2012 Dexter

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. szeptember 03..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dexter

    [​IMG]

    Dexter Morgan, már kiskorában is különlegesen viselkedett. Több állatot is megölt, melyr?l az apja is tudomást szerzett utólag, ám a gyilkolási kényszere ellen nem tudott semmit sem tenni. Egy nap úgy dönt, hogy fiának megtanítja a tökéletes b?ntény elkövetését, mellyel azokat sújtaná, akik kicsúsztak a hatóság kezei közül, és tettükért megtorlást érdemelnek. Napjainkban Dexter a miami rend?rségnek dolgozik vérnyom-elemz?ként, de aprólékos, fortélyos élete elfedi igazi természetét. A valóságban Dexter egy fegyelmezett és vérengz? pszichopata, és az éj leple alatt oltja ki vérszomját gondosan legyilkolva a sorozatgyilkosokat, akik után egész nap nyomoz.
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szeptemberre írják a 7.évadot

    Szeptemberre írják a 7.évadot . :tef293:
     
  3. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Leszoktam a sorozatokról, de a Dextert régebben néztem. Ajánlom mindenkinek szerintem jó kis sorozat. :tef293:
     
  4. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mindenkinek van egy titkos énje, melyet nem oszt meg a világgal. De mi van, ha ez az én egy szociopata sorozatgyilkos? Nicsenek gátlások, nincs morális értékrend, de a mostohaapád adott helyette egy Kódrendszert, mely eligazít, mit tehetsz meg és mit nem. Meddig tudod kielégíteni olthatatlan szükségleteidet anélkül, hogy lebuknál?
    Dexternek van egy álcája, rendőrségi vérminta elemző. A sorozatnak is van egy álcája, gyilkossági nyomozásokat mutat be. De a sorozat nem erről szól igazából. Dexter egy szuperragadozó. Ragadozókra vadászik, akiket az igazságszolgáltatás képtelen elfogni. A sorozat az egy szezon egy főellenség elvet vallja. Nem főgonosz, mert a gonoszságnak nincs értelme Dexter világában, hisz nicsenek érzelmei. Ellenfeleit olyan véleményem szerint nagy színész óriások személyesítik meg például, mint John Lithgow és Jaime Murray.
    Nem kedvelem a "darabolós" filmeket, de ez a sorozat megfogott. Nagyon jó karakterek/színészek, mozgalmas történetek
    Aki egy izgalmas sorozatra vágyik, annak mindenképp ajánlom!
     
    • Like Like x 2
Címkék :