Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    topik

    - ha egy tag rossz helyre ír megjegyzik hová írtál . akkor aki nem csaló miért megy a csaló topikba? nem értem ,korral jár hülyülök :tef293:
     
  2. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ha

    Lehet, hogy tényleg a korral jár. Amúgy:Mert nincs értelme tiltott tagok topicot csinálni, elfér itt is. Arról meg végképp nincs fogalmam, hogy milyen tevékenység miatt került a tiltólistára, mivel nem írjuk le. De úgy gondolom nem kell megvitatnom ezt senkivel. Tiltva van.
     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    na

    - azért mert modi vagy arcból lehet faragni ,én se szeretném ha lecsalóznának.
     
  4. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    viszont

    Sajnálom én a kölcsönös tisztelet híve vagyok.
     
  5. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    nagy ember

    -látod strelok most már értem miért mennek el a régi tagok . Fater még bejön elköszönni de a héten követem én is mert szerintem te és még némely tag nem tudja kicsoda. az admin keresheti húzó tagjait mert Fater után én is megyek és igy te lehetsz a nagy MODI :ördög: !Amit Atlantisz felépített te rombolod csudálkozok rajta hogy nem veszi észre!
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Szomorú

    Nem szeretnék nagyon belefolyni,de szomorúan olvasom a dolgot.Magam részér?l bárkit tiltok kész vagyok bárkinek indokolni,vagy bárkivel megvitatni.Nem tudom mi történt ,de azt igen ,hogy sok jó ember döntött úgy,hogy nem kér ebb?l.Moderátor szerintem semmivel sem több mint bármelyik tisztességes ember itt köztünk.Véleményem az a moditól tartsanak a csalók,vagy akik nem tudnak viselkedni.
     
  7. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-szomorú

    Igen ez a beszélgetés így is le tudott volna zajlani:

    oldsipi50:
    Üdv! Miért lett kitiltva xy hiszen most cseréltem vele és megbízható.

    én:
    Igen láttam, hogy más is cserélt vele, de
    azért lett tiltva mert valószín?leg egyszer volt egy dupla acc-ja és jelenleg azóta is próbál tagja lenni az oldalnak. Arról nem is beszélve, hogy utolsó kitiltása óta amit predator02 végzett el, bónuszban még elköszönt t?lünk anonymus formájában:

    Anonymous írta:

    predator02 írta:
    Csaló!golden=martin1516,betoro,Tomoka10,Tag,F1,fakabát,Asus.pro antika kevinko,1516,tomi,marcseló,szinész,gericom,Radeon,x1650,Ione

    Csaló predator02 *ny*d p*cs*j* xDDDD p*cs*s xDD

    De ez a beszélgetés nem így folyt le, s?t ez máshogy nem is tudott volna, mert ennek nem az volt a célja , hogy azt szerette volna megtudakolni kedves oldsipi50, hogy miért tiltottam az illet?t, inkább valami más amit nem is igazán értek. De elképzelhet?, hogy csak egymás észjárását nem ismerjük, de abban biztos vagyok, hogy a kezdetekt?l nem vagyok szimpi neki. Ezt még el is fogadnám mert ez el?fordul, de az, hogy inzultáljon az nem fog menni, mert nem hagyom magam. Meg lehet kérdezni 1-2 embert, hogy aki korrektül szól hozzám azzal korrekt vagyok. És mivel ez nem egy átlagos oldal ahol mint én moderátor egy istenként viselkedem ezért úgy gondolom megosztom a véleményem. Ha valami beképzelt kis vérpisti lennék, akkor aki egy rossz szót szólna hozzám repülne. Mint jelen esetben is tehetném, de nem teszem mert értelmetlen lenne.

    És a legrosszabb, hogy ahogy olvasom nem csak velem van baja, hanem több taggal is az oldalon amit abszolút nem tudom, hogy kik azok.
     
  8. pontosan mi is az oka?

    hát én is cseréltem vele nekem is egyböl utalt semmi problem nem volt kb 8üziböl sikerült mondtam neki 500 gigát egy 100ast lealkudott és kész. több ember 250et is probált már lealkudni abbol az accbol.
    és a tiltás legbosszantobb része hogy holnapra megbeszéltem vele terrás cserét.
    de most pontosan mér is lett tiltva? a duplaregmiatt? vagy mi?
    nem hogy a csalot tiltanátok akinek már több a negativa.
    erre egy haverom legjobb szövege jut eszembe:
    elb....ot egy rendszer ez a tesco folyamatosan csak vibrál a feszko. a központ meg állandoan f....okat talál ki a szegény melos meg a tüdejét kiköpi
    valaki szerint ez igy jo de szerintem nem DE AZ EN VELEMENYEM SENKIT SE ERDEKEL
     
