Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. pedro / Guest

    Bazsko

    Ez igaz! hogy írtál törölve lesz az egyik fiókom,de azt is leírtam hogy egy magasabb beosztású egyént?l várnám a választ.De mivel látóm hogy nemkívánatos egyén vagyok, törlöm magam,de el?tte válaszolók a többi h.szólásra .Nem akartam balhét!!! de ez van.
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én azt sajnálom

    Én azt sajnálom hogy nem változott de nyugodt lehetsz a következ? alkalom után hathatósabban intézkedünk .
     
  3. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    egy kérdésem lenne hozzátok?

    minek van a fórum??
    ha én írok olyant hogy ha nem illik oda a hozzászólás akkor indokkal törölni lehessen erre a válasz -ez fórum mindenki írhat amit akar, ezért van!
    na most én írok akkor meg az a baj!
    olvasni lehet használjátok írjatok mindenhova, ha írok akkor baj mert egyb?l minden kiírás ki van téve elemz?knek.
    a másik jöhet ötletek mindenr?l erre van egy ötlete akkor lehurrogjátok az embert még ha nem is jó ötlet, akkor is írt valamit nem??
    kérdem én- írjatok de mégse,
    ötletelj de mégsem,
    már nincs kedve az embernek kiírni semmit és ezzel nem vagyok egyedül!
    nem sért?dés ez ,
    nem 1 hanem sok csalódás, akkor most lehet írni vagy nem akkor ez fórum vagy nem ?
    próbáltam egyszer?en normálisan megfogalmazni a szöveget mint egy hivatalos közlemény ez is baj.
    jön a dolog hogy kell használni az oldalt nektek van IGEN amikor ír az ember akkor meg jön a pm hogy nem kell mindenhova írni, meg csak el kell lenni az oldalon, vissza kell venni!
    nem értem két érdek van ami nem fér össze írj de még sem mert letámadnak vagy éppen egy félreérti és a többi nem már nincs saját véleménye, és folytatja ugyan azt.
    mindenki annyira unatkozik és annyira ki van éhezve mindenhogyan hogy egy hsz vagy egy topik ami ujj és már támadnak is, ami rosszul esik és nem csak én érzem igy IGAZ, akkor kinek van ötletet vagy topikot vagy valamihez is hozzászólni, nekem már nincs!
    de tényleg egyszer amit kiír az ember és van vita bel?le akkor még elmegy van ilyen lesz ilyen de mindig? már uncsi!
    máshol is igy megy ?
    de szétszedni minden szót darabokra és még rosszul is esik az embernek ha olyant írnak amit nem ugy gondol, még a hangsúlyra is kell figyelni.
    és szórakozni jöttem ide jól érezni magam és jókat olvasni néha nagyokat nevetni, de mit látok egyre jobban azzal foglalkozik a nép kinek milyen jelzése van, és mért ir igy, meg ki ? meg ilyenek, gyereket ez NEM EGY FÓRUM , ilyenkor nem olyankor meg igen!
    ha nem is érthet? amit írtam akkor is pár mondat csak mögé tudtok nézni és kérdem NEM ÍGY VAN ?szintén , már ugy vagyok vele hogy inkább nem is irom ki amit gondolok mert abból nem lesz jó kimenetel,
    bírlak benneteket még az ellenvetések ellenére is hisz ennek igy kell (ez csak egy forum és tényleg rendes embereket ismertem meg akik segítenek)lenni de már sok hogy minden kiírás meg van támadva akkor mit szóljon egy újonc aki most regel be van egy balfék ötlete és már rajta is vagyok akkor hogy éritek el így hogy minél többen szóljanak és használják az oldalt?
    én amikor idejöttem olyan támadások értek hogy csak na nincs is ennek meg csak kamuzik meg nemá mit akar itt csaló, igy kell fogadni akár kit is nem??? jó mentalitással. az a 3 ember aki csak negatívumokkal szórja a népet és a kritizáció élén áll az mivel jobb? semmivel s?t. ERRe jön az hogy ez egy fórum hozzá lehet szólni nem ? vélemény megnyilvánítsa, de igen akkor a másik részr?l is fórum és írhat nem lecsitítgatni és elvetélni minden hsz-ét.
    vagy nem értem hogy megy ez írj de mégsem.
    megvan mindenek a helye mért nem lehet egy rossz ötlet egy bohókás kiírás egy rosszul fogalmazott levél, fórum nem nem cinikusan és rossz negavítitással ÉN nyomtam rá egy mínuszt meg én is mert...... igen ezt így kell csinálni?? HOZZÁ LEHET SZÓLNI DE NEM ÍGY MERT HA MÁSIK TESZ ILYENT IGY MODON AHOGY EGYESEK, AZT MÁR TOROLJÁK!
    ha így akkor eltévesztettem az a fórumot, ahova szeretem volna menni.
    van hibám mindenkinek van
    de mért baj ha valaki ír valamit és nem megfelel? ?? letámadjuk kikritizáljuk kiírom hogy minuszoltam pmben lehordom nem kell írogatni ennyit, igen akkor még sem fórum!
    nem kell a lehordás cím? m?sor eleget kaptam ,nem kell kérlek!
    véleményt írjatok van ilyen? igy van?, ez- kell ez?, más is érzi eszt?,
    felt?nt nektek is?
    ezért is vannak ezek a beírások és vélemények mert én nem gondolkodom rajt fél órát mit írjak mert minek ez a véleményem és ennyi ez az észrevételem , mért kell elhallgatni ami benned van mert leszólnak ugyan már ez fórum nem? én nem foglalkozom azzal hogy gondolkodjak minek nem azért vagyok itt jó esik amit gondolok kiírom, tán ezért is van ez a sok ujuj.
     
