Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    szoljatok

    ha bármiben tudok egy PM nics sok mindenem de amiben tudok beszállok :tef293:
     
  2. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    én is figyeltem az

    én is figyeltem az eseményeket reggel, csak most az a bibi, hogy ha ip-cim alapján tiltották ki, akkor nem tudom jó dolog-e visszaregiznie azonnal, most már a saját nevén...de én adok neki amennyit tudok
    mellesleg nincs ott semmi ami másutt ne lenne meg..
     
  3. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    habár nem ide ....Szederke

    habár nem ide tartozik de egyre s?r?bben j?nek az ilyen és hasonló kitiltások. minden írást amit kaptam hogy segítsek vagy láttam vagy olvastam örökölt cserélt acc. lehet nincs összefüggés de ennyi egyszerre már gyanús, én is accot cseréltem és mind a kett?t letiltották ezért megfogattam hogy csak is meghívóval kerülök be akárhova is.
    szerintem van valami ebbe az acc dologban , véletlen meg nincs ennyi.
    70000 bónuszt nem olyan sok összegy?jteni, 2 bithumen 2 ncore acc és egy két meghívó és megvan. de stafnak mit mondasz hogy gy?jtött ennyit össze??
    hát SZEDERKE írd meg a neved és küldünk amennyit tudunk, le vannak sz...ennyi, ne foglalkozz és ne is idegeskedj ezen.
     
  4. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    segítség nyújtás

    Látom,hogy többen kérdezitek,hogy miben segítsetek,vagy hogyan.Úgy gondoltam,hogy akinek szándékában áll segíteni,az írjon rá szederkére,és ajánljon neki segítségképpen up-ot,vagy bónuszt(amilyent és amennyit tud,vagy gondol),mert fordított esetben tudom,hogy ? is megtenné,és bármelyikünk járhat így szerintem,mert tudok más oldalon másik hasonló esetr?l is,de azért nem nevezem meg,mert valószín?leg az adott oldalak adminisztrátorai is olvassák ezeket a hozzászólásokat,és nem szeretném kitiltatni magam egyszerre több oldalról is,de ez az eset mivel szderke nagyon jó barátom,ezért olyan volt,hogy nem tudtam szó nélkül elmenni mellette,inkább vállalom a véleményem,és az esetleges következményeit is.
     
  5. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    szederke-ert

    En is beszalok :lol: segitlek amiben tudok ...egy Diablo fiokal is vagy hivoval -pontokal stb...csak szojal kerlek .
    udv.by warrior
     
  6. szederke ügyéhez

    szederke ügyéhez hózzászolnék :hol az igazság? mer hogy nem ebbe a világba az biztos. azt ne mondja a diablo vezetösége,hogy ne tudnának utánanézni ,hogy mikor,hogyan,honnan szerzett annyi bonuszt.bonusz csalásrol ki hallott? mer én nem.bonusszal én is kisegítek rajtad. a beload se sokkal különb. ha hamis uppot kapok engem is kicsapnak. dehát ezek nemfoglalkoznak ezzel.
     
  7. frediw / Guest

    szederke

    A leg fajdalmasab az hogy ki rugnak szo nelkul legalab mailt kultek volna hogy miert.Beszeltem egy tagal ott es o sem ertette miert dobtak ki.
    Velemenjem szerint az volt a gond hogy tul sok upp,meg pontja volt.
    Hat akor szerintem nincs miert sokat tolteni fel ,en mar reg csak aranjt szoktam figyelni.
     
  8. baccara /

    Csatlakozott:
    2012. február 29.
    Hozzászólások:
    72
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csalás!!!

    Most kaptam egy emailt,hogy regisztrálni lehet a BitHUmenre,persze emelt díjas SMS kell hozzá/1600,-Ft+Áfa/.A becsapás a linkben rejt?zik,nem a .be a kiterjesztése,hanem .co.Amúgy szabályosnak t?nik minden.Üdv.:baccara
     
  9. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szederke

    Nagyon sajnálom a történteket, szerintem sem igazságos a dolog.
    Igaz, hogy gyenge a netem, de tegnap óta folyamatosan nézegetem a diablon a kéréseket, amelyeket tudom teljesíteni, hogy így szedjek össze bónuszpontokat. Szóval ha sikerül, akkor szívesen odaadom. Amennyiben mégsem, abban az esetben némi BeLoad feltöltéssel tudok segíteni.
     
