Magyar torrent oldalak Carpatians

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2007. augusztus 30..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dupla up és.....

    2011-04-21 - Sziasztok!

    A tavaszi szünetre való tekintettel mostantól a 25-én éjfélig felkerülő torrenteket az oldal duplán számolja, valamint - hála a rendetlenkedő Carpathians nyúlnak, aki megbolygatta a rendszert - a meghívók ára lecsökkent 500 bónuszpontra.
    Használjátok ki, hívjatok meg barátokat.

    Carpathians Staff
     
  2. demetibi /

    Csatlakozott:
    2011. március 16.
    Hozzászólások:
    12
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    acc

    köszönöm szépen @k88moncsi-nak az acc-ot használni fogom
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én meg azt hogy meghívhattam

    Én meg azt hogy meghívhattam @k88moncsi t a Carpathiansra !
     
    • Vicces Vicces x 1
  4. somchai /

    Csatlakozott:
    2010. október 30.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    üzlet

    Nem kell meglepődni kedves Atlantisz. Nagyon sokan üzletelnek a meghívókkal és az accountokkal. Múltkor is olvastam, hogy valaki az ingyen kapott acc-ot azonnal árulta beload up-ért. Ha ingyen osztogatsz meghívókat akkor el kell fogadni, hogy ez vele jár. Én használom a Carpathians oldalt ahová szintén Te hívtál meg, amit ezúton is még egyszer köszönök.
    További szép napot!
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    De igen is meglepődöm , mert

    De igen is meglepődöm , mert ha valaki kér akkor feltételezem azért mert szüksége van rá és nem azért hogy azt továbbadja , mert ha továbbadja akkor üzletel vele és én azt nem támogatom főleg azért nem mert lehet a következő emberke miatt vágnak majd ki az oldalról. Mint írtad te használod akkor jó embert hívtam meg és sokan használják is . Ma reggel megnéztem hányan nem használják az oldalt , nagyjából 6-7 ember a közel 50 -ből .A lényeg én olyanokat szeretnék meghívni akik igen is használják az oldalt és nem az acc cserékre . A következő lépésem az volt ma reggel hogy az összes felajánlásom kivettem , persze akiknek ígértem korábban azok megkapják , de részemről ennyi volt . És nem csak ezért az egy esetért.

    ui: 33 db nem 50 ven .
     
  6. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    meghivó

    hát igazad van . ebbe az évbe + tavaly december meghívó küldtem vagy 30 at a meghívottak negyede használja.a multkor írta valaki azért kéri ,hogy legyen nem azért mert kell. igaza volt.most is vannak meghívóim de már pihentetem őket
     
  7. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen és sajnálhatják hogy az

    Igen és sajnálhatják hogy az olyan önzetlen emberek mint az előttem szóló kilép e rendszerből . Mert az rendben van hogy megy az üzlet de legalább ne írná ki hogy lássam is . :tef293:
     
  8. somchai /

    Csatlakozott:
    2010. október 30.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    jogos

    Megértem a felháborodásodat. Ingyen adod a meghívókat segítő szándékkal, mások meg üzletelnek vele. Viszont nem tudod kiszűrni, hogy ki az akinek tényleg szüksége van rá, és kik azok akik visszaélnek vele.
    Korábban írtad nekem, hogy az ncore és a bithumen tabu, oda nem hívsz meg senkit csak akiket ismersz. Viszont a többi oldalon vállalod a rizikót, hogy esetleg rossz embernek küldesz meghívót. Tehát Te is tisztában vagy vele, hogy a meghívód esetleg rossz kezekbe kerül. Még egyszer mondom megértem a felháborodásod, de kár lenne büntetni a rendes felhasználókat az üzletelők miatt. Szóval csak arra kérlek higgadjál le és gondold át a döntésedet. Persze, ha nem gondolod meg magad azt is meg lehet érteni...
     
  9. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Természetesen tisztában

    Természetesen tisztában vagyok vele csak ne szem el?tt történjen , és természetesen átgondolom de egy kis szünet kell most .
     
  10. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    még mindíg

    no tegyünk tiszta poharat a vízbe!/ kifordított mint a meghívás/ ano csináltuk az egyik fiatal társunkkal az nc re 1500ft os PayPal támogatást ő kapott 1500ft értékbe fetöltést és meghívta a tagot. de ez az ember rendesen használja az oldalt. mikor a beload on elfogyott a meghívóm irtam 160ft os sms után meg tudom hívni,ezek mind rendesen használják az oldalt.tehát ha valaki áldoz az oldal megszerzéssére 80% uk használja,aki nem az 20%.az acc kérdése ua. mint a meghívó. volt három társam a TV n írtam nekik töltsenek ha megvan a meghívó vihetik.mind a három ember 100% ban korrekt volt bennük bármikor megbízok. a lényeg aki tesz érte az meg is érdemli!
     
  11. Muscular / Guest

    Bónuszpont változás!

    2011-05-13 - Sziasztok!

    Ettől a pillanattól kezdve, este 21:00-ig csak 500 bónuszpontba kerül a meghívó. Használjátok ki, remek alkalom hogy meghívjátok barátotok, ismerősötök!

    Carpathians Staff
     
  12. joe03 / Guest

    carpathians

    Normális esetben mennyi pontszám kell egy meghívóhoz?.Lehetne egy ilyen infó oldal ha lehetséges.
     
  13. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    carpathians meghívó pont

    Meghívás 10000 pont alap helyzetben
     
  14. kingike /

    Csatlakozott:
    2011. január 29.
    Hozzászólások:
    126
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ja 10000 pont,meg tegyük

    Ja 10000 pont,meg tegyük hozzá,tag rang minimum.
     
  15. joe03 / Guest

    carpathians

    Többször megnéztem mit írtak de 10000 alaphelyzetben?egy meghívó hogy ha végén hiányozna egy 0 akkor is sok lenne ez nagyon durva.
     
  16. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    C Bónuszpontok

    Felajánlott áru Szükséges pont Vásárlás
    Meghívás 10000 pont
    1GB feltöltés 950 pont
    2GB feltöltés 1700 pont
    3GB feltöltés 2550 pont
    4GB feltöltés 3400 pont
    5GB feltöltés 4300 pont
    10GB feltöltés 8000 pont
     
  17. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Sziasztok én nem rég vagyok

    Sziasztok én nem rég vagyok fent a carpathians oldalon de hol irja itt egyáltalán h menyi pontod van!? :tef293:
    lehet hogy kiszúrja a szemem de én sehol se látom!:tef293:



    MEGVAN TÉNYLEG HÜLYE KÉRDÉS VOLT!!!!! :tef161:
     
  18. joe03 / Guest

    carpat

    Érdekes egy oldal ez a carpathians letöltöttem 1,50gb divix valamit és kaptam 156 bónusz pontot utána egy dvd-t vettem le és 30 bónusz pontot kaptam érdekes!!!.A Bónusz pontok az arányod után van nálam legalább is így van és én is új vagyok.
     
  19. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    pszííííííííííí Ha

    :tef344: pszííííííííííí

    Ha reklamációk és problémák vannak csak vele, akkor meg fogjuk szüntetni a bónuszrendszert. Köszönjük a megértést. :tef161:
     
  20. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    free

    itt is decard írta free reg nohát?