Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kéregetö & nem kéreget?

    Újra itt vagyok!

    A másik dolog!
    Az hogy valaki sorba áll a felajánlásért, miért lenne kéregetés?
    A privát üzenetben való kéregetés zaklatás.
    No az az már igen!
    Legalább is az én felfogásom szerint!​
     
  2. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-hartigan!

    Szevasz Hartigan! En ezt komolyan nem ertem! Elallt a vihar erre megint valaki felkavarja! Meg pedig Andromeda! Pedig mar megirtam, hogy hagyjuk abba ezt a temat. Mas temaja nincs is...?!! Udv>OZSEF
     
  3. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-Fater!

    Nagyon helyes Fater! Veled egyetertek! Mint mindig!
     
  4. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    sajnálom hogy fel sem

    sajnálom hogy fel sem fogjátok, és te sem, hogy mit akartam kifejezni az egész témával, egyszerüen azt hogy aki kés?bb jön, annak sosem jut semmi, tudom élelmesnek áll a világ, / remélem hozzám továbbra is az fordul aki tényleg rászorul a továbbiakban, no comment..itt vége tényleg...
     
  5. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    na dühöngjünk

    -most is azzal kezdem mindenki annyiszor kér ahányszor akar. és folytatom annak utal a felajánló akinek akar.neveket szándékosan nem írok. nekem nem az a bajom ha kérnek hanem hogy és ami még utána jön. ha valamit adnak fogadd el logikus DE ha adományokat össze gy?jti ne csináljon bel?le felajánlást mert az nem fer.lassan lehetne meghívó után bónusz éa upp topikot csinálni és beírnám szükségem van 200GB upp ra -én beírom utalva kész kéregetés lezárva.itt a vicc az hogy 10-20 gb felajánlásokkal akar jópofizni pedig egy értelmes hozzászólása nincs a fórumba de veri mellét mennyi jó jele van mert utaláskor kiköti.ha valakinek szüksége van 100-200 gb uppra egy meghívóhoz írja ki . ENNYI csók papa :tef344:
     
  6. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ki korán kel

    andromeda wrote: sajnálom hogy fel sem fogjátok, és te sem, hogy mit akartam kifejezni az egész témával, egyszerüen azt hogy aki kés?bb jön, annak sosem jut semmi, tudom élelmesnek áll a világ, / remélem hozzám továbbra is az fordul aki tényleg rászorul a továbbiakban, no comment..itt vége tényleg...
    Drága Évi!Nagyon is jól értem én hogy te mire gondolsz!
    Ám tudod te is jól hogy "Ki korán kel aranyat lel!"
    Ám az adományról döntsön az adományozó!

    Vannak nekem is oldalaim, jók és kevésbé jók.
    Itt nem az arányra gondolok, mert arra nagyon ügyelek
    , hanem a pontokra.
    A kevésbé jókon kevés a pont mert vagy elajándékoztam vagy beváltottam feltöltésre, esetleg kevesebbet foglalkoztam velük!.
    Ám távol áll az én mentalitásomtól felfogásomtól hogy sorba álljak!
    Teszem a dolgom (a torrentez?k dolgát) ha már fenn vagyok valamely oldalon, tehát seedelek
    , aztán majd csak összejön valamennyi pontocska amit vagy kiosztok vagy ismét beváltok!
    Ha nem megy vagy nem tetszik az oldal akkor hagyom az egészet az enyészetnek!
    Vannak a favorizált oldalak
    , (amik már vagy megvoltak vagy itteni barátaimtól kaptam), nos ezek a szemem fényei!


    Tehát addig nyújtózkodom ameddig a takaróm ér!
     
  7. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    miért a minusz

    bocsánatlehet hogy eltérek a témától,de van aki nem milliomos ,hogy 200mb/s internetje és külömbféle seedszervere legyen vannak akik lassúbb internettel rendelkeznek és az arány tartás nehéz mert nekik erre telik ,ezt már bizonyították nekem képekkel,nem értem a minuszodat androméda,miért ne segítsek ezeknek a fórumtársaimnak vagy talán baj hogy segítek? vagy a felajánlásommal van baj szerinted, hogy tovább viszem,még el nem fogy az upp,
    nem értem a minuszt.
     
  8. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    változtatás !

    Hi!Ha sikerült ezt a nagy port kavaró ügyet lezárni akkor némi figyelem eltereléssel más írányba kalauzollak el titeket ! Változtatás a KVÍZ nyereményeknél :A nyeremények mindig az aktuális KVÍZ kezdése elött kerül meghirdetésre !Mindig más külöbözö nyeremények kerülnek kiosztásra !

    Még csak annyit szeretnék hozzáfüzni nem csak unalombol gondoltam erre a változtatásra .
    ezzel megteremtem az esélyt,hogy nem csak az elsö 3 kapjon jutalmat
    szinesebbé probálom tenni az egyhangunak tünö játékokat
    talán többeket vonz a mindig változo nyeremény
    a havi összesités nem változott

    by hartigan[​IMG]
     
  9. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Te tudod, az én takaróm is jó

    Te tudod, .de itt nincs már mit mondani azt hiszem, ég veled..és a barátaimmal,
    jó hogy ujra itt vagy..én azt hiszem mentem..
    ahol tényleg a segitség a fontos, ott talán még hasznomat látják..
     
