Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    gebrosznak

    én nagyon szivesen küldtem a meghívót és én nem írtam sehova az lesz a legjobb ha se téged se engem se Hartigant nem büntetik meg mert ha rendesen használjátok nem lehet probléma bel?le használjátok egészséggel jó töltögetést és jó seedelést
     
  2. frediw / Guest

    re nem jól tudjátok

    Hat lehet nem jo paszban kaptad el a stafftagot,a Charpatianson en is buktam elsore mivel nem tuttam a kerdesekrol.Fater baratom hivot engem,de o viszakapta a hivojat.Masodjara sikerult regezni mivel tuttam hogy vannak kerdesek,es nem bonyorult mert a mailben megkapod mindket linket (a szabajzat es regezes).Csak aszt kell teni mikor kuldesz hivot szoljal a kerdesekrol es nem lesz gond.
     
  3. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    bdw Kopasz

    nem vettem magamra, csak hát.. szinte mindennkinek 2 szeme van,nekem is többek közt s neked is,ha egy dologra nézünk egy adott pillanatban lehet akkor se ugyanazt látjuk!Ez van, s ez nem személyes ellentét veled!
     
  4. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Megértettem

    Megértettem és egyetértek veled ahány ember anyi vélemény és szemlélet.
     
  5. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    asszem!

    Asszem a mai naptol sporolok a HSZ- mal !
    Valaki ugyis beleköt mindegy mit v milyen témához szolsz hozzá !Az éremnek 2 oldala van jó is meg rossz is .
    majd a kvízen találkozunk !

    Üdv

    [​IMG]
     
  6. frediw / Guest

    re asszem!

    Tisztelt hartigan egy hozaszolas lehet jo vagy nem azert van a pozitiv es nagativ,de hogy valaki beledkot nem hinnem,sajnalom hogy igi allsz hozza a dolgoknak.
     
  7. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Misi01-???

    Tegnap a kolléga a chat en irkált hülyeségeket...Ill. amit írt az igaz volt,de eléggé le lett sarkítva,ezért szeretném a mondókáját kiegészíteni...
    Valóban cseréltünk épp mikor kiléptem az mtt accomból és nem találtam a belépési linket ezért,elnapoltam mára a cserét és elkezdtem vissza utalni a bónuszpontokat!
    Elég lassú volt a diablo...30.000 pontnál tartottam,mikor a következ? üzenetet kaptam:"maradjon nálad,megbízok benned"
    http://kepfeltoltes.hu/120903/N_vtelenmisi_www.kepfeltoltes.hu_.png
    Szóval az ? ötlete volt....
    Nagyon nem szeretem az ilyesmit,mert ha szederke nem szól(ezúton is köszönöm neki),akkor nem is tudok a dologról...
     
  8. Dred /

    Csatlakozott:
    2012. április 05.
    Hozzászólások:
    5,810
    Kapott lájkok:
    1,815
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez azért van mert olyan furán beszélsz. Nem értik mit mondasz. :tef161:
     
  9. Démon Hill / Guest

    dühöngjünk egy kicsit

    ekkora egy beteg állatot nemláttam.
    negativot ad nekem mer sokat vár a válaszomra mondom 3pm et rendezek aztán irom az ajánlatot aszondja azt csinálom mint tegnap huzom az idöt meg hogy összeesküdés a górékkal. ez normális???
    görény idioota. Recept a neve de orvosi recept is kéne neki elvonási tünetei véget
    ez miatt szopok? nem tetszet neki valami csere nemvolt és miatta kevésbé biznak mennem majd az emberek?
     
  10. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Türelmetlen , vannak ilyenek

    Türelmetlen , vannak ilyenek de a negatív értékelését nem tartom indokoltnak ezért töröltem .
     
  11. Démon Hill / Guest

    kösz a törlést

    kösz a törlést. amikor megláttam a minuszt belegondoltam hogy visszavágjak e de mondom mi értelme lenne? kb olyan müelet lenne tölem mint ö tett. nem azér osztogatjuk a jeleket mer olyan kedvünk van.
     
