Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ezt most mért kell

    ezt magamnak írtam vagyis magam gondolata, nem értem mért vagy ennyire ilyen ellenséges. ez egy gondolat volt ember. ott is írtam hogy ha jól értelmezem, magam morfondíroztam ezen nem másnak.
    jahj komolyan már nem is merek kiírni.
    sajnálom hogy így gondolod, most azért kapom ezt mert szépen megkérdeztem az el?bbit?
     
  2. pedro / Guest

    Hát ezért

    Három sorral lejeb van egy magángondolatod,azért vagyok ilyen!
    Továbbá rám raktad a negatív jeleket,és még azt kérdezed hogy miért vagyok ellenséges! ne röhögtess.
     
  3. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    na na pedro vigyázzz

    higyi! én szórakozott embere vagyok itt, de vannak határok

    nem nyomtam mínuszt sehova sem ember, fölég nem a megbízhatóságira,
    ne vádolj mert elviselek bármit és ha íritál visszaírok de az hogy vádolnak az már feldühít, gondolkodjál letámadod az embert és kitalálsz olyan vádakat ami nem igaz,

    a többit ugy is olvastad.

    nem megy a viti nem érdekel!
     
  4. pedro / Guest

    T?led nem parázok.

    Mire vigyázzak te szerencsétlen!! leírtam hogy vállalja magát az, aki rám nyomta a negatív jelz?ket,te jelentkeztél a beírásra,és egyáltalán nem írtad le,hogy nem te mínuszozttál te idióta,de neked még ezt sem hinném el.
    Nem szeretném az utcai stílust használni,de ha kell akkor olyant fogok leírni.
    Mit képzelsz magadról,hogy megkérdezd t?lem hogy újra regisztráltam-e?és ezzel a nick névvel? ami ezel?tt is volt,bazd meg nem vagy Admin,hogy te engem kérd?re vonjál!!! ezen agyalj!!
     
  5. BAJNOK / Guest

    pedro...

    Üdv barátom!

    Most jöttem csak rá hogy te vagy,örülök hogy újra körünkben vagy,és adnék egy baráti jó tanácsot neked,ha átgondolod,elfogadod biztos.
    Sok emberrel beszéltem itt az oldalon veled kapcsolatban,nem most,az elején tudod. Fogadj meg valamit nekem,azokkal tör?dsz akik akkor hiányoltak,írták hogy csapatunk tagja vagy! Szerintem velünk foglalkozz és tedd magasra mindenkinek a mércéd,ne vedd fel a keszty?t,mert jó páran rendes embernek gondolunk,szerintem meg viselkedj is úgy barátom.
     
  6. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    igaz

    -pedró amit bajnok ír igaz és én már sokszor írtam neked
     
  7. pedro / Guest

    Bajnok

    Nem láttok senkiben ellenséget,csak néha van véleményem,lehet hogy nem jól látók dolgokat,de ezt normálisan is lelehet kommunikálni,és ha megtudnak gy?zni hogy netán tévednék,akkor nem vagyok az a öntelt típus, aki ezt nem fogja belátni,és igazat fogók adni neki,Ehhez nem kellene más,csak türelem,meg egyéb dolgok.
    De néha azért kell egy kis balhé is. :tef293:
     
  8. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ne csináljátok már ezt

    Ne csináljátok már ezt megint.. kit érdekel a minusz vagy a plusz, cserélj ha akarsz és kész, engem sose izgatott és nem is értem mire jó ez az egész, köszik, meg pontok, érdekes nekem egyetlen köszim sincs, vagy mittudomén miaz én nem köszöntem, amit nem értek hiszem pontot is meg pluszt is adtam..
    de nem fontos, semmit sem jelent..
    Azt nem értem aki egyszer kiregel, kéri a törlését, minek jön vissza????? a b?réb?l ki nem bujhat.. bocs, hogy belevauvau..
    azt hiszem rossz válasz, pedro-nak szólt volna
     
  9. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ötletek díjazása

    Sziasztok!
    Várjuk ötleteiteket az oldallal kapcsolatosan!
    Mit lehetne változtatni, létrehozni, mire lenne szükség, stb.
    Bármilyen ötletet szívesen várunk, bármilyen témában.
    A jó ötleteket, amik megvalósításra kerülnek természetesen díjazzuk!
    A megvalósult ötletért 300gb beload upp vagy 1500 diablo bónusz a jutalom.
    Szerkesztve: bebes on 2012-06-08 01:20

    Ezt nemigazán értem,bebes ezen az oldalon admin. vagy moderátor , vagy valamiféle f?nök?
    Mert szerintem ilyen fórumot nekik lenne joguk nyitni.

    Ja és mi az a többes szám,kik lehetnek azok akik várják a javaslatokat?
     
  10. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pedro

    Szeretnék én is hozzászólni ahoz amit írtál! Idézet egy mondat abból amit Bajnoknak írtál az el?bb: ",de ezt normálisan is lelehet kommunikálni,". Na ahogy Te kommunikáltál ma a T?led nem parázok írásodban az minden volt cxsak nem normális kommunikálás! Ilyet a kocsmák hátamögött vagy nem is tudom hol mondogatnak amilyen stílusban kommunikálsz! Egyébként csatlakozom ahoz is aki azt írta hogy aki egyszer kérte a törlését mert nem jó itt neki akkor az ne jöjjön vissza! Minek???? Kavarni meg kötekedni??? Kicsit változtass a viselkedéseden, mert ez a hagnem amit Te használsz az nem idevaló!! Ez csak jó tanács, és most nehogy velem kezdj el kötekedni mert annak nem lesz jó vége azt megigérem Neked!!!
     
  11. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pedro!

    Pedro!

    Én nyomtam egy mínuszt a stílus miatt de legközelebb töröllek az oldalról ! Eddig sem t?rtük meg az ilyen utcai stílust ahogy te nevezed és ezek után se fogjuk ezt tartsd szem el?tt .Köszi.
     
  12. pedro / Guest

    Androméda

    Miért töröltettem magam utoljára? 2× voltam regisztrálva itt az oldalon,nem tudtam róla,de valamilyen módon ezt jeleztem is,csak választ nem kaptam,hogy húzzak,vagy maradjak!De ha neked ennyire zavar hogy regisztráltam!írd le nyugodtan!ki fogok lépni ezt megígérem!és akkor nem kell át menned kutyába,Bocs hogy ilyent írtam, de ez a penge váltás neked is kijárt.
     
  13. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Pedró

    Tudod ,hogy ez nem igaz.Írtam neked az a fiók zárolva te meg nem vagy csaló maradj.Ennek ellenére törölted magad. :tef293:
     
  14. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    re

    Szia!
    Bebes t?lem kért és kapott engedélyt a téma megnyitására saját ötletéhez, azt valóban odaírhatta volna, hogy a témát admin hagyta jóvá : )
     
  15. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    :re

    Így már érthet?, tényleg tehetett volna oda valami utalást arra hogy kapott rá engedélyt,mert így egy kicsit olyan volt mintha ö lenne itt az a személy aki az oldalt alakítja.
     
  16. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bocsi javítom

    igen javítom is ne hari
    látom törölve lett! akkor nem javítom. minden szóra ki vagytok akadva.
    jahj isten mindegy.
     
  17. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    re

    Javítottam és a felhasználói témák közé helyeztem.
     
  18. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nemcsak utoljára, de látom

    Nemcsak utoljára, de látom te-te vagy akárhányszor is regisztrálsz, én ha elmegyek egyszer, akkor annyi...de te tudod..pengét meg váltsál a nénikéddel..te egy nagyon öntelt, ostoba ember vagy itt, inkább akkor már lala, az érdekes is, van benne fantázia,nem siránkozik állandóan....ennyi voltam..
     
  19. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Pedro-re!

    Sajnálattal veszem, hogy ilyen stílussal még mindig maradhat az oldalon, szerintem abszolute méltatlan!!!!!!!!!!!
     
  20. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mi

    mi, mindenki, a fórum.érted
     
Címkék :