  10. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Évi ??????

    Éva!

    Most nem értelek! Mi a gondod velem? :tef10:
    Annak segítesz akinek akarsz és tudsz!
    Én nem szólhatok bele, és eszem ágában sincs bele szólni és soha de soha nem is tettem!
    Eddig is azt tetted amit jónak láttál és jól tetted, sokan a hasznodat vettek!

    Tényleg most mi a gond! :tef10:
     
  11. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    kedves csoki

    - itt nem nettr?l gazdagságról van szó , hanem mindenki annyit válaljon amit tud , a másik meg ezek a felajálgatások nagyon önfényezönek tünnek, ha segiteni akarok felajánlok hetente X dolgot nem naponta szépen fogalmazok hangya pucunyi dolgokat, mert ez így számomra nagykép? ámítás.hidd el van itt sok ember aki naponta csinálhatná de az nem lenne korrekt pont a kicsi netesekkel szemben. te tudsz ajánlgatni vered melled a kicsi nettes nem akkor ? ha így nézzük ugye másabb. neked van igy sok pontod pedig akinek tizede van az is rendes becsületes tag.
     
  12. csokeee38 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    oldsipi50

    Tökéletesen egyetértek veled korrekt amit leírtál és igazad van én is úgy fogom csinálni ezek után, de hidd el nem az önfényezés miatt csináltam ez nagyon távol áll t?lem.
     
  13. frediw / Guest

    andromeda

    Draga Andromeda,nem ertem hogy most mi a gond?,miert kell lepni :tef10: ,megbecsult torrent tars vagy, a szavad igen is szamit,en szamitok a segitsegedre :tef344: .
     
  14. Arpiextra /

    Csatlakozott:
    2012. július 03.
    Hozzászólások:
    120
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    re 999kiki

    Hello ugylátom valaki csaknemakarja abbahagyni a vitát.
    és légszi áruldmár el miojat láttál az irásomban amiben én kötekedtem?Nemtudom! de mindegy jah és menjél te a tescoba kodoulni én 2 okból nemmegyek

    1: Nemszorulok rá (még! :tef293: )
    2: Romániába élek :tef318:

    Öröm volt társalogni helló
     
  15. joe03 / Guest

    Vannak akik tényleg örülnének 1 Bithumen meghívónak,de vannak olyanok is akik kihasználják a felajánlott acc vagy meghívót, és tovább passzolják.:üt:
     
  16. szeryy /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 17.
    Hozzászólások:
    125
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    jo regelt

    crazy
     
  17. Dark Angel / Guest

    Üdv. Ha itt történt a dolog keress meg pm-ben. Ugyan is a fent említett tevékenységet itt kitiltással jutalmazzuk.
     
  18. paka41 /

    Csatlakozott:
    2012. május 14.
    Hozzászólások:
    461
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Játszunk ,hozzászólunk........

    Játszunk,szórakozzunk.Mindenki,hozzászólást gy?jtöget,írogat,szólánc játékba bekapcsolódik, na meg nem beszélve a három szavas játékban.Ez idáig nagyon jó,hogy többen bekapcsolódunk és játszunk,ki ezért ki azért,csak azt nem értem,mi a gond,hogy olyan nehéz háromig számolni??!Hisz benne van a játék nevében is,hogy három szavas játék.Ennek ellenére,meg sem nézzük,hogy hány szavat írunk le csak hadd szólhassunk hozzá minél hamarább.Megértem ezt is,hogy el -el tévesszük és 3 helyet 4,illetve 5 szavat írunk le,de akkor vegyük a fáradságot és javítsuk ki ha tévedtünk.
    Minek akkor a játék neve 3 szavas??!akkor mindenki annyit írjon oda amennyi épp eszébe jut!!!
     
  19. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Játszunk ,hozzászólunk........

    "Folytasd az el?tted kibontakozott történtet három szóval.
    (természetesen a nével?k stb miatt, lehet 3-4-5 is)"
     
  20. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    antibit

    antibit wrote: Ez az uborkabit egy vicc. Aki teheti kerülje el. Sajnos mióta vaya nincs ott, azóta haldoklik a treki. Respect vaya! FBI menj vissza a hulladék telepedre.Köszi.A nevedb?l és az írásaidból vélve csak azért jöttél ide, hogy a Microbit oldalt szapuld. Ha ez tényleg így van és a jöv?ben nem fogsz ezen változtatni, akkor szeretnélek rá figyelmeztetni, hogy közösség bomlasztása címszó alatt meg fog válni t?led az oldal.
    Itt nincs szükség olyan tagokra, akik nem tudnak normális közösségi életet élni.
     
Címkék :