Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem egyszer

    Nem tudok mit mondani , én nem egyszer leveleztem veled és hasznos voltál , a klikkesedésre nem sokat tudok mondani mert nem vagyok benne és nem is figyelem . Nézd nemrég nekem is volt egy melléfogásom amit sajnálok de attól még nem lépek ki tüntetőleg hanem tanulok a hibámból , pedig én egy barátot bántottam meg . A stílusra , mint írtam nem egyszer reagáltam és mindig nyugodtan ha érződik is valami a bejegyzésemből akkor az azt jelenti tele a hócipőm . Egyébként ha meg úgy gondolod itt a helyed akkor jelezd .
     
  2. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    samsung55 irta

    Bithumen szűz accountom cserélném ncore acc -ra !
    Tudom új tag vagyok de megbizható ! És kizárolag csak ncore érdekel !
    Üdv.

    Akkor hogy szólítsalak? Cselenyi? Berik? Legalább idiótának ne nézz minket!!!
     
  3. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    samsung55 írta

    Még használatos nevei más cserés oldalakon:

    csemergyula,katika123,djlaaaaaa,bmw123,pax
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    csemergyulához volt

    csemergyulához volt szerencsém, télleg hülyének nézett, küldjem csak a beloadot neki, majd ő is küld nekem valamit, én nem kértem addig semmit..:tef293:
     
  5. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csaló!!!

    Ez a komment a rá érkezett válaszokkal együtt át lett helyezve: ide.
     
  6. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    velem is

    velem is cseréni akart ígérgetett, hitegetett, és még azt mondta hogy én cseréljek mással az ö meghívójáért.
    kicsit arcátlan és ezért sem ajánlom senkinek cserére, hazug és még neki áll feljebb.
     
  7. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    IDEGESÍTőEK VAGYTOK

    sziasztok.
    sok olyan kiírást látok olvasok hogy szeretnék ezt szeretnék azt valaki küldjön mert így be meg úgy be szeretnék jutni, meg rendes vagyok meg több éve torrentezem,seedelek, sok oldalon fent vagyok, meg a többi SÜLETLENSÉG!!!!
    mért?
    mert ha több éve vagy torrentes és több nagyobb oldalon vagy, vagy csak közepes oldal vagy fent és becsületes vagy, akkor cserélni is tudnál nem??? ennyi idő alatt összejöhetett volna valami eredmény ha rendes tag vagy meg becsületes, és nem hiszem hogy írjátok a hülyeséget hogy 3 éve torizok meg ilyen olyan vagyok ennyi idő alatt a legkisebb nettel is meghívokhoz uppokhoz vagy bónuszokhoz juthatsz, és ezt cserére is tudod felhasználni, forgatni hogy minél nagyobb cserelehetőséged legyen míg meg nem lesz a kiszemelt oldal.
    vagy lusták vagytok!
    vagy nem akarjátok a ti elért dolgaitokat elcserélni!
    vagy csaló vagy és hátha valami balek küld!
    vagy aránycsaláshoz jó lenne ingyen egy meghívó!
    vagy amit kapsz más jóindulatából már cseréled is tovább, ez a PIOCA!
    vagy 1 acc még kevés mert több kell!
    vagy 2 acc kell az egyiken letöltöd a torit a másikba berakod seedelni és az egyik accod nincs letöltés!
    vagy ezt te sem gondolod komolyan hogy kapsz ingyen bithut vagy akármit!

    IDEGESÍTőEK VAGYTOK természetesen aki nem inge nem vegye magára.
     
  8. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    játék

    -szerintem igen nagyra becsült társunk igazán kezdhetne saját magával játszani. nagyon szemét dolog frissen belépett tagok azonnali minuszolása.
    mit gondolnak értelmes emberek vagyunk vagy hülyeségek egymásra kenésével foglalkozunk .nem értem mert már szórakozásnak is bosszantásnak is unalmas. sokáig megmosolyogtam de mára már csak sajnálatot érzek. felajánlom számára minden nap írok egy mondatot és minuszolhassa minden nap. tiszteletem már nem övé de léphetne már innen . oldi
     
  9. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mint két tojás

    Diablo bp-ot keresek és ami alatta van!Nem olyan mint két tojás??Hihetetlen !Kérdezem én,nincs igazam?! :tef57:

    Üdv: joco76
     
  10. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Szederke

    A samsung55 a csemergyula? Senki ne cseréljen vele! Egy ehez hasonló oldalon mindenkit zaklatot napi szinten hogy milyen oldalaik vannak! Végül rajtakapták csaláson, ki is dobták!!!
     
