Kultúr Csalással Vádolják A Rising Start.

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' nonoka hozta létre. Ekkor: 2015. február 18..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A kommentelők szerint csalás történt a műsorban. Norbi az utolsó utáni pillanatban érte el a továbbjutáshoz szükséges százalékot, de nem neki járt volna, hanem Peter Srameknek.

    „Csalás volt, Norbi már a szavazás lejárta után egy-két másodperccel kapta meg az utolsó egy életmentő százalékot. Emellett Norbi sajnos még hamis is volt! Kár érte, Peter, neked kellett volna nyerned!”

    "Peter a nézőktől 53 százalékot kapott, Czibi meg a TV2-től plusz egyet”– akadtak ki az interneten a kommentelők. Tény és való, az utolsó utáni pillanatban érte el a továbbjutáshoz szükséges százalékot Czibi Norbi Peter Srámekkel szemben a Rising Star vasárnapi döntőjében.

    Fotók: Kecskeméti Zoltán
    [​IMG]
    A kommentelők ezzel a képpel igazolják, hogy igazságtalanság történt
    A Bors azt kérdezte a szlovák fiútól, hogy neki minderről mi a véleménye.

    – Nagyon izgalmas volt a döntő, ahogy sokan, úgy én sem értettem az elején, mi történt, de az utolsó pillanatban Norbi megelőzött egyetlen százalékkal. Nincs értelme háborogni, persze szívesen énekeltem volna még, de a harmadik hely is nagyon jó. Rengetegen állítanak meg az utcán a döntő óta is, gratulálnak, közös képet készítenek, úgyhogy boldog vagyok nagyon – mondta Peter, akinek anyukája a műsor alatt még a stúdióból is kiment, az idegei ugyanis pattanásig feszültek.

    Fotók: Kecskeméti Zoltán
    [​IMG]
    Sramek a harmadik helyezéssel is nagyon boldog
    A Bors megkérdezte a TV2-t is.

    – Néhány másodperces probléma adódott az applikációt összesítő számítógép és a képernyős feliratot létrehozó rendszer között. A szavazatszámlálás zárt rendszer, amelyet közjegyző hitelesít. Most is így történt – nyilatkozta Koltay Tamás, a TV2 kommunikációs vezetője.
    BorsOnline - Sztárhírek - Pletyka - Krimi - Politika - Sport - Aktuális - Csalással vádolják a Rising Start
     
    • Like Like x 2