Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    RE-RE

    Szia Aky992!
    Igen így kerek a történet!S bár Jozsefke tényleg hibázott mikor kirakta a magánlevelezésetek egy részletét,de Jozsefke nem lett rossz ember!És ami a lényeg te sem váltál azzá!:tef344:
     
  2. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Egyetértek veled.

    Mindamellett, hogy annyira egyetértünk most sipi, hogy szerintem ugyanígy is fogalmaztam volna, az els? ponton azért többen meg szoktak akadni.
    Van amikor kifakadnak 1-1 emberen, hogy miért áll mindig els?ként sorban felajánlásoknál. Akkor nekik ajánlom most sipi összefoglalóját. :tef344:
     
  3. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bazsko: kezdetekt?l

    Bazsko: kezdetekt?l kedvellek, függetlenül attól, hogy nem mindig egyezik az álláspontunk. Most épp hasonlóan gondolkodunk, ki is használom. :tef161:
    Ami eszembe jutott, az most pont a hozzászólásodhoz passzol. Jozsefke-t megvedte mindenki, hasznos tagja a közösségnek, ezt a részét letudtuk. Viszont az érem másik oldalán ott a felajánló. Azért mert ? körültekint? és megkérdezi, hogy na jogosult vagy-e tényleg, én azt látom, hogy gyakoriak a kéréseid stb. kicsit most le lett húzva, mintha ? rosszul járt volna el.
    Van aki nem kér bizonyítékot, van aki kér. S?t korábban volt is róla szó, hogy van aki képet kér, hogy kisz?rje a csalókat.
    Az én véleményem az, hogy ebben a konkrét esetben mindkét félnek igaza van.
     
  4. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen

    Na igen, sokmindent tapasztaltatok már. :tef293:
    Amúgy volt aki megtartotta a szavát? Mert azon gondolkodom, akinek kis nete van és azért szorul rá mindig valamire, az miért van fent sok oldalon? Kiválaszt 2-3-at biztosítékként és ott aktivizál. Akkor saját maga is tud tenni az arányokért, nem csak "jótékonykodásból" él.
    Nekem is kis netem van, nagyon is kicsi, de mindenhol öner?b?l van jó arányom. Lehet nem hetek alatt, hanem hónapok, de tartható. Nem is megy sokat a gép. Szóval a nagyfokú igényeket nem igazán értem. De ha van logikus magyarázat, örömmel fogadom akár pm-ben is. :tef293:
     
  5. Darwina /

    Csatlakozott:
    2012. április 18.
    Hozzászólások:
    320
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ojajj

    Most olvasom, hogy reagáltál rá. Én meg el?bb írtam lejjebb, hogy figyelembe kellene venni dolog másik érintettjét is. :tef161:
    Nem vagy elásva, emiatt ne menjen el a kedved. :tef293:
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Darwina

    Darwina igazad van :tef293: Egyikük sem hibás,csak egy picit. :tef161:
    A felajánló aky992 másképp is tudathatta volna ,hogy JOZSEFKE nem kap :tef293: Arra gondolok,ha én felajánlok,mindig kiírom ,én döntöm el kinek adom.Ez esetben elég ennyit válaszolni,bocsi nem te kaptad :tef293: JOZSEFKE kapott egy picit keményebb kritikát. :tef293: Lenyelhette volna a békát,de ? inkább megosztotta velünk a sérelmét :tef293: Máris elefánt lett a bolhából :tef161:
     
  7. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    téma

    -annó pár hónappal ezel?tt nem volt divat a 12-20-gb felajánlások a bónuszpont 5x2000 stb. de megvoltunk nélküle. mivel id?m mint tenger kirúgtak dolgozgatók sorából nézel?dök. van egy vicces dolog. rágyütt 1-2 emberke akinek csípte szemit a +és- osztogatása hogyan lehet hasznot húzni. szégyellem magam de beálltam a sorba.ha én írok fórumba max 1-2 jelet kapok ami lehet mind a kett? de ha felajánlok 5db macskafarkat azárt kapok 5db + t. én ugyt segít? vagyok sokan írnak ha tudok válaszolok de ez a dolgom de még nem szaladtam el ezzel a létrán. van sok régebbi tag aki szintén fórumozni jár nézem a béka bizonyos résinél van. sajnálatos dolog. gondoltam kipróbálom azért volt fúró oldalamba két év tagságom és nem kimondottan passzív 160 pontom volt most felajánlottam bónuszt és egy hét alatt 54 ponttal népszerübb lettem. sajnos gondolkozok felajánlok 1TB upp ot 20GB cimletekbe hátha utolérem sok törtet? urat. ui. kinek nem gatyája ne vegye magára !!! :tef344:
     
  8. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    adnék én neked sok pluszt, de

    adnék én neked sok pluszt, de nem adsz semmit..:tef318: igaz nem is állok sorba..
    emlékezhetsz, én mindjárt az elején furcsálltam ezt az adok-pluszért módit, de ki vagyok én??? :tef318:

    a farok meg sokat ér látod..:tef293:
     
  9. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én viszont igazat adok

    Én viszont igazat adok neked..azért néhány kedves itteni felhasználónál ha utána lehetne nézni mit tarhált össze már, érdekes eredmény lenne.. ezért javasoltam már hogy kéne egy fórum ahova be lehetne irni ki-mit kapott kit?l, igy talán nem lehetne többszáz beload uppot összetarhálni..stb.. ezért nem ajánlok fel soha semmit igy.. van akinél nincs határ.. tényleg vannak rászorulók, de ez is egy tág határ..
     
