Magyar torrent oldalak Dangerous

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' voice hozta létre. Ekkor: 2010. november 13..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dangerous regisztráció nyitás.

    Üdv mindenkinek!

    A hétvégén (2012 február 03-tól - 2012 február 05-ig) ismét megnyitjuk a tracker kapuit, így ismét lehet regisztrálni a trackerre.
    Remélem, hogy sok új felhasználóval fog bővülni az oldal.

    További szép napot kíván mindenkinek a Dangerous vezetősége!
     
  2. BAJNOK / Guest

    Dangerous regisztráció nyitás.

    Tiszteletem!

    Én már szóltam is az ismerősöknek,mivel csak pozitív dolgot mondhatok az oldalról. :tef293:
     
  3. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dangerous

    Tényleg nagyon jó oldal ,osztom Bajnok véleményét.,. :tef293:
     
  4. Anonymous / Guest

    ?

    Nem tudok belépni az oldalra mert mindig azt irja,hogy hibás jelszó.Kértem a jelszóemlékeztetöt de nincs válasz.Üdvözlettel magdi59
     
  5. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dangerous

    Szia.

    Milyen nick névvel vagy a Dangerous-on? Írd meg egy privát üzenetben és utána nézek, hogy miért nem tudsz belépni. További szép napot kívánok.
     
  6. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ÉRDEKES

    régota vagyok fent az oldalon szerettem de a maga kis stílusa kicsit már idegesítő cserélni kellene a kinézetét teljesen és a menüket.
     
  7. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Érdekes

    Szia.

    A trackeren körülbelül 50 stílus közül választhatsz, szerintem ennyi stílus egyetlen trackeren sincs!
    A menü részét a trackernek pedig hamarosan lecserélem. :tef293:
     
  8. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Érdekes

    Szia!! csatlakozom bebes hozzászólásához , én pl. azért vagyok kicsit keveset az oldalon, mert hiába van kb 50 stílus, de mire bármelyiket alkalmazom, kb. 20.30 mp, mire az egészet összerakja, továbbá, ha én a pl. a letöltésekre megyek, akkor nem vagyok másra kíváncsi, bal és jobb oldalt, és ami a legfőbb , ha ennyi stílus van , nagyon szeretném ha valami egyszerű, mint más Nagy oldalakon is van, stílust, vagy esetleg stílusokat is betenni, lehet többet lennék az oldalon :tef293:
    De maradok az oldalon, és köszi, hogy van :tef293:
     
  9. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hello

    köszi a válaszod. de ahogy írtam, a stílus hiába 50 ha az oldal kinézete ugyan az nem a színnel maga az egész menüvel és fura kinézetével tolja el a felhasználókat maga mellől, legyen hasonló mint a többi sajnos ennek van világa, egy oldalnak meg az a kötelessége hogy minden nap több felhasználó legyen fent.
     
  10. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hello

    TELJESEN IGAZAD VAN !!
     
  11. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Style

    Szia.

    A tracker a fura kinézetével tolja el a felhasználókat? Ne legyél már nevetséges! Ezen a trackeren nincsenek villogó és ugráló 20 megás gif képek mint a többi trackeren és pont ettől jó. Egyébként sok felhasználó van fent mindig a trackeren, ugyanis esténként 200-250 az online felhasználók száma! Ha pedig nem tudsz 50 stílus közül választani akkor nagyon tudlak sajnálni! Menjél akkor a pistike trackerekre amik össze vannak barmolva 20 megás villogó és ugráló gifekkel!!! :tef293:
     
  12. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Dangerous

    20 megás villogó és ugráló gifekkel!!! ???? én szinte az öszes oldalon vagyok de ilyet egyiken sem láttam, még a kicsiken sem !! de nálam és még szerintem jó páran vagyunk ezzel, Ez zavar nagyon :tef10: :tef10: :tef10: :

    Szia!! csatlakozom bebes hozzászólásához , én pl. azért vagyok kicsit keveset az oldalon, mert hiába van kb 50 stílus, de mire bármelyiket alkalmazom, kb. 20.30 mp, mire az egészet összerakja, továbbá, ha én a pl. a letöltésekre megyek, akkor nem vagyok másra kíváncsi, bal és jobb oldalt ekkor felesleges villogó dolgokra :tef10: , és ami a legfőbb , ha ennyi stílus van , nagyon szeretném ha valami egyszerű, mint más Nagy oldalakon is van, stílust, vagy esetleg stílusokat is betenni, lehet többet lennék az oldalon :tef293:
    De maradok az oldalon, és köszi, hogy van, de kell egyszerűbb, kitisztultabb stílus is !!!!!!! köszönöm !!!
     
  13. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Style

    Szia.

    Köszönjük a kritikát, de nem értem, hogy miért kerül neked 30 másodpercedbe, vagyis a böngésződnek, hogy összerakja a képeket. Mozillát használj és akkor nem lesz gond.

    Az oldal betöltési ideje: 0.4578 sec.
    Copyright 2008.

