Csak be kell gépelnie 4 betűt a YouTube-videók linkjébe, és máris letöltheti a zenéket

A témát ebben részben 'Tudtad?' nonoka hozta létre. Ekkor: 2016. december 20..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    MP3-as zeneként, MP4-es videóként és GIF-ként is letölthető bármilyen YouTube-videó, ehhez mindössze 4 karaktert kell a linkjükbe írni.


    A CONV. egy kiváló YouTube-szolgáltatás, ugyanis villámgyors módon kínál a videókhoz letöltési lehetőségeket. Azonnal 3 félét, hiszen a zenéjüket vagy hanganyagukat, animációjukat és a videót magát is letölthetjük.

    Ehhez egyetlen dolgot kell írni a YouTube-videó linkjébe: a "youtube" elé a "conv" szöveget, mindenféle írásjel vagy elválasztás nélkül. Tehát így.

    [​IMG]
    © hvg.hu
    Ha ez megvan, az Enter billentyűre kell nyomni, majd egy ilyen oldal jelenik meg. (A betöltődés hosszát a videó hossza befolyásolja.)

    [​IMG]
    © hvg.hu
    Itt már csak azt kell eldönteni, hogy MP3-as zeneként, MP4-es videóként vagy GIF-ként akarjuk magunknak letölteni. Bármelyiket is választjuk, utána még van szerkesztési lehetőségünk, hiszen nem minden esetben akarjuk a teljes videót, hangsávot vagy animációt, akár egy részlet is kiválasztható.

    Megjegyeznénk azt is, hogy a jövedelemszerzést semmilyen formában nem szolgáló magáncélú letöltés ugyan nem bűncselekmény Magyarországon, a YouTube időnként megpróbál blokkoltatni néhány hasonló oldalt, de úgy tűnik, a harc sem technikailag, sem jogilag nem sikeres. Az oldalak üzemeltetői szerint egyébként az ellenük való küzdelem olyan, mintha a nyolcvanas-kilencvenes években a rádióból magnókazettára rögzítés miatt lépett volna fel valaki jogilag.
    http://hvg.hu/tudomany/20160822_con...JcaA.1&utm_referrer=https://www.facebook.com/
     
    • Like Like x 1
  2. vandika / Party-Tracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. március 16.
    Hozzászólások:
    177
    Kapott lájkok:
    87
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    fejér megye
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    ez igaz gifet én is csináltam már igy :tef161: szupiii a letöltést azt nem tudtam hogy azt is lehet :tef293: