Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ergoot

    ergoot ugy hazudik mind ha olvasna
     
  2. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Bónusz és feltöltés kérése.

     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    adatlap

    kérdés : ki minek tekinti vagy nézi adatlapját! sokan szerintem jobban tennék ha csak xxxx írkálnának nem valótlan dolgot. pl valakit meg akarok hívni adatlapja komolytalan hogy hívjam meg. én nem szégyellem 62 éves vagyok himnem? és szeretek torrentezni. de lehet így is :XXxxxxxx xxxxxx xs xxxxxxxxxxxxx .na melyik jobb vagy ne is töltsünk . a pozitív és negatív jel zavarja HÖLGYET/URAT de adatai titkosak . jön CIA és lenyomoz BEKAKI pacsi oldi. Big smile Wink
    A kommentre érkezett utolsó 10 értékelés:
    :ördög:
     
  4. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Ránk bízhatod

    Mire írtál áthelyeztem,ezt nyugodtan ránk bízhatod. :tef293:
    Köszi :tef293:
     
  5. long / Guest

    RE: Bithumen acc közös használatra

    Én csak azt látom, hogy g?jtögeted a jelentkez?ket, holott már egyet igazán kiválaszthattál volna bel?lük. Szerintem nem is akrod megosztani senkivel sem az accodat, csak átverés! Szóval a részleteket sem említetted pm.ben, legalább ne hazudnál. Engem ki is húzhatsz a listáról, na pá.
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Re bitu acc

    Szia semmi közöm hozzá,de nem egy pistike oldal megy a közösbe. A másik dolog én ?t ismerem,hidd el nem hazudik. :tef293: Meg legyünk ?szinték van egy bejegyzésed itt,ma regiztél csodára azért ne számíts. :tef161:
     
  7. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Long

    Szia!
    Lenne egy kérdésem:hányadika is van?Helyes válasz 29-ke!Lenne egy másik:mikor is regisztél ide,helyes válasz:29-én!Vagyis ma!
    Inkább örülnél,hogy bekerültél abba a listába,mintsem,hogy vádaskodsz!
    Husev?pocok egy rendes tag,de te az írásod után minek tartod magad?!!
     
  8. Arpiextra /

    Csatlakozott:
    2012. július 03.
    Hozzászólások:
    120
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    re pipus

    Teljesen igazad van pipus!
     
  9. firga70 /

    Csatlakozott:
    2011. március 05.
    Hozzászólások:
    41
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Karosszérialakatos Mester
    Lakhely :
    Veszprém
    RE: Bithumen acc közös használatra

    Nem szégyen az ha valaki közösködni akar az Acc-jával.
    Hagyni kell hogy ki tudja választani azt az usert aki szimpatikus neki!
    sok a jelentkez? így hát várni kell a kiválasztással!
     
  10. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Husevo BH acc Közös

    Tisztelettel szeretném megkérdezni t?led, mert még ilyet nem láttam,igaz nem régóta vagyok itt köztetek de próbálok kevés szabadid?mben "visszaolvasni",hogy miért kaptál ennyi hideget egy "sima" felajánlásra ?
    Talán olyat kértél pm-ben ami többieknek nem tetszik? vagy ez normál esetleg s csak nekem új? Tényleg nem értem egy felajánláson mi a túrót lehet "mínusz szólni" :tef293:, ?? hacsak nem a kérést amit tettél s azok nyomtak "válaszoltak" neked minusszal akikkel a kérésedet megosztottad. Ha nem zavarlak vele tényleg oszd meg a gondolatodat velem lécci.Érdekes gondolat menet lehet szerintem... csak firkálgatok s érdekel minden!
     
  11. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    profil

    frediw ?szinteség legjobb dolog a világon ezzel egyet értek veled
     
  12. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    magyarázat gebrosz diablora hivása!

    Sziasztok !
    Némi magyarázat ,hogy miért is kapott gregusz 2 Diablo meghivót !
    Tehát , ez csak némi idöbeni eltolodás lehet ezért is ne tekintsük ezt az ügyet csalásnak vagy bármi trükknek !
    Üdv

    [​IMG]
     
  13. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kissé bosszanto

    tisztelt fórumtársak !

