Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    No végre

    Sziasztok!

    No végre én is :tef259: -hetek Lilla123 al!
    Kérem Módikat még ne töröljék! :tef161:
     
  2. Devil / Guest

    re: no végre

    én is most kaptam, de kedvesen blokkoltam :tef161:
     
  3. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    FRONT VAN????

    Sziasztok.

    Én nem értem,eddig ís voltak csalók,de ami tegnap,meg ma folyik itt,azért az nem semmi!Mi történt,minden csaló ide talált aki csak van a netten?vagy mi a szősz!Lehet azért van mert nem ragtuk ki a táblát: Csalók kiméljenek! :tef344:


    Üdv: joco76
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    perverz..

    perverz.. :tef293:
     
  5. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem front ez


    igazából csak pár ember csinálja itt a bonyodalmakat, csak az a baj, hogy non-stop. De mivel semmi szankció nincs így hát miért ne csinálhatná. Ip cím tiltás nem lesz mert elméletben sok a falusi akinek a szolgáltatója 1 ip-ről engedi ki őket a netre. Nem tudom mennyire jellemző ez de én elfogadtam ezt a döntést. Véleményem szerint viszont egy legalább 12órás ip tiltás elférne, hogy ne legyen egész nap káosz hanem mondjuk csak 1szer egy napon. Addig csak kibírnák a becsületes falusiak, hogy a waffles acc-ukat tranceroutra cseréljék.
     
  6. Devil / Guest

    re: nem front ez

    egy hozzászólás tiltás is elegendő lenne számukra, nem kell egyből ip címeket tiltani
     
  7. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    persze, itt állsz lesben és

    persze, itt állsz lesben és azonnal törlöd...erre nincs ideje senkinek, pedig ez lenne az egyetlen megoldás..
     
  8. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re- nem front ez.

    ugyanannyira értelmetlen lenne mint a mostani zárolás. lila vagy bmw vagy nemtudom a nevét, ma már 2szer zároltam. ugyanaz lenne a helyzet: 2szer tiltom a hozzászólási lehet?ségét és bereggel egy 3-ik névvel és él tovább boldogan.
     
  9. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re..nem front

    Én az elmult 2 nap annyí csalóval találkoztam,hogy már nagyon unom őket.És az a baj,nem adják fell,kirakod,és 2 perc múlva visszajön más névvel.Annyí esze nincs,hogy megint bukik,akkor is visszajőn.Idegesitőek! :tef57:


    Üdv: joco76
     
  10. gabibacsiii / Guest

    Ip

    nem lehetne zárolni az ip címét ? ez csak egy tipp.
     
  11. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re oldsipi!


    Ebben igazad van, csak a délutáni bebesnek írt válaszodban úgy lehetet érteni hogy bebes miatt neveztek csalónak! Én csak erre utaltam semmi másra!!!
     
  12. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    DEVIL BOCSÁNATOT KÉREK

    jahj nagyon sajnálom nem te voltál bocsánat elnéztem az üzeneteket ugyanis mellette volt az üzid amikor segítséget kértem bocsánat mindenkitől most nézem csak DRAKULA volt a csere partnerem,
    csak melóból írok és gyorsan kell mert főnökeim itt vannak.. bocsánat.
     
  13. Devil / Guest

    Bebes semmi gond

    Semmi gond, csak meg lepődtem, hogy nem emlékszem Rád!
     
  14. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nemigazán tünsz olyan

    Nemigazán tünsz olyan pengeeszünek aki több száz giga beload uppot tud nyerni egy kvizjátékon..:tef293:
     
