Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    változtatás

    Mint volt is szo rola. valahogy ki kellene szürni a csalokat.ne más szivjon miatuk.Egy rendszert kéne létrehozni.hasonlot mint az f1 láttam s az olyan személyek akikell valamilyen baj van megjelölni /pirossal /mert igy hiába irja valaki hogy baj van vele nem mindenki olvassa rá se tud keresni.
     
  2. jozsef3 /

    Csatlakozott:
    2012. május 17.
    Hozzászólások:
    257
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    kerdes

    udv. mindenkinek,nagynehezen betudtamlépi a makiba,es kaptam 440 üzit:tef10:Ez az üzenet ganxstának szól! HackeD ) csak nem tudom miert? havalaki tudrá választ irjon köszi elöreis.
     
  3. geza77 /

    Csatlakozott:
    2011. május 13.
    Hozzászólások:
    152
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re kerdes

    Szia én is beléptem 707 üzenetet kaptam. Az oldalt fetörték.
     
  4. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    timcibimci

    Ha valaki azt ígéri, hogy ad érte valamit és végül kiderül, hogy nem adott semmit, akkor az lopás.

    Minden oldalamat tisztességesen használom, err?l nem szeretnék vitát nyitni. Illetéktelen kezekbe pedig még soha nem adtam acc-ot, meghívót. Mindig próbálok meggy?z?dni arról, hogy jó helyre kerül. Valamint acc esetén külön megkérem a cserepartnert, hogy vigyázzon rá, mivel én is felel?s vagyok valakinek.

    Ez úton szeretném megkérni valamelyik moderátort, hogy a személyes e-mail címemet vegyék le innen, mivel ha azt szeretném, hogy mindenki tudja, akkor én is ki tudnám írni.
     
  5. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bocsánatkérés

    Tisztelt Timcibimci!

    Nyilvánosan szeretnék bocsánatot kérni, mivel részben hibásnak érzem magamat. Sikeresen kitöröltem a profilomat az adott oldalról és ez által nem eshet semmi bántódásod az én hibámból adódóan. Remélem nincs harag.
    u.i. Részben viszont sértve érzem magamat, mivel a történések ellenére nem érzem magamat csalónak, lopónak, kunyerálónak...
    A személyes adataimat meg legközelebb ne írd ki nyilvánosan, mivel ez senkire nem tartozik.
    Megértésedet köszönöm. Egy esetleges bocsánatkéréssel, a felsoroltak miatt, részemr?l is el van gereblyézve az ügy.
     
  6. fodorzoli / Guest

    Ugyan az mint a csevegő, csak itt a káromkodás is megengedett, nem jár érte bünti. Egymást sértegetni viszont tilos!



    http://torrent-empire.me/kepfel/di/K3TK/www.gif
     
  7. Black /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    50
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Logisztikus
    Mostanában ez nagyon

    Mostanában ez nagyon gyakori.
    A maki védelmi rendszere gyenge.
    Egyébként én nem kaptam egy darab zöldet sem.
     
  8. Black /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    50
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Logisztikus
    Ez az ára annak hogy

    Ez az ára annak hogy rendi-bendi vagy.
    Tanuló pénz!
    Ha osztasz, olyat ossz amiért nem kár...
     
  9. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tetszik

    Ezt az ötletet támogatom.
    Az a baj, ha ki is tiltják, dinamikus ip-vel visszajön és sosem derül ki, hogy ugyanarról a személyr?l van szó. (Digi azt hiszem naponta frissíti az ip-t, tehát követhetetlen.)
    Így bentmaradna oldalon, de mint messzir?l elkerülend? tag. :tef293:
     
  10. #Neo# /

    Csatlakozott:
    2010. július 27.
    Hozzászólások:
    22
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Adjátok vissza a régi Chatet!!!:tef293:
     
  11. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mezeikms írta

    Miel?tt elkezdenéd adni a meghívókat,azt javaslom neked,hogy olvasd el,hogy miként járt csoki38,és ezzel kapcsolatba meg is írtam a véleményem a BeLoad általánosba,csak csokee38 hozzászólását áthelyezték,és az lett odaírva,hogy az összes többi,ehhez kapcsolódót is,de az enyém kimaradt a paliból,pedig kifejezetten,azzal kapcsolatban szántam a hozzászólást ami vele történt,mert így különálló hozzászólásként,úgy t?nik,mintha a BeLoadot szapulnám,pedig nem ez a szándékom,hanem csupán a jó szándékú,naiv emberek számára szeretnék int? példával szolgálni.
     
  12. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    focinorbi

    Az áthelyezés automatikus. Tehát válaszokkal együtt áthelyez?dik. A tied azért maradhatott ki mert mire válaszoltál addigra már át lettek helyezve a kommentek és te hozzászólásod már csak a régi hozzászóláshoz kapcsolódott.
     
  13. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    strelok írta

    Ezzel a hozzászólással, se bírálni,se hibáztatni,se megsérteni nem akartam senkit,csak mint tényt említettem,ha te ezt sértésként vetted,akkor elnézésedet kérem,mert abszolút nem állt szándékomban,még olyan embert se szoktam nyilvánosan sértegetni,aki erre rászolgált volna,nemhogy aki semmi ártalmasat nem tett nekem,úgyhogy kérlek ne vedd magadra.Itt egyedül én hibáztam,abban,hogy nem idéztem a hozzászólóz,akinek a hozzászólásához a véleményem szántam,de nem történt semmi komolyabb probléma.
     
  14. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-strelok írta.

    Nem sért?dtem meg, és nem is vettem magamra. :tef293: Abban sem vagyok biztos, hogy én helyeztem át a hozzászólásokat, de azt hiszem én voltam. Csak gondoltam elmagyarázom, hogy miért történhetett, hogy a te a hozzászólásod nem lett áthelyezve.
     
