Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re re felajánlás

    Szia!

    Az oldalon már volt 1-2 ember, aki hasonló ígéretet tett. Az övékéhez hasonlóan a tiéd beteljesedését is várni fogjuk.:tef344:
     
  2. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re barcada!

    Szia barcada!Hat igerem, hogy eljon az ideje! Ne felejtsd szavamat ill. irasomat.
     
  3. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    info

    Szia!
    Csak mert ez félre érthet? számomra ezért inkább megkérdezem t?led,Az elt?nt hozzásszólásra irtad e választ vagy Józsefkének?
     
  4. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    felajánlás

    -1, senkinek semmi köze ki mit kér és hányszor
    -2. a felajánló dönti el kinek ad és nem más
    -3, ha akarok egy embernek annyiszor utalok ahányszor akarok.
    - végezetül mindenki maga körül takarítson . :tef318: :tef173: :tef293:
     
  5. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re info

    Szia!

    JOZSEFKE-nek ment az írás.
     
  6. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    thx

    Köszönöm a választ
     
  7. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re oldsipi50

    Szia oldsipi50! Nagyon jol esik a velemenyed, es KOSZONOM hogy kiallsz mellettem!
     
  8. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Jozsefke

    Picit ezt a dolgot másképp látom.Jozsefke aktív tagja az oldalnak,és sosem kéregetett.Számos hozzászólást írt ,a topicokba.Felajánlásra ha jelentkezik nem értem miért baj,a felajánló eldönti ? kapja e ,vagy sem. Semmiképp nem mondanám rá ,hogy kéreget?,vagy csak azért jár ide.
     
  9. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Koszike Bazsko74!

    Szevasz Bazsko74! Igenis aktiv tagja leszek a jovoben is az oldalnak, mert naponta elvezem ezt a kis tarsasagot, a forumot meg minden! Jo itt lenni! (Azert keregetek mert sajna sima nettem van elegge gyenge es valahogy szeretnem talpon tartani az oldalaimat ennyi) Neked is koszonom a velemenyed!
     
  10. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    csak fúr

    engem csak fúr a kíváncsiság mert pont az érintet tag utolso hozzászólása tünt el e témában,mondjuk nekem mindegy csak megkérdeztem.
     
  11. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Joszef

    sziasztok !
    szeretnék csatlakozni a már elöttem levökhöz!JOZSEFKE becsületes tagja az oldalnak ;
    Pl én személyesen ajánlottam melyik oldalra az most lényegtelen tehát felajánlottam a közös acc használatát amivel ö nem élt vissza és öszintén vázolta a netsebességét
    és ,hogy nekem ne legyen kellemetlenségem stb.. tehát ez korrekt lépes volt!
    Az ,hogy valaki meg jelentkezik a felajánlott up/meghivóra sztem az normális nem? Hát azér van meghirdetve ,hogy jelentkezzenek és ha nekem valaki nem jön be hát istenem akkor kapja valaki más ,de ezért valakit megbélyegezni mert kéreget kérem ezt ne tegyük !
    by hartigan
    [​IMG]
     
  12. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Jozsefke-bazsko74

    Sziasztok!
    Nos bubu én nem látom másként a dolgokat!
    Pontosan ugyan úgy látom mint te!
     
  13. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    felajánlásra

    Szervusz Jozsefke!
    Tudom,az embert piszokul tudja bántani ha támadják,f?leg,ha igazságtalanul!Na az rohadt piszokul tudja piszkálni az embert!
    De én mégis azt mondom,most ne tör?dj vele,LÉNYEG te egy nagyon rendes tagja vagy az oldalnak!!Én és mások(kiknek adok a szavára) is így gondolják!!Tehát fel a fejjel!!!:tef293:
     
  14. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    JOZSEFKE

    nem értem minek ajál fel valaki ha megválogatja kinek ad, én is többször ajánlok fel, JOZSEFKE is sokszor jelentkezett érte, és én mindig szivesen adtam neki,hiszen én ajánlottam fel ,tehát nálam legalábbis az a felajánlás, hogy aki kéri kapja, de ez csak az én véleményem, ne vegye senki magára,JOZSEFKE rendes tagja az oldalnak ,ha t?lem többször kér
    adom neki szivesen ha tudok segítek.
     
  15. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    volt itt nem is olyan rég

    volt itt nem is olyan rég egy srác aki korrektnek hívta magát vele volt némi (aprócska félreértésem) anno. ö is így tett ki írta a fórumba kett?nk levelezését talpig úri ember módjára!! mivel szerintem ö nem vert át téged én nem tartom korrektnek vele szembe ezt az eljárást !
     
