Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tipp = Atlantisz =nak ...

    Bocsika nekem is az a velemenyem es egyet ertek veled :tef293: Akor remelem es te iss nagyon joll tudod mit kell teni efele tagokal ...
    Csak velemenyem osztotam meg veletek ,es tisztelet a kivetel :tef293:
     
  2. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ez van

    majd ha a veteran egyedek tobb tiszteletet adnak egy uj embernek akkor majd en is megtisztellem oket
     
  3. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    válasz re.

    Engem ezen az oldalon még senki nem hülyézett le, valószín?leg már csak azért sem, mert nem adtam rá okot. Nem hiszem, hogy a veterán tagok csak úgy a poén kedvéért hülyézik az embereket. Én pont ellenkez?leg ismertem meg Hartigant és a többieket. Segít?kész, korrekt embereknek tartom ?ket.
     
  4. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-Szeretném Megosztani Veletek !

    Szia hartigan! Nos hat olvasom ismet van egy kis duhonges! En azt mondom miota az oldalon vagy nagyon jo fejnek es becsuletes embernek ismertelek meg. Az hogy predator minuszolgat es te ezert felhaborodtal,nos nem jo erzes gondolom, de ne vedd komolyan ezt a felhaborodast. Es szerintem elobb vagy utobb tan megunja a sok minuszolgatast.Tisztelettel: JOZSEF
     
  5. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    +

    Azér én is megköszönöm meg ment 1 + is !

    A tovább i vitához nincs kedvem a fiam korabeli gyerekekkel és az ,hogy valaki lehülyézett sajnálom ,de nem én voltam és azt sem ,hogy ki volt csak azt furcsálom miért rajtam töltöd ezt ki , de talán igaza is volt az emlitett veteránnak

    Üdv és béke veled fiam !
     
  6. 1valaki / Guest

    predator

    Szia. Olvasom már itt egy ideje a hozzászólásokat, és én azt látom mint kívülálló, hogy nagyon negatív vagy és csak mintha a kötekedést és vitákat keresnéd itt mindenkivel szemben. 27 éves létedre (ha igaz) már kicsit feln?hetnél. További szép estét, Sziasztok.
     
  7. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tévedsz ha

    Tévedsz ha azt gondolod ezzel a stílussal tiszteletet fogsz kiharcolni magadnak , az írásaid téged min?sítenek és ezt nem csak én olvasom .
     
  8. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re ez van

    Szia!

    Az általad "veterán egyedeknek" nevezett tagok a tiszteletet az újonnan érkezett tagoknak, szerintem az itteni megnyilvánulásaik alapján adják.
    Te gondolom úgy érzed, ezzel a viselkedéssel tiszteletet érdemelsz egy közösségben, ahova éppen be akarsz illeszkedni.
     
  9. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    tisztelet

    Már bocsi!az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulások után,amelyeket te teszel,és veled tennék,te milyen tiszteletet adnál???????
    Szerintem egyértelm? a válasz:semmilyent!
    Van egy örök törvény:mindenki magából indul ki!Te sem vagy a kivételek között!
    Mivel is vádoltad meg Hartigant?Biztos tudod,hisz te írtad!Én már rájöttem,te magadról írtál!:tef293:
     
  10. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: ez van

    ooo, talan ezt azert nem gondolod komolyan. miben kellene allnia a "veteran egyedek" tiszteletenek iranyodban? hogy Te is leereszkedj a " veteran egyedek" szintjere... talan minden "veteran egyednek" fel kene ingyen ajanlania neked egy Bitut, BHO-t, nCoret, MTT-t TT-t, es a letezo legnehezebben megszerezheto trekikbol egyet-egyet? akkor mar tisztelned oket?
    Nem baratom, ez nem igy megy... eloszor tan neked kene kicsit tobb tiszteletet ( hat nem a legjobb szo, de jobb nincs ) tanusitanod a "veteran egyedek" irant, ugyanis ok mar itt valamit letettek az asztalra ( en nem szamolom meg igazan ide magam, mert vannak nalam sokkal "veteranabb egyedek" is). De talan nem veletlenul kaptam a segito cimet. Ugyanis ha tudok, segitek: tanaccsal, informacioval ... mikor mivel. Akar ingyen meghivoval is. DE!!! talan azt hadd dontsem/uk el mi, hogy kinek mikor es mit adunk es mennyiert. mert olyannak, akit nem ismerunk, itt van 1 napja, es a 2. hozzaszolasa az hogy kene Bitu..... na neeeeem. senki sem kockaztat nagyon egy uj regessel. majd ha mar O is bizonyitott, hogy igenis rendes es joravalo tag, na akkor megfontolando a dolog. ( bar olyannal is volt mar bibi - de kevesebb ).
    Uff....
     
  11. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    sorry

    tényleg egyet még csak sorry de ezt nem hagyhatom ki :

    Hülyét igy írjuk "lehujeznek" ez helytelen !
    UPSZ !
     
  12. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ez van re

    Te evvel a stílussal amit képviselsz nemhogy tiszteletet hanem undort váltasz ki az emberekb?l.
    Rá kattantál hartigan-ra holott nem is ismered,hacsak fele annyira jó ember lennél mint hartigan akkor kapnál tiszteletet.
     
  13. outslider /

    Csatlakozott:
    2012. június 11.
    Hozzászólások:
    86
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Jól látod!

    Teljes mértékben egyetértek veled!
    PM-ben is ezt a stílust nyomja, de ne szívd mellre, ezzel csak magát min?síti :tef10:
     
  14. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    predator-nak

    Szia!

    Mi ennek az oldalnak a tagjai nem szeretjük ,azt ha valakit ok
    nélkül piszkálnak.Próbálj meg tisztelettel beszélni hartigan veterán
    tagunkról és az oldal kvizmesterér?l.Minden tiszteletet megérdemel.
    Miért is?Azért mert neki sikerül összetartani ezt a baráti társaságot.
    Lehet nem tetszik ,hogy a bónuszpontjait vagy GB-ait szétossza!Tisztességesen és nem aránycsaló programmal szerezte azt.
    Ha van neki azt csinál vele amit akar.
    Próbálj pozitivan épit?en hozzáállni a dolgokhoz.
    Senkinek sincs kedve vitatkozni,piszkálodni veled.
    A negativ hozzászólásaidat pedig fejezd be.
     
  15. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    predator-ovics

    Megáll az eszem hogy ezt még nem rúgta ki senki!!!!!!!!!!!!!!!
     
  16. wasabi521 / Guest

    Predator

    Én nemrég kezdtem a torrentezést és itt az oldalon sem régóta vagyok,de engem speciel semmilyen attrocitás sem ért még(nem hülyézet le senki)leginkább segítettek pl: meghívót kaptam pedig nem is kértem.bónuszt kaptam a nem kért meghívó mellé és ezt @Hartigantól többek közt.
    én is kaptam negatívot de hát ez ezzel jár nem gondolkodunk azonosan (Szerencsére) ha valami nem tetszik akkor az nem tetszik de elolvasom az ellenérvet amivel vagy eggyetértek vagy nem!
    Engem még nem hülyézett le sehol senki gondolom nem adtam rá okot :tef344:
    Üdv.: Peti
     
  17. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen tudom , azért is

    Igen tudom , azért is tanácsoltam [@hartigan]-nak hogy ossza meg velünk , lehet furcsa amit írók de én azt gondolom hogy ez nem egyszemélyes küzdelem , azzal hogy leírta predator a véleményét és abban a stílusban ahogy , és az hogy ennyien leírtátok a véleményetek ami egyértelm?en azt mutatta hogy valóban elítélend? predator stílusa , sokkal többet ér mit a fiókjának zárolása .Gyakorlatilag ezt kellene tenni a közösen fellépni és akkor talán nem lenne szélmalom harc .Ezt mint az oldal egyik tagja írtam , moderátorként nem tett semmit ? ilyen , de nem anyázott stb így nem lehet törölni.
     
