Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    feledés

    Szia Predator!
    Mi is történt tegnap???:tef293: Komolyan:Hidd ell,mi nem a múltban élünk,hanem a jelenben,és hiszünk a változásban!
    Én hiszem,hogy te egy rendes tagja leszel(vagy) ennek az oldalnak!:tef344:
     
  2. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    köszönöm

    köszönöm szépen a megértést irántam meglássátok ha nem is tudok segiteni akkor inkább háttérben maradok és nem irok felesleges dolgokat
     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ronda

    elmesélek egy történetet. van két barátom. az egyik barátom meghívja a másik barátomat . eddig sima de barátom rájön nincs szüksége oldalra meghirdeti cserére. sajna ebb?l jön galiba . oldal tulaja tudomást szerez róla barátom kicsapják másik barátom büntit kap. utána jártam az oldal vezet?itöl nincs itt senki tehát egy itteni tag súgott. tudom azt is ki volt. szerintem ez nagyon ronda dolog és még bosszúból sem csinálnám . jó lenne ha illet? elgondolkozna írásomon mert szerintem az infó oldal két rendes aktív tagjával szúrt ki ! SZÉGYELD MAGAD !!! :ördög: :ördög: :ördög:
     
  4. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re - ronda

    Hi !

    Nekem nem teljesen világos az ügy de lehet többször kell olvasnom :
    Sztem aki kibabrált a barátoddal (söt barátaiddal) Ha ilyesmire vetemedik elszégyelli magát? nos kétlem , talán nevezzük néven a gyereket , mert ha nem tudjuk ki mire képes akér még több jóravalo emberünkkel is kibabrál ! én sajnálom ,hogy ilyenek megtörténnek ,
    Üdv !
     
  5. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: ronda

    hat igen, MTT-vel vigyazni kell. En is igy jartam, mikor csereltem. Fel napon belul az uj tulaj mar nem tudott belepni. Es termeszetesen a cserealap visszajuttatasra kerult. Akkor meg nem tudtam, azt amit most tudok.
    Kis izelito mag forumarol...

    "... és sajnos kénytelen vagyok az átadást a lehet? legnagyobb titokban csinálni. Ugyanis a meghívó kérések között kaptam olyan üzenetet is, hogy az MTT-n (bár ez a szabályzatban nincs így szó szerint benne, de) kirúgás jár azért, ha valaki más torrentoldalon MTT meghívót ajánl fel.
    A dolognak azt a részét értem, hogy ha azt írtam volna, hogy mennyi pénzért árulom az MTT hívót, de nem azt írtam, hogy árulom, hanem azt, hogy simán, önzetlenül felajánlom, ugyanúgy, mint itt ebben a fórumban bárki más becsületes és a meghívóért az adott oldalon keményen megdolgozó user teszi ezt bármely más torrentoldal esetén.
    A dologban az a megnyugtató, hogy írtam én már itt más MTT moderátori és egyéb MTT visszásságokról is, amiért (bár szintén nincs benne a szabályzatban) a moderátorok akár pozitív, akár negatív közlés esetén kirúgják az adott usert de az MTT-n eddig még nem sikerült rájönniük, hogy ki vagyok ...
    Nem baj, ... Nyugodjon bele mindenki, hogy az MTT az egy ilyen oldal ... Van szabályzat, de az csak dísznek van, ... azt a moderátorok sem tartják be. "
     
  6. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Undorító

    oldsipi50 wrote: elmesélek egy történetet. van két barátom. az egyik barátom meghívja a másik barátomat . eddig sima de barátom rájön nincs szüksége oldalra meghirdeti cserére. sajna ebb?l jön galiba . oldal tulaja tudomást szerez róla barátom kicsapják másik barátom büntit kap. utána jártam az oldal vezet?itöl nincs itt senki tehát egy itteni tag súgott. tudom azt is ki volt. szerintem ez nagyon ronda dolog és még bosszúból sem csinálnám . jó lenne ha illet? elgondolkozna írásomon mert szerintem az infó oldal két rendes aktív tagjával szúrt ki ! SZÉGYELD MAGAD !!! :ördög: :ördög: :ördög:

    Sziasztok!


    Sajnálom hogy ilyen eset megtörténhet!
    Az ilyen számomra egy undorító, mocskos dolog!
    Gusztustalannak tartom hogy adott oldalon, oldalakon esetleg spionkodással akarjon valaki érvényesülni!
    Pfúj!

