Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    ezért

    ezért irtam pipus hogy irj a staffnak ha gondolod!
    Bocs ha sorok között Írok de már szerkeszteni se tudom a hozzá szólásaimat ahogy látom!Nem gond :tef293: megtalálom a modját s mindig is megtaláltam hogy firkálni tudjak! nem harcolok veletek de amit lehet másnak gondoltam lehet nekem is szóval irkálni a fórumba..
     
  2. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bocs hogy belevauvau, a

    Bocs hogy belevauvau, a tisztességtelen az egészbe hogy beregizett a másodikba is... no comment..
     
  3. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ezért-re

    Szia!
    Nézd nem én vagyok érdekelt a dologban.ezért én nem írhatok!Egyébként bízzunk benne,hogy az Gebrosz az inkorrekt cselekedet ellenére is korrekt ember és nem lesz semmi baj!Én ezt kívánom a két jó lelk? !!:tef293:felajánlónak!!!
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    jogos a panasz, de mivel a

    jogos a panasz, de mivel a meghivód visszakapot tán veszteség nem ér...
    meglepi a beregisztrálásnál az a három kérdés..és hát keresni kell a választ..
     
  5. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bocs hogy belevauvau, a

    igen én is ezt tartom egy kicsit furcsának.
     
  6. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    igazad ven

    igazad van s egyetértek én csak azt irtam hogy adtátok s kapta s öt min?síti az egész kb! Ha ennyien félre olvasstok akkor tuti velem van a baj, átgondolom hogy mit s hogyan irjak ezentúl :tef293: vagy van olyan nálam is amit nagyon utálok s akárhogy olvasok az jön ki bel?le amit akarok látni! remélem nem itt tartunk! :tef293:
     
  7. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    hmmm

    hmmm ti nem olvastok! nem nevezte senki se annak csak volt egy mondat egy hozzá szólásban hogy kb nem nevezem csalónak eggyenl?re kb ez fejb?l ment, erre irtam én amit irtam
     
  8. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem jól tudjátok !

    Sziasztok !
    Nos én írtam a staffnak a Charpatianson !
    ""Szia!
    Mindkét meghívottad elrontotta a kérdéseket. Próbáld meg jobban megválogatni a meghívottaidat vagy jobban beléjük sulykolni a wiki elolvasását/értelmezését.

    A bónuszaid nem kapod vissza, ahogy a meghívóidat sem, szerintem ez egyértelm?, hogy a Te felel?sséged is a meghívóid helyes "osztogatása".

    Tehát nincs sem meghivó ill 2000 pont fucs , ez legyen példa ha ajánlotok ne járjatok ugy mint én
    Üdv
    [​IMG]
     
  9. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-hartigan

    Szia! Egyszer en is igy jartam : kaptam egy hivot a carpathianstol es nem tudtam hirtelen azt,hogy valaszt kell adnod, jo valaszt! ahoz, hogy be tudjal reggelni! Mit tudok erre mondani?? uszott a meghivo es a kedvem is vele egyutt. Egyet mondhatok fura egy tracker ! (mar ebbol a szempontbol nezve)
     
  10. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem igy nevezzük az ilyen

    nem igy nevezzük az ilyen dupla regiz?ket..de rajta állt hogy betartja-e a szabályokat, vagy sem ? ugy döntött hogy nem..lelke rajta.. szerencsére az hogy meghivót kért és kapott, az a meghivó félnek ez esetben nem okoz majd gondot.. hiszen nem kell tudnia aki kérte hányszor van már akárhol..akármilyen néven... no panik..:tef293:
     
  11. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    én azért

    Én azért irnék a staffnak hogy mint a hóbagoly sasoljon körbe egy picit!Ritka példány a Carp, s megbecsülend? 1 traci!
     
  12. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Második kisérletemre

    Második kisérletemre visszajöttem ide, mert itt kaptam a meghivót, és kértem segitsenek, ennyi...
    a saját meghivottamnak meg mellékeltem amire emlékeztem kérdésekre a választ, a jelek szerint ugyanaz..:
     
  13. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dinamikus ip-cimnél hiába

    Dinamikus ip-cimnél hiába sasol a staff..egyik nap egyiket használja másik nap a másikat.. még mi adunk tanácsokat..:tef293:
     
  14. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    lezárom

    mindegy , a lényeg vigyázat a carpathians hivóval én buktam 2000 pontot pedig csak segiteni akartam asszem törlöm az ajánlataimbol !
     
  15. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kérem

    kérem , gyerekek zárjuk ezt le ,nem fogok és nem is akarok írni senkinek amit kiírtam azért tettem ,hogy valakit tisztán lássunk az, ami megtörtént nem lehet visszacsinálni , én részemröl bizalmat szavazok gebrosz-nak használja egészségben ha okos tud vele mit kezdeni ! Részemröl ennyi!
     
  16. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    amugy

    amúgy nyugodtan elvehettek még egy +-t vagy hozzá szólást :tef293: az érintett tag adott egy "lájkot" s a hozzászólásomnál most se ez volt a cél!
     
  17. gebrosz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 28.
    Hozzászólások:
    41
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Diablo

    Szia sziasztok!
    Már egész nap írogatok a vezet?knek moderátoroknak hogy mi történt és hogy ne azt büntessék meg aki jót akarta hanem engem tiltsanak ki vagy büntessenek meg,de még mindig nem kaptam választ és nem történik semmi bár lehet hogy azért mert mondtátok hogy adjam oda az acc valaki másnak én ezt megtettem és oda adtam az unokatestvéremnek és így talán nem lesz baj ha padig igen remélem én b?nh?döm érte és nem az aki csak jót akart nekem,és mégegyszer bocsánatot kérek mindenkit?l hogy ezt csináltam máskor jobban oda fogok figyelni mindenre és köszönöm a bizalmadat hartigan de nem akartam ezt veletek csinálni se veled csokeee38 se veled hartigan.
     
  18. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    lezárom után ra

    hartigan wrote: Sziasztok !Nos én írtam a staffnak a Charpatianson !
    ""Szia!
    Mindkét meghívottad elrontotta a kérdéseket. Próbáld meg jobban megválogatni a meghívottaidat vagy jobban beléjük sulykolni a wiki elolvasását/értelmezését.

    A bónuszaid nem kapod vissza, ahogy a meghívóidat sem, szerintem ez egyértelm?, hogy a Te felel?sséged is a meghívóid helyes "osztogatása".

    Tehát nincs sem meghivó ill 2000 pont fucs , ez legyen példa ha ajánlotok ne járjatok ugy mint én
    Üdv

    Sziasztok!​
    Azért bátorkodtam írni, mivel a fenti beírásom is egy válasz a stafftól.

    A meghívót vissza kaptam, újra hívhattam.
    Igaz az én meghívóm nem bónuszpontért lett váltva!
     
  19. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Diablo-ra

    Szia!
    Ez egy korrekt lépés volt!:tef344:
     
  20. totem /

    Csatlakozott:
    2011. június 26.
    Hozzászólások:
    172
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    lezárom

    Igazad van,de a hülyeségemet kárpotolom,ha szivedre vetted.
    De tudod jol nemvagyunk egyformák,sé engemetis bezavart a tracker.
     
Címkék :