  4. pedro / Guest

    istvánsu

    Ez csak jó tanács, és most nehogy velem kezdj el kötekedni mert annak nem lesz jó vége azt megigérem Neked!!!

    Direkt van kimásolva ez a részlet! mit ígérsz meg nekem!!! ezt nem a netten kellene elintézni. :tef161: remélem ez te is belátod. :tef161: U.i:ki kötött ki be?
     
  5. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re Pedro!

    Én nem kötöttem beléd csak véleményt írtam a trágár stílusodról amit itt használtál! Az elintézés helyét meg módját nyugodtan bízd rám, nem szoktam adósa maradni senkinek sem!
     
  6. pedro / Guest

    Atlantisz

    Nem írtam ebben a stílusban,de jó lett volna látni a másik felet is hogy ? hogyan írt!csak törölt egy pársort az írásából,magyarán javítva lett.
     
  7. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hagyd már ne válaszolj és

    Hagyd már ne válaszolj és végre elmegy, ez már nagyon részben szánalmas, részben unalmas, rendszeresen ismételve...
     
  8. frediw / Guest

    Udv

    Sajna ilyen vilagot elunk ahol a kritikak a modi.Mindenki fesz?lt és ideges de azert velemenyed lehet es legyen.Legroszab esetben - olnak, az mit szamit akkor is a te velemenyed.
     
  9. pedro / Guest

    Androméda

    Azt utolsó regisztrációról írtam,nem a többiekr?l,ha ezt nem fogod fel,ez a te bajod!Tévedésben vagy ha azt gondolód magadról,hogy te bárkit sértegethetsz,mert n? vagy,nem fogok mindent lenyelni.Lehet hogy ostoba ember vagyok,de családtagokat még véletlenül se ejtsd ki a szádon!mert most bizonyítottad azt,hogy te nálam is ostobább vagy,lalaról annyit ha lesz meghívás az oldalon hívd meg,ha addig nem regisztrálna.
     
  10. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Na ezaz hány volt eddig

    Na ezaz hány volt eddig már??? mi a fenének mászol mindig vissza akkor???? holnap lesz a születésnapom, egyetlen kivánságom van, vagy te töröld gyorsan magad, vagy Atlantisz dobjon ki végre..ez torrent-információcsere oldal, és csereoldal..stb..nem szerencsétlen emberek magamutogatása.. agy?...
    laláról meg, rajta legalább jól szórakoztunk..rajtad már azt sem lehet...
     
  11. pedro / Guest

    istvánsu

    Írd meg hogyan. :tef161: :bigsmile: :tef318: :tef318:
     
  12. Devil / Guest

    nincs más témátok?

    Nincs más téma ezen az oldalon, hogy egymást kell marni folyton?
    Kinek jó ez? Senkinek!

    Ajánlom a délutáni sziesztát!
     
  13. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-nincs más témátok.

    Úgy néz ki mindenkinek kell egy kis feszültség levezetés. :tef161:
     
  14. pedro / Guest

    Nincs törlés!!!

    Na ez most engem is bosszant!!!ez miatt nem törlöm magam,
     
  15. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem láttam azt

    Nem láttam azt de ha ilyen van lehet idézni és elküldeni egy Moderátornak aki intézkedik .
     
  16. istvansu /

    Csatlakozott:
    2012. március 21.
    Hozzászólások:
    166
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re andromeda

    Hallgatok Rád és hagyom itt az oldalon! Remélem kiutálják innen és nem jön többé vissza!!!
     
  17. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Úgy legyen, ámen..

    Úgy legyen, ámen..:tef293:
     
  18. pedro / Guest

    Nem te döntesz!

    Nem te döntesz!!hogy maradok!vagy nem!
    Hagyom itt az oldalon? ki vagy te? a többit nem részletezem.
     
  19. pedro / Guest

    Vallás

    Ha er?sen vallásos vagy,menj Templomba,ott éjjel nappal ámenezhetsz.
     
  20. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pedro kitiltása

    Sziasztok!
    Oldalunk Pedro nev? felhasználóját (korábban Triad) kitiltottam, mert bomlasztotta a közösséget és...szerintem egyértelm? minden. Ilyen elemekre nincs szükség, köszönjük az eddigi részvételt, nem kérünk többet bel?le.
    Pedro sokadszorra regisztrált vissza és bebizonyította, hogy nincs helye egy értelmes közösségben.
    Anonymus kommentjeit a moderátorok törölni fogják, újra felbukkanása esetén kérdés nélkül törlik fiókját.
    A döntést mint Adminisztrátor hoztam, senki véleménye nem érdekel, köszönöm a figyelmet, további jó dühöngést mindenkinek!
     
Címkék :