Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Itthon

    Sziasztok!

    Itthon is lehet dolgozni, keresni viszont kevésbé!
    Lazulni? Az meg micsoda?

    [​IMG]
     
  2. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    BitHUmen meghivó+ReDPicur

    Sziasztok !
    Ez az egész felajánlás sajnos nagyon rossz irányba fordult !
    Itt szeretém megjegyezni; a jövöben semmiféle meghivófelajánlás nem kerülhet be a kvíz v bármilyen játékok nyereményébe! Aki segiteni akar az használja a megfelelö topicot pl felajánlás vagy csere ...
    a már kiírt listábol is törölni fogom a meghivókat ez az egész ügy nem más mint "középpontba kerülési vágy "!
    Ezúton is felajánlom @ReDPicurnak a további KVÍZ -ek rendezését ill levezetését és annyi meghivót ajándékozhat amennyit akar és annak akit méltónak lát !
    A már eddig felajánlott adományok vissza kerülnek (Bár már lett belöle utalva de ezt majd én állom); némi idöbe telik majd de pm-ben jelentkezem a lista erröl [​IMG] -= A Kvíz játékokra felkinált adományok =- http://torrent-empire.me/forumtema/kviz-jatekokeredmenyek
    Elnézést kérek azoktol akik ezügyben csalódtak, de az emlitett személy nem tartotta be az igért ill a kiírt szabályt ami itt mégegyszer átolvasható![​IMG] Pénteki Bónusz nyeremény ! http://torrent-empire.me/forumtema/kviz

    üdv

    by hartigan
    [​IMG]
     
  3. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re- kviz

    Szia! Hat sajnalattal olvasom a kvizzel kapcsolatos felajanlas problemait! Mar kezdtem bizni benne ,hogy nyerek egy hivot a bithumenre! De azert megprobalom a jatekot legkozelebb!
     
  4. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Re kviz

    Szerintem nem kellenne visszavonni a meghivókat csak erre is valami szabály kell csak motorosok v veterán rangtól lehessen meghivót felajánlani.
    Friss regest?l nem kell elfogadni ilyen felajánlást és kész.
     
  5. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    szabály?

    Minek azt szabályozni amit nem lehet? motoros vagy gyalogos tökmind1 szerintem..l
     
  6. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-szabály

    azért , kellenek v kellenének szabályok hogy az ehhez hasonló káoszt elkerüljük egyébként normális
    civilizált világban mindenhol vannak szabályok , de mint már fent írtam szivesen átadom a kvízt és akkor nem kell szabálysem ; sok sikert hozzá !

    [​IMG]
     
  7. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Felháborodásod megértem

    Üdv !

    Felháborodásod megértem amit idéztem azt nem értem , erre nincs szükség , sajnos vannak ilyenen esetek és emberek is . Amit faust10 írt az jó ötletnek t?nik érdemes megfontolni .
     
  8. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    elején

    az elején probáltam rá felhivni a figyelmed s egyetértés volt köztünk azthiszem...
     
  9. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Most is

    ne értsd ,félre most is egyetértés van köztünk .. de a véleményed ill. javaslatod nem a megoldás felé irányul tehát akkor hagyjuk talán lesz aki jobban megoldja ...


    [​IMG]
     
  10. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    szabi

    Mondjatok egy "példa" szabályt amit nem rúghat fel a felajánló ha akar,ill milyen retorzió lesz motoros vagy akár sugárhajtású ill gyalogos között.
     
  11. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    igaz

    Harti igazad van nem az én harcom/ Elnézést t?letek hogy bele vau!
     
  12. Anonymous / Guest

    kitiltás

    nekem az a bajom hogy kitiltottak az oldalról, pedig semmit nem csináltam. jó tudtom hogy két acc-om volt de csak azért mert miutan megcsináltam a minden6ok-ot a gabibacsiii-val nem léptem be. a feketelistánál láttam hogy azt írják hogy több acc-om volt. ez igaz, de csak kett? és nem kell minden csaló acc-ot adairni ami gabi-val kezd?tig. én csak vissza szeretnék kerülni az oldalra.
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    harti

    - nem te követted el a hibát tudja mindenki minek ez a puffogás. jól csináltad csináld mit tolatól . mindenki dicséri szép munkádat akkor ne nyavalyogj csináld .Barátod oldi
     
  14. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    fekusz

    A legnagyobb baj az,hogy fingod sincs mir?l van szó. :tef293: Az öreg motoros körbe olyan emberek kerültek be,akik már bizonyították szavahihet?ségüket :tef293: Persze így is akadhat probléma de ennek kicsi az esélye.
     
  15. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    kitiltás re

    Szerinted nem elég indok a kitiltásodra hogy 5 fiókot használtál egyszerre? :ördög:
     
  16. Anonymous / Guest

    re.re kitiltás

    nem használtam 5 fiókot. csak a minden6ok-ok használtam. a gabibacsival már nem is tudtom mikor léptem be utoljára. és eszküszöm hogy a többi nem az anyém.
     
  17. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Viszem tovább !

    Hali mindenki !

    Na , mivel nem jött semmiféle ajánlat + jelentkezö akkor viszem tovább a KVÍZT !
    Szerdán folytatjuk , ott ahol abbamaradt addig is üdv!

    by hartigan
    [​IMG]
     
  18. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Err?l jutott eszembe.

    Megihletett a mondatod gonzo410, mégpedig a következ? módon:
    sokan kalandvágyból elutaznak, nyaralnak extrém helyeken, megmásszák a Himaláját...de az igazi nagy kaland Magyarországon megélni. :tef161:
     
  19. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
  20. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re -felajanlas!

    Szevasztok forumtarsak! Nos , eloszor is kerem athelyezni a duhongo topicba ezen irasom ha nem hat itt is jo azt hiszem. Szoval aprocska felreertes tamadt koztem es tisztelt aky992 kozott ugyanis kertem tole 5000 pirateday bonuszt, mondvan keves azuppom, szeretnek rajta javitanierre o irja, idezem: "Illetve azt vettem észre, hogy akárhány felajánlás van, mindegyikre jelentkezel. Minden oldalon rászorulsz? Nehezen tudom elhinni, ne haragudj." Hat nem haragudtam meg ezert csak eljon az az ido, IGEREM, mikor en is felajanlom az osszes bonuszpontjaimat minden honnan ha majd idovel megunom a torrentezest, toltogetest, stb. Higyek el eljon az az ido hogy nem csak keregetni fogok hanem adni is ezerrel! Nos hat en nem birtam ki, mindig oszinte akarok lenni ezert irtam eme soraimat! Tisztelettel: JOZSEF!
     
Címkék :