Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. kertifa / Guest

    nem válaszolok..

    Szia. Hagyjuk inkább a dolgot. Az nem megy hogy én feltöltök x adatot az accodra, majd ha lesz egy meghívóra való, akkor kapok egyet.. Ez simán lehet átverés is. Lehet hogy feltöltök neked 2 Tb-t, te pedig megváltoztatod a jelszót és annyi.. Bocs, de te azt írtad hogy felajánlasz accot, nem azt hogy közösen szeretnél accot használni, sorry ..
     
  2. misi9999 / Guest

    kertifa

    de nem verlek át,kérdezd meg MITCHet vagy ferpistit hogy mindig is ?k adták el?re accountukat és én utána már adtam is nekik a meghívót,máma pl:BIGTorrent accot cseréltem:tVstorera és BItgamerra,nem tudom hogy bizonyítsam hogy NEM VERLEK ÁT!itt az egész oldal el?tt hogy nem verlek át téged ha igen akkor bannoljanak ki...mostmár elhiszed hogy nem verlek át?
     
  3. misi9999 / Guest

    Torrent

    na mit mondasz rá????
     
  4. kertifa / Guest

    na mit mondasz rá..

    Ez így nekem nem felel meg, túl kockázatos. Részemr?l zárom a témát.
     
  5. Démon Hill / Guest

    ne kockáztass

    látom nem vagy itt majd talán elolvasod
    szerintem 200 gigŕér ne kockáztasd az ncort. van az a marha aki ott is csal.kertifa nem célzok másra gondolok
    már nemkönnyü bejutni az ncoreba mint 1 honapja vagy mikor volt 50pont a meghivo
     
  6. kertifa / Guest

    ne kockáztass

    El?bb utóbb majd csak sikerül. Türelmem van, más oldalakon is sok minden van, ha nincs akkor pedig kérésre át töltik úgy is..:tef293:
     
  7. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    ez a koszonet ...Ergoot ...reszerol

    Felajaltam neki > Ergoot - tarsunknak < hogy segitek rajta hivoval persze ingyen adtam neki oda ...Es ez tortent vegul ...
    elso lepes es kikuldtem a hivot
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=pd1rlv450r2t2ha3t3pu.png
    Valasz tuti nem erkezet ...ertheto nem ? !!!!!
    Masodik lepes ez volt ,ujra kikuldtem neki mas cimre
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=pbcjtrwxf512hv89e82h.png
    Es a jutalmam lathato a foton iss ...
    Dehat most MERLEGEJETEK TI ISS baratok ...Sajna efele emberekre kell vigyazni ...Dehat reszemnrol egy NAGY csalo,,,
     
  8. Ergoot / Guest

    Helló! Én Nem Vagyok Csaló!!!!

    Igen Warrior küldöt meghivot ami nem jüt el a gmail cimemre és rá egy napra irtam neki és monta akkor adjak egy másik cimet adtam egy freemailt ara bezeg rá tiz percre meg jöt ez is fura és mivel tegnap nem voltam számito gép közelbe mert meloztam és androidos telefonro regisztráltam be amit nehezen bánolhato ip cim mert teloro nem tölt le az ember játékot ez is fura na mindegy Warrior ezel akkar velem ki szurni tuti ere megy ki a játék De HA CSALTAM AKOR NEM CSAK ÖTET BÁNOJÁK HANEM ENGEM IS DE ENGEM NEM BÁNOLTAK MIJEN ÉRDEKES NEM ?? IT Egy kép hogy számitogépel is be léptem és semi gond nincs akkor mirö bszélünk k is a csaló???

    Kép: http://kepfeltoltes.hu/view/120816/Ashampoo_Snap_2012.08.16_07h11m11s_00...

    Ismerni kéne a szabályokat és utána vádolni a másikat mert ha a meghivotat bánoják akor azt is ki oda ment de ez nem igy történt akkor , ott a képen a bizonyiték !!
    Ja és azé van 5 db nCore meghivom me haverom nak külön gépen van acconja és 2500 pontja és nekem meg 3000 pontom és ha el kel a 3 meghivo akor haveromat hivom fel kinek küdje el azt a meghivot de Warriornak köszönhetö hogy most itt jol be keverte a szart !!! Én nem hagyom magam nem vagyok gyáva vagy Alamuszi mint egyesek !!! Köszönöm a Figyelmeteket és gondolkozatok el rajta ki is akar kit át verni !!!!!!
     
  9. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ergot

    tudod az a baj hogy még azt a fáradságot se vetted megnézd hogy kell nc re hívni. te 5000 pontra írod 5 db meghívót. ez nem igaz ! csak támogató státusszal lehet meghívni akkor viszont 50 pont meghívó. Warrior 1 éve az oldalon van senkit nem csapott be ,miel?tt valakit vádolsz nézd meg adatlapját mert itt mindenki neki fog hinni,de te ezzel se vagy tisztába mint a nc meghívással :ördög:
     
  10. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Sipi

    Szervusz barátom!
    Pici javítás:lehet tagnak küldeni meghívót havi egyszer,és akkor 1000 pont az ára!De a többiben teljes mértékben egyetértek veled!
     
  11. Ergoot / Guest

    Ergoot Válasza !

    It a válaszom az egészre egy kép :
    http://static.kepfeltolto.com/orig/2012/08/16/02e3935f9b73d1edae5d61ab931f5ef1.png

    12 hónap ra elö vagyok fizetve az nCoren szova anyi meghivot küldhetek amenyit csak akarok és csak 50 pont a képen ot van minden de ti okosabak vagytok mindenkitöl !
     
  12. Ergoot / Guest

    Ergoot Válasza !

    it a válaszom: 12 honapra prémiumos vagyok szova le lehet rolam szálni! http://static.kepfeltolto.com/orig/2012/08/16/02e3935f9b73d1edae5d61ab931f5ef1.png
     
  13. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Ergoot

    Neked bizony igazad van :tef293: Itt mindig kikezdik az embert,f?leg ha új :tef10: Páran sokat hisznek itt magukról :tef161:
     
  14. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ilike

    Már ne is haragudj, de ha tényleg ma regisztráltál el?ször, akkor ezt mib?l gondolod?
     
  15. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    barcada

    Ma regisztráltam igen ,de olvasok tudod :tef293: Ezt a fórumot lehet regisztráció nélkül is olvasni :tef293:
     
  16. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ergoot-re Ilike

    Idézet Albert Einstein-t?l:
    Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.
     
  17. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ergoot

    -ez túró nem bizonyíték !mikor kértem neved hogy írjak oldalon neked pm et azt mondtad nem lehet .pedig nevet lehet csak jelszót nem . a nevet nem adom hogy utalok pl. upp-ot. guriga vagy komám én részemr?l utalok neked betétet de szárnyast !! és ne akarrd hogy levelezésünk bemásoljam . :ördög: :ördög: :ördög:
     
  18. Démon Hill / Guest

    eleve nem ertem

    egyet eleve nem értek. hogy van az hogy gmail nem kapja de a freemail igen? ez forditva szokott lenni ideraktál képet hogy tudsz hivot küldeni de az mit bizonyit? akárkiee lehet.
     
  19. kőkobaki /

    Csatlakozott:
    2012. április 20.
    Hozzászólások:
    721
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    engem az dühít,hogy wc-re kell mennem :tef161:
     
  20. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ergoot

    ÉN A NEVÉT IS TUDOM EGOOT CSALÓNAK IRT NEKEM EMAILT EZ A SZÉLHÁMOS
     
Címkék :