  18. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    re

    Hogy veterán tag valaki az önmagában semmit se jelent,hisz hozzászólás alapján kapta a rangot,vagyis 1 nap alatt lehetsz veterán...
    Olvastam az ominózus pm -et és igazából a bolhából elefánt effektus van!
    Ha én minden hasonló beszélgetésb?l ügyet csinálnék,tele lenne a fórum vele...
    PM-ben mindenki azt ír amit akar(atlantiszt idéztem).És valóban!Van egy egyszer?,ám bár rendkívül hatásos fegyver a nem kívánt beszélgetések végett.És ez a blokkolás.
     
  19. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kicsit

    Szia!

    Kicsit lemaradtam...
    De nem is értem ,mit is akarsz!
    Körülbelül 20 levelet váltottunk,mire sikerült kinyögnöd,hogy nem is akarsz cserélni!
    Közben meg panaszkodtál,PM-eket másoltál be...Egy olyan beszélgetést,amiben nem volt semmi...Nem anyázott az illet? v. ilyesmi,szal. nem értem a dühkitörésedet...
    Nem egy olyan tag van a fórumon,akivel a kapcsolatom úgy indult,hogy nem bíztunk egymásba és ennél cifrább pm eket is váltottuk,míg a végén cseréltünk,kiderült,hogy nem vagyunk csalók és azóta is jó kapcsolatban vagyunk...
    Ha minden apróságon besért?dsz,akkor mit vársz?!
    Nézd meg mi lett!
    Történt valami,amiben talán igazad is van,de mivel ilyen stílusban tálaltad és mivel tálaltad ezért az ellenkez? hatást érted el...Jó ez így?!
    Talán el kéne gondolkodnod azon,hogy ugyan arc nélkül,de ez mégis csak egy közösség!Nyilván még nem dolgozol,de ha egy új munkahelyre mész vagy egy másik osztályba,akkor senki se fog hozzád igazodni!Hanem Neked kell!
    Csak tanács,ami az élet minden területére igaz!
    Ha belegondolsz,akkor a régieknek,most minden újat mínuszolni kéne,mert a te stílusod gáz?!Legalábbis,te egy pm miatt(amit nem ? írt) ezt tetted hartigannal...
    Nem mellesleg a tiszteletet ki kell érdemelni,nem lehet megkövetelni!!!
    Szerintem kérj bocsánatot!És kezdj tiszta lappal!
    Üdv!
     
  20. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bocsánatkérés

    jo reggelt,kezdjük avval hogy minden nagy oldalon fent vagyok jo arányokkal,beload bonuszpontokat formaságbol kértem,meghivókért.Nem kértem hogy a veterán vagy akármilyen tagok meghivot adjanak mert mindenhol fenn vagyok ami számit,ezt képpel is bizonyithatom.Láttam hogy itt a bithumen jó áron megy itt,ezért felajánlottam erre elkezdett 2 tag hüjeséget irogatni,meg követelte az egyik hogy agyjam neki oda a meghivot 100 giga uppert,mert ugye mire nekem több érte.tényleg nem kell mert van egy 10megás szerverem,amivel mindenhol felnyomtam az arányomat,ezzel az oldalaknak is esegitettem szerintem.az üzenetet ide is bemásolhatom,amit kaptam,de már nem érdekel hogy lehüjézett az illetö,hargitanhoz tenyleg semmi közöm,BOCSÁNATOT KÉREK töle,csak azt hittem a tegnap hogy itt a veterán meg a több mint tagok itt köztiszteletnek örvendö tagok,na néhányban csalodtam ennyi.az hogy minuszoltam,de ha megnézi plusszoltam is .azt persze nem jelentös itt. .Mindenkitöl bocsánatot kérek. Mégegyszer leirom hogy tényleg nemazért vagyok itt hogy meghivokat kérjek ahogy leirják,mert mindenem van,egy nincs a tv store de egy baratom leirta mire az nekem ott van az ncoren minden,bezzeg arra irrealisan sokat kértek ,én meg oriasian felháborodtam.Hargitan elfogadod bocsánatkérésemet?
     
Címkék :