  12. Anonymous / Guest

    Torrentek tengere

    Kis szutyok oldalakon is megy a szemétkedés a staff között is

    az egyik admin azért mondott le mert egy másik admin kinyalta a tulajnál,hogy rúgják ki a szelenita nev?t a jó akaró admint meg kriszti-nek hívják
    hova fajul már ez a dolog,hogy mindenki gyalázza a másikat meg fújjolják egymást
    úgy érzem a torrentek tengerér?l is távoznom kell ilyen szemét oldalon nem maradok tovább

    [​IMG]

    Üdv.: Frigyes
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    id?sebb

    Amúgy meg semmi rosszat nem írtam,az id?sebb korosztály valóban röghöz kötött.
    Az én korosztályomnak nem okoz gondot egy németországi,svájci,vagy svéd munkavállalás,a szüleimnek ez nem ment volna!!!!
    -az id?sebb korosztálynak meg kinyalhatod mert ?k teremtették meg alapját ,hogy az ilyenek külföldre mehessenek ,csak vissza ne gyertek :ördög:
     
  14. dezsi80 / Guest

    ha-ha-ha...nagy tévedésben

    ha-ha-ha...nagy tévedésben vagy,magamnak köszönhetem,mert elmentem szavazni az EU csatlakozáshoz!

    A stílusod meg enyhén szólva is hagy maga után kívánni valót,én nem voltam veled szemben tiszteletlen,én csupán a véleményemet tolmácsoltam,de nem ebben a stílusban,amelyhez nem kívánok lealacsonyodni!
    :tef161:
     
  15. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    köszönd meg

    - köszönd meg hogy hozzád süllyedtem :tef344:
     
  16. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kényszer

    Nem akarok politizálni,de mivel,magam is külföldi munkavállaláson töröm a fejem,ezért csak beleszólók...
    Szeretem ezt az országot,de sajnos úgy van,ahogy mondtad...Az el?ttem lév? generációk megteremtették a lehet?séget,legalábbis lehet így is fogalmazni.Én magam azért máshogy fogalmaznék...
    Szerintem az említett generációk és a mostani is(a tárgyilagosság kedvéért)rákényszerít,hogy "elmeneküljek" innen,mert még eredeti filmekre sincs pénzem...Különben mit keresnék/keresnénk itt!?
    A magyar államnak én fizetek nyugdíjjárulékot,de az enyémet,majd ki fizeti?!
    Kilátástalannak látom a fiatalok helyzetét 2012 ben.
    És,hát aggódnod nem kell,mert rengeteg ismer?söm ment már ki,de egyiknek se jutott eszébe ,hogy visszajöjjön...Vajon miért?!
    Biztos,mert olyan rossz kinn...
     
  17. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    munka

    elég sokat dolgoztam kint 80 -ba mentem ki elöször. Elég sok országot végig dolgoztam,B,NL,D,F,I 3 éve jöttem haza az ok ujra nösültem az elsö feleségem elvitt szinte mindent nem birta a távolságot hiába volt sok pénz dolgoznia se kellett.nem egyszerü a kinti lét elég sok emberrel voltam. volt ahol nem fizetek ki pisztolyt nyomtak mindenki fejéhez 6-an 30 milla bukás de tuléltem volt hogy 50 évesen nekem kellett felmenni a 100 méteres fáklyára mert nem egy fiatal szédült. az elönnyük csak a nyelv tudás.ha az én idömben nem oroszt kelett volna tanulni akkor más lenne a helyzet.Én is gondolkodtam most is hogy elmenjek valamerre Tudok most is egy két helyet Szerbia ,német Feleségem nem akarja meg lehet jönn ey kis pénz.amit soha nem bizok senkire hogy fektesse be /most is járok biroságra/igy most gondolkodom mibe fektesek .Munka nincs ahol vagyok. az a baj itt nagy a szegénység s nem lehet eladni.régebben hortam be butort autot hasonlok.DE nem adok 5 évet olyan szegénység lesz hogy nem igaz. rengeteg kukás hajléktalan bünözö.az utcán pitbullal kellesz járni .Iskolába meg csak akkor ha van a szüleinek annyija rá
    Én is azt mondom aki tud menjen ,de nem kötöm korhoz.A külföldiek mostanába hosszu távba gondolkodnak segitenek a letelepedésben engem is hivtak már ilyen személyek Svédbe ,Ausztrália.
     
  18. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Srácok

    Tizenegy éve kint vagyok,hiába kesergünk itt jobb nem lesz.azt mondom valamit valamiért ,én elfogadtam a sorsomat :tef293: Nem tudom ti,hogy vagytok ezzel,én ide lazulgatni járok,és nem dolgozni :tef161:
     
  19. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    srácok? :tef318:

    Én vitázni járok :tef161: :tef318:
     
  20. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    itthon

    Itthon picit stresszesebb az élet,ezért nehezebb lazulgatni...:tef293:
     
Címkék :