Csak beszélgetünk

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Fater hozta létre. Ekkor: 2012. január 11..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv. Sajnos csak egy képet sikerült megosztanod velünk, ezért került eltávolításra.

    Itt tudsz filmeket feltölteni: http://torrent-empire.me/index.php?media/add

    Kiválasztod a kategóriát, majd a videó beágyazása opcióra kattintatsz. Ott a fehér sávba bemásolod a linket és elmented.

    De csak azokat a videókat tudod berakni, akik ezen médiák egyikén kerültek megosztásra: 8tracks, ABC News, Amazon Product, audioBoom, Audiomack, Bandcamp, BBC News, Blip, Break, CBS News Video, CNBC, CNN, CNNMoney, Colbert Nation, CollegeHumor, Comedy Central, Coub, Dailymotion, dumpert, ESPN, ESPN Deportes, Facebook, Flickr, Fox News, Funny or Die, Gamespot, GameTrailers, Getty Images, Gfycat, GitHub Gist (via custom iframe), Global News, GoFundMe, Google Sheets, Google+, Grooveshark, Hulu, HumorTV, IGN, IMDb, imgur albums and GIFV, Indiegogo, Instagram, Internet Archive, İzlesene, Kickstarter, Kontinental Hockey League (КХЛ), LiveLeak, Mail.Ru, MediaCrush, Metacafe, Mixcloud, MSNBC, National Geographic Channel, National Geographic Video, Pastebin, Podbean, Prezi, Rdio, Rutube, Scribd, SlideShare, SoundCloud, Sportsnet, Spotify, Straw Poll, Team Coco, TED Talks, The Atlantic Video, The Daily Show with Jon Stewart, The New York Times Video, The Onion, The Wall Street Journal Online, TinyPic videos, TMZ, Trailer Addict, Twitch, Twitter (via custom iframe), Ustream, VBOX7, VEVO, Viagame, Videomega, vidme, Vimeo, Vine, VK, Vocaroo, Vube, WorldStarHipHop, Xbox DVR, XboxClips, Yahoo! Screen, Youku, YouTube.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. február 04.
  2. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv mindenkinek ! Eredetileg ide akartam írni : Ötletek, Javaslatok! | United Torrent Society Forum - Torrent oldalak hírei, fórum, Meghívócsere, Free reg és Free Leech! de sajnos itt valami hibát jelez az oldal amikor likeolni akarom a témát.
    Anélkül ugye meg nem lehet új témát nyitni .,., .

    Elég sokat nézelődtem már az oldalon de nem találtam olyan listát ami meg mutatná, hogy hány felhasználó,tag, mániákus,legenda stb. van az uts-en . ( Esetleg név szerint)
    Engem érdekelnének ezek az adatok.
     
  3. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  4. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kézcsókom!,.-
    Ez a legújabb típus az erény övek között? ,.,.
    Milyen védelmi konfigurációt használsz?
     
  5. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok! :tef293:
    Nem pontosan értem ezt a részt...
    XY csatlakozott hozzánk! fogadjátok szeretettel!
    Belépek és szeretném szeretettel fogadni, de azt látom, hogy
    UTS System írta a sablon szöveget.
    Majd köszöntik a frissen regisztrált XY-t többen is. Most akkor kinek szól ez?
    Mert ugye ezt nem XY írta, így lehet, hogy nem is olvassa.
    Még egy kérdés...
    Itt ebben a fórumrészben ((Csak beszélgetünk)) is megjelenik ez a fekete tábla szöveg, mely egy felhívás új téma nyitására. Én a fél oldalt nem látom tőle és nem tudom eltüntetni. Nálam van a hiba?
    Kellemes tavaszi napokat kívánok nektek!!,ű-
     
  6. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    "Itt ebben a fórumrészben ((Csak beszélgetünk)) is megjelenik ez a fekete tábla szöveg, mely egy felhívás új téma nyitására. Én a fél oldalt nem látom tőle és nem tudom eltüntetni. Nálam van a hiba?"

    Szia
    Kiscsibe!
    Ha a kurzort ráhúzod a "fekete tábla szövegre" jobboldalt egy X jelenik meg. Rákattintva el tudod tüntetni.
     
    • Like Like x 5
  7. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia Kiscsibe!
    Megpróbálok neked részben válaszolni.
    1. kérdésed: Az üdvözlő szöveget valóban automatikusan írja a rendszer, de te nyugodtan hozzá tudsz szólni és tudod üdvözölni az újakat.
    Természetesen ezt az újak is látják, mert már én is tapasztaltam, hogy valaki megköszönte az általunk írt fogadtatásokat.
    2. kérdésed: Valóban ott a fekete tábla, de ha megnézed a tábla jobb fölső sarkát ott láthatod a problémádra a megoldást X. :tef293:
    Remélem tudtam segíteni.?
     
