Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez most mi?

    Nézegettem, hogy mostanában ki mivel segít a népnek az oldalon és ráakadtam egy érdekességre, esetleg elírásra? Bár a másodikat kétlem.
    Az érdekesség az, hogy [@szaki2222] gyorsan frissen 2 diablo meghívót is összeszedett két különböz? tagtól. Számomra kicsit érthetetlen a történés, szóval ha maga az érintett mesélne néhány szóban az esetr?l, akkor azt megköszönném.
     
  2. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    hát szép

    szép dolog mondhatom, mondjuk az én hibám is kicsit utána kellett volna nézzek, hogy nics e már a felajnlási listákon, de ez akkor sem fer! :tef10:

    Üdv

    F
     
  3. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mi a gond

    Szia!

    Mi a gond ezzel?
    Üzletel az accal.
    Neked is volt BitHUmen accod "sz?zek" amit ugye elárvereztél. :tef344:
     
  4. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Mi a gond

    Igen, viszont azt nem ingyen kaptam egy felajánlótól, hanem én is adtam érte valamit. Ez teljesen más eset, mivel ha valaki felajánl ingyen, akkor szerintem elvárja, hogy aki kéri, az tisztességesen használja és ne üzletelésre kérje. Ha pedig az én esetemet nézzük, akkor ott ellenérték fejében az illet? megvált attól az elképzelést?l, hogy minden esetben jó helyre fog kerülni az acc. Tehát úgy gondolom, ha cserélek valakivel, akkor utána azt csinálok a beszerzett acc-al, amit akarok. De javítsatok ki, ha tévedek.
     
  5. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re gond

    Világos!
    Te vetted azt csinálsz vele amit akarsz.
    ? kapta és miért ne csinálna vele azt amit akar?
    Nos az én véleményem: Nekem egyik verzió sem tetszik. :tef293:
     
  6. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-re gond

    Jogos. Mindenki azt csinál, amit akar. Nem akarok ebb?l vitát, csak láttam egy dolgot, ami felkeltette az érdekl?désemet és gondoltam kiírom. Nem gondoltam, hogy ekkora probléma lesz bel?le.
     
  7. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem illik

    Szia!
    Csere topicban és felajánlásoknál nem illik és nem szokás hozzászólásban idézni!
    Így a felajánló már nem szerkesztheti hozzászólását!
    Mondjuk ? ezt nem kérte. De azt hittem te tudod mi a szokás itt az oldalon! :tef293:
     
  8. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    gond

    Nekem nincs problémám ezzel csupán ne keressük a szálkát....................! :tef344:
     
  9. szaki2222 /

    Csatlakozott:
    2012. július 20.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Magyarázat

    A diablo meghívót ferpisti-t?l kaptam meg ténylegesen,
    csaby01101-t?l csak érdekl?dtem de azt irta már nincs meg
    ("elkelt már,talán legközelebb."), vissza nézve látszik, hogy
    elírás történt, mivel a csaby01101 által felajánlott diablo meghívót laszlo19 kapta, ha vissza nézitek láthatjátok hogy a köszönetét is kifejezte csaby01101 felé.
    Úgy hogy én csak egy diablo meghívott kaptam és azt ferpisti ajánlotta fel,amit meg is köszönök.

    Üdv.
    szaki2222
     
  10. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ?szintén nem tudom

    ?szintén nem tudom mi bajod van velem. Más is csinál hibákat az oldalon, de mostanában csak az enyémek érdekesek. Nem akarok én senkinek rosszat, erre mindenki csak a hibákat látja meg bennem. Különben ha jól tudom, akkor a csere lényege, hogy meghatározza mit miért szeretne adni. Itt ezt nem láttam, szóval igazság szerint nem is szabályos csereajánlat, ami miatt törölni kellene. De most már nem is érdekel. Nem írok ki semmit és kész. Így nincs mibe belekötni. Aki akar, az megtalál pm-ben.
    Köszöntem.

    szerk.: Különben meg ha ne keressük a szálkát... akkor nem tudom, hogy bennem miért keresed?
     
  11. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    akkor no problem

    az ügy itt véget is ért! :tef293: köszönöm Faternek és barcadanak az észrevételeket! :tef293:

    Üdv

    F
     
  12. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    barcada írta

    Mibe keveredtél már megint? Úgy döntöttem,hogy ide is kiírom,amit már kb. egy hete PM-ben írtam,de itt legalább mindig látni fogod.Ne cserélgess acc-okat idegenekkel,mert abból biztos,hogy el?bb-utóbb problémád lesz!!!!!!!!!! Van egy rakás felesleges acc-om,mégse adom senki ismeretlennek semmiért sem(elfér-nem kér kenyeret)
     
  13. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ?szintén semmi

    Nos nem írok PM-et!
    Semmi bajom veled és nincs senkivel sem!
    Mondhatom azt hogy tisztellek is!
    Ez ha jól tudom egy nyitott oldal azt ír mindenki amit akar és jónak lát.
    Én sem tettem másként.
    Ám lehet hogy kicsit nyers voltam amiért elnézést kérek els? sorban t?led!
     
  14. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    elég volt már ..NEM??

