Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    fekusz

    Nekem aztán senkivel semmi bajom nincs. Nem tudom honnan veszed. Kérdeztél és válaszoltam.
    A szóban forgó hozzászólást speciel én engedtem be, de mivel én sem áldozhatom az összes id?met az oldalra, gondoltam közzéteszem és majd valaki segít.
    Arra a kérdésedre pedig, hogy mit keresel a dühöng?ben, Te magad adtad meg a választ.
     
  2. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    nincs idöd :tef293:

    értem legalábbis ezt irom ide:tef293:
    szóval neked nincs id?d erre de beengeded a fórumba majd akinek van ideje az válaszol rá, nekem pár percem volt erre s firkáltam rá valamit, igaz a tag nem jutott el?rébb de a te "segitségedtöl" se!
    az én válaszom neked nem tetszett s mentem egyböl a dühöngöbe :tef293:
    röhej
    tisztázzunk valamit itt a Dühöngöben bárki bármit irhat s nem lessz gyalulva mint a többi topicban vagy ezt is cenzurázod majd? vagy esetleg felfügesztesz egy off miatt ? :tef293:)
     
  3. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    fekusz

    Ha jól látom, akkor abban a hozzászólásodban három kérdés is van, de válasz egy sem. Szóval azt nem jó helyre írtad és nem is válasznak sikeredett.
    Lényegében amit beengedek, nem kell tudnom rá a választ. Ezért nem hiszem, hogy hibáztam. Valamint ha megnézed, akkor Darwina már meg is oldottam a problémát. Így m?ködik ez. Nem tudom mit kell ebb?l ekkora problémát csinálni.
    Az én segítségemt?l azért nem lett el?rébb, mert az a segítség a Te kérdéseidre szólt. Szóval Te el?rébb is lehetnél t?le és akkor be lehetne fejezni ezt az értelmetlen vitát.
    Az off miatt még nem függesztettek fel senkit, viszont a moderátorok dolga, hogy a nem jó helyre írt hozzászólásokat áthelyezzék a megfelel? topicba.
    Remélem választ kaptál minden kérdésedre és meg tudsz nyugodni egy kicsit.:tef344:
     
  4. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Segítség

    Kedves fekusz!

    Azért került a bejegyzésed a dühöng?be mert amit leírtál annak semmi köze nem volt a "hogyan kell seedelni topichoz".

    "nekem pár percem volt erre s firkáltam rá valamit".

    Lassan már 30perce van id?d szapulni azt aki beengedte a kommentet, de te ez id? alatt még mindig nem írtál semmi segít?t neki. De nem is kötelességed, ahogy annak sem kötelessége aki beengedi a kommentet. Hiszen azért van ez a fórum, hogy bárki hozzászólhasson bármihez.
     
  5. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    pff

    barcada wrote: Ha jól látom, akkor abban a hozzászólásodban három kérdés is van, de válasz egy sem. Szóval azt nem jó helyre írtad és nem is válasznak sikeredett.
    Lényegében amit beengedek, nem kell tudnom rá a választ. Ezért nem hiszem, hogy hibáztam. Valamint ha megnézed, akkor Darwina már meg is oldottam a problémát. Így m?ködik ez. Nem tudom mit kell ebb?l ekkora problémát csinálni.
    Az én segítségemt?l azért nem lett el?rébb, mert az a segítség a Te kérdéseidre szólt. Szóval Te el?rébb is lehetnél t?le és akkor be lehetne fejezni ezt az értelmetlen vitát.
    Az off miatt még nem függesztettek fel senkit, viszont a moderátorok dolga, hogy a nem jó helyre írt hozzászólásokat áthelyezzék a megfelel? topicba.
    Remélem választ kaptál minden kérdésedre és meg tudsz nyugodni egy kicsit.:tef344:[/quote

    mivel kevés az idöd ahogy irod én nem tartalak fel, kiforgatsz mindent ez van :tef293:
    elnézést hogy munkát okoztam neked ezáltal is! :tef293:
    nem megfutamodtam hanem abba hagytam! :tef293:
    nincs értelme ahogy látom:tef293:
    szevasz!
     