  15. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    UTOLSÓ BEÍRÁSOM

    sajnálom a bonyodalmakat de nem bírtam magamban tartani amit írtam azok igazak voltak és nem kamu
    mindenki jól nézze meg magát és a másikat, sok rossz ember van és akikre gondolok azok
    érezzék hogy nem lehet mindig megúszni.
    lesz majd tökös tag aki majd kiírja a nevetek, én nem mertem megbántani őket, nem félszből
    hanem hogy amit felépített azt nem én romboljam le.
    és köszönöm a többi embernek hogy bíztak bennem ambrus karolin , istvansu, és még a többi ember ,
    ekkora melléírást nem volt jogom írni devil re még egyszer bocsánat
    de most már mindegy ezt nem tudom megbocsájtani,
    aki érti és értette mikre céloztam és
    vannak furaságok azok megértik mire gondoltam, nem elég jónak lenni senki ne feledje.
    aki tartozik uppal és bónusszal meghívoval azoknak azt ajánlom hogy használják egészséggel amit
    kaptak érte és nem kérem vissza ezzel is örömet okoztam nekik.
    fura ha az emberben összegyűlik minden teljesen másképp látja a dolgokat bármilyen
    fordulatot tesz az élet vele, néha kiborul az a kicsi kis pohár és abban a pillanatban
    jónak érzi azt amit elkövet ha még következményei is lesznek,
    mindenkinek köszönöm aki
    kedves volt velem és bízott bennem vakon, még annak is aki nem épp a szívem csücske volt ,
    de teszem hozzá ő benne bíznék a legjobban fura nem? jOCO76.
    ez most nem épp az én napom igy nem is tudom hogy amit elírtam devilnek hogy javítsam ki
    de én ugy fogom fel hogy törlöm magam az oldalról és ezzel valahogy megkönnyebbülök egy
    kicsit ez a legkevesebb, soha nem akartam több lenni sem kitüntetéseket gyűjteni nem is
    kell , nekem a legjobb az mikor bíznak bennem.
    örültem hogy sokaknak segíthettem és nem martad utána rossz szájíze.
    volt pár olyan kiírásom ami nem épp mindenkinek a kedvence volt de nem vagyunk egyformák
    , és mindenben van igazság, soha ne azt írd amit más hallani akar ettől senki sem lesz
    egyedi még ha nem is tetszik senkinek ezért van az írás „ légy önmagad más már foglalt”.
    nincs senki iránt haragom csak bosszant pár dolog, ez egy fórum és hagyni kell hogy valaki
    kifejtse véleményét nem bíróságon és nem tárgyaláson vagyunk vagytok, nem kell mindjárt
    letámadni és negatív dolgokkal bombázni egymást egy kis megértés mert mi van ha igaza van!
    senki sem tökéletes és én sem vagyok, saját véleményem volt. ez volt
    az eső fórumom ahol 10 hozászolásnál többet írtam és és 2 napnál többet maradtam
    a legfontosabb hogy örülök hogy megismertem pár arcot.
    majd egyszer viszaregelek akkor már tudni fogom hogy is kell fórumtag lenni valójában.
    köszi a türelmet a modoknak és adminak, igazán rendes emberek és soha nem azt
    néztem kinek mi van a neve alatt ha rendes és segítőkész akkor mindegy ha rossz ember lehet bármije.
    igazán jó kis oldal ez, sokat tanultam hogy mit mikor hogy kell(ene) sok olyan volt ami számomra idegen volt
    de mindenek eljön az ideje.
    tudom hogy a válasz az hogy a törléssel nem oldódik meg minden meg mért kell elfutni a gondok elől, én így érzem hogy ezt meg kell tenni hogy jobban érezzem magam.
    van elég gondom most az életemben ami nem csekély és nem is ide tartozik.(mindenkinek van)
    remélem még találkozom azokkal az itt lévő emberekkel akikkel megismerkedtem, sokat tanultam tőletek.
    köszönök mindet, az a pár ember igazán jó arc és megérdemlik hogy egy jó csapatot alkossanak együtt.
    sziasztok.
     
  16. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ne csináld bebes!!!

    Ne csináld ezt!

    Akárki ki is volt az aki kitolt Veled, nem ér annyit hogy itthagyd az oldalt! Sokat tettél Te itt segítettél másokon és nem a mások háta mögött beszélted ki őket mint ahogy azt némelyek teszik! Én is tudnék nevet írni aki feleannyit sem ér amennyit Te érsz pedig neked nincs csak egy plecsnyid! Azzal hogy ma felhúztad Magad egyetértek én is és azt hiszem nagyon sokan, de ismétlem nem ér annyit hogy elmenj! Hagyd ezt az egész cirkuszt a fenébe próbáld elfeledni és azokkal foglalkozni akik megérdemlik! Hallgass rám, azt hiszem nem vagyok egyedül aki igy gondolja!!! Maradj bebes!!!
     
  17. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    bebes

    Szia.
    Én nem akarok sokmindent hozzá füzni.Te tudod mi történt,vagy miért alakult igy.Ami tény sokk nézeteltérésünk volt,de ennek ellenére,ha arról vólt szó,szót tudtunk egymással érteni.És ha arrol volt szó énis biztam benned.Ez a mondatod,amit ide kimásolok:

    még annak is aki nem épp a szívem csücske volt ,
    de teszem hozzá ő benne bíznék a legjobban fura nem? jOCO76.

    ez nagyon érdekes,és csak annyít tudok hozzá füzni : Köszönöm!

    Üdv: joco76
     
  18. Unknown /

    Csatlakozott:
    2012. február 21.
    Hozzászólások:
    106
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mi folyik itt Gyöngyösön???... Odafigyeljetek mááá...

    Mért nem lehet bezárni a fórumot és csak meghívással lehessen bejutni ide az oldalra???
    Esetleg többszöri reg-nél email figyelés?...

    Vagy új szabály az újonnan regisztrálóknak:
    1. min. 30 napos reg. ami után adhat és kérhet...
     
  19. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-
    Nekem csak az volt a vicces benne hogy meg az oldalak nevet sem irja ki normalisan! Egyszoval egy szelhamos csalo! Nekem is irogatott! En maris kiszurtam,hogy valami nem stimm evvel a pacakkal! Es meg is irtam neki,hogy ne irogasson tobbe!
     
  20. Unknown /

    Csatlakozott:
    2012. február 21.
    Hozzászólások:
    106
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re.

    Babes... vagyis Bebes! :tef293:

    Bár tudnám miről van itt szó... de miröl is van itt szó?!
    Valaki beszólt, esetleg kritizált?... Ki nem sz**ja le!
    Minek foglalkozni az idióta véleményekkel? Mindenkinek van saját "egyedi" problémája... de ki a f*szt érdekel a másé...? :tef293:
    Mély levegő... hátradől... :tef161:
    Jó arc vagy és annyit nem érhet az egész, hogy megfossz minket magadtól! :tef161:
     
Címkék :