Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    bitu kontra carp

    mivel megint regizett tagja vagyok sokak által nagyrabecsült Bithumen oldalnak elmerengek néha. vegyük például a carpathians oldalt. ember emlékezet óta probléma mentesen ?zemelnek szépen csendesen de a leg megbízhatóbbak közé sorolom. no van a nagy bitu. havonta olvasom többször ne ess pánikba . én nem esek csak mérgel?dök mert gépem potyára megy.néha az oldal azt kb 100 órát havonta kárpótolhatná egy kis kedvességgel pl egy csillag vagy hétvégeken free torik. nem ez a Bithumen itt csak szó nélküli kirúgást kapsz ajándékba. NEM SZÉP. :ördög:
     
  2. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    re-kárdés

    Igen :tef293: ez tetszik , mondjuk ennél több csili-csálé már nem kell :tef293:
     
  3. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    elég volt

    Sajnos a felajánlás dolog nálam bezárult mivel sok olyan tag van aki több acc-ot szeretne magának és nincs tisztában azzal hogy csak egy lehet és hiába figyelmeztetem azért próbára tesz vagy pedig a jótékonyságért jutalom egy szép kis warn hát ez nem hiányzik adományozni fogok ezután is upp-ot vagy bp-okat de meghivókat bezártam köszönöm mindazoknak akik ezt belölem kihozták""
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    nohát

    - édes fiam megmázsáltak. ez a rokonság átka :tef344:
     
  5. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    papi

    Meg mán Kereszt a fene essen a jó szivembe ""
     
  6. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szalai33 csaló!!!

    Tegnap 3 "sikeres" cserét folytattam le vele, aminek következménye lett a mai 610 GB levonásom. Valamint 3 oldal elvesztése. Szerencsére az egyiket még vissza tudtam szerezni, mivel nem tudta megváltoztatni rögtön az e-mailt, viszont a másik kett? úgy néz ki elveszett.
    Tud valaki Teracod vagy Insane staff elérhet?séget? Lehetne velük beszélni hogy ellopták az acc-ot?

    szerk.: e-mail címe: szala33@gmail.com
     
  7. frediw / Guest

    re pataki 1978


    Nem az a gond hogy adakozol,hanem az hogy nem becsulnek .Ha segithetlek szoljal :tef344:
     
  8. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Köszi frediw

    Hát hogy nem becsülnek az nem gond az a fontos hogy akinek kell az becsül mert a lelkiismeret nem egy torrent oldalról szól de szar már annak akinek ennyi a becsülete sajnálatra méltatlan és szánalmas az az ember""
     
  9. Mester79 /

    Csatlakozott:
    2011. február 02.
    Hozzászólások:
    262
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnálom azokat,akik

    Sajnálom azokat,akik jóhiszem?ségét és jósziv?ségét kihasználták,vagy még ki fogják használni.De a vakon történ? meghivó osztogatásnak végül keser? következményei is lehetnek(lásd fiókvesztés!).Nem értem,miért is kell annyira osztogatni azokat.A pozitiv jelekért?Azok nem óvnak meg a csalódottságtól,ami néha érheti az embert!
    Nekem nem sok a mb. pontjaim száma,de ett?l még nem érzem magam kevésbé megbizhatónak.Egy két hozzászólás után nem is lenne szabad csak ugy ossztogatni meghivókat."Valamit" illene letenni az asztalra el?bb,aztán kapni,én ezt tartom fernek és reálisnak.Aki csaló tipus,vagy a vérében van,azt úgy is fülön lehet csipni,de ahhoz id? kell.Én nem értem az egészet,minek kell ennyire szabadulni a meghivóktól,pb.-októl,stb.
     
  10. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    minösit

    tulságosan fel van kapva, de minden elmulik egyszer .vannak nagyon jo kis oldalak ami ötször többet ér ,
     
  11. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    osztom

    Osztom véleményed nem sok értelme van ráadásul kis neteseknek is kész gyötrelem
     
  12. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    tipp

    Meg kell gondolni most már kinek ad meghivót az ember én már annak elöre nem küldök sem elöleget se semmit akinek legalább 15 plusszal nem rendelkezik és minimum 1.5 hónapja tagja az oldalnak szerintem ezt az oldal szabályába is lehetne rögziteni sajnos a sok visszaélés és csaló kiszoritása miatt adom e tippet kollegáimnak és cserével foglalkozóknak érdemeljék ki a bizalmat az ujjak
     
  13. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerintem ne is

    Szerintem ne is próbálkozz..mert sehol sem dijazzák az acc cserélgetését..nevet átirni ugysem lehet..és igy tovább
     
  14. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Teljesen igazad van, van sok

    Teljesen igazad van, van sok ncore pontom, de akkor sem fogom ész nélkül osztogatni csak mert 50 egy meghivó...és már tudom sokan nagyon ráfáztak erre a mostani nagy adok-veszekre...
     
  15. frediw / Guest

    Az jo

    Az jo akor nem foks meghivot ajanlani mert van neki(akinek van 15+).Nekem nem lesz 1 ev mulva sem,mivel nem kereskedek.De nem gond mindenki jol jar szerintem :tef344:
     
  16. pataki1978 /

    Csatlakozott:
    2012. január 30.
    Hozzászólások:
    173
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    frediw

    Nem csak a cserékkel lehet pluszt szerezni ha segitökész vagy azzal is sokat kaphatsz
     
  17. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nálam is!

    [​IMG]
     
  18. frediw / Guest

    Persze

    Persze de ha nem kereskedek nem lesz mibol segiteni :tef344:
     
  19. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    jogos

    -felvetésed jogos csak tudod eszembe jut milyen jó volt kezd? koromba mikor meghívtak vagy kaptam valamit és én is adok .pedig sokszor szarba lépek és megfogadom többet nem....
     
  20. Black /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    50
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Logisztikus
    Tapasztalataim szerint ahogy

    Tapasztalataim szerint ahogy az ember halad felfelé a "torrentes ranglétrán", egy id? után eljut arra a pontra, amikor már megvan minden olyan oldala, amire szüksége van és még azon felül is van jó néhány (kiegészít?, "tarcsi") másik. Nincs már szüksége semmire, így osztogatásba kezd.
    Ha nem felejti el, hogy ? is traderként kezdte, akkor ismeretleneknek csak olyat oszt, aminél nem gond, ha utána lesz valami gikszer.Egy csomóan azért koldulnak, -"ipart ?znek a koldulásból"- hogy máshol tovább tudják tradelni amit kaptak...sorry, tetszik vagy sem, ez mindig is így volt.
    Ha elfelejti, hogy valaha ? is trader volt, vagy túl nagy a szíve, akkor jön a "bukás"...bár igazából itt már az sem számít, mert mire idáig elér, rendelkezik olyan kapcsolatokkal (ismer?sökkel), hogy gyakorlatilag minimális id? alatt pótolni tudja amit veszít.
     
Címkék :