Csináld Magad! – A Punk Billy Idol Is Így Csinálja

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Vendég hozta létre. Ekkor: 2014. október 30..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem


    9 év után új albummal jelentkezett Billy Idol. A Kings & Queens of the Underground az angol rock- és punkzenész, zeneszerző-énekes hetedik albuma. A Can’t Break Me Down című számhoz videoklip is készült. Billy Idol nemrégiben kiadott egy önéletrajzi művet is.

    - A stúdiólemez anyagán 2-3 évvel ezelőtt kezdtük el dolgozni. Bár nem zártuk ki azt, hogy régi számok is szerepeljenek rajta – az egyik éppen a 14 éves Bitter Pill -, a dalok nagy része új. Az utóbbi 2-3 évben születtek. Könyvem megírása hosszabb időt vett igénybe. 6 évig dolgoztam rajta. Hagytam rá időt – mesélte Billy Idol.

    A film noir stílusban készült videoklipet Jason Trucco rendezte.

    Billy Idol szerint a punk „csináld magad” munkamódszer sokat segített neki az új album összeállításában és önéletrajzi könyve megírásában.

    - Arra gondoltam, hogy megpróbálom egyedül megírni a könyvet, néger alkalmazása nélkül. Ez olyan punkos „csináld magad” hozzáállás. Ha össze tudok hozni egy bandát, ha tudok zenét szerezni, akkor miért ne írhatnék egy memoárt saját magam. A punk etikához hozzá tartozik, hogy próbálj megcsinálni mindent saját magad – magyarázta Billy Idol.

    Az angol rock- és punkzenész 2015-ben Észak-Amerikában turnézik.
     
    • Like Like x 2