    • Like Like x 4
  8. sassmadár /

    Csatlakozott:
    2012. március 15.
    Hozzászólások:
    281
    Kapott lájkok:
    225
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    villanyszerelő
    Lakhely :
    Ózd
    Csak annyi a baj hogy az X csak 85%-os kicsinyítésnél bújik elő!
     
    • Like Like x 4
  9. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok!
    Hálásan köszönöm, hogy ilyen gyorsan segítettetek. Sajnos most egy darabig egy régi monitorral küzdök. Azon amit most használok nem jelenik meg az X jel. Gondolom ez azért van mert ez egy régi darab, ami gyengébb felbontással bír. A jobb oldali csúszka mozgatásával sem tudom az X jelet elővarázsolni mert a fekete tábla nem mozdul. Ráadásul kb az alsó 2/3 része látszik csak a fekete tábla szövegnek. Így az X bizonyára ott van csak elbújva.....fenn...
    Remélhetőleg egy szép új monitorral már nem lesz ilyen problémám.
     
    • Like Like x 2
  10. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    • Like Like x 2
  11. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Kiscsibe , próbáld meg kicsinyiteni , vagyis ctrl és a - gomb nyomogatásával, addig amig látni fogod a X-et.
    Aztán később ugyanigy a ctrl . és + gombbal vissza tudod nagyitani .
     
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem

    Szia kiscsibe. A rendszer témát nyit, és üzenetet küld minden új tagnak, mert a teremtő így rendelkezett. XD Valóban sablon szöveg, de ennél persze jobbat szánok, most teszt jelleggel ez is megteszi. Rengeteg olyan információt fog tartalmazni, ami segít eligazodni, és megérteni pár lényeges dolgot. Evvel erősen megkönnyítjük az újoncok életét.

    Mi az értelme? Hát tudod, fontos az első benyomás. Az oldal köszönti az új tagokat, szerelttel fogadja, és a régi tagok is megtehetik ezt. Ezért is a cím: Fogadjátok szeretettel. Ez a része nektek szól. És ha ti köszöntitek, tőletek kell életre, és lesz egyedi a téma. Nem lesz sablon szöveg..

    Persze lesz aki nem fogja magát aktivizálni, és úgy érezhetitek fölösleges üdvözölni, de erre van a System, aki mindig bizakodó és lelkes. :tef318: De megéri higgyétek el, mert jól esik az embernek, ha szeretettel fogadják

    Példa: http://torrent-empire.me/index.php?threads/rotti-csatlakozott-hozzánk-fogadjátok-szeretettel.65858/

    Szóval szerintem megéri. Egy köszöntés nem kerül nekünk semmibe, de a másik félnek rengeteget adhat. Ebben a tekintetben a számok ellenük dolgoznak. De ha lesz akár egy tag is, aki ezért az üdvözlésért lett aktív, és hasznos tagja a közösségnek, már megérte vele vesződni. Szóval csak bízzatok apuciban, tudja mit miért csinál. :tef318:

    A másik kérdésedre pedig itt találod a választ: http://torrent-empire.me/index.php?threads/Általános-beszélgetések.68603/#post-216949
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. március 25.
    • Like Like x 3
  13. zonee / Guest

    én monitorom felbontása jóval kisebb ezért eddig nem is tudtam hogy x-el be lehet zárni azt a jobb oldali fekete szöveget
    most már tudom köszönöm
     
  14. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  15. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hogy már megint olyan csajon jár az agyam minden második percben akire nem kéne.
     
  16. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sokat számít, hogy fogadják az embert. Ettől függ mennyire nyit a társaság felé.
     
  17. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ez teljesen így van ahogy magyusz mondja. nekem is nagyon jót tett, hogy aki vette a fáradtságot és ha annyit is írt, hogy szia, nekem már az jól esett.
     
  18. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    sziasztok
    vettem egy nagyobb hdd-t de ezen még vannak seedelő dogokha bennhagyom tárolónakaz eddigit foytatóik a seed?
     
  19. tusz76 /

    Csatlakozott:
    2013. november 02.
    Hozzászólások:
    97
    Kapott lájkok:
    45
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ha nem nyúlsz a bekötéseihez akkor szerintem mennie kell a seednek ha beraktad a másik hdd-t is "egyéb zsinórokkal" :tef293:. Látnia kell mindegyik hdd-t.
     
  20. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    öööö ugy gondotam,hogy azlesz a rendszer ez meg ugyanott lesz épp nem arra telepitek.
    max várok pár napot seedelve edig megvoltam vee valahogy kibirom.csak még adig kéne amig egész nap tudo vee foglalkozni.januárba már nem ógok rajt foyamatosan
     
Címkék :