Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Anita29

    Szia.

    Hadd kérdezem meg,tulajdonképpen,min akadtál ki??Azon,hogy pm-et küldött neked a tulaj,vagy azon,hogy pénzért vehetsz meghívót?

    Üdv: joco76
     
  2. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Engem az hogy a

    Engem az hogy a tulajdonjogával visszaélve körüzit küldött mindenkinek, nekem is értelemszerüen.....jó lenne utánajárni ki is ? a ncoren,...hmmm..gondolom tudod miért..
     
  3. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re..Engem

    Szia andromeda.

    A körüzenettel,én se értek egyet.De azon kivül,semmi szabálytalan nincs a dologba.

    Üdv: joco76
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igazad van, nincs benne semmi

    Igazad van, nincs benne semmi szabálytalan, azt leszámitva hogy a ncoren is ki van irva pénzért meghivót árulni kizárással jár..ez meg nyiltan árulgatja...
    de már vacsoráztam tudod.....:tef10:
     
  5. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    joco76

    Nyilván, hogy ezen (pénzért vehetsz meghívót ) :tef10: De ugye nem Te vagy a tulaj :tef293: :tef293:
     
  6. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Anita29

    Talán beregisztráció után ell kellet volna olvasni a szabályzatot!Ott le van írva!Amugy,még tudok neked felsorolni ilyen oldalakat! S?t,ezen fórum,jó pár tagja, ott van ezeken az oldalakon!víp.,elit, meg hasonlo magas rangba!
     
  7. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tudod Jocó, én a ncore

    Tudod Jocó, én a ncore szabályzatát elolvastam....bocs, Anitának irtad, de ugy érzem felelnem kell.. mutass itt egy olyat aki pénzért árulja, kiváncsi vagyok...
     
  8. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re..Tudod

    Itt az oldalon TILTJA a szabályzat,a meghívók árusitását!De,sok csere oldal,nem tiltja,csak ranghoz köti.
     
  9. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Ne itt!!!

     
  10. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    De a nCore is

    De a nCore is tiltja..hagyjuk, veled semmi bajom, egészségére, költse patikára amit most esetleg összegyüjt..undorodom
     
  11. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Re- joco76

    Szia, lehet azt sugallja az els? beírásom , hogy nem olvastam el a szabályzatot, DE igen olvastam, ezért nem is nagyon voltam az adott oldalon, csak ma, mikor kb 6 email jött t?lük :tef10:, néztem be, és hidd el az ilyen oldalak nem érdekelnek, és a rangok ? hát mit mondjak ez engem nem nagyon érdekel, emberek vagyunk, nem vip,+ elit, engem hidegen hagy!!! Van normális és sajnos nem normális ember, nem azért fogok valakivel jó viszonyban lenni , mert ? esetleg vip, vagy elit, de ezt a témát itt én le is zártam a magam részér?l !!!!!
     
  12. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Zavaró

    Csak azért nem írtam címnek, hogy vicc, mivel akkor már nem nézne rá senki sem.:tef161:
    Csak jelezni szeretném, hogy az utóbbi napokban elég zavaró az, hogy 1-2 személy gondol egyet és beír jó esetben "csak" 10 viccet, de volt ez már 20-30 is, ha jól emlékszem. Ezzel az a baj, hogy a fontosabb témák ez által gyorsan hátracsúsznak. Nem azt mondom, hogy néha 1-1 vicc nem jön jól, de azért mindennek megvan a maga normális szintje. Remélem mindenki megértette, amit ezzel jelezni akartam és nem szeretném ha ez miatt bárki neheztelne rám. Attól még ezeket az embereket teljes mértékben tisztelem, csak ami sok az sok.
     
  13. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Zavaró

    Egyet értek, tegnap Pl. ezért léptem ki, és sokáig be sem :tef10:
     
  14. HRabb / Guest

    Sajnos...

    Sziasztok!

    Nem régóta regisztráltam erre az oldalra és nagyon jó a véleményem róla.
    Csak sajnos van DE szócska is...
    Nagyon sok bejegyzést elolvastam és feltünt nekem(remélem nemcsak nekem),hogy sokan úgy akarnak pl.: Bithumen meghívóhoz jutni,hogy azt állitják magukról,hogy mozgáskorlátozottak(TISZTELET A KIVÉTELNEK!)és ezzel megfosztanak olyanokat a lehet?ségt?l akik ugyan nem mozgáskorlátozottak de lehet megérdemelnék azt a bizonyos meghívót...
    Elnézést és bocsánatot kérek mindazoktól akiket megbánthattam a bejegyzésemmel,de ezt le kellett írnom.
    Személy szerint én nem vagyok mozgáskorlátozott de soha nem jutott eszembe olyan hogy egy meghívóért hazudjak!!! f?leg,hogy ezzel aláássák azon kedves emberek méltóságát akik tényleg mozgáskorlátozottak és tényleg szeretnének bejutni valamelyik oldalra...

    Üdv.: Zoli
     
  15. Seria.Killer / Guest

    Anita29

    Ez a Speed nagyon egy aljas alak. Én egyszer What.cd meghívót akartam cserélni vele, ? meg erre el kezdte sorolni, hogy ez 3000Ft, az 5000 Ft. Mondtam neki nem kell. Akkor BitHUmen meghívót akart mindenáron rámfelesózni stb... Már jóideje fel sem lépek az oldalára.
     
  16. Seria.Killer / Guest

    zavaró

    Valóban zavaró, amikor egy héten egyszer, vagy kicsivel ritkábban is, de az fordul el?, hogy feljövök megnézni milyen érdekes híreket írnak ki, de a f?oldalon cak vicceket találok a legfrissebbek között.
     
  17. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    McKupuszina Burger topic

    Tisztelt Közösség!

    Örülök, hogy támogatjátok ezt a kezdeményezést, én is segítek amikor tehetem. Sok embernél láttam, hogy minden egyes alkalommal a segítségnyújtását új hozzászólásban jelzi, viszont ha frissül az eredmény és ezt jelezni szeretnétek, akkor az el?z? hozzászólásotoknál megtaláljátok a szerkesztés gombot, amire kattintva meg tudjátok változtatni az el?z?leg beírt szöveget. Ha erre valamilyen oknál fogva nincs lehet?ségetek, akkor jelezzetek a moderátoroknak és segíteni fognak.
    A moderátorok listáját itt találjátok:
    http://torrent-empire.me/staff
     
  18. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Re burger

    Példaérték? összefogás,és örömmel teszik. Egymást buzdítjuk a szavazásra,és örömet lelünk benn ,hogy segíthetünk.Nem értem miért probléma ez?
     
  19. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-re burger

    Azt hiszem nem értettél meg. Azzal semmi gondom nincs, hogy segítjük egymást, mivel ahogy mondtam, én is segítek benne. Problémám semmi nincs, csak egy korrekt segítségnyújtást adtam azoknak, akik esetleg nem tudnák azt, hogy a hozzászólások minden esetben szerkeszthet?k.
     
  20. Spyke79 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    98
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Burger

    Egyet értek,továbbá szerintem mindenki tisztában van avval hol a szerkesztés gomb,folyamatosan frissül az érték és a legutolso UP is legfelül van!.Ez nem vicc sarok!Amúgy kár azért is!
     
Címkék :