  16. aky992 /

    Csatlakozott:
    2012. július 17.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re

    Nos én is reagálnék erre a port kavaró eseményre, mint érintett fél:
    Mint felajánló engedtessék meg, hogy megnézzem, esetlegesen utánajárjak, hogy kinek adom felajánlásom. (Mindenki magának dönti el mik a feltételei, vannak-e vagy nincsenek).
    Kikötöttem, hogy els?sorban annak adom, aki rászorul / rossz aránya van stb és ilyen egyéneknek is adtam. (Még annyit hozzátennék, hogy el?ítéletem senkivel szemben nincs az oldalon, eddig).
    JOZSEFKE esetében esetleges profil linket is kértem, hogy bizonyítsa valóban rászorul adományomra, mivel ránéztem profiljára és rossz arányt egyáltalán nem tapasztaltam. Erre a kérdésemre már érdemben nem kaptam választ.. Ha nagyon kell a bónuszpont, miért nem lehet bizonyítani egy screen-nel? Ezt igazolandó, már adtam is volna. Kíváncsiságból lehet megkérdezek egy pirateday stafftagot, mennyi bónuszpontja is van..
    A levelezést nem szerettem volna 'kiteregetni', de mivel említett tag szó szerint idézte magánlevelezésünk (!), így én is vettem a bátorságot.
    Nos, felt?nt hogy a felajánlások utolsó oldalán szinte mindenhol szerepel a felajánlók írásában JOZSEFKE, ezt megjegyeztem. Amivel kapcsolatban azt kaptam az arcomba, h senkinek semmi köze hozzá mit kér. Elnézést kérek, hogy magánvéleményt formáltam.
    Amivel kapcsolatban kicsit célt tévesztett ez az egész szerintem:
    kett?nk között lezajlott egy levelezés, ami -mint írtam- magánlevelezés volt. Idézett írásom részlete és az egész ügy a Fórumba ki lett postolva,ami azt gondolom nem túl korrekt.
    Márcsak azért sem, mert tkp. mindenki ellenem lett hangolva, ellenem lett uszítva, hogy milyen egy ganéj ember vagyok. De nézzük csak meg mi történt: tettem egy felajánlást, amit említett tagnak nem utaltam, és máris a középpontba kerültem, negatív értelemben.
    Részemr?l jogos a dühöngés, de szerintem úgy lett volna korrekt, ha név nélkül maradok és nem az van, h innent?l kezdve el vagyok ásva mindenki szemében..
    Ennyit a felajánlásokról..
     
  17. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re- aky992

    Nos, valoban igaz a dolog nem kellett volna nyilvanossagra hozni, de en evvel egyaltalan nem hangoltam senkit ellened! Felre erted a dolgot. Csak egyszeruen tudod nem hagyott a dolog nyugodni, es olyan vagyok , hogy ami engem nagyon nyomaszt, azt szeretnem valahogy valakikkel, vagy valakivel megosztani. Es ha lehet ne ess tevedesbe, ezzel abszolut nem mentem ellened.
     
  18. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    re ajánlás

    na csak mondom nekem ma délután volt 19 000 bigbp - om
    elkockáztam kb 15000 -et és este beálltam a sorba az ajánlatért , most akkor kunyerállo vadok , pffuj !
    A Meghivó az más de ha valaki vmit felajánl nem kéne srörösködni végül is mi történt most lehet ,hogy vmi nagy durranásra gyüjt Joszefünk , ki tudja még lehet profitálunk ebböl a legokossabb lenne ha ezt rendeznétek egymásközt pm-be és akkor ebböl nincs olyan nagy zaj ! Bár megjegyzem én is megválogatom ha ajánlok vmit engem át is
    k....tak mint a sz ... t a palánkon !Tehát végül is mindkétfél érthetö valahol ! Fehér Gandalf beszélt !
    by hartigan
    [​IMG]
     
  19. frediw / Guest

    re

    Teljesen egyetertek veled,JOZSEFKE nem keregettet,es nem ertem miert kene felajajon valamit ha nincsen mit.En sem ajanlok dolgokat mikor nincs nekem se.Viszont ha o elfogadja mas ajanlatat miert kenne adjon valamit? :tef10:
     
  20. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-frediw

    Koszi a szives tamogatast frediw! Jolesik!
     
Címkék :