  9. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vége

    -feléd nincs mit magyaráznom én mindíg leirtam ami bajom volt de te már a cseresaroknál is lenézted az embereket mikor írtad na irhassák vackaikai te csak döntöl és nem halgatól mg senkit . mivel én is fogok távozni de ki is írom miattad mert modorod nem bírom nem kell tovább ez VÉGE
     
  10. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Strelok, most nincs igazad

    Szia!
    Ebben,most nagyon nincs igazad!!!Igen is meg kell vitatnod!Nekem nincs bajom veled,de én is észrevettem már,hogy egy kicsit túl komolyan veszed ezt a moderálkodást!És ami nagyon fontos,véleményemmel nem vagyok egyedül!!!!!!
    Igenis,ha tiltasz valakit,de másnak más a véleménye,akkor meg kell vitatnod a dolgot,mert te is hibázhatsz,nem?
    Ezen azért te is gondolkodj el!!!
    Ismétlem nincs bajom veled,és bízok benne,nem is lesz,de hidd ell ez nem rajtam fog múlni!
     
  11. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pipus

    Üdv!
    Leírtam már a véleményem!
    torrent-empire.me/forumtema/duhongo#comment-37790

    De amit idéztél hsz-emet, bár lehet, hogy félreérthet? de leírtam az okát, hogy miért tiltottam:
    "Arról meg végképp nincs fogalmam, hogy milyen tevékenység miatt került a tiltólistára, mivel nem írjuk le" Tehát nem tudom már miért van a tiltólistán de ott van! Egyszer?en nem emlékszem de biztos nem véletlen. Valamit elkövetett nem tudom, hogy mit.

    Elismerem, nem szabad, hogy hajlamos legyek ilyenre, de én akkor is ezt kötekedésnek éreztem nem pedig kérdésnek. Amit linkeltem véleményt ott leírtam, hogy szépen is le tudtam volna írni a dolgokat ha egy korrekt beszélgetés akart volna ez lenni.

    Amúgy vicces ez a jelenlegi helyzet. Amikor ki-be jártak a csalók az oldalon akkor az volt a baj, és miért nem teszünk semmit.
    És valljuk be, hogy jelenleg sokkal kevesebb csaló,üzérked? van az oldalon mint el?tte. Lehet túl komolyan veszem, de ha nem veszem túl komolyan akkor átjáróház van. Remélem azért egy kis igazságot érzel a mondandómban.
     
  12. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pipus

    Tudom, hogy nem kellene ebbe beleszólnom, de nem tudom tovább nézni, hogy olyan embert bántatok, aki csak az elvállalt feladatát teljesíti.
    Mivel csak ma társultam a moderátori körhöz, ezért még nagyon keveset tudok, de azt már láttam, hogy van egy bizonyos feladatkör, amit a moderátoroknak kell elvégezni. Ehhez tartozik a nem ide való tagok törlése is.
    Els? alkalommal ha valakit tiltanak, ahhoz tényleg kell bizonyíték és némi beszélgetés más tagokkal is, hogy bizonyítva legyen a csalás (ok nélkül szerintem még senki nem lett törölve). Viszont ezek után a moderátornak nem kötelessége kivárni azt, hogy ez a személy újra csaljon, hanem azonos IP cím alapján törölhet? a fiók.
     
  13. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Strelok

    Szia!
    Persze,hogy érzek igazságot a mondandódban,mivel van is!
    De a véleményem továbbra is,ha már kiírod kit tiltasz,és van aki nem érti,akkor igen is meg kell vitatni,mivel lehet,hogy akkor az illet?t nem is kell tiltani!
    De egyetértek abban is,ha valaki elkövet valami"huncutságot",akkor tiltani kell!
    Azért remélem nincs harag?!:tef344:
     
  14. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pipus

    Köszönöm a véleményed. Dehogy van harag. Mint írtam a linkelt hsz-ben is.Korrektül írtál ezért úgy is válaszoltam. Korrektül leírtad a véleményedet. Ezt tisztelem és el is fogadom, s?t lehet, hogy profitálni is fogok bel?le.

    Sajnos ez a dolog tényleg nem vita tárgya. Nagyon sok olyan embert töröltünk aki nem csak cserékben csalt. De hát ha voltál már torrentoldalon akkor tudod, hogy ugyanezek a szabályok vannak ott is. Ha valaki duplrareges akkor kész. Nem kell ahhoz csalni. Lehet, hogy mind a 2 accountján rendesen csinálja amit csinál. De ha 2 van akkor repül örökre.
     
