Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    levél

    Szevasz Sipibá!
    Látom infón rágyöttél már te is ki az aki tönkreteszi ott a légkört...
    Manó is lépett, Anubisz36, Devil is, engem se igen látsz már mostanság arra, gondolom észrevetted, hidd el nem miattad vagy bármelyik régi tag miatt nem...
    - ezt is kaptam csak példa !!!
     
  2. frediw / Guest

    Nem akarok

    Nem akarok bele szolni a vitaba de azert van velemenyem.Amiotta itt vagyok az oldalon sok jo embert ismertem megg.Az utobi idobe sorra lepnek az oldalrol es ez nem jo.Az okot nem tuddom (de van bistos).Lattom hogy a csalad taggok(jo barratok) mennek,es a vegenn kihall az oldal :tef10:
     
  3. frediw / Guest

    A profil

    A profil arra valo hogy megismeryuk a tagokat,en szoktam nezni nem sokk info van rajta de aszt a keveset nezem.Manapsag az a modi hogy titkos,vagy matektanar kell hozza kiszamolni.Est latva rajovok hogy nem bisztos hogy no,vagy ferfi az illeto.Nem ertem mire vallo ez a titkolozas,en oszinte emberekket szeretem.
    Johett a negativ,nem haraksom.
     
  4. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    titoktartás

    Szia!
    A titkolózás alap dolog egy fórumon, vagy bármely olyan fejen ahol ismeretlenek jönnek mennek.
    Senki sem szeretné a nevét kiírni,(vagy korát) és ezernyi butaság jönne a facebook oldalára vagy éppenséggel visszaéljenek ezzel a információval.
    Ha valakit nagyon megkedvelsz vagy megismersz akkor azt úgy is el?bb utóbb megtudod hogy n? vagy férfi e az illet?, vagy esetleg többet is .:tef293:
    Bizalom hiányában senki nem ad ki személyes dolgokat magáról, ahogy jelezted még a nevét vagy korát sem.
    Szerintem negatív-ot nem érdemelsz mivel ha egységes közösséget nézted és ugy érzed baráti társaságot kapsz az oldatól akkor megértem néz?pontod.
     
  5. frediw / Guest

    Azzal hogy

    Azzal hogy kiirom hany eves vagyok nem aszt jelenti hogy megattam szamlaszamom,vagy miljen magas vagyok,milyen cipomeretet hasznalok vagy lakhejem.Ezekboll az infokboll (amit itt a profilbol meg lehett tudni)nem lehet megismerni senkit,se facebookon.
     
  6. Guest / Guest

    meeg ennYit mondok

    hát egy uccsó elköszönésér még itt vagyok
    nemtudom mért tettem egy váratlan pillanatban ugy döntöttem hogy két embert átverek. szép volt itt jó volt itt amit akartam elértem megvannak az oldalak amire szükségem van.
    bocsánat kérrésem értelmetlen de azér leirom.
    barcadát 20000 diabloval
    tarzant 1tb beload uppal és 8000 diablo bonuszal
    údv egy anonymus aki adatot sose ad magárol
    csáo
     
  7. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Részemr?l elítélem

    Részemr?l elítélem azt ahogy távoztál (átverés) és még valami ne hidd okosnak magad mert akik meghívtak egy adott oldalra azok okozhatnak kellemetlen meglepetést , jobban tetted volna ha ezt a beírást nem ejted meg , nem anonym vagy hanem idióta .
    Ajándékba az IP-d : 82.145.208.187
     
  8. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Részemr?l elítélem-tovább

    Egyetértek hogy idióta és hányingerem van(bocsi) az ilyen nem is ember hanem figurától.
    Kívánom hogy aki meghívta valahová az tegyen neki keresztbe.
     
  9. Kikicsoda / Guest

    cs


    Irjátok ki a diabló és a beload nick-jét ide.
    Biztosan lessz aki kidobassa az oldalról.
    F?leg úgy,hogy bemásoljátok a diablóra és a beloadra amit nyiltan kiirt,hogy behúzott titeket.
    99% hogy kidobják az oldalakról.
     
  10. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem kell

    Szerintem meg nem kell kiírni , aki olvasta a korábbi bejegyzéseket vele kapcsolatban és úgy érzi tud és akar is tenni ellene valamit az megteszi , nem kell ezt a dolgot tovább ragozni , lépjük át mint a kutyapiszkot , köszi .
     
