2007 Chuck

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. február 04..

  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0


    Chuck Bartowski (Zachary Levi) áruházi eladó egy igazi lúzer, aki régi sebeit nyalogatja, amelyeket még középiskolás korában Brice okozott neki, amikor lecsapta a kezér?l az egyetlen és utolsó barátn?jét. Brice legnagyobb húzása azonban az, hogy id?közben szupermen? kett?sügynök lett, aki utolsó leheletével Chuck gépére továbbít egy atomtitkos anyagot, amivel teljesen átmossa h?sünk agyát. Ett?l a naptól kezdve Chuckra a Nemzetbiztonság és a CIA is igényt tart. Az el?bbit John Casey (Adam Baldwin), az utóbbit pedig az extra csinos Sarah Walker (Yvonne Strahovski) képviseli. A két James Bond bébiszitternek szeg?dik Chuck mellé, akinek az agyában ott rejt?zik több ezer államtitok, terrortámadások terve, helyszíne és ideje.



    A torrent-empire.me nem torrent oldal, innen semmit sem fogsz tudni letölteni, mivel ez egy fórum/közösségi portál. A fenti információk a port.hu, imdb.com, youtube.com oldalakról származnak.
     
  2. sas96 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 26.
    Hozzászólások:
    74
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnos vége!!

    Sajnos vége!! :tef10:
     
  3. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Chuck, 5 éved, vége

    Egy olyan sorozat, mely legtöbb részében hozta a színvonalat.
    Lezárása tervezett volt, így a befejezés is megfelel?.
    5 évad, 40 perc, a múlt héten fejezték be.

    Saját értékelés: nekem végig tetszett, minden részen lehetett nevetni és mindig történt valami, a vége er?sre sikerült.
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    sorozatok

    hát sajnos függ? vagyok. nagyon szeretem a sorozatokat. ha fáradt vagyok akkor a keményebb két pasi tól a rém rendesig amit csak nézni kell és röhögni. a másik sorozat tipus a 24 ,szökés ,kemény zsaruk /fantasztikusan jó/ MI 5 ,egység. szerintem jobb mint ez a mostanába megjelent sok borzalom.
     
  5. sas96 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 26.
    Hozzászólások:
    74
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pedig hányszor röhögtem A

    Pedig hányszor röhögtem A JEFFSTER-en, Morgan-an és Chuck szerencsétlenkedésein!Hiányozni fog!
     
  6. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Chuck... Nos igen ez a sorozat is ledarálódott, anno még az első sorzataim között volt, a karakterek nagyon jól ki vannak dolgozva, az alap történet is fasza volt, de valahogy mégsem volt hűha érzés... Az első 2 évad nagyon jó volt, aztán előkerült az apja, új intersect és az egész olyan hétköznapi lett, már nem lehetett annyit nevetni rajta, inkámb vették komolyan a dolgot, bár azért a karakterek egy részén mindig is lehetett nevetni, de az igazi poénok már elkerülték a sorozatot... Ettől függetlenül 5/4et adok neki, mivel alapjába véve a sorozat rávett arra, hogy megnézzem 3szor is...
     
  7. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagyon élveztem ezt a sorozatot. Maga az alapsztori jó volt, de be kell vallani, a szezonokkal előrehaladva eléggé ellaposodott. Mégis miért volt annyira jó? A színészek. Annyira átsütött a játékukon, hogy élvezik, és jól érzik magukat, hogy az félelmetes. Akit érdekel, javaslom keressen rá Chuck blooper-ekre. ott igazán látszik, mi is történt a színfalak mögött. Nem utolsó sorban a vendégszereplők sem voltak rosszak. Scott Bakula, Timothy Dalton, Linda Hamilton, Tricia Helfer, Brandon Routh.
     
    • Like Like x 3
Címkék :