Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. szeryy /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 17.
    Hozzászólások:
    125
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    le vagy sajnalva
     
  2. joe03 / Guest

    A Te viselkedésed szánalmasabb !!
     
  3. szeryy /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 17.
    Hozzászólások:
    125
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    En csak jol erzem magamat a barataimal neked ez szemet szur.
    OKOR KI IS A SANALMASABB ???????????
     
  4. joe03 / Guest

    Nem az a probléma ha jól akarod érezni magad,ahogyan reagálsz egyes beírásokra.
    És még mindig az véleményem, hogy te vagy a szánalmasabb.
     
  5. joe03 / Guest

    Család tagokat még viccből sem ki ejteni a mocskos szádon!(felmenők) ezt szemtől szemben ugasd el!
    Te papolsz észről?! hülye gyerek! nézd meg a bannolt toppic-ott ahova be írtad a nyálas hülye szövegedet, 2 ember magán ügyeibe pofátlankodtál bele, kár hogy nem szakadtál bele.
    Továbbá Ideggyógyászról papolsz,neked gurult el a gyógyszered,nem az enyém.lol:hehehe
     
  6. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Uraim a dühöngőnek is van egy tűrőképessége, ne feszegessétek.

    Cseréljetek elérhetőséget, mert, ha így folytatjátok esetleg fokozzátok akkor csak így tudjátok megbeszélni a továbbiakban.
     
  7. joe03 / Guest

    Tudót mi igazol téged? a makkogásod! ez az utolsó FIGYELMEZTETÉSEM,Anyámról többet ne írj mert nincs az élők sorában.
    Remélem felfogtad?! te genetikai hulladék!!
     
  8. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0

    Nos akkor Én írom le, ez az uccsó figyu és kérlek a piros szín használatát hagyd meg a staffnak!!!
     
  9. joe03 / Guest

    Kimásoltam valamit a saját írásodból: 4.Aszt hogy nem ertesz sok mindent amit le irok ara utal hogy nincs iskolad, vagyis alacsony inteligencia szintre es ezel egyut alacsony szarmazasi szintre

    Na ez a saját bizonyítványod!Nem tudsz írni, de még olvasni sem,értelmi szinted 0.
     
  10. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vaya!

    Vaya ! Tiltott reklámozás miatt a fiókod zároltam !

    Még egyszer a profil aláírásoknál nem engedélyezte más oldalak reklámja se csereoldalak se facebook stb !
     
  11. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Elnézést

    Sziasztok!
    átgondolva a tegnapi,illetve az az el?tti eseményeket,ahol lereagáltam néhány eseményt,illetve megnyílvánúlást,sajnos rá kellett jönnöm,hogy akaratlanul is megbánthattam néhány embert itt az oldalon!
    Ezért az ELNÉZÉST szeretnék kérni bárkit?l is akit esetleg megbántottam az elmúlt napokban!
     
  12. re-vaya / Guest

    tiltás

    Atlantisz!
    Éltél a jogoddal! Semmi gond!Majd mutasd meg kérlek a szabályzatban,hol van hogy a fórum aláírás nem lehet facebook link?El?re is köszönöm.Amennyiben a f?oldalon a face link nem min?sül reklámnak,akkor kérdésem tekintsd tárgytalannak.
    Persze ismeretségünk okán er?lködhetünk a tájékoztatás lényegén, ami jelen esetben már egyoldalú.Úgy f?leg,hogy csak pozitív ,egyoldalú, kritika van engedve.
    Üdv:vaya
     
  13. Dark Angel / Guest

    Oké. Látom hiányzott a jelenlétem. :tef161: A dühöngő nem vitafórum. Első és legfontosabb szabálya hogy nem személyeskedünk, nem sértegetünk másokat! Ha még egy ilyen beirtás meglátok akármelyikőtöktől, megy a warn! Csak jelzem hogy öt után búcsúzik az illető! Remélem érthető voltam! Én csak egyszer kérek!
     
  14. joe03 / Guest

    Kérem a törlést az oldalról,lehet hogy tényleg balhés vagyok.:tef318:aas:szomiTovábbi szép napot.
     
  15. Dark Angel / Guest

    Viták a legjobb családban is előfordulnak. Nem fog törölni senki se.
     
  16. szeryy /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 17.
    Hozzászólások:
    125
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    En nemis haragutam Pm-ben mar ki is bekultunk
    Es en hajlamos vagyok mindent elvicelni es felvarul veni dehat senki sem lehet tokeletes :10
    jo8
     
  17. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    engem érdekel :tef293:

    off!
    engem az érdekelne ha már ide bejut gondolom egy bizonyos sz?rés után egy nem reggelt tag kérése, kérdése akkor gondolom valaki jóvá hagyta, de ha jóvá hagyta akkor miért hagyja "magára" az illet?t s miért nem válaszol neki valamit? Bármit?
     
  18. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: engem érdekel :tef293:

    Szia!

    Mivel ez egy fórum, ahol nem csak az a 4-5 ember beszélhet, aki beengedi ezeket a hozzászólásokat, ezért nyugodtan válaszolhat rá más is. Végül is a fórumban megjelent a hozzászólás és mindenki látja, tehát a tagoknak meg van adva a lehet?ség, hogy segítséget nyújtsanak, amennyiben tudnak.
     
  19. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    HMM

    mit keresek én a dühöngöben :tef293:)
    ember ez már nem vicces!
     
  20. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    barcada

    gondolom nálad a válasz, hát mondsza mi a baj velem?
    kaja kész ráérek meghallgatlak s méltón válaszolók majd igérem!
     
Címkék :