    Ezt most másoltam ki a trackerről vagyis nem értem, hogy milyen 30 másodpercről beszélsz!
    Egyébként a trackert kevered valamivel, ugyanis ha a letöltés menübe belépsz akkor se jobb oldalon és se bal oldalon nem találsz semmi menüt, szóval hülyeségeket nem kellene írnod!!!!

    Íme egy kép a letöltés menüpontról:

    http://pictures.dangerous.cc/files/67mgsmconu080qjsu5rj.jpg

    Hol látsz te itt bal oldalon vagy jobb oldalon villogó menüt???? Áruld el kérlek!
    Sőt reklám bannerek sincsenek kitéve sem a főoldalra sem pedig a letöltés menüpontba, nem úgy mint pár trackeren, hogy tekernem kell egy fél óráig lefelé a scrollbart, mire elérek oda ahová szeretnék a sok reklám bannertől!!!

    Ha pedig 50 stílus közül egyet sem tudsz választani ami tetszik akkor nagyon tudlak sajnálni azt hiszem!

    Köszönöm, hogy hozzászóltál a témához, de máskor jobban gondold meg, hogy mit írsz, mert amit írtál annak a fele sem volt valós!

    Szép napot kívánok!
     
  14. somchai /

    Csatlakozott:
    2010. október 30.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dangerous-nek

    Szia!
    Ne haragudj, de én is többször lépnék fel az oldalra akárcsak a fórumtársaim, ha más lenne a megjelenése.
    Mivel az oldal tulajdonképpen szép, igényes, és tényleg rengeteg stílus közül lehet választani nehéz megfogalmazni, hogy mi a bajom vele, de megpróbálom.
    Ha megnyitom a letöltés menüt engem nagyon zavar, hogy a kiemelt torrentek úsznak jobbról balra. Ha állnának jobb lenne és még több is elférne mint 4.
    Az s l c oszlopok szerintem túlságosan vékonyak és furcsán jelennek meg (az alapszín néha sötét, néha világos. van ahol be van keretezve, van ahol nincs). Ez lehet csak a böngészőm miatt van, nem tudom (chrome-ot használok).
    Lehet csak az én tudatlanságom az oka, de számomra az utolsó három oszlop (letöltve, sebesség, átlag) semmilyen hasznos információt nem tartalmaz.
    Átlapoztam pár oldalt és azt láttam, hogy az osztályozás lehetőségével sem sokan élnek, így ennek az oszlopnak sincs túl sok értelme, szerintem.
    Szeretnélek megkérni, hogy a fentieket semmi esetre se vedd támadásnak, az oldal leszólásának. Építő jellegű kritikának szántam, jó szándékú ötleteknek, ha már úgyis bizonyos átalakításokon gondolkodsz.
    Tisztelettel:
    somchai
     
  15. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Dangerous

    http://pictures.dangerous.cc/files/67mgsmconu080qjsu5rj.jpg

    Szia! na ebben valóban nincs igazam, de a többi, sajnos igaz, sehol nem ilyen lassú a betöltés és a stílus "összerakása, betöltése, szinte mind az ötven túl van cicomázva, már bocs a kifejezésért, nem sértésnek szántam, Mért nem lehet egyszerűbb téma, stílus is ????????Mért ??????
     
  16. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Húsvéti ajándék.

    Üdv mindenkinek!

    Húsvét alkalmából a vasárnap és hétfőn feltöltött torrentek free jelzést kapnak, vagyis csak a feltöltött adatmennyiséget fogja elszámolni a tracker a letöltött adatmennyiséget pedig nem!
    Valamint minden felhasználónak fog hozni a húsvéti nyuszi valami ajándékot!!!
    Hogy mit hoz? Gyertek be a trackerre és nézzétek majd meg!

    Elérhetőség:

    http://dangerous.cc/

    http://dangertracker.com/

    Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván a Dangerous vezetősége!
     
  17. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    rendben

    Szia!
    Rendben,megnézem mit kaptam! :tef344: :tef161:
    És köszönjük!
     
  18. Anonymous / Guest

    Dangerous

    Üdv mindenkinek!
    Nem tudom elérni a "dangerous.cc" torrent oldalt. Ti el tudjátok érni? Kb fél órája nem elérhető. Tudtok valamit?
    Köszönöm a válaszokat.
     
  19. Dangerous /

    Csatlakozott:
    2011. október 25.
    Hozzászólások:
    112
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Free regisztráció.

    Üdv.

    Sok levelet kaptam a tracker e-mail címére, hogy sokan be akarnak kerülni a trackerre, de nem tudnak mivel zárt a regisztráció.
    A mai naptól megnyitottam a regisztrációt a trackeren, aki be akar kerülni az regisztráljon, ugyanis még 8800 szabad hely van az oldalon.

    Elérhetőség:

    http://dangerous.cc/

    http://dangertracker.com/

    További szép napot kívánok mindenkinek!
     
  20. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Free regisztráció.

    Tracker infó:
    Tagok: 41935
    torrent(s): 12974
    seed's: 23964
    leechers: 1425
    Folyamatban: 25389
    seed's/leechers: 1,682%
    Forgalom: 4,926.66 TB