  6. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    értelek

    Thx!
    köszönöm hogy probálsz engem irányitani de nem engem kéne ezt igy érzem!
    köszönöm a válaszod még1x :tef293:

    nem szapulok senkit! :tef293: röhögök az egészen! :tef293:
    én csak a dühöngön húztam el az orrom picit de hidd el nem gond!ide oda helyezitek a hozzászólásokat ez már megszokot, nem gond, de ha irok valamit az már ne az legyen hogy na mivan, mivan na szapulsz?
    néha tényleg nem értem e forumot, sokat tanultam itt nem tagadom, de nem érzem ezek után hogy itt kell lennem, de itt leszek :tef293:
     
  7. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kistehén

    Hali mind!
    ööö szeretném megkérdezni hogy itt http://torrent-empire.me/torrent-oldalak
    # monitorozoban mit keres a kistehén a 3.dik helyen?
    42114 user :tef293: 131 torrent öhöm, bruhaha s miegymás
    Javitsátok lécci
    valaki még bereggel s pislog majd mind hal a szatyorban
     
  8. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Kistehén

    Szia!

    Nem tudom, hogy hol láttad, de nem a 3. helyen van az oldal (lehet hogy azért, mert a monitorozóban nincsenek rangsorolva az oldalak). Kicsit csalós a sok user, de hát ez a nyilvános adat az oldalon. Hogy ténylegesen nincs ennyi tag, az más tészta.
    Mivel az úgymond hivatalos adatok vannak megadva az oldalról, ezért nem szorul javításra a monitorozóban.
     
  9. fekusz /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    kistehén

    http://kepfeltoltes.hu/121003/kistehen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Köszönöm a gyors választ!
    pedig itt 3. helyen van

    Felejtsd el nem szóltam :tef293:
     
  10. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    re-re kistehén

    Igen, ott harmadik helyen van, mivel ott azok az oldalak láthatók, amelyeken jelenleg free reg van. A rendszer pedig userek száma szerint rangsorol. Ez pedig elég megtéveszt? dolog ebben az esetben.
     
  11. wasabi521 / Guest

    boci

    én is beregiztem,de szerintem oda többet nembiztos,hogy belépek abból a rengeteg userb?l talán ha 2000 valós felhasználó lehet és még nem is tetszet?s az oldal.
     
  12. joe03 / Guest

    Kikérem magamnak hogy korlátozzátok a smiley-mat,:14:heheheha lehetséges akkor kérném őket vissza,mert ... jók.:tef318:aas
     
  13. Dark Angel / Guest

    Nem egészen értem a problémádat. Kattints a "még" feliratra. Fent a jobb sarokban van egy lenyíló menü. Ott válaszd ki a legutolsót "imported smilies" szerintem ott lesz amit keresel.
     
  14. joe03 / Guest

    OK.megtaláltam.Köszi.:78:Laie_22
     
  15. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szeretném Megosztani Veletek !

    Tisztel Fórumozok !

    Szeretnék valamit/valakit bemutatni :

    Az a gondom ,hogy nagyon tele van a pucám az olyan emberkékkel akik unalmukban más tagok hozzászolásait állandoan a - nyomkodással szinesitik !
    Személyesen nem nagyon izgatott eddig de most már tényleg kezd idegesitö lenni mindegy ,hogy ajánlást/kérést /akár egy friss hírt írok be ide mindenegyes beírásomnál ugyanaz az egyén megtisztel a minuszaival !

    Lassan felhagyok az írással mert a végén több lesz a negativum mint a pzitiv , nem tudok mást csinálni én is nyomkodom .... de hát ez nem megoldás ugye ? Nos kiröl is van szó ?
    @predator

    Probáltam barátságosan érdeklödni mi a gond velem hátha valami rosszat írtam/tettem tehát pm-be megkérdeztem vagy alkosson normális véleményt ! ​
    Hát azota is utalogosan szép számu - pontot gyüjtöttem össze : maga az indok is @predator barátom min?síti .
    Itt a nyilvánosság elött kérem indokolja meg mi a probléma és akkor talán tudom tisztázni és ezuton kérem akik egytértenek velem akkor a jövöben a hasonlo eseteket kerüljük el és mindenki nyomjon - barátom HSZ-nél talán a jövöben mások is meggondolják majd ,hogy mielött minuszokat osztogatunk talán elötte tisztázzunk egy nézeteltérést amiröl ergo én nem tudok !