    Minden esetre ha tudod ki a besúgó (spicli) és ezt bizonyítani is lehet, simán ki kellene írni az itteni és az ottani nevét is!
     
  7. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Undorító re

    Fater wrote:
    Sziasztok:tef293:

    Teljes mértékben egyetértek Faterral.
     
  8. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Fújjjj!

    Szervusz Sipi!
    Mit is lehet erre mondani!Most inkább magamban tartom,mert ki lennék tiltva!
    De röviden Fater szavait idézve:Undóóórííítóóó!
     
  9. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok, nem akartam

    Sziasztok, nem akartam belevauvau, de én még hiszek valamennyire az MTT-sekben, accot átadni nem buli, ip cim-stb..de ez sok helyen tilos egyébként is, .. meghivót kérni is lehet ha veled nincs gond egyébként, de nincs elég pontod, én is igy kértem warriornak anno.. tudomásul kell venni hogy ott ne acc-csereberéljetek,
     
  10. jozsef3 /

    Csatlakozott:
    2012. május 17.
    Hozzászólások:
    257
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    ronda

    az én saját véleményem,nekem bp ten nagyon sok barátom van de ha valemjikröl kiderült hogy,spion az a baráti társaságbol azonnal kilet zárva többet senki nem ált vele szoba kivolt zárva a közösségböl igy kéne vele is cselekedni
     
  11. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    duhongo...

    Szevasztok! Hat olvasgatok en itten errol-arrol!Nalam a helyzet a kovetkezo volt: Tisztelt Nortech nevu forumtarssal Trance Traffic accaountot csereltem, megadtam az adatokat aznap nem tudott siman belepni,masnap jon az uzenet keri megint az adatokat hatha sikerul . Sikerult is megegyezes altal 16000 ztracker bonuszert es 52000 maki bonuszert allapodtunk meg, nos a ztracker bonuszt atutalta es a maki bonuszt nem utalta at. Irom neki ,hogy meg log a maki bonusszal. De azt sajna mai napig sem kuldte el.Hat mergembe jelszot akartam az oldalon valtani...HOPPA!!! Irja angolul ,hogy ilyen email cim nem letezik az adat bazisban! Na most kerdem en toletek tisztelt forumozok,hogy lehet az,hogy egy nap alatt atirta az emailt??!!!! Lehet ilyen?? Szerintem nem!!! Hat akkor megis hogy sikerult kedves Nortech forumtarsunknak?? Nem mindha rossz lenne de tartozik maki bonusszal ez az egyik es atirja az emailt! Hat felhaborito!! Tisztelettel:JOZSEF
     
  12. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát.....

    Sziasztok!
    Kedves Drusám!Jól felhúztál az alábbi postoddal: http://torrent-empire.me/forumtema/duhongo#comment-48821
    Hogy minek kell nekem a fórum hozzászólásaidat folyton olvasgatnom?

    Az általam írtakhoz http://torrent-empire.me/forumtema/duhongo#comment-48883 még egy pár szót f?znék!

    Jól tudjuk minden torrent oldalon tiltva van a meghívók egyéb fórumokon való árulása!

    Mit is nevezünk árulásnak?
    Hál' istennek ezen az oldalon tiltva van a meghívók pénzért való árusítása
    .
    Viszont a feltöltésért, pontért való cserélése
    nincs!

    Nos a fenti két mondatból, ki is cseng az én véleményem.

    A torrent oldalak vezet?i gondolom tudják hogy a meghívás nagyon sokszor csere alapon m?ködik. (adok kapok)
    Ha nem így m?ködne talán eléggé alacsony létszámú oldalak lennének.
    A feltöltés, pont utalása véleményem szerin elismerése és díjazása a
    meghívónak!
    Ne feledjük vannak oldalak ahol egy meghívó kitermelése nem kis feladat!
    F?leg úgy hogy nem arra hajt valaki hogy meghívót termeljen!

    A lényegre visszatérve


    Komolyan mondom!
    Mélységesen elszomorít hogy ilyen dolog el?fordulhat: http://torrent-empire.me/forumtema/duhongo#comment-48821
    F?leg az hogy minden bizonnyal egy fórumtársunk, akit talán sokan kedvelnek is, segédkezett ez ügyben.


