Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    részemr?l már egyszer befejeztem..

    Szia!
    Nem tudok vitatkozni,igazad van!
    Annyit esetleg,hogy nem az oldal fikázáson van a hangsúly,hanem,hogy nem fogadják el,hogy nekem nem tetszik a keres?.
    De tényleg mindegy,már bánom,hogy belefirkáltam a topikba. Viszont,ha a szavaimat kiforgatják,azt nem hagyom természetesen...Szerintem te se hagynád.
    Na mindegy ma már csak olvasok nem írok,oda!:tef293:
    Bármi is lesz...
     
  2. csak kiderult

    Vegre csak kiderult a lenyeg, szoval neked nem tetszik a kereso. Na latod az mas, de ez nem azt jelenti hogy rossz is.
     
  3. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    No comment !

    [​IMG]

    by hartigan​
    [​IMG]
     
  4. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    warn

    Üdv .

    Mai nap beléptem a TvStore oldalra és pm amiben 8 hetes warn csaló meghívása miatt , azt nem írták ki volt az így rákérdeztem . Most picit dühöngök , természetes ha megtudom ki volt az rákérdezek mi is volt vagy akár írhat magától is az illet? módjuk elnézést kérhetne vagy hasonlók .
     
  5. warnra

    Na ott nem konnyu aranyt csinalni, ezert sokan probalkoznak aranycsalassal, en nem hivnak meg oda senkit az tuti. Azert kedves dolog az ilyesmi..
     
  6. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Múlt héten Bluesky törölte a

    Múlt héten Bluesky törölte a fiókját a BitHumenen az okok ismeretlenek , egy hetes fiókja volt amit én cseréltem vele , nincs értéke egyik meghívónak sem nem ez a lényeg hanem a gerinctelenség , számomra az ami idegesít?.
     
  7. KitKat /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 27.
    Hozzászólások:
    98
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    már nincs ajándék meghivó

    Az az igazság, hogy én is úgy regeltem anno egy pár oldalra, hogy ilyen fórumon találtam pár kedves embert, aki meghívott engem.
    Senkire sem hoztam szégyent.
    Azóta úgy alakult én is hívtam meg pár jómadarat ismeretlenül. Azt hittem jót teszek velük, de befürödtem több alkalommal is.
    Ez elvette a kedvemet a jótékonykodástól :~
    Tudom, nem lehet általánosítani, de amikor engem büntetnek más miatt, az le tud rombolni bennem valamit.
    Üdv.
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mindegy hogy csere vagy

    Mindegy hogy csere vagy ajándék , a lényeg hogy szándékosan tévesztenek meg , kihasználják a jóhiszem?séged amivel egy dolgot érnek el , hogy csökken a bizalmad a partnerekkel szemben .
     
  9. KitKat /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 27.
    Hozzászólások:
    98
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az a baj,

    Az a baj, hogy ezzel azok el?l is elveszik a lehet?séget, akik tényleg becsületesen torrenteznének, és megérdemelnék a segítséget.
    Csak sajnos ha nem tudod kisz?rni az aljasabb fajtát, akkor jobb az óvatosság. És sajnos nincs biztos módszer rá, hogy mi alapján szelektálj..
     
  10. jozsef3 /

    Csatlakozott:
    2012. május 17.
    Hozzászólások:
    257
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re

    teljes mértékben igazadvan ,én is kaptam az oldalon ,megbiztak bennem nem is fognak csalodni,hanetán amit kaptam nemlennerá,szügségem inkáb vissza adnám az accot akitöl kaptam,hogy adja oda akit érdemesnek tartrá a tisztesseg szerintem az az elsö mert csak ugy kap továbra is bizalmat másoktol,saját véleményem.
     
  11. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    guzu

    - kedves barátom !
    elhiszem hogy hiszed igazad van ,de ez torrent oldalakról infó oldal ami az oldalakkal kapcsolatos dolgok megvitatására lett l?n létrehozva. a meghívócsere, a kvíz ,különböz? játékok egy plussz szolgáltatás. tehát ha valamelyik oldalról vitázunk akkor az oldalt rendeltetésének használjuk.én is viszketegséget kapok az egy,két meg három szavas játékoktól de kell tagságnak elviselem. tisztelettel barázod oldi :tef293:
     
  12. jozsef3 /

    Csatlakozott:
    2012. május 17.
    Hozzászólások:
    257
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    re

    igen kiszürni nagyon nehéz,hanem ajándékba adod ,vagy valariért,ugyan ugy fenál hogy csalonak adod neki megéri amit adotérte mert mást többel betudja csapni és csak tekapod a büntit vagy a kizárást,csak tudod az ember bizik a másikfél becsületességében,oszt,közben kap egy pofont,de ha nem adunk kihalnak a felhasználok,akkorvége.
     
  13. Ketrec /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 03.
    Hozzászólások:
    228
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bizalom...

    ,,Egyszer volt a mez?n egy fagyott kígyó, akit az arra járó földm?ves szívére emelt, hogy felmelegítve megmentse a haláltól. Ahogyan azonban a csúszómászó életre kelt, agyonmarta segít?jét."
    Aiszóposz 62. meséjének tanulsága: ,,A hitványok nem változnak meg, még akkor sem, ha nagy jótéteményben részesülnek."
     
  14. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Van ilyen?

    Van ilyen, aki törli a BitHumen fiókját??? Én meg már mióta szeretnék bekerülni valahogy...
    Miért cseréli, ha nincs rá szüksége? Ha meg rájön, hogy nem kell neki, akkor miért nem adja vissza?
    Megáll az eszem...
     
  15. Nem nagy szam

    Nem nagy szam, ha fent vagy nagyobb oldalakon akkor felesleges a bithumen, csak nagyzasra jo.
     
  16. skywalker357 /

    Csatlakozott:
    2012. március 24.
    Hozzászólások:
    509
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    gy?jt?szenvedély?

    Igen, sok valakit?l olvastam már ilyen véleményt a BitHumenr?l.
    De annak ellenére, hogy minden nagy, és számtalan kisebb oldalon tag vagyok - és mindegyiket használom is ezért, vagy azért -, mégis...
    Lehet, hogy nagyzási hóbort, de én inkább a "gy?jt?szenvedélyemmel", illetve a kíváncsiságommal magyaráznám a vágyam, hogy bekerüljek... :tef293:
     
  17. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia!

    Nem tudom mennyire tartod számon a meghívottjaidat(én igen),de elvileg,ha megnézed ki hiányzik a listáról,akkor megvan a ludas.
    S?t,elvileg hiányoznia se kell,mert nem szokták a kitiltottalat azonnal törölni.Sorry,ha tévednék...
    Üdv!
     
  18. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0


    Jó kis oldal az....:tef344:
     
  19. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,920
    Kapott lájkok:
    771
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagyzás? :tef344:

    Sziasztok!

    Lehet hogy nem nagy szám (Regisztrált felhasználók 85,276
    Torrent fileok 46,442).
    Ám én az oldalt valamilyen szinten, bizony mégis az etalon oldalak közé sorolnám!
     
  20. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Re-warn...

    Szia Atlantisz! Annak idelyen ugye joszivedbol nekem is adtal meghivot a Tvstore oldalra, nos hat most nezem belepesem az oldalra hibatlanul belepek, ugyhogy nalam semmi para! Amugy is irtam volna neked ha netan tiltottak volna az oldalrol! Ugyhogy jelzem nalam minden stimm!! Tisztelettel: JOZSEF
     
Címkék :