    Nem az els? nem a második, 2 napos vagy egy hetes reg minuszol.
    Nem baj, de még hozzászólása sem volt, ez sem baj, de legalább mondja meg mért, nem elég hogy segítesz és egy napos emberke elminuszol és semmibe vesz.
    Vagy meghívózás legyen,
    vagy megszabni hogy 50 hsz után nyomogathatja az a k....a gombot mert ezzel elégíti ki magát,
    vagy ne is legyen.
    Nem érdekel ott a mínusz de tiszteljen meg hogy elmondja , ez idegesít nagyon , ne legyen ilyen aljas.
    Egy id? után beleun az ember mindenbe és elmegy a kedve , nem csak nekem IGAZ!
    Ett?l az egészt?l, hogy lefokozzák amit te felépítesz, jó van ez? kérdem én , ennek van értelme, nem?
    Egyszer elmegyek személyesen és a választ kipofozom ez ilyen rosszindulatú sz...házi emberb?l, NE HARAGUDJATOK BOSSZANKODÁSOMON nem érdekel hogy, ki és minek, de sokszor elkeseredem hogy ezek akik egy hetes egy napos reggel a te nehezen elért- vagy megbecsült nézeted, vagy értelmes hozzáoszlásodat lehordja, semmibe veszi, egyszer majd ezért lesz mindenki néma, mert ennek értelme nincs.
    Nem mondom ki volt, múltkor sem mondtam, nem is érdekel de ha hetente 2 ilyen van akkor nincs értelme sem segíteni sem írni.
    Nem érzékeny a lelkem ilyenre, ha mínusz , elmondja mért vagy ha nem, értem mért, ha tagról van szó ,de 0 hsz 2 napos reg vagy hetes, és ?.
    Tehát ha valakinek nem tetszik az arcod vagy a segítséged jó indulatod , 1 napos reggel visszajön és szétélvezi magát rajtad megteheti nem ? de..
    Csak ez nem jól van, kérlek ha van mód rá változtassunk.
    Nehéz jónak , higgadtnak lenni mindig, mindig jót írni , és megfontolni mindent kétszer,.--., én azt mondom kell ilyen is.
    Régen írtam ilyent , jól esett.
    Fáradt vagyok alszom.
     
  15. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    én irtam sokszor már..nem

    én irtam sokszor már..nem elég feln?ttek a dologhoz..nyomja mint süket a kertajtót..:tef293: nehogy bosszankodj már..
     
  16. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bedy írta

    Nyugi bedy,csak azzal kell foglalkozni,akivel értelme is van.Ett?l semmivel nem lettél kevesebb,hogy nyomott egy mínuszt,még az is lehet,hogy azt se tudta,hogy mire szolgál,ha azt megnyomja,de nincs is semmi jelent?sége.
     
  17. joe03 / Guest

    Nem tudóm hogy teljesen elkészült az oldal, vagy nem?de van olyan topicc(góltotó) ahol nincs jogosultságom belépni, a kérdés adott, miért nem? nem mintha totóztam volna,de ha már az oldalon vagyok megnézem volna.:tef161: De ha ez is ranghoz van kötve! akkor legyen.:tef318:
     
  18. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    saját b?r

    Az ember a saját b?rén tanul és azt hiszem nem kell meglep?dni egyes emberek viselkedésén sem! :tef10:

    Az ember próbál segíteni másokon és akkor ez a hála! :tef10:
    Segítek embereknek ncore hoz jútni és ezt úgy hálálják meg hogy csalnak!
    Én nem tudom mit követhetett el de kidobtak miatta kedvenc oldalamról! :tef10:
    Köszönöm szépen, ez jól esett :tef10:

    kedves barátaim, szeretném a segítségeteket kérni, mert nagyon szeretnék visszakerülni, ígérem nem leszek felel?tlen és még ellenértéket is tudok ajánlani! :tef10:

    Üdv

    F
     
  19. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    B?r re.

    Szia.

    Nem megbántásból de hányszor irtuk itt a fórumon hogy teljesen ismeretlen embereknek ajánlotok fel nagyon komoly meghivókat.
    Akiknek tényleg SEMMI hsz, megp,aktivitásuk nem volt.
    Csupán egy bökést kértetek érte a pozitiv jelre.
    Ahogy olvasgatok nem te vagy egyetlen aki igy járt más csak más oldalt veszitett.
    Most akkor kérdezem megérte.
    Nem azzal van a gond hogy visszahivjunk az nCore-ra mert szerintem itt sok ember pikk pakk megoldaná a gondod.
    De mivel kitiltottak az ip cimed is tiltva lett gondolom.
    Ha most valaki visszahiv téged dobnak megint aki hiv büntetik miattad.
    Az egyetlen megoldás szerintem ha veszel egy nCore acc-ot és reménykedsz hogy nem figyeliuk az ip cimet.
    Más acc-ra más regizet más ip cimmel és az nem tiltot hogy többen használjatok egy acc-ot.
    Sok sikert és legyen ez int? jel mindenkinek nézétek meg kiket hivtok meg akárhova.
    Mert sok éves acc-ok mehetnek igy a sülyesztöbe.
     
  20. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    köszi faust

    köszi megtanultam a leckét! :tef293: nem most adtam a meghívót, hanem régebb, de utána nézek remélem nem ip alapján vágtak ki!

    Üdv

    F
     
Címkék :