  11. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    az ilyet....

    az ilyet nem csak kidobatni kéne, hanem bannoltatni is egy úttal! :tef10:
    Én megbiztam benne kaptam t?le jópár dolgot amikor frissen ide kerültem volt vele pár sikeres cserém, is az ember sokszor abban csalodik, aki elérte a bizalmát, sajnálom, hogy igy döntötött :tef10: mégjobban azokat akiket átvert :tef10: Remélem ez a meleg nem "megy" mások agyára és hirtelen elhatározásból nem csinálnak ilyet! :tef293:

    Üdv

    F
     
  12. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    az ilyet.

    Úgy látszik mostanában vonzom a csalókat.
    A múltkor daniel123 ott éreztem, hogy sántít a dolog.
    Most meg Anonymous.
    ? vele is váltottam egy két PM-et.
    Nekem az szúrt szemet,hogy 2TB uppot kért de oda írta,hogy a fele is elég lesz.
    Kicsit furcsáltam a dolgot és óvatosan visszaléptem a cserét?l.

    Mellékesen megjegyzem,hogy ennyit a megbízhatósági pontokról.
     
  13. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    én is...

    én is szintén megusztam egy-két áthuzást sokszor egy fél este tárgyaltam és valami azt sugta hogy valami nem tiszta, vagy valami gyanus lett, nem telt bele sok id? és törölve lett az illet?, manapság nagyon ovatosnak kell lenni :tef293:

    Üdv

    F
     
  14. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    nem kell-de kell!!!!!!!

    Szerintem a kutyapiszkot nem átlépni hanem eltakarítani kell!
     
  15. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    IP

    82.145.208.187=Confirmed proxy server /svájc/
     
  16. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Így is van.

    100%-ig egyetértek szederkével.

    Annyit hozzátennék, ez a legjobban szerkesztett és kivitelezett torrentes fórum. Várható, hogy egyre többen lesznek, egyre nagyobb feladat vár a vezet?kre. Mindegyikük munkája szerintem magasfokú és dícséretes.
    Feltételezem mikor kevesebben voltak itt, kialakult egy közösség, és a régi tagok azt a hangulatot hiányolják. De be kell látni, a felhigulás magával vonja, hogy nem lesz annyi id? egyénenkénti problémákra, sérelmekre. Innent?l arra sem, hogy mindig mindenben kikérjék a véleményetek. Emiatt nem szorultok háttérbe, csak mindenki ideje véges, más feladat kerül a prioritásban el?re.
    Valóben ez nem egy torrent oldal. Nem is aként kezelem. De itt is vannak alapvet? szabályok, viselkedési formák, amelyet be kell tartatni. F?leg ha mégtöbben lesznek, káosz lenne enélkül. (Nem keménykedésre gondolok.)
    Igyekszem semleges maradni, szóval kölcsönösen kell tisztelni egymást.
    Egyik oldalról meg kell értenetek, hogy ugyanúgy fontosak vagytok itt, mégha más (csalók, fórum, csere figyelés) el is tereli sokak figyelmét. Az elmúlt évek ittlétét nem lehet elvenni t?letek. :tef293: A másik oldalról pedig ne hanyagoljátok a régi tagokat. :tef293:
    Igazából ezt az érzelmi dolgot látom a dolog mögött, lehet tudat alatti nálatok, de akkor most kimondtam. :tef161:
    A sérelmeket meg ha olyan meg kell beszélni, de nem nyilvánosság el?tt és nem egymást felbújtva, láncszer?en kilépni? Ez nem megoldás feln?tt emberek körében. Hideg fejjel, nyugodtan. (Ellenségemb?l lett a legjobb barátom, így remélem nektek is sikerül kezelnetek a konfliktust.) Bízom benne, mert bírlak titeket kivétel nélkül. :tef293:
     
  17. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    törlés

    a belsökörbe leírtam ,kérem oldalról való törlésem ! barátaimtól búcsúzok .sziasztok !
     
  18. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Törlés sipibá

    Talán ez a legnehezebb kérés amit most teljesítek. :tef10: Mindenesetre ha meggondolod magad,csak szólj. :tef10:
     
  19. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Fater

    Talán még azért,nézegeted az oldalt azért írok ide.Szomorú vagyok a döntés végett nagyon :tef10: Azért írom ,hogy tudd,várunk vissza! Csak szólsz és aktív a fiók.
     
  20. frediw / Guest

    szomoru

    Nagyon szomoru napra ebrettunk :tef10: ,megint egy jo barat tavozik es ez gondolkottatoba tesz engem.Baratok nagyon hianyoztok az oldalrol es lehet kovetlek titeket,nagyon koszonom Fater mindent neked,sipi minden jott kivanok,erot egeseget.
     
Címkék :