  15. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Barcada

    Szia!
    Evvel amit leírtál semmi bajom nincs!De jelen esetben másról is szó volt!legalább is én mást is éreztem,de Strelok ezt jól érezte,mivel utalt is rá abban amit nekem irt!
     
  16. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Gondoljátok át.

    Szerintem ezért felesleges ilyen döntést hozni. Azért gondoljátok át, a vezet?ségnek rendet és fegyelmet kell tartania. Ehhez pedig néha keményebben kell fellépni. Ha valaki vét a szabályzat ellen, és szankciót kap, attól még ha egyénileg pozitív élményetek is van, a vezet?ségnek joga van az egyéni bírálathoz, amit nem hiszem, hogy rajtuk kívül bárkivel is meg kellene beszélniük.
    Nagyon jó, hogy sokmindenben ki van kérve a vélemény, de ?k azért vannak, hogy biztosítsák a zavartalan m?ködést.
    Azért végképp nem hibáztatható, mert egy korábbi ítélet alapján besorolva van valaki. Akkor az ítéleten kell változtatni, nem a moderátor személyiségén. Amivel nem lehet kifogás. Amit látok mindig korrektül jár el és rendes is.
    Maximálisan mellette állok és amellett, hogy maradjatok, gondoljátok át, hogy nem egyszer? a feladatuk. :tef293: Legyetek türelmesek egymással. :tef293:
     
  17. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Vélemény

    Valószín?,hogy amit írok nem fog mindenkinek tetszeni.Tegnapi vita kapcsán írnám le a véleményem.El?ször is ez nem egy torrentoldal,hanem egy hatalmas baráti társaság volt.Nem értem miért kell ennyire bekeményíteni.Azt látom sorra mennek el a barátaim ,akik mind hasznos tagok voltak,nemcsak a szóláncot és a meghívóigénylést írták tele,hanem híreket hoztak segítettek ,hasznos dolgokat írtak.A csalások számának csökkenése valóba a rengeteg kitiltásnak köszönhet??Szerintem az elmúlt id?szakba tett rengeteg felajánlásnak,nem kellet csalni csak kérni :tef293: Dupla acc szó nélkül bann?Nekem is volt az elején,mert azzal regiztem amin az oldalakon vagyok,és az nem túl okos dolog,erre is a sok segít?kész ember hívta fel a figyelmem.Lehet érdemes lenne néha megkérdezni miért van két fiók,és melyik kell?Abban a szerencsés helyzetbe vagyunk,hogy itt szívesen id?znek az emberek.Másik oldalakon szinte mindennap kéretlen pm-et kapsz egy egy hasonló oldal toborzási szándékával.Meg kell becsülni az embereket,ha tetszik ha nem!
     
  18. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Vélemény-re

    Szia,Sziasztok!
    Társulnék hozzád Bazsko(Bubu)!!
    Egyetértek veled!Ez nem torrent oldal,hanem egy baráti társaság,ahol sok hasznos tanáccsal látjuk el egymást!Ki többel,ki kevesebbel!
    Avval egyetértek bárkivel is,ha valaki "rossz"dolgot m?vel,tiltani kell!De igen is különbséget kell tenni rossz és rossz között!Az én szememben nem olyan b?n a dupla reg,mint a csalás,ami a mások direktben való átverése !(Egyébként ismerek olyan embereket akiknek dupla regjük van egy torrent oldalon de nincsenek tiltva,hogy miért az most lényegtelen!)
    Nagyon sajnálom,hogy a régi tagokból nagyon kevesen maradtunk,ennek megvan az oka!Kérek minden régi és új tagot ezen gondolkodjon el és ha kell igen is változtassunk a hozzáállásunkon,ha kell!
    Én továbbra is maradok mindenki felé tisztelettel!!
     
  19. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    vélemény re-re

    "Sziasztok!
    Akkor, hogy ugyanúgy járjunk el, itt az állásfoglalás:
    *azonos IP-s fiókok, amennyiben nincs bejelentve, hogy egy háztartásból valók, pl. rokonok: rögtön törlend? az összes fiók."

    Nem az én heppem ez a dupla acc dolog.
     
  20. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Vélemény-re-re

    Abba kellene hagyni ezt az értelmetlen fricskázást ami szerintem oldsipi50 félre értésén alapul.
    Minden elismerésem strelok munkájáért!

    Részemr?l a téma lezárva.
     
Címkék :