
     
  2. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mezes re.

    Szia,Mezes!
    Az sem ma volt már, mikor a Lord el?zenekarként tevékenykedett :tef293:Nekem a mai napig az egyik kedvenc együttesem, f?leg a gyönyör? lassú számaik miatt. Nem követhettem nyomon elejét?l a karrierjüket, hiszen kés?bb születtem, mint ahogy a zenekar megalakult, pedig már én sem vagyok gyerek. Az elmúlt több, mint 40 év szerintem önmagáért beszél és én remélem, hogy még sok-sok év van a Lord el?tt :tef293:
     
  3. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re Byealex

    Sziasztok

    A Kedvesem c. dallal még fogunk találkozni szerintem jó ideig, és hallani is fogjuk a rádióban, mert most még nagyon az újdonság erejével hat.
    Mindenképpen gratulálok Alexnek, hogy ennyi pontot sikerült neki összegyüjtenie , és 10.helyen végzett.
    És büszke vagyok rá. azért mert magyar és képviselte Magyarországot, és igy nagyon sokan még jobban megismertek minket magyarokat.
    Nem volt muszály tetszedjen mindenkinek, mert nem egyforma az izlésünk,örüljünk, hogy bejött annyi embernek, hogy kapott megfelel? pontszámot,
    Nekem a mai napig is LGT, Omega ILLés az etalon :tef293:

    És a kés?bbi énekesi pálya merre alakul, az ismét egy újabb kaland, ha ezt a szót használhatom.
     
  4. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Kedvesem :tef293:

    sziasztok
    :bigsmile:
    nagyon-nagyon kedves kisgyerek dalol :

    Az eddig legjobb ByeAlex - Kedvesem feldolgozás!

    (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
    BejegyzésMindent a szemnek által