  10. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szederke

    Szederke ügyében a Diablo vezet?ség még mindig,azt a 7 TB feltöltést lovagolja,amit az a személy produkált,akit?l szederke több,mint egy éve az acc.-ot kapta.Erre az esetre van egy nagyon jó dakota közmondás,amit Orbán Viktor is szívesen alkalmaz,és én is el?szeretettel ajánlanám az igen tisztelt Diablo vezet?ség figyelmébe " Ha észreveszed,hogy halott lovon ülsz,akkor szállj le róla" Azt még megkérdezném ismét,hogy ha azzal a 7 TB feltöltéssel,és az közbe,amíg az összejött miért nem foglalkoztak,akkor,azzal aki ezt produkálta több,mint egy évvel ezel?tt és,ha akkor nem foglalkoztak vele,akkor most miért ezen lovagolnak?
     
  11. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bizonyitsák be a csalást...

    Bizonyitsák be a csalást... az a dolguk, nem a vádaskodás...mindenesetre fura...

    Viszont hozzá szeretném tenni hogy Szederke nem egy gyámoltalan emberke, hamar felrázza magát Diablón megint ha ugy akarja... :tef293:
     
  12. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szederke

    Valószín?leg áldozatul estél a besúgó-hálózatnak. Érdemes olvasgatni a''Csalók bejelentése'' topicot. Már, ha van hozzá gyomrod.
    A sok feltöltés, bónusz, irigységet vált ki ezekben az emberekben.
    Nem mondom, találnak csalót is, de én akkor is megvetem ezeket az embereket.
    A csalókat sz?rje a rendszer, staff, vagy az ilyen rangot elért emberek, de ne a sima felhasználó.
     
  13. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szederke.

    Szia.

    Én nem értem mi a gond a 7 tb feltöltéssel.
    Egy évre visszamenöleg miért büntetnek?
    H&r v aránycsalás miatt?
    Ez most derült ki egy év után.
     
  14. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szabad reges meghivók.

    Sziasztok.

    Ha lehetne kérni mindenki aki árul meghivót nézze meg mit árul mert sokszor olyan hivó v acc kerül ki ahol szabad reg van.
    Én is sokszor követek el hibát tökéletes ember nincs, de ha látjátok v szólnak légyszives javítsátok.
    Mert sokak számára akik nem jártassak az oldalak pici világában zavaró lehet.

    Köszönöm.
     
  15. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    csusza

    -engem kb fél éve rúgtak ki beload -ról. 3és fél év útán. biztos emlékeznek rá a régiek. arányom cuki felt?ltés 12 TB . egy ismer?söm érdekl?dött válasz -egy fél éve meghívottam csalt- szerintem hamu . de elgondolkoztató érdemeg e gyüjtögetni.
     
  16. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ncore

    Nekem ugyan ilyen ncorésba jött ,de nem tudom berakni mivel töröltem az emailt .Itt is pént kértek.
     
  17. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Torrent oldalak sülyedése.??