    Meg vagyok döbbenve! Ezt nem hiszem el!
     
  13. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Persze hogy tudták azért

    Persze hogy tudták azért változtattak a szabályokon, hogy se utalás, se meghivó ne mehessen még igy korlátozva sem.. valakinek kipattant az isteni szikra..sajna a meghivókat is még jobban szigoritják már.. aki meg nem tud feltölteni sosem tud küldeni mert a szumo rang a minimum feltétel.. de nem kéne ennyire titkolózni... hadd tudjuk..
     
  14. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nekem jó

    Kézcsókom andromeda!


    Nem kifejezetten arról az oldalról írtam, minek nevét már ki sem
    merem írni! :tef344:
    Nekem az az oldal pont jó, úgy ahogy van.
    Le töltöm amit szeretnék, azt jó sokáig seedbe tartom.
    Utalni valóban csak szumó rangtól lehet.
    Meghívót azért még mezei user is küldhet.
     
  15. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    üdv.. mr.Fater..küldhet ha

    üdv.. mr.Fater..:tef293:
    küldhet ha összejön neki igaz..emlékszel Pakáért összefogásra?? :tef318: nekem szokásom volt a figyelmeztetetteknek küldeni 2-3 gigát, ne dobják már els?re ki... de Pakán mikor segitettünk, azt a chatbe trágyaltuk le utána köszi, stb.. és ez sem igen tetszett ott..:tef293: de most már ennek is vége..
    azt hiszem már szumo rangtól is csak 2-es arány alattinak lehet..
     
  16. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Naná

    Persze hogy emlékszem!
    Jól is esett! :tef344:
    Az ember ha jónak látja szívesen segít!
    Mondjuk én nem ott beszéltem vele a falon.
    De PM-be természetesen megköszönte!
    Valóban elszabadult akkor az utalás, szerintem az lehetett a gond!
    Nem akartak torrent oldal csere bank lenni!
    Szerintem fenn állt a veszélye.
     
  17. frediw / Guest

    Papi

    Szia Papi.Sziasztok.
    Megdobento mitt irtal es sajnalom.En ne tudnam elcserelni egy oljan oldalt amit erofeszitesel megajandekozott egy barat,nekem ha nem tecik az a oldal nem latogatom de sosem cserelnem el :tef344: .
    De terjunk visza a lenyegre,nem szeretem a ketszinu,spion embereket,en oszinteseg parti vagyok,remelem rajosz a hunjora :tef344: .
     
  18. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez így van

    Ez így van s?t!
    Az egyetlen oldal ,ahol a nickem nem az ,mint máshol,hisz némelyik MTT-s nek annyi a szabadideje,hogy cserefórumkra jár adatot gy?jteni!
    1. És legfontosabb szabály!Sose add meg nyilvánosan v."akárkinek"a nevedet vagy a le -fel töltött adat mennyiségedet!
    Nem rég itt valaki megtette és még aznap törölték! :tef344:
     
  19. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Kezd elegem

    Kezd elegem lenni a mindennapi oldal(ak) fikázásából!ha nem ?(k)akkor egy önkéntes friss reges!
    (bár nem értem miért nem azon az oldalon teszi(k) meg amir?l éppen szó van)
    Naponta 15-40 bejegyzést látok ami nem szól másról csak a fikázásról vagy az ellenkez?jér?l!
    Én erre nem vagyok kíváncsi,de nem tudom megkülönböztetni csak akkor ha már beleolvastam.
    Ezért mivel nem tilthatjuk meg a véleményezést,javaslom hogy aki ilyen típusú bejegyzést tesz csak "MAGÁNVÉLEMÉNY" címszó alatt tehesse meg. Ezt viszont szerintem lehetne szabályozni!Így megkímélnek engem is meg szerintem sokan másokat is a bosszankodástól!
    Köszönöm a figyelmeteket!
     
  20. pont hogy

    [Kezd elegem lenni a mindennapi oldal(ak) fikázásából!ha nem ?(k)akkor egy önkéntes friss reges!]

    - Hey ho, pont hogy nem en fikaztam, en probaltam megvedeni az oldalt, de ha mar annyira hibat akart talalni benne, akkor ravilagitottam hogy mashol is lehet talalni!!
     
Címkék :