    Köszönöm ,hogy elaolvastátok és azoknak is köszönöm akik talán egyetértenek velem ,hogy ez a féle megnyilvánulás nem helyes !

    Üdv !

    by hartigan​
    [​IMG]
     
  16. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    rangsorolas

    csak olvasgatom negativ hozáálásodat sok témában es ezért vagy ennyire ellenszenves nekem meg jo nehany nagyérdemu veteran barátod akik privátban szinte semmiért meghivót kunyerálnak,én is kitehetek ilyet mikor a nagyérdemü Unknovwn kollega lehüjézett de nem teszem.amugy 2nap alatt kiismertelek,más oldalakkal kapcsolatban több tiszteletet tanusits.ennyi és hagy békén,attol hogy te itt nagy arc vagy a valodi arcodat 2 nap alatt kiismertem.Köszi
     
  17. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Predator

    Szerintem a + vagy - adása egy adott hozzászólás értékelése. Nem értek veled egyet abban, hogy valakit állandóan mínuszolsz, mert nem szimpatikus esetleg. Ha valamit felajánl, akkor is megy a mínusz, mert neked ellenszenves? Véleményem szerint nem err?l szól az oldal...
     
  18. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Elgondolkodtál már

    Üdv .

    Elgondolkodtál már azon hogy érdemes neked egyáltalán idelátogatnod ,mert nem leszel népszer? ezzel a viselkedéssel . Picit elgondolkodtam és ez nem csak neked íróm hogy egyesek ha itt így viselkednek és ennyire negatív , utálattal teli írásokat alkotnak milyenek lehetnek a való életben ,megértem azokat a jó érzés? embereket aki nem azért jönnek ide hogy a Te és hasonló képesség? társaid negatív fröcsögését olvassák nap mint nap . Kicsit teli van már nekem is a hócipóm a hozzád hasonló egyénekkel .Bocsánat csak ?szinte voltam .
     
  19. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    valasz

    akkor megirom rovidebben en is tele vagyok minuszokkal de nemvagyok felhaborodva,mindenki annyit minuszoljon amennyi jolesik,majd ha privatban lehüjeznek a veteran tagok,akkor lehetsz te is ilyen higgadt mint most vagy.jo ez a hargitan[direkt kisbetü a hatás miatt]nem privaltolt nekem,en csak kommenteltem,remélem ez nem zavaró.na hagyjuk ezt mert elvesztem a fejem es olyankor en is hujezek
     
  20. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    pici-poci

    hát ez az indok tökéletes de ki vagy kik azok a "jo nehany nagyérdemu veteran barátod akik privátban szinte semmiért meghivót kunyerálnak" nem tom kitöl kunyeráltam barátom neked messze elgurult a gyógyszered kb 3- szor annyi meghivót és bp - ot illetve feltöltést osztottam el (ingyen)mint amit te itt az oldalon kiírva látsz , és ezek nem kunyerálások hanem saját feltöltések seedek de hát azért örülök ,hogy végre kivakkantottad mi a gond legalább látják többen is és talán most már elhiszik azt is ,hogy miért nincs sok értelme azokat a dolgokat folytatnom amit eddig is tettem csak azokat sajnálom akik megszerették és sokszor csak azért is jöttek az oldalra nyugi én békénhagylak semmi gondom veled nem lehetek mindenkine szimpatikus és ezt elfogadom ezekután is megmarad az emberi Tiszteletem !
    De itt egy élö példa ,hogy milyen világban is élünk és még megkérdezzük miért is aberrált , nos hát ezért !
     
Címkék :