    Sziasztok!
    Mostanában érezhet?en megindult az invázió a torrent oldalara.
    friss regesek 100-ai terítik be az oldalakat, (AKIKB? JÓ HA EGY RENDES TAG VAN) a meghívok és a bejutás most már nem nagy ördöngösség s?t ingyen felajánlásokból is nagyobb oldalra be lehet jutni, terméseztessen ezek a felhasználok 50% a 2 vagy több accal rendelkezik és csal is el?szeretettel.
    A régi nagy oldalak kezdik elveszíteni tartásukat lényegüket hírnevüket, szinte a régi torisok már lenézik ezeket az oldalakat, mivel lekeseredettek.
    Sok olyan esetet hallunk látunk hogy szó nélkül kitörlik az accod a modok , mért?? soha nem tudod meg indok nincs, minek is lenne ? Sok ujj jön egy nem számít, és a segít? készség sem a mai helpes és modos staff-os emberekre vall semmit nem segítenek semmit nem állítanak vissza és ami a legfontosabb hogy te évekig hajtotál az elért eredményedért és a rendszer elcseszi , nem hajlandók még válaszolni sem, kérdem én mi értelme ennek, semmi!
    Minek megbecsülni egy oldalt ? -elárulom felesleges.....
    Minden nap uj és uj meghívók vihet?k el csekély uppokért csekély pontokért hívhatsz meg bárkit, Az oldalról ennek fejében hogy törölnek nem vesznek semmibe, minek gürizni 3-4 éveket 20tb feltöltésért vagy 10.000 pontért vagy kreditért, felesleges ! Minek gondolj bele ha így törölnének a hajad téped ki, ezért a mai ifjoncok regiznek kihasználják az oldal letöltési lehet?ségeit és mennek vagy törlik arányuk miatt, és zavartatja magát ?nem! Minek holnap ujjra ott lesz ingyen meghívóval.( meg is értem ?ket ,hisz engedik akkor mért ne, minek hajtani)
    Nincs bennük a tartás és a h?ség sem oldaluk iránt, minek hisz ezt az oldalak tulajai rontják el, és nem azokat kellene törölni meg büntetni akik évek óta az oldal tagjai mert így elveszítik azokat is akik még az oldaluk mellett kiállnak.
    Mire jo ez? erre nem jöttem rá . De ezeket látva így nagyon gyorsan leamortizálódik az oldalak fele és le süllyednek egy közönséges senki szintre.
    Szégyen ami itt folyik.
    Csalódtam már szinte mindegyik nagyobb oldalban eddig.
    Teljesen el vagyok keseredve, és amit ?szintén gondolok le is írom!
    Vannak oldalak ahol 80.000 kredit , 17tb feltöltésem , 1300000. pontom van, jól olvasod egymillió háromszáz ,iszonyat sokat dolgoztam rajt , szinte mindegyik oldalon 20mb letöltésem van, és több tb fel aki tudja az ismeri ennek a munkáját, de ha letörölnek mint szederkét bárhonét hát úgy legyen , ingyen meghívó, letöltök amennyit tudok , és nem seedelek minek holnap ujj meghívóval újra ott leszek akkor már engem sem fog érdekelni az egész csak hogy meglegyen az az adat amit le akarok tölteni, lehet ez nem jó fényt vet rám de ha így állunk akkor én sem fogok kitartani egy oldal mellett sem, minek?? újra kezdeni nem lenne türelmen, sem id?m, sem pénzem, ezért hogy így gondolom ne vessen senki meg!!!!!
    Kérdem én! 3 év munkája rengeteg áram, 2 tápcsere, seed szerverek bérlése sem csekély összeg.
    Egyre viszont büszkék lehetünk nem olyan jó és nem olyan egyszer? a töltögetés de a bitHUmen nagyok között még tartja magát ebben a szempontban úgyhogy hajrá!!!
    Talán a közép oldalak feljönnek mutatnak valami el?re lépést ez ellen és megtartják nevüket méltóságukat, és ha segít? készek akkor már szerencsénk van,
    Jobb egy kis oldalhoz tartozni aki megbecsül tisztel és segít, és egy jó csapat vár PL: Maki,stb)..mint egy nagy odahoz ami túlbecsüli önmagát, és semmibe vesznek.
    Véleményem szerint lehet elhamarkodott vagyok de ha nekem ez felmerült akkor biztos másnak is.
    Lehet hogy bonyolultan fogalmaztam és hosszan de remélem lejött amit szerettem volna sugallni.
    Nektek mi err?l a véleményetek, jó lenne tudni hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal.
     
  18. HRabb / Guest

    Igaz...

    Tökéletesen eggyet értek a mondanivalóddal!
    2 éves kihagyás után újra kezdtem a torrentezést és nagyon megváltozott a hozzáállás mind a felhasználók,mind a staff részér?l néhány oldalon ahol régen fent voltam.(Tisztelet a kivételnek)
     
  19. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    Vajon?

    Vajon ez a meleg mindenkit kíkészít sorra rakják ki az embereket fiokjaikból már lassan alig marad oldal ami biztonságos? Mi van itt remélem ez az invázió nem valami nagyobbnak az el?jele! :tef293:
     
  20. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Torrent oldalak sülyedése.?? RE....

    "nagyon megváltozott a hozzáállás mind a felhasználók,mind a staff részér?l néhány oldalon"
    ezt akartam hallani ez a nagy igazság, nagy vonalakban az minden szónak a vége, de! ne értsétek félre nem jó irányba hanem rossz...
     
Címkék :