2016 November Cop Mortem

A témát ebben részben 'Premier / mozi' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. november 06..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Cop Mortem (2016)

    [​IMG]

    Magyar cím (Korhatár): Cop Mortem (16)
    Eredeti cím: Cop Mortem
    Műfaj: Akció
    Játékidő / Technikai információ: – perc / –
    Mozipremier (USA):
    Mozipremier (Magyar): 2016. november 24.
    DVD / Blu-Ray megjelenés:
    Rendező:
    Kovalik József
    Forgatókönyvíró: József Kovalik
    Filmstúdió:
    Magyar forgalmazó: Pannonia Entertainment Ltd.


    Történet
    A Cop Mortem történetének főhősei magyar rendőrök. A budapesti osztag rituális gyilkosságok ügyében folytat nyomozást. A feladatuk azonban egyáltalán nem egyszerű. Ebben a játszmában nem csak vadászok, hanem vadak is. A gyilkosságok áldozatai ugyanis egytől-egyig rendőrök, így egyikőjük sincs biztonságban.

    A hajszába végül az Interpol is beszáll és egy ügynököt küldenek a magyar fővárosba. John Holdon (Kamarás Iván) egy kimért és igazi profi, akit ugyan nem fogadnak tárt karokkal, mégis komoly segítségére lehet a magyar erőknek.

    A sorozatgyilkosságok szakértőjének számító ügynök Rezes századossal (Páll Zsolt) kezdhet együtt dolgozni. A két férfi olykor rivalizál egymással, máskor pedig vállvetve küzdenek, hiszen a céljuk végtére is közös.

    A rohamtempóban zajló nyomozás során útjuk keménynek tűnő motoros klubokon, egyetemeken és durva hangulatú edzőtermeken át vezet. A hajsza során pedig néha már az sem egyértelmű, hogy ki kinek az oldalán áll.

    Szereplők
    Kamarás Iván, Gáti Oszkár, Anger Zsolt, Nagy Zsolt, Gesztesi Károly, Szabó Győző, Páll Zsolt, Salinger Gábor, Götz Anna, Zsolt Somogyi