  10. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szerintem be kellene sz?ntetni az egészet !!!!!!

    szerintem be kellene szüntetni az egészet!!!!! aki adni akar az látja a kérések közt és ad a RÁSZORULÓNAK . azért adjon mert segíteni akar ne azért hogy kint legyen a neve .de oda adhatná a kvízre is és a rászorulok face to face lejátsszák!! így nem kel koldulniuk (engem ki mondottan idegesít ha rám ír százszor valaki hogy ad már ide fele annyiért mert nekem nincsen semmim ) és AKTÍVAK is lesznek!!
     
  11. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem Dühöng?k!

    sziasztok !

    Nem Dühöngeni akarok , csak még mivel az oldalon nincs lehetöség a normális Reklámozásra nehány info ;
    Ma este 19 ; 00 - kor KVÍZ Achatfalon !
    A szerdai 1 hely 999kiki a 30 GB nyereményt a mai játékra ajánlotta fel
    hogy ki kapja a játék végén kiderül
    A témakör szavazatok jelenleg 3-3 sport /Filmes között ha igy marad a következö KVÍZ ebböl a két témakörböl lesz !
    Elindult a Képes-Film KVÍZ is !
    Javasolnám ha van rá lehetöség a jövöben a kvíz kezdéséröl szoló infot pl kör pm-be kiküldeni amit mindenki megkapna és akkor nem kell az oldalt böngészgetni ! Egyszerü megoldás akit meg nem érdekel ugyis törli !
    ÉS végül miért ide írtam ? Mert szerintem ezt a topicot sokan látogatják ,ha ez szabályellenes akkor törölni !

    részletek ;

    http://torrent-empire.me/forumtema/kviz-jatekokeredmenyek
    http://torrent-empire.me/forumtema/kepes-filmkviz
    http://torrent-empire.me/forumtema/kviz

    Üdv !
    by hartigan
    [​IMG]
     
  12. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-andromeda!

    Szia! Nos olvastam irasod, en is tamogatnam azt a dolgot, hogy amit te irtal miszerint kellene kulon topicot nyitni, ki mit adott es ki mit kapott! Szerintem jo dontes lenne! (Ui: jegyzem meg: megigertem magamnak, mar keregetni nem fogok!) Udv: JOZSEF
     
  13. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ki mit mennyit kapot.

    támogatom én is.
     
  14. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    felajánlás

    -szerintem felesleges id? pocsékolás az egész. lehet valaki többször beírva ha kapcsolatom jó vele utalok neki. a felajánló dönti el kinek ad.pl barátom írja tesó a gyerek eljátszotta a bónuszomat ,szó nélkül utalok. ezért írom itt felesleges nagy feneket keríteni az egész dolognak.
    :tef344: :tef318:
     
  15. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    majomparade.net 2012-09-14 password log

    nem tudok hozzá szolni hogy vicc-e
    Egy friss jelszó lista.


    Íme néhány a sok közül:

    sjani : SJani175
    skalazoviz : gergo11
    skrzalan : 7609036446
    skull : kukac07
    skynet001 : +betti1+
    slevko : qwe789asd
    sly70 : 19700119
    smici95 : janszky
    smoker : weedman05
    snopy08 : kutyuska15
    sobir : zsuzsa
    sobry : maxwell
    sogor : rocky15
    solika : susika
    sonyka : 123456789
    sottorotto : Wmajomp1987
    sovi75 : gordon75
    soyasauce : dzsonii
    spaar : drz400
    spedee : 235641
    spekili : efhaem
    spiderman : picur23
    spieler89 : kiságipina
    spudy : 040370ea
    ssnozi : Snozi111
    stasey : papamaci
    sterby7 : 771015
    steve10 : titok10
    steve79 : istone23
    stewe357 : andras1976
     
  16. firga70 /

    Csatlakozott:
    2011. március 05.
    Hozzászólások:
    41
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Karosszérialakatos Mester
    Lakhely :
    Veszprém
    sajnos

    Sajnos igaz be lehet lépni jóformán bármelyik Acc-ba!
     
  17. SeEd / Guest

    majomparade.net 2012-09-14 password log

    Ez gáz, mert valósak! Ismét ki kerültek az adatok ezek szerint..
     
  18. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    majomparade.net 2012-09-14 password log

    ...hihetetlen... :s H lehetséges, h ennyire gyorsan feltörik az oldalt. Más oldalaknál miért nincsenek hasonló dolgok?!
     
  19. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    maki

    - MINDENT ÉRTEK CSAK AZT NEM KI EZ A TRÓGER AKI EZT CSINÁLJA ! A FELHASZNÁLÓKAT MIÉRT KELL BÁNTANI HA BAJOD VAN ! EZ MÁR MOCSOKSÁG ! :ördög: :ördög: :ördög:
     
  20. SeEd / Guest

    mert mások..

    Mert mások értenek hozzá, azért.:tef293:
     
Címkék :