Tech Daemon Tools Lite

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Jonhy62 hozta létre. Ekkor: 2012. július 15..

  1. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    érdekes ha igaz jo lesz figyelni rá.nNem tudom melyik daemons tools lite verzio csinálja erre nem találtam infot.


    Aki eddig ezt használta az ISO-s játékok és programok virtuális meghajtójaként, az a jöv?ben jobb, ha nem teszi, mert megütheti a bokáját.


    Titokban információkat küld a Daemon Tools Lite egyik modulja, a Mount Space annak készít?ihez, melyben nem csak arról informál, hogy mit telepítettünk fel a gépünkre, hanem az IP-címünket is, így elképzelhet?, hogy a jöv?ben egyenruhások is kopogtathatnak egy-egy illegális szoftverfelhasználást követ?en. Bár a DT szolgáltatásai között ki lehet kapcsolni az adatküldés funkciót, az nem elég, ugyanis ezután is küldeni fogja az információkat az adatbázisba, akár csak egy jó trójai vírus. Ezek után csak egy megoldás marad a felhasználónak, ha letiltja a t?zfalban azokat az IP-címeket, ahova a Mount Space küldi az adatokat (212.117.184.51 és 212.117.185.149). De a legegyszer?bb talán az, ha a felhasználók megszabadulnak a szebb napokat látott Daemon Tools-tól és másik virtuális lemezmeghajtó-kezel? alkalmazást használnak helyette.
     
  2. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Daemon Tools Lite-re

    Jobb a PowerISO progi!
     
  3. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    re-Daemon Tools Lite

    Szia, Igen, ezért használjuk már sokan a A PowerISO-t amely egy olyan szoftver, amellyel a CD és DVD képfájlokat kezelhetjük. Az alkalmazás képes az ISO formátumú fájlokat létrehozni, kicsomagolni, megnyitni, szerkeszteni és átkonvertálni. Ezenkívül a képfájlokat virtuális meghajtókhoz tudja rendelni. stb.
     
  4. n_ben007 /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    201
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Daemon Tools

    Én az Alcohol 52%-ot használom, ez ingyenes és szerintem jobb is.
     
  5. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    power iso

    szia szederke!
    eddig mivel nem is tudtam rola a daemons tolst használtam most is az van a gépen nem mostani versio 2009-es akkor telepitetem a gépem. látom hogy irod jobb a power ISo progi . nem ismerem ezért is irok melyiket szedjem le és mit kell tudnom rola./nem tudok rola semmit.
    köszi
     
  6. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    power iso-re

    Ment PM-be válasz.
     
  7. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    virtuális meghajtóhoz

    virtuális meghajtóhoz szerintem mindegyik progi jó, nincs nagy különbség mibe mountolsz..demont mondjuk jobban kedvelem mivel más is lehetséges vele nem csak vml -ezni.
    de kinek a pap kinek a .....
     
  8. frediw / Guest

    virtualis

    En nem hasznalom ,az Alcohol 120% nagyon birom eszt hasznalom semi gond vele,mindenkinek ajanlom :tef344:
     
  9. Démon Hill / Guest

    daemon tools

    en daemont használok magyar nyelvü egyszerü sikerült vele mindent mountolnom amit kellett.
    dehát ezis olyan téma mint pl a virusirto topic kinek melyik jön be jobban melyik egyszerü neki
    bár hozzáteszem elöször kellett hozzá 2óra mire sikerült az elsö?
     
  10. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Érdemes nem csak a cimet

    Érdemes nem csak a cimet olvasni a topik elején,mert a lényeg a leirásban rejlik,miért nem annyira imponáns a deamont használni.
    És mellesleg két rejtett eszközkezel? is települ,amit csak a progi törlésével lehet eltüntetni.Ha fenn van a progi, a rootkitek mindig visszajöttek, hiába töröltem bármivel is.
    De ett?l függetlenül akinek persze ez jön be,használja csak,de jobb az el?vigyázatosság.Erre lehet mondani,nem csak egyedül a Deamon Tools hallgatózik kifelé a netre,igy igaz,de erre meg ott vannak a jó kis t?zfalak,amelyeket megfelel? szigorúságra lehet birni.(ennek lehetne is nyitni talán egy másik topikot :tef293: )Én power iso-t használok,mindenre jó amire nekem szükségem van a képfájlok kezeléséhez.De vannak persze más képfájlkezel? progik,ki melyikre esküszik,nekem ez jött be eddig.Ennél nem települt eddig semmi gyanús cucc a gépemre.Próbáltam más progit is ,de annál is jelentkezett az elején irt probléma vele,csak a power iso-nál nem,ezért maradtam meg nála. :tef293: