Magyar torrent oldalak Carpatians

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2007. augusztus 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. kikid500 / Guest

    amikor regisztrálsz akkor

    amikor regisztrálsz akkor elkell olvasnod a wikit,abból megtudsz olyan dolgokat pontosabban 3 dolgot ami ahhoz kell hogy regisztrálni tudjál ,hogy hány figyelmeztetés után kapsz warn meg mittomén,most hirtelen ez az 1 jutott eszembe,3 kérdés van,abból 2 re kell jól válaszolnod hogy a regisztrációt meger?sitve legyen.
     
  2. szlaca9 / Guest

    kérés

    Szia!

    Köszönöm már sikerült.
     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    bónusz

    10000 pont megint a meghívó?
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    bónusz

    szerintem a bónusz pontok olyan magasak,hogy egy átlagos nettel teljesíthetetlen. ez így nem igazán ösztönöz! nekem 30/3 nettem van most 60 éves vagyok az első meghívóhóz a bónuszt a harmadik unokám kapja igaz még csak kettő van. ezért volt jó a decemberi csökkentett!500 v 1000 de 10000 húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
     
  5. csomika / Guest

    nehéz a nyögdijasok élete

    nagypapa lesz,nagypapa lesz,oh yes
     
  6. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    válasz

    csomika ! megharaplak
     
  7. csomika / Guest

    nagypapi

    rá se ránts egy évvel vagyok nagypapább Tőled,ha megérem az első nyugdíj kifizetést...
     
  8. andi0715 / Guest

    Szia . Regisztrált

    Szia . Regisztrált felhasználó vagyok andi0715 felhaználói néven , de sajnos 2011.02.11. péntek délután óta nem tudok belépni az oldalra , és a befogadott oldalra sem . A segitségedet szeretném kérni , hogy mi ennek az oka . Warn-t kaptam ? Ki lettem zárva ? Kérlek válaszolj , előre is köszönöm .
     
  9. g52 / Guest

    Nem tudok belépni

    Szia !

    Én sem tudok belépni az oldalra. Valahol olvastam, hogy a szolgáltatók blokklják az oldalakat, ezért ma bementem az én szolgáltatómhoz, ahol azt mondták, hogy ők nem blokkolhatnak semmilyen oldalt mert nem tehetik meg. Viszont a hiba okát nem tudták megmondani. Több oldalra vagyok regisztrálva, van ahova be tudok lépni, van ahova pedig nem. Örülnék ha valaki tudna megoldást, mert nem szeretném ha kidobnának.

    Előre is köszi a segítséget.
     
  10. TLevi / Guest

    Meghivo

    Meghivot kaptam a baratomtol a Carpathians oldalra, de ennek ellenere nem tudok regisztralni az oldalra.
    Az e-mail cimben kapott cimre kattitva hiba-uzentettel szembesulok es nem tudok tovabb lepni.

    Mit tehetek?
    kosz' elore is a segitseget!

    TLevi
     
  11. csomika / Guest

    meghívó

    A meghívócserénél tettem fel rávezető kérdéseket topicodat illetően,legalább elolvastad,ha már segítséget kérsz?
     
  12. csomika / Guest

    blokkolás

    Oldalakat nem de a torrentezéssel járó nagy adatforgalmat akadályozhatják,lásd mobil szolgáltatók,Upc etc.
    Ha témában segítséget vártok aminek ugye konkrétnak kéne lennie,ellenkező esetben olyan mintha kézrátétellel gyógyítanánk,akkor minimum pontos információkat tegyetek közre.


    /Egyelőre a Google az egyetlen kereső,ami szűrheti a találatokat és meg is teszi.Egyelőre minket még nem bánt,de mindenkinek ajánlatos elmentenie az oldalak közösségi hozzáféréseinek címét(blogok,közösségi oldalak stb,)mert ezek maradhatnak egyetlen hírforrásként egy egy oldal eléréséhez.Egyelőre ez még az ördög ,fal és festék szintje de ugye nem alszik./Lásd a főoldali híreket!!!!!!!!!!!!!
     
  13. Laszlodani25 / Guest

    sziasztok még nem tudom hogy

    sziasztok még nem tudom hogy megy de köszi nagyon
     
  14. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    én meg tüvé tettem a

    én meg tüvé tettem a szabályzatot és nem tudtam helyesen válaszolni...sehol se találtam warnra vonatkozót, illetve 2-t ir de az nyilván nem jó...
     
  15. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    életembe nem olvastam ennyit,

    életembe nem olvastam ennyit, ezerszer át...és pont a kérdésekre adandó témáknál nem találtam pedig nem vagyok hülye...sajnálom a meghivót, ezért kár volt..
     
  16. vgyuri /

    Csatlakozott:
    2012. április 09.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szabad regisztráció ?

    Sziasztok, "Szabad regisztráció: Van" - nincs regisztrációs menüpont az oldalon.
     
  17. FreeBSD / Guest

    Főoldalatokon Carpathians

    Főoldalatokon Carpathians rajta van a free reg listátokon.
    Felnéztem Carpathiansra ott meg azt írják, hogy zárva van.
     
  18. Jvs / Guest

    Halli

    Sziasztok most rúgtak ki a Carpathians torrent oldalról csak azt nem tudom miért.
    Tud valaki egy mail címet ahol érdeklődni lehetne ?
    Nem a rinya miatt csak puszta kíváncsiság mert indok nem volt meg nem is tettem semmit.

    Előre is kösz az infot.
    Üdv
     
  19. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia!Kitiltással

    Szia!
    Kitiltással kapcsolatban ircen tud bárki kérdezni, vagyunk egy páran staff-ból általában online-ak, simán be lehet jönni a csatira.
    De jöhet nekem is privátban hogy kiről van szó, és mi a reklamáció tárgya.
    N*

    Üdv .

    Privátba írd le nekem a kérdéseid és továbbítom ha ez mellett döntesz.
     
  20. Jvs / Guest

    Jvs

    Köszi már megkaptam az infot.
    Üdv