  15. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    strelok írta

    Akkor ennek örülök,mert ha bármilyen sért?t éreztem volna benne bárki számára,akkor meg sem írom inkább,a célja inkább a segít? szándék volt a címzett számára,csak mivel a dühöng?be került egy segít? szándékú hozzászólás,ebb?l gondoltam,hogy megbántódtál esetleg,és ezért reagáltam rá.Az,hogy ki és hova és miért helyezi az üzeneteket az,az illetékesek dolga,ennek a hozzászólásnak nem ez volt a lényege.
     
  16. Dark Angel / Guest

    Látom van itt egy kis félreértés. :tef161: Ez nem a ki tud cifrábban trágárkodni topic :tef161:
    Ennek az egésznek annyi a lényege, hogy ha van valami problémád, vagy valami feldühített, itt megoszthatod másokkal és nem kell magad türtőztetni se. Ez lényegében egy csevegő, ahol nem tilos a csúnya beszéd. De kérem azért ne ebből álljon a társalgás.
     
  17. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Csalók Seed lelép?k

    Csalók és seed lelép?k.

    Legjobb tudomásom szerint minden torrent oldalon ellen?rzik, hogy a letöltött anyagokat visszatöltik e a felhasználók.
    Egy hozzászólásban olvastam, hogy volt torrentez? aki 200 TB anyagot töltött le, minimális visszaosztással, majd kitették a sz?rét.
    Ez az anyag mennyiség rengeteg. Ennyire sok anyagot letölteni mire valaki észreveszi…..
    Akkor, hogyan ellen?rzi az oldal, csal e egy letölt?? Valószín?leg rosszul….
    A seed el?l lelép?k csalnak a meghívókkal, csalnak a letöltésnél.
    Egy meghívó, amit úgy osztogatnak, mintha túl sok lenne bel?le, nem képvisel nagy értéket egyesek szemében.
    Persze tisztelet azoknak, akik felajánlanak meghívókat önzetlenül vagy akár cserealapnak.
    Ez számomra minél többet olvasok a fórumokon annál, kockázatosabbnak t?nik.
    Természetesen, akik az itteni megnyilvánulásuk alapján megbízhatónak t?nhetnek, ?k javarészt minden oldalon benn vannak.
    A torrent oldalak tulajainak valószín?, érdekük, hogy minél több felhasználó látogasson oldalukra. De, hogy egy nCore 50 bónusz….
    Internetes keresgéléseim alkalmával találtam meg ezt az oldalt. Én egy torrent oldalra való bejutási lehet?ségért kutakodtam éppen.
    Miután a fórum egy bizonyos részén mely az engem érdekl? oldalról szól sok információt, olvashattam, beláttam, hogy szinte minden oldalon regisztrálva vagyok, ami a torrentezéshez kell.
    A csalók kisz?rése nagyon nehéz feladat. Mind a meghívók mind a seed el?l lelép?k tekintetében. Egy olyan kezd? torrentez?, aki még a szabályokat sem ismeri, lehet nem is érdekli annak szerintem nem feltétlenül kell ezeket a hiányosságokat a „legnagyobb” 5-vagy 10-ben lév? oldalon elkezdeni „megtanulni. Arról már nem is beszélve mekkora kockázat ez annak aki meghívja. Tapasztalataim alapján mely persze teljesen szubjektív azt mondhatnám Kb: 5-8% között van azoknak a letölt?knek száma, akik rendszeresen lelépnek a seed el?l.
    A legnehezebb talán ezen változtatni. De míg a fenti soraimban írtak szerint akár 200 TB anyagot le lehet tölteni, egy kizárás el?tt, addig sok visszatartó er? nincs a seed lelépés ellen.

    A türelem, ami mostanában nem jellemz? sok interneten böngész?re.
    Ha azt belátjuk, hogy a torrent oldalakra szinte ugyan azok az anyagok kerülnek fel, esetleg egy kicsit várni kell egy kisebb oldalnál (bár ez sem feltétlenül van így, hála a gyors feltölt?knek) akkor torrentes pályafutásunkat elkezdhetjük, több kisebb oldalra való ingyenes regisztrációval is.
    Ezeken, a kisebb oldalakon is sok értékes tapasztalatot, talán még virtuális barátokat is szerezhetünk.

    Ehhez sok sikert! :tef293:
    További szép napot!! Gyors Seed-et és jó torrentezést mindenkinek!
     
  18. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    MODERÁTOROK

    Haló!

    Megtelt a chat fal:
    hanil: n core meghivo eledo 10 doldar paypal re kerem a penzt stronger_escapeyahoo [dot] com 2012-07-16 17:31
     
  19. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    mínusz bajnok a köbön' ha már

    mínusz bajnok a köbön' ha már unod a beírásokat és nyomkodod a mínusz gombokat akkor szólj hozzá légyszíves mert ez nagyon nem tisztességes, 1 éve vagy itt és 1 bejegyzéssel sunyi módon használod az oldalt, de mindegy mert ezt már hányszor ledühöngtök itt, csak nem tudom mi az értelme, nem jöttem rá.(bajnak nem baj csak nem értem)
    Inaktivitás díjazása az oldalon?
     
  20. paka41 /

    Csatlakozott:
    2012. május 14.
    Hozzászólások:
    461
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re...mínusz bajnok

    Egyetértek bebes!
    Szánalom amit elm?vel a mi kis mínusz bajnokunk!De ha ett?l jól érzi magát,hadd mínuszoljon kedvére,mert nekünk azért a hangulatunk marad és még több hozzászólást teszünk be!
     
Címkék :