  11. Psicho /

    Csatlakozott:
    2012. április 08.
    Hozzászólások:
    80
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    "bithorlo ember ujra itt"

    sabancikart a bithorlo ember akit már ismerhettek a fórumrol ..most engem keresett fel és hát a szándék az átverésre biztos hogy megvolt! mert egy bithument akart nekem adni pár kisseb oldalért meg a bithorlo-ért!
    jah és még ezen küvöl 2tb-up al is igyekezett elhitetni velem a " komolyságát" aminek persze az ellenkezője valósult meg...
    mert ki az aki ezekért adna bithument: bithorlo z-tracker beload hivo, tvstore(szüz acc)

    hát igeN:tef293:

    Üdv MIndenkinek:tef293: Ne döljetek Be nekI:tef293:

    Köszönettel Psicho!
     
  12. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    samsung55

    Úgy látszik a mai napnak még nincs vége! Van itt egy samsung55 nevű csaló aki csemergyula-ként és még a jóisten tudja hány néven csal ki másoktól dolgokat aki nem elég hogy csaló de még szemtelen is!
    Pl:samsung55 2012-05-15 20:41 Törlés Blokk

    mit paliztam rajtad ??

    Te barom ha kapok egy jobb ajánlatot akkor miért ne vele cseréljek ***om a hülye 10 éves fejedbe .

    Ilyeneket írkál mert itt az oldalon is átvert embereket és mertem nyomni egy negatívot a megbízhatóságára!!!
     
  13. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    csalók és csak áll jófiuk

    sziasztok.
    több hete meghúztam magam és csak cserélgettem, elvoltam, előtte is erősödött bennem az a tudat hogy valami és valakik nem stimmelnek.
    Erre bebizonyosodott amit régóta sejtettem, más oldalakon is csinálják az átveréseket lehúzásokat, ez nem is olyan nagy baj hisz nem ezen az oldalon teszik, tettem fel a nagy kérdést magamnak, DE itt is és nagyon megrökönyödtem mikor összeállt pár kicsiny dolog, szégyen mondtam magamban hogy akinek 2 vagy 3 kitűzője van ilyen aljas módon cserélget és számomra ez volt legnagyobb szégyen, mert még ha senki nem lenne semmit nem rakott le volna az aszatra de ezek megbecsült aljasok, ... nézetek lássatok mielőtt mindenki istenítené a csere vagy nagy megbecsült partnerét.
    sajnos jöhet a minuszolás nem első ilyennel találtam magam szemben aki nem olyant, azt és nem árult el dolgokat a csere alatt vagy éppenséggel jól átvágott, sokat agyaltam hogy kiírjam e De értelmét nem láttam mivel jönne a kritika mint az elején , és akik itt vannak csimbibe azok kiállnak egymásért, és egyből lezavarják e kérdésem, így értelmét nem láttam és nem is fogom hogy kiírjam, aki nem inge nem veszi magára de szégyelje -jétek magatok.
    mindenki követ az elején hibát én is, de ha már bíznak bennem bennetek és felnéznek a beírásotokra akkor már meggondolandó hogy megéri e a becsületetek kockáztatni.
    szép napot.
     
  14. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    írd ki

    -szerintem írd ki nyugodtan. aki nem bírja léphet
     
  15. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re bebes

    Írd ki nyugodtan! Azzal teszel jót a többieknek ha elárulod kivel is kell vigyázni!!!
     
  16. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re.. Írd ki

    Valahogy,ugy sejtem nem fogja megnevezni,hogy kiről van szó,vagy kikről.Egy biztos,nem sok embernek van 2 kitüzöje,és 3 kitüzővel,meg mégkevesebben rendelkeznek.De énis kiváncsi lennék. :tef344:

    Üdv: joco76
     
  17. szittyaninja /

    Csatlakozott:
    2012. május 10.
    Hozzászólások:
    45
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Félve kérdezem, nem arról

    Félve kérdezem, nem arról szólna ez az oldal (arról IS), hogy az ilyesmit beírjuk a többiek okulására?
    No offense, de ha nem írsz konkrétumot, akkor a kommented (szerk.:mármint bebes kommentje, ezt benéztem, bocs) tulajdonképpen csak egy világfájdalom-leírás. vagy nem?

    Peace és free Tibet!
     
  18. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    végülis ez itt azért van hogy

    végülis ez itt azért van hogy egymásnak elmondjuk a tapasztalatainkat, ha csalóba futottál mindegy ki az... ki kellene irni..de a te dolgod, ami itt ma folyik nagyon fura
     
  19. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Rossz tópic

    Szia.

    Szerintem nem pont itt a helye az ajánlataidnak.! :tef344:

    Üdv: joco76
     
  20. szittyaninja /

    Csatlakozott:
    2012. május 10.
    Hozzászólások:
    45
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    az ilyesmin néhány dolog segít

    sok testmozgás és hidegvíz :tef344:

    a többit nem írnám le, hátha nem vagytok még ott korban.
    :tef293:
     
Címkék :