    Egy kissé bosszant a dolog . a Carpathians meghivókkal kapcsolattal szeretnék néhány szót szolni ;
    Már két meghivásomnál is megtörtént , kiküldöm a meghivót jön a válasz "sajnos eLrontottam a kitöltést" Természetesen igy veszik a regisztrácio linked is .Ha már valakit megtisztelek , bizalamat szavazok valakinek azért nem ártana ezt legalább annyival viszonozni ,hogy azért egy kicsit is odafigyelünk és nem csak ugy linkböl mindegy majd a következönél jobban figyelek , végül is egy hivó 1000 pontba kerül .
    Az most mellékes ,hogy most jelenleg free reg oké az az én hibám ha ezt nem figyeltem de mindenesetre nem szeretném ilyen könnyedén eldobálni az amugy nehezen ki seedelt pontokat !
    [​IMG]
     
  14. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kissé bosszanto-re

    hartigan wrote: tisztelt fórumtársak !

    Egy kissé bosszant a dolog . a Carpathians meghivókkal kapcsolattal szeretnék néhány szót szolni ;
    Már két meghivásomnál is megtörtént , kiküldöm a meghivót jön a válasz "sajnos eLrontottam a kitöltést" Természetesen igy veszik a regisztrácio linked is .Ha már valakit megtisztelek , bizalamat szavazok valakinek azért nem ártana ezt legalább annyival viszonozni ,hogy azért egy kicsit is odafigyelünk és nem csak ugy linkböl mindegy majd a következönél jobban figyelek , végül is egy hivó 1000 pontba kerül .
    Az most mellékes ,hogy most jelenleg free reg oké az az én hibám ha ezt nem figyeltem de mindenesetre nem szeretném ilyen könnyedén eldobálni az amugy nehezen ki seedelt pontokat !
    [​IMG]

    Szia!

    A meghívót vissza fogod kapni egy hét múlva, utána újra el lehet küldeni.

    Külön felhívjuk a figyelmet a kiküldött e-mailben, és a regisztrációs felületen, hogy a szabályzatot el kell olvasni. Regisztrációkor van 3 teszt-kérdés a szabályzatból, aki arra nem tud helyesen válaszolni, annak a meghívója megsz?nik.
     
  15. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Diablo meghívóra

    Szia Hartigan!
    Kívánom neked,hogy így legyen,és ne legyen problémád bel?le!De sajnos nekem nem kerek a történet!még az id?beli eltolódás megértem,de ha már regizett,miért nem írt neked,hogy már nincs szüksége rá és add oda akinek szüksége van rá!Ez egy inkorrekt lépés volt t?le!!!De egyenl?re nem nevezem csalónak Gebroszt!!
     
  16. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    diablo pipus

    Szia! szerintem nem csaló adtatok neki s szívesen vette s fogadta!Az már öt min?síti hogy mit kezd vele!Én nem rég óta vagyok köztetek s firkálásommal remélem nem zavarock de tapasztalat gy?jtésként egyenl?re csak olvassgatok köztetek s tanulok nap mint nap!No para írsz a stafnak hogy így jártál s meglátod meglátjuk..
     
  17. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    diablo

    én nem nevezem csalónak , én küldtem neki a az egyik meghívót , biztos hogy id?eltolódás volt én most sem bánom hogy küldtem neki használja egészséggel.
     
  18. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Fekusz

    Szia Fekusz!
    feltennék egy kérdést,ha netalán talán egy moderátor észreveszi a dupla reget és kidobják Gebroszt és vele együtt jó lelk? Hartigant,akkor is így lenne felfogva!Az éremnek ezt az oldalát is nézd!
    De egyébként mondom nem csaló,nem állítom ezt róla,csak jellemtelen cselekedetnek tartom amit csinált!
     
  19. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Csokeee38

    Szia Csokeee38!
    kívánom,hogy így legyen és a kés?bbiekben se legyen bel?le bajod se neked se Hartigan-ak!
     
  20. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    pipus

    reméljük a jobbakat lehet hogy szépen fogja használni és nem lesz baj se